Vymítač kanibalů

Stáhnout Vymítač kanibalů
Shlédnout Vymítač kanibalů

Vymítač kanibalů (1972) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vymítač kanibalů (1972):

Film pojednává o osudech mladého evropského fotografa, který je nedopatřením zajat primitivním kmenem někde v pralesích Thajska a Barmy. Zde je vystaven drastickým metodám a rituálům, opakovanému zajetí, mučení a těžké práci. Časem si však zvyky kmene natolik osvojí, že se místnímu životu přizpůsobí. Později si získá i náklonnost náčelníka kmene a jeho dcery. Tak ztrácí i motivaci k dalšímu útoku a stává se z něj spíše ochránce a otec dítěte, které počne s náčelníkovou dcerou.(Flipnic)

Informace o filmu Vymítač kanibalů

Režie:

Umberto Lenzi

Scénář:

Massimo D'Avak

Kamera:

Riccardo Pallottini

Hudba:

Daniele Patucchi

Hrají:

Ivan Rassimov, Pratitsak Singhara, Ong Ard, Sullalewan Suxantat, Me Me Lai, Luciano Martino

Producenti:

Ovidio G. Assonitis

Střih:

Eugenio Alabiso

(další profese)

Vymítač kanibalů (1972) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vymítač kanibalů na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/5883-vymitac-kanibalu/Hory mají oči (festivalový název)

Stáhnout Hory mají oči (festivalový název)
Shlédnout Hory mají oči (festivalový název)

Hory mají oči
(festivalový název) (1977) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hory mají oči
(festivalový název) (1977):

Současný horor zachvátila vlna předělávek u nás bohužel většinou dosud neuvedených klasických kousků ze 70. let. Ale nezoufejte, Festival otrlého diváka tyto mezery pohotově doplní. Po loňském uvedení původní i nové verze Texaského masakru motorovou pilou se letos můžete těšit na obdobnou dvojici originál-remake Hory mají oči. Tato dnes již klasická vyvražďovačka stála u zrodu tzv. „nového amerického hororu“, který v dílech režisérů George A. Romera, Toba Hoopera, Wese Cravena a Johna Carpentera revitalizoval pomalu skomírající hororový žánr a přivedl jej z prostředí gotického románu a upírských příběhů rovnou do současnosti. Autoři kladli důraz na realističnost podání, mnohdy hraničící s dokumentarismem, a svými filmy výrazně posouvali hranice filmového násilí. Ve své době tyto nízkorozpočtové snímky svou otevřenou tělesností a nekompromisní brutalitou šokovaly publikum a vyvolávaly znechucení a nejrůznější zákazy. Až postupem času se staly předmětem seriózního zájmu a z pozadí jejich krvavých příběhů se vynořil pozoruhodný komentář stavu tehdejší Ameriky (doznívající konflikt ve Vietnamu, studentské bouře, občanské nepokoje, hnutí za rovnoprávnost menšin).
Cravenovy Hory mají oči vyprávějí jednoduchý příběh, inspirovaný legendou o rodinném klanu Sawney Beaneho, jehož členové v 17. století ve Skotsku přepadali, olupovali, vraždili a pojídali pocestné. Ve filmu typicky americká rodina Carterových uvázne na dovolené uprostřed pouště a brzy musí bojovat doslova o život se zdegenerovanými domorodci. Pokud chtějí Carterovi přežít, musí zmobilizovat všechny síly a odhodit veškeré zábrany. Významnou roli ve filmu sehrává vyprahlá pustina, jakási archetypální krajina, tvořící neoddělitelnou součást zakladatelského amerického mýtu. V hlubším plánu představují obě bojující rodiny zrcadlový obraz, metaforu Ameriky požírající samu sebe. Film, podobně jako například Peckinpahovi Strašáci (1971) nebo Boormanovo Vysvobození (1972), pojednává o tenké hranici oddělující civilizovaného člověka od divocha, o zvířeti v každém z nás.(Festival otrlého diváka)

Tuctová americká rodina s novorodeniatkom a dvoma psami si to hasí skrz vyprahnutú púšť do Kalifornie. Naskytnú sa problémy, minivan musí zaparkovať a naši hrdinovia sa ocitajú mimo civilizáciu, v zapadnutej plošine, pripomínajúcej mesačnú krajinu. Ide o priestor pre vzdušné cvičenia vojenských stíhačiek. A hlavne... brúsi si na nich zuby rodina domorodých kanibalov, žijúca v poblízkej jaskyni. Nízkorozpočtový horor, natočený za 230 tisíc amerických dolárov sa stal prekvapivým hitom.(POMO)

Informace o filmu Hory mají oči
(festivalový název)

Režie:

Wes Craven

Scénář:

Wes Craven

Kamera:

Eric Saarinen

Hudba:

Don Peake

Hrají:

Suze Lanier-Bramlett, Robert Houston, Martin Speer, Dee Wallace, Russ Grieve, Virginia Vincent, Michael Berryman, Lance Gordon, Peter Locke, Janus Blythe, James Whitworth

Producenti:

Peter Locke

Střih:

Wes Craven

Kostýmy:

Joanne Jaffe

(další profese)

Hory mají oči
(festivalový název) (1977) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hory mají oči
(festivalový název) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/1755-hory-maji-oci/Macabre

Stáhnout Macabre
Shlédnout Macabre

Macabre (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Macabre (2009):

Skupina přátel na cestě do Jakarty pomůže osamělé dívce, která je poprosí, aby ji svezli domů. V odlehlém sídle dívčina rodina v čele s přízračnou matkou pro hrdiny připraví lahodné občerstvení, po kterém ale upadnou do bezvědomí. Když se proberou, čeká je osud polotovaru v obchodu s lidským masem.(JFL)

Informace o filmu Macabre

Režie:

Timo Tjahjanto, Kimo Stamboel

Scénář:

Timo Tjahjanto, Kimo Stamboel

Hrají:

Ario Bayu, Shareefa Daanish, Arifin Putra, Julie Estelle

Producenti:

James Toh, Freddie Yeo, Gary Goh

(další profese)

Macabre (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Macabre na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/267555-macabre/Dobrovolná oběť

Stáhnout Dobrovolná oběť
Shlédnout Dobrovolná oběť

Dobrovolná oběť (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dobrovolná oběť (2006):

Příběh Armina Meiwese: německý kanibal Armin Meiwese, který se v roce 2001 přes internet seznámil se svou dobrovolnou obětí, člověkem, který byl ochoten se nechat porazit a sníst (ve filmu se postava jmenuje Oliver Hartwin) je zde částečně podán očima studentky (Keri Russell), kterou případ zaujal a rozhodla se vydat po jeho stopách a zjistit víc o kanibalově životě a jeho pohnutkách.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dobrovolná oběť

Režie:

Martin Weisz

Kamera:

Jonathan Sela

Hudba:

Steven Gutheinz

Hrají:

Keri Russell, Thomas Kretschmann, Thomas Huber, Nikolai Kinski, Valerie Niehaus, Anatole Taubman, Sigrid Burkholder, Stefan Gebelhoff, Axel Wedekind, Sybille J. Schedwill, Pierre Shrady, Dagmar Sachse, Angelika Bartsch, Tatjana Clasing, Pascal Andres, Alexander Martschewski, Helga Bellinghausen

Producenti:

Marco Weber, Vanessa Coifman

(další profese)

Dobrovolná oběť (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dobrovolná oběť na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224099-dobrovolna-obet/Wrong Turn 6: Last Resort

Stáhnout Wrong Turn 6: Last Resort
Shlédnout Wrong Turn 6: Last Resort

Wrong Turn 6: Last Resort (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Wrong Turn 6: Last Resort (2014):

Danny vezme priateľku a partiu kamarátov do hotela uprostred hôr, ktorý zdedil po svojich príbuzných. Napriek tomu, že má z novej výzvy obavy, strach by mal mať v prvom rade zo správcu hotela a jeho pomocníčky. Obaja totiž majú so starou historickou budovou svoje vlastné plány. A nie len s ňou! Dannyho a jeho partiu čaká tvrdý boj o život s miestnym "personálom".(*CARNIFEX*)

Mladík Danny (Anthony Ilott) sa dozvedel skvelú správu: konečne sa skončilo jeho temné obdobie a šťastie sa usmialo aj na neho, zdedil totiž hotel. Čo na tom, že je to kdesi na konci sveta, v odľahlom kúte západnej Virginie, na mieste zvanom Hobb Springs. Plný entuziazmu a nadšenia si zbalí veci, vezme svoju priateľku Tony, jej brata a zopár kamošov a vydajú sa na poznávací výlet, ktorý by mal Dannymu čo-to odhaliť o jeho minulosti, o ktorej vie tak málo. Po príchode do hotela ich privíta dvojica riadiaca tento hotel: jeho pokrvní príbuzní, Jackson a Sally. Tí mu chcú nielen prestaviť hotel a porozprávať o rodinnej minulosti, ale aj zoznámiť ho so zvyškom jeho dlho nepoznanej rodiny. Netrvá dlho a Danny musí spraviť veľmi vážne rozhodnutie: vybrať si medzi priateľmi a rodinou.(beso74)

Informace o filmu Wrong Turn 6: Last Resort

Režie:

Valeri Milev

Scénář:

Frank H. Woodward

Kamera:

Martin Chichov

Hudba:

Claude Foisy

Hrají:

Anthony Ilott, Chris Jarvis, Aqueela Zoll, Sadie Katz, Roxanne Pallett, Talitha Luke-Eardley, Danko Jordanov, Billy Ashworth, Harry Belcher, Joe Gaminara, Radoslav Parvanov, Asen Asenov, Kicker Robinson, Luke Cousins, Venetka Georgieva

Producenti:

Jeffery Beach, Phillip J. Roth

Střih:

Don Adams, Cameron Hallenbeck

(další profese)

Wrong Turn 6: Last Resort (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Wrong Turn 6: Last Resort na ČSFD

35%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/369370-wrong-turn-6-last-resort/Kolonie

Stáhnout Kolonie
Shlédnout Kolonie

Kolonie (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kolonie (2013):

Nepriaznivé zmeny podnebia spôsobia, že v roku 2045 sa preživší ľudskí obyvatelia Zeme zdržiavajú v izolovaných podzemných kolóniách. Prvoradou úlohou týchto útočísk je ochrana pred epidémiami a vytváranie dostatočného množstva potravín, ktoré dokážu populáciu uživiť. Veliteľ Siedmej kolónie Briggs (Laurence Fishburne) sa spolu s niekoľkými vojakmi vydáva do vzdialenej Piatej kolónie potom, čo od nich zachytia volanie o pomoc. Vzdorujúc extrémne studenému počasiu sa skupina dostáva do cieľa, kde nájdu jedného preživšieho. Na základe jeho svedectva a nájdených stôp Briggs a ostatní odhalia hrozbu, ktorá ohrozuje aj ich vlastnú kolóniu. Aby upozornili ostatných, musia sa predrať ruinami kedysi známeho veľkomesta, ktoré sa nachádzajú na trase medzi dvomi kolóniami. Po návrate však Briggs čelí nepríjemným prekvapeniam, ktoré prekonajú aj zistenia z Piatej kolónie. Zodpovednosť za nečakané zmeny leží na pleciach Briggsovho kolegu Masona (Bill Paxton), ktorý je známy svojou násilníckou povahou. A Mason svoje diabolské plány ešte iba rozbieha...(Incantator)

Informace o filmu Kolonie

Režie:

Jeff Renfroe

Scénář:

Patrick Tarr, Pascal Trottier

Kamera:

Pierre Gill

Hudba:

Jeff Danna

Hrají:

Laurence Fishburne, Kevin Zegers, Bill Paxton, Charlotte Sullivan, Romano Orzari, Michael Mando, Julian Richings, Lucius Hoyos, John Tench, Lisa Berry, Alex Paxton-Beesley, Douglas Rowe

Producenti:

Matthew Cervi

Střih:

Aaron Marshall

Scénografie:

Aidan Leroux

Kostýmy:

Lea Carlson

(další profese)

Kolonie (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kolonie na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/316804-kolonie/Nakažení smrtí

Stáhnout Nakažení smrtí
Shlédnout Nakažení smrtí

Nakažení smrtí (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nakažení smrtí (2008):

Jesse Metcalfe (TV seriál “Zoufalé manželky”) se představuje ve děsuplném hororu o muži, který se podvodně dostává do ústavu pro mentálně nemocné pacienty, aby odsud vysvobodil svou milovanou sestru. Uvnitř sanatoria však odhaluje, že tamější lékař (Peter Stormare - Fargo) nemilosrdně využívá své pacienty jako laboratorní krysy a dělá z nich
krvežíznivé zabijáky. Podaří se oběma nešťastníkům nalézt cestu z krvavého labyrintu dřív, než je bezcitní kanibalové jednou provždy dostihnou?(oficiální text distributora)

Jack (Jesse Metcalfe) předstírá, že je blázen, aby mohl zachránit svou milovanou sestru (Kiele Sanchez) z ústavu pro mentálně nemocné pacienty. Uvnitř však odhaluje, že tamější lékař (Peter Stormare) nemilosrdně využívá své pacienty jako laboratorní krysy, násilím jim podává drogy, které z nich udělají bestie běsnící po lidském masu. Podaří se Jackovi a jeho sestře nalézt cestu ze sanatoria dřív, než je kanibalové jednou provždy dostanou?(Košoun)

Informace o filmu Nakažení smrtí

Režie:

Jeff Buhler

Scénář:

Jeff Buhler

Kamera:

Robert Hauer

Hudba:

Paul D'Amour

Hrají:

Peter Stormare, Jesse Metcalfe, Kiele Sanchez, Olivia Munn, Evan Parke, Lisa Arturo, Dale Waddington, Kurt Caceres, Kevin Sussman, Armin Shimerman, Carla Gallo

Producenti:

Mason Novick, Larry Schapiro, Chris Bender

Střih:

Janice Hampton

Scénografie:

Talon McKenna

Kostýmy:

Molly Grundman

(další profese)

Nakažení smrtí (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nakažení smrtí na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234201-nakazeni-smrti/Soudný den

Stáhnout Soudný den
Shlédnout Soudný den

Soudný den (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Soudný den (2008):

Smrtelný virus vyhladí stovky tisíc životů ve Velké Británii. Aby britská vláda zabránila dalším smrtím, rozhodne se postavit zeď, která zadrží nakažené v zemi vzniku epidemie, Skotsku. Ten, kdo se pokusí o útěk, zemře. Sama zeď je tak masivní bariérou, že se nikomu nepodaří dostat ven. Ani dovnitř! Skotsko bylo zavřeno před zbytkem světa – navždy… Za 25 let je virus jménem „Sekáč (Žnací stroj, Žnečka)“ úplně zapomenut. Jenže teď začal v Londýně znovu vylézat na povrch. Vláda nemá na výběr a musí za bariéru poslat elitní jednotku, jejíž úkolem je objevit práci doktora Kana, který byl už jen kousek od objevení léku na „Sekáče“. To, co je čeká za zdí je záhadou, pekelným prostředím ruin. Co objeví, však přesahuje nejdivočejší představy kohokoliv z nás.(H.C.E.)

Informace o filmu Soudný den

Režie:

Neil Marshall

Scénář:

Neil Marshall

Kamera:

Sam McCurdy

Hudba:

Tyler Bates

Hrají:

Rhona Mitra, Malcolm McDowell, Bob Hoskins, Alexander Siddig, David O'Hara, Adrian Lester, Nora-Jane Noone, Sean Pertwee, Rick Warden, Lee-Anne Liebenberg, Martin Compston, MyAnna Buring, Cal Macaninch, Craig Conway, Axelle Carolyn, Jason Cope, Nathalie Boltt, Jeremy Crutchley, Paul Hyett, Karl Thaning, DTeflon, Darren Morfitt, Benedict Carver

Producenti:

Benedict Carver, Steven Paul

Střih:

Andrew MacRitchie, Neil Marshall

Scénografie:

Simon Bowles

(další profese)

Soudný den (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Soudný den na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224952-soudny-den/Pach krve 2: Cesta nikam

Stáhnout Pach krve 2: Cesta nikam
Shlédnout Pach krve 2: Cesta nikam

Pach krve 2: Cesta nikam (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pach krve 2: Cesta nikam (2007):

Když se účastníci nové reality show pod vedením režiséra Murphyho vydají do virginských lesů, netuší, že kromě kamer je budou sledovat oči zmutovaných kanibalů, toužících po čerstvé mase. Tentokrát půjde skutečně o život a ten, kdo prohraje, nepřežije...
Měla to být skvělá rodinná reality show odehrávající se v západní Virginii. Pod vedením režiséra Dalea Murphyho (Henry Rollins), který kdysi sloužil ve speciálních jednotkách, se skupina odvážlivců rozdělená na dvojice pokusí přežít v divočině pokryté neprostupnými lesy. Ovšem záhy se ukáže, že účastníky soutěže nesledují pouze kamery. Nikdo nepočítal s tím, že se ve stínu stromů skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho ulovit za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. Ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů... V dalších rolích hrají Erica Leerhsen, Texas Battle, Daniella Alonso, Crystal Lowe ad.(oficiální text distributora)

Měla to být skvělá rodinná reality show. Několik odvážných jedinců s rozdílnými charaktery musí přežít v rozlehlé krajině pokryté především neprostupnými lesy. Ovšem filmaři ani účastníci pořadu nepočítali s tím, že ve stínu se skrývá rodina zmutovaných kanibalů, kteří baží po čerstvém mase. A hodlají ho uzmout za každou cenu. Nejbrutálnější reality show všech dob začíná, tentokrát půjde skutečně o život. A ten, kdo prohraje, skončí pod rezavým sekáčkem nenasytných lidojedů...(Chen)

V hlbokých lesoch Západnej Virgínie sa má pod vedením bývalého armádneho plukovníka Dalea Murphyho (HENRY ROLLINS) nakrúcať reality šou v štýle Stroskotanca. Víťaz si má odniesť rovných sto tisíc dolárov. Účastníci musia prežiť v nepriateľských podmienkach divočiny. Nadšení súťažiaci i televízny štáb však čoskoro zistia, že skutočne musia bojovať – a to proti silnej, sadistickej a kanibalskej rodine, ktorej členovia sa podobajú skôr na obludy ako na ľudí. Až keď začnú umierať prví ľudia, podľa slov plukovníka Dalea vysvitne, že pred rokmi došlo v opustenej chemickej továrni k havárii, pri ktorej do potoka preniklo množstvo jedovatých látok, ktoré zabili zvieratá a transformovali potomkov miestnej rodiny na neforemné monštrá. Bez možnosti uloviť si zver či ryby, tak začali klásť pasce na všetkých, kto do lesa prenikli. A teraz ich potomkovia majú nádej na skutočne bohatý „úlovok“...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Pach krve 2: Cesta nikam

Režie:

Joe Lynch

Scénář:

Turi Meyer, Al Septien

Kamera:

Robin Loewen

Hudba:

Bear McCreary

Hrají:

Erica Leerhsen, Henry Rollins, Texas Battle, Aleksa Palladino, Daniella Alonso, Steve Braun, Matthew Currie Holmes, Crystal Lowe, Ken Kirzinger, Joe Lynch, Patton Oswalt, Wayne Robson, Kimberly Caldwell

Producenti:

Jeff Freilich

Střih:

Ed Marx

Scénografie:

Brentan Harron

Kostýmy:

Hisami Yamamoto

(další profese)

Pach krve 2: Cesta nikam (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pach krve 2: Cesta nikam na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224807-pach-krve-2-cesta-nikam/Ghoul

Stáhnout Ghoul
Shlédnout Ghoul

Ghoul (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ghoul (2015):

Trojice filmařů se vydává na Ukrajinu s cílem natočit unikátní dokument o kanibalismu. Strašlivý hladomor v letech 1932-1933 tu dohnal spoustu lidí k děsivým činům. Nečekaně se jejich pátrání začíná propojovat s příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé historie, kanibala Andreje Čikatila. Během 12 let spáchal přes padesát brutálních vražd, při nichž své oběti částečně snědl. Společně s místní tlumočnicí, průvodcem a senzibilkou se snaží odhalit tajemství domu, kde se vše odehrávalo. V opuštěném stavení uprostřed ukrajinských lesů se z filmařů i jejich doprovodu však brzy stávají nedobrovolní vězni. Stísněný pocit ve zdech domu se mění v děsivá setkání s jiným světem. Ze záměru natočit dokument se stává hrůzyplný boj o život. Nikdo netuší, kdo nebo co je TAM VENKU...(Bioscop)

Film je inspirován skutečným příběhem jednoho z nejzvrácenějších zločinců novodobé světové historie, ukrajinského kanibala Andreje Čikatila. Odehrává se v reálné lokalitě, oblasti ukrajinského Jabločnoje, kde se Čikatilo narodil a kde docházelo ke kanibalismu. Během 12 let spáchal přes pět desítek brutálních vražd, při nichž své oběti částečně snědl. V thrilleru plném tajemna a děsivých setkání s jiným světem uvidí diváci také dokumentární záběry z reálného života. Snímek vypráví o trojici filmařů, která se vydává na Ukrajinu s cílem natočit unikátní dokument o místě, kde k děsivým událostem došlo.(Finále Plzeň)

Parta americký filmařů se vydá točit dokument o kanibalismu dnešní doby, když se setkají s jedním z nejmilosrdnějších vrahů všech dob - Andrejem Romanovičem Čikatilem, kanibalem, který zabil více než padesát lidí. Filmaři se vydají na Ukrajinu, kde se odehrává série záhadných zmizení, a právě zde zažijí boj o holý život.(Larrysbride)

Informace o filmu Ghoul

Režie:

Petr Jákl ml.

Scénář:

Petr Bok, Petr Jákl ml.

Kamera:

Jan Šuster

Hudba:

Karel Havlíček

Hrají:

Jennifer Armour, Alina Golovlyova, Jeremy Isabella, Paul S. Tracey, Debra Garza, Inna Belikova, Vladimír Nevedrov

Producenti:

Petr Jákl ml.

Střih:

Matouš Outrata

Zvuk:

Pavel Rejholec, Martin Jílek

Masky:

Lukáš Král

Kostýmy:

Lucie Macháčková

(další profese)

Ghoul (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ghoul na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/402105-ghoul/