Apokalypsa kanibalů (neoficiální název)

Stáhnout Apokalypsa kanibalů (neoficiální název)
Shlédnout Apokalypsa kanibalů (neoficiální název)

Apokalypsa kanibalů
(neoficiální název) (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Apokalypsa kanibalů
(neoficiální název) (1980):

Kapitán záchranné vojenské jednotky vysvobodí ve Vietnamské válce dva americké zajaté vojáky. Ti však vykazují známky kanibalismu a při záchranné akci kapitána jeden z nich pokouše. V civilu se u kapitána začnou projevovat kanibalské choutky jako by tato posedlost na něj byla nějakým záhadným způsobem přenesena. Zachránění vojáci v civilu v tu dobu již propadají kanibalskému a agresivnímu chování. Nakonec se cesty těchto tří hrdinů, a jedné další nakažené dívky, spojí a společně pak prchají městem před policejními jednotkami. Při útěku za sebou nechávají krvavou spoušť, chuť na lidské maso je neovladatelná...(Flipnic)

Informace o filmu Apokalypsa kanibalů
(neoficiální název)

Režie:

Antonio Margheriti

Scénář:

Dardano Sacchetti, Antonio Margheriti

Kamera:

Fernando Arribas

Hrají:

John Saxon, Elizabeth Turner, Giovanni Lombardo Radice, Tony King, Ramiro Oliveros, Laura Dean, Venantino Venantini, Luca Venantini, Edoardo Margheriti, Ted Rusoff (vyp.), Alfonso Giganti, Goffredo Unger, Renzo Marignano, Renzo Pevarello, Walter Patriarca

Producenti:

Edmondo Amati

Střih:

Giorgio Serrallonga

Kostýmy:

Lucia Mirisola

(další profese)

Apokalypsa kanibalů
(neoficiální název) (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Apokalypsa kanibalů
(neoficiální název) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/85987-apokalypsa-kanibalu/



Takoví jsme

Stáhnout Takoví jsme
Shlédnout Takoví jsme

Takoví jsme (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Takoví jsme (2013):

Zdánlivě spokojená a laskavá rodina Parkerových byla vždy uzavřenější, než je zdrávo. A má k tomu dobrý důvod. Za zavřenými dveřmi totiž vládne svým potomkům patriarcha Frank pevnou rukou a je odhodlán udržovat starobylé rodinné tradice stůj co stůj. Když jejich oblast zasáhnou přívalové deště, tragédie na sebe nenechá dlouho čekat a Frankovy dcery Iris a Rose jsou nuceny převzít povinnosti, které nejsou pro jejich rodinu úplně běžné. Nejdůležitější úkol, s nímž se dívky musejí vypořádat, spočívá v servírování masa – ovšem nikoli takového, které je v místním obchodě běžně k dostání. A protože neúprosný liják nepřestává zaplavovat jejich městečko, místní úřady začínají odkrývat stopy, které vedou k tajemství, jež se Parkerovi snaží dlouhá léta držet v tajnosti.(Cinemax)

Zdánlivě spokojená a laskavá rodina Parkerových byla vždy uzavřenější, než je běžné. Za zavřenými dveřmi vládne svým potomkům patriarcha Frank pevnou rukou a je odhodlán udržovat starobylé rodinné tradice stůj co stůj. Nejdůležitější z nich je obstarávání potravy. Ale jiné potravy, než běžně koupíte v obchodech...(Rob Roy)

Informace o filmu Takoví jsme

Režie:

Jim Mickle

Scénář:

Nick Damici, Jim Mickle

Kamera:

Ryan Samul

Hudba:

Jeff Grace, Darren Morris, Phil Mossman

Hrají:

Bill Sage, Kelly McGillis, Nick Damici, Odeya Rush, Julia Garner, Michael Parks, Ambyr Childers, Wyatt Russell, Jack Gore, Jack Turner, Vonia Arslanian

Producenti:

Linda Moran, Andrew Corkin, Jack Turner

Střih:

Jim Mickle

Scénografie:

Russell Barnes

Kostýmy:

Elisabeth Vastola

(další profese)

Takoví jsme (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Takoví jsme na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/315834-takovi-jsme/



Jak sladký byl můj Francouz

Stáhnout Jak sladký byl můj Francouz
Shlédnout Jak sladký byl můj Francouz

Jak sladký byl můj Francouz (1971) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jak sladký byl můj Francouz (1971):

Konec 16. století. Francouzský námořník považovaný za Portugalce je zajat indiány a je mu oznámeno, že bude sněden. Před tím ho ale čeká osm idylických měsíců v ráji. Pokouší se uprchnout, ale neúspěšně.(Mr.Hawkeye)

Informace o filmu Jak sladký byl můj Francouz

Režie:

Nelson Pereira dos Santos

Hudba:

Zé Rodrix

Jak sladký byl můj Francouz (1971) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jak sladký byl můj Francouz na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/214933-jak-sladky-byl-muj-francouz/



Vymítač kanibalů

Stáhnout Vymítač kanibalů
Shlédnout Vymítač kanibalů

Vymítač kanibalů (1972) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vymítač kanibalů (1972):

Film pojednává o osudech mladého evropského fotografa, který je nedopatřením zajat primitivním kmenem někde v pralesích Thajska a Barmy. Zde je vystaven drastickým metodám a rituálům, opakovanému zajetí, mučení a těžké práci. Časem si však zvyky kmene natolik osvojí, že se místnímu životu přizpůsobí. Později si získá i náklonnost náčelníka kmene a jeho dcery. Tak ztrácí i motivaci k dalšímu útoku a stává se z něj spíše ochránce a otec dítěte, které počne s náčelníkovou dcerou.(Flipnic)

Informace o filmu Vymítač kanibalů

Režie:

Umberto Lenzi

Scénář:

Massimo D'Avak

Kamera:

Riccardo Pallottini

Hudba:

Daniele Patucchi

Hrají:

Ivan Rassimov, Pratitsak Singhara, Ong Ard, Sullalewan Suxantat, Me Me Lai, Luciano Martino

Producenti:

Ovidio G. Assonitis

Střih:

Eugenio Alabiso

(další profese)

Vymítač kanibalů (1972) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vymítač kanibalů na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/5883-vymitac-kanibalu/



Hory mají oči (festivalový název)

Stáhnout Hory mají oči (festivalový název)
Shlédnout Hory mají oči (festivalový název)

Hory mají oči
(festivalový název) (1977) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hory mají oči
(festivalový název) (1977):

Současný horor zachvátila vlna předělávek u nás bohužel většinou dosud neuvedených klasických kousků ze 70. let. Ale nezoufejte, Festival otrlého diváka tyto mezery pohotově doplní. Po loňském uvedení původní i nové verze Texaského masakru motorovou pilou se letos můžete těšit na obdobnou dvojici originál-remake Hory mají oči. Tato dnes již klasická vyvražďovačka stála u zrodu tzv. „nového amerického hororu“, který v dílech režisérů George A. Romera, Toba Hoopera, Wese Cravena a Johna Carpentera revitalizoval pomalu skomírající hororový žánr a přivedl jej z prostředí gotického románu a upírských příběhů rovnou do současnosti. Autoři kladli důraz na realističnost podání, mnohdy hraničící s dokumentarismem, a svými filmy výrazně posouvali hranice filmového násilí. Ve své době tyto nízkorozpočtové snímky svou otevřenou tělesností a nekompromisní brutalitou šokovaly publikum a vyvolávaly znechucení a nejrůznější zákazy. Až postupem času se staly předmětem seriózního zájmu a z pozadí jejich krvavých příběhů se vynořil pozoruhodný komentář stavu tehdejší Ameriky (doznívající konflikt ve Vietnamu, studentské bouře, občanské nepokoje, hnutí za rovnoprávnost menšin).
Cravenovy Hory mají oči vyprávějí jednoduchý příběh, inspirovaný legendou o rodinném klanu Sawney Beaneho, jehož členové v 17. století ve Skotsku přepadali, olupovali, vraždili a pojídali pocestné. Ve filmu typicky americká rodina Carterových uvázne na dovolené uprostřed pouště a brzy musí bojovat doslova o život se zdegenerovanými domorodci. Pokud chtějí Carterovi přežít, musí zmobilizovat všechny síly a odhodit veškeré zábrany. Významnou roli ve filmu sehrává vyprahlá pustina, jakási archetypální krajina, tvořící neoddělitelnou součást zakladatelského amerického mýtu. V hlubším plánu představují obě bojující rodiny zrcadlový obraz, metaforu Ameriky požírající samu sebe. Film, podobně jako například Peckinpahovi Strašáci (1971) nebo Boormanovo Vysvobození (1972), pojednává o tenké hranici oddělující civilizovaného člověka od divocha, o zvířeti v každém z nás.(Festival otrlého diváka)

Tuctová americká rodina s novorodeniatkom a dvoma psami si to hasí skrz vyprahnutú púšť do Kalifornie. Naskytnú sa problémy, minivan musí zaparkovať a naši hrdinovia sa ocitajú mimo civilizáciu, v zapadnutej plošine, pripomínajúcej mesačnú krajinu. Ide o priestor pre vzdušné cvičenia vojenských stíhačiek. A hlavne... brúsi si na nich zuby rodina domorodých kanibalov, žijúca v poblízkej jaskyni. Nízkorozpočtový horor, natočený za 230 tisíc amerických dolárov sa stal prekvapivým hitom.(POMO)

Informace o filmu Hory mají oči
(festivalový název)

Režie:

Wes Craven

Scénář:

Wes Craven

Kamera:

Eric Saarinen

Hudba:

Don Peake

Hrají:

Suze Lanier-Bramlett, Robert Houston, Martin Speer, Dee Wallace, Russ Grieve, Virginia Vincent, Michael Berryman, Lance Gordon, Peter Locke, Janus Blythe, James Whitworth

Producenti:

Peter Locke

Střih:

Wes Craven

Kostýmy:

Joanne Jaffe

(další profese)

Hory mají oči
(festivalový název) (1977) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hory mají oči
(festivalový název) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/1755-hory-maji-oci/



Macabre

Stáhnout Macabre
Shlédnout Macabre

Macabre (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Macabre (2009):

Skupina přátel na cestě do Jakarty pomůže osamělé dívce, která je poprosí, aby ji svezli domů. V odlehlém sídle dívčina rodina v čele s přízračnou matkou pro hrdiny připraví lahodné občerstvení, po kterém ale upadnou do bezvědomí. Když se proberou, čeká je osud polotovaru v obchodu s lidským masem.(JFL)

Informace o filmu Macabre

Režie:

Timo Tjahjanto, Kimo Stamboel

Scénář:

Timo Tjahjanto, Kimo Stamboel

Hrají:

Ario Bayu, Shareefa Daanish, Arifin Putra, Julie Estelle

Producenti:

James Toh, Freddie Yeo, Gary Goh

(další profese)

Macabre (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Macabre na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/267555-macabre/



Dobrovolná oběť

Stáhnout Dobrovolná oběť
Shlédnout Dobrovolná oběť

Dobrovolná oběť (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dobrovolná oběť (2006):

Příběh Armina Meiwese: německý kanibal Armin Meiwese, který se v roce 2001 přes internet seznámil se svou dobrovolnou obětí, člověkem, který byl ochoten se nechat porazit a sníst (ve filmu se postava jmenuje Oliver Hartwin) je zde částečně podán očima studentky (Keri Russell), kterou případ zaujal a rozhodla se vydat po jeho stopách a zjistit víc o kanibalově životě a jeho pohnutkách.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dobrovolná oběť

Režie:

Martin Weisz

Kamera:

Jonathan Sela

Hudba:

Steven Gutheinz

Hrají:

Keri Russell, Thomas Kretschmann, Thomas Huber, Nikolai Kinski, Valerie Niehaus, Anatole Taubman, Sigrid Burkholder, Stefan Gebelhoff, Axel Wedekind, Sybille J. Schedwill, Pierre Shrady, Dagmar Sachse, Angelika Bartsch, Tatjana Clasing, Pascal Andres, Alexander Martschewski, Helga Bellinghausen

Producenti:

Marco Weber, Vanessa Coifman

(další profese)

Dobrovolná oběť (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dobrovolná oběť na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224099-dobrovolna-obet/



Wrong Turn 6: Last Resort

Stáhnout Wrong Turn 6: Last Resort
Shlédnout Wrong Turn 6: Last Resort

Wrong Turn 6: Last Resort (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Wrong Turn 6: Last Resort (2014):

Danny vezme priateľku a partiu kamarátov do hotela uprostred hôr, ktorý zdedil po svojich príbuzných. Napriek tomu, že má z novej výzvy obavy, strach by mal mať v prvom rade zo správcu hotela a jeho pomocníčky. Obaja totiž majú so starou historickou budovou svoje vlastné plány. A nie len s ňou! Dannyho a jeho partiu čaká tvrdý boj o život s miestnym "personálom".(*CARNIFEX*)

Mladík Danny (Anthony Ilott) sa dozvedel skvelú správu: konečne sa skončilo jeho temné obdobie a šťastie sa usmialo aj na neho, zdedil totiž hotel. Čo na tom, že je to kdesi na konci sveta, v odľahlom kúte západnej Virginie, na mieste zvanom Hobb Springs. Plný entuziazmu a nadšenia si zbalí veci, vezme svoju priateľku Tony, jej brata a zopár kamošov a vydajú sa na poznávací výlet, ktorý by mal Dannymu čo-to odhaliť o jeho minulosti, o ktorej vie tak málo. Po príchode do hotela ich privíta dvojica riadiaca tento hotel: jeho pokrvní príbuzní, Jackson a Sally. Tí mu chcú nielen prestaviť hotel a porozprávať o rodinnej minulosti, ale aj zoznámiť ho so zvyškom jeho dlho nepoznanej rodiny. Netrvá dlho a Danny musí spraviť veľmi vážne rozhodnutie: vybrať si medzi priateľmi a rodinou.(beso74)

Informace o filmu Wrong Turn 6: Last Resort

Režie:

Valeri Milev

Scénář:

Frank H. Woodward

Kamera:

Martin Chichov

Hudba:

Claude Foisy

Hrají:

Anthony Ilott, Chris Jarvis, Aqueela Zoll, Sadie Katz, Roxanne Pallett, Talitha Luke-Eardley, Danko Jordanov, Billy Ashworth, Harry Belcher, Joe Gaminara, Radoslav Parvanov, Asen Asenov, Kicker Robinson, Luke Cousins, Venetka Georgieva

Producenti:

Jeffery Beach, Phillip J. Roth

Střih:

Don Adams, Cameron Hallenbeck

(další profese)

Wrong Turn 6: Last Resort (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Wrong Turn 6: Last Resort na ČSFD

35%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/369370-wrong-turn-6-last-resort/



Kolonie

Stáhnout Kolonie
Shlédnout Kolonie

Kolonie (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kolonie (2013):

Nepriaznivé zmeny podnebia spôsobia, že v roku 2045 sa preživší ľudskí obyvatelia Zeme zdržiavajú v izolovaných podzemných kolóniách. Prvoradou úlohou týchto útočísk je ochrana pred epidémiami a vytváranie dostatočného množstva potravín, ktoré dokážu populáciu uživiť. Veliteľ Siedmej kolónie Briggs (Laurence Fishburne) sa spolu s niekoľkými vojakmi vydáva do vzdialenej Piatej kolónie potom, čo od nich zachytia volanie o pomoc. Vzdorujúc extrémne studenému počasiu sa skupina dostáva do cieľa, kde nájdu jedného preživšieho. Na základe jeho svedectva a nájdených stôp Briggs a ostatní odhalia hrozbu, ktorá ohrozuje aj ich vlastnú kolóniu. Aby upozornili ostatných, musia sa predrať ruinami kedysi známeho veľkomesta, ktoré sa nachádzajú na trase medzi dvomi kolóniami. Po návrate však Briggs čelí nepríjemným prekvapeniam, ktoré prekonajú aj zistenia z Piatej kolónie. Zodpovednosť za nečakané zmeny leží na pleciach Briggsovho kolegu Masona (Bill Paxton), ktorý je známy svojou násilníckou povahou. A Mason svoje diabolské plány ešte iba rozbieha...(Incantator)

Informace o filmu Kolonie

Režie:

Jeff Renfroe

Scénář:

Patrick Tarr, Pascal Trottier

Kamera:

Pierre Gill

Hudba:

Jeff Danna

Hrají:

Laurence Fishburne, Kevin Zegers, Bill Paxton, Charlotte Sullivan, Romano Orzari, Michael Mando, Julian Richings, Lucius Hoyos, John Tench, Lisa Berry, Alex Paxton-Beesley, Douglas Rowe

Producenti:

Matthew Cervi

Střih:

Aaron Marshall

Scénografie:

Aidan Leroux

Kostýmy:

Lea Carlson

(další profese)

Kolonie (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kolonie na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/316804-kolonie/



Nakažení smrtí

Stáhnout Nakažení smrtí
Shlédnout Nakažení smrtí

Nakažení smrtí (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nakažení smrtí (2008):

Jesse Metcalfe (TV seriál “Zoufalé manželky”) se představuje ve děsuplném hororu o muži, který se podvodně dostává do ústavu pro mentálně nemocné pacienty, aby odsud vysvobodil svou milovanou sestru. Uvnitř sanatoria však odhaluje, že tamější lékař (Peter Stormare - Fargo) nemilosrdně využívá své pacienty jako laboratorní krysy a dělá z nich
krvežíznivé zabijáky. Podaří se oběma nešťastníkům nalézt cestu z krvavého labyrintu dřív, než je bezcitní kanibalové jednou provždy dostihnou?(oficiální text distributora)

Jack (Jesse Metcalfe) předstírá, že je blázen, aby mohl zachránit svou milovanou sestru (Kiele Sanchez) z ústavu pro mentálně nemocné pacienty. Uvnitř však odhaluje, že tamější lékař (Peter Stormare) nemilosrdně využívá své pacienty jako laboratorní krysy, násilím jim podává drogy, které z nich udělají bestie běsnící po lidském masu. Podaří se Jackovi a jeho sestře nalézt cestu ze sanatoria dřív, než je kanibalové jednou provždy dostanou?(Košoun)

Informace o filmu Nakažení smrtí

Režie:

Jeff Buhler

Scénář:

Jeff Buhler

Kamera:

Robert Hauer

Hudba:

Paul D'Amour

Hrají:

Peter Stormare, Jesse Metcalfe, Kiele Sanchez, Olivia Munn, Evan Parke, Lisa Arturo, Dale Waddington, Kurt Caceres, Kevin Sussman, Armin Shimerman, Carla Gallo

Producenti:

Mason Novick, Larry Schapiro, Chris Bender

Střih:

Janice Hampton

Scénografie:

Talon McKenna

Kostýmy:

Molly Grundman

(další profese)

Nakažení smrtí (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nakažení smrtí na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234201-nakazeni-smrti/