Farma zvířat (TV film)

Stáhnout Farma zvířat (TV film)
Shlédnout Farma zvířat (TV film)

Farma zvířat (TV film) (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Farma zvířat (TV film) (1999):

Život je krásný! Všechna zvířata jsou si rovna a žijí podle teorie dvě nohy špatné, čtyři nohy dobré. Jak dlouho může vydržet jejich ráj na zemi?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Farma zvířat (TV film)

Režie:

John Stephenson

Předloha:

George Orwell (kniha)

Hudba:

Richard Harvey

Hrají:

Kelsey Grammer, Ian Holm, Julia Louis-Dreyfus, Julia Ormond, Pete Postlethwaite, Paul Scofield, Patrick Stewart, Peter Ustinov, Alan Stanford, François Marthouret, Féodor Atkine, Jer O'Leary, Pierre Santini, Charles Dale (vyp.)

Farma zvířat (TV film) (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Farma zvířat (TV film) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13271-farma-zvirat/Znamení koně (TV seriál)

Stáhnout Znamení koně (TV seriál)
Shlédnout Znamení koně (TV seriál)

Znamení koně (TV seriál) (2011 - 2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Znamení koně (TV seriál) (2011 - 2015):

13. dílný seriál z prostředí chovatelů anglických plnokrevníků a dostihů.Příběh seriálu se odehrává mezi dvěma rodinnými farmami. Jedna se zabývá trénováním koní a má výsledky v dostizích (Jan Hora), druhá je specializovaná na chov anglického plnokrevníka (Marcel Kalina). Dobré umisťování Horových koní na závodech je to, co vzbuzuje v Kalinovi žárlivost a zášť. Horův syn z prvního manželství David se v Praze zaplete do podivných obchodů a pronásledují ho vymahači. Přesto, že farmu svého otce (který se znovu oženil a má dalšího syna Lukáše) David téměř nenavštěvoval, teď za otcem přijíždí. Potřebuje půjčit peníze. Otec mu půjčku odmítne. Tak velké peníze nemá. David se vrátí do Prahy a brzy se dozví, že jeho otec ještě týž večer zemřel na srdeční selhání. David se musí na farmu vrátit. Nepřijede ale sám. Je s ním jeho čtrnáctiletá dcera Adéla, která odmítla odletět se svou matkou do Bruselu. Davida pronásleduje minulost a Adéla je pro něj v téhle situaci přítěží. Navíc na farmě není všechno zdaleka tak idylické, jak by se na první pohled zdálo. Konkurence nespí – chovatel Kalina usiluje stále drsnějšími prostředky o odkoupení Horovy farmy. Dáša, druhá manželka Hory, je ostře proti. David s Lukášem se tajně domlouvají o prodeji za jejími zády. Což vyvolá Dášin silný odpor proti Davidovi. Navíc Dášu sužují pochybnosti, zda její muž zemřel přirozenou smrtí. Některé indicie posilují její podezření, že Janovi do hrobu někdo pomohl. Ukáže se, že Hora měl intenzivní milostný poměr s veterinářkou Bety a v bance si vzal úvěr, který teď Dáša nemá z čeho splácet. Podá trestní oznámení a znovu otevře vyšetřování manželovy smrti. Nic však objasněno není. David prochází peklem, když vymahači objeví jeho úkryt na farmě a zapálí jeho luxusní auto. Má strach o Adélu. Nicméně nakonec se jeho problémy podaří vyřešit a on zůstane na farmě a pokusí se ji postavit na nohy. Nejde to hned, musí překonat několik překážek. Od onemocnění koní až po Kalinovy intriky. David usiluje o otevření chovu anglického plnokrevníka. A Kalina dělá všechno pro to, aby mu v tom zabránil. David se na farmě potýká i s milostnými problémy. Nejdřív má krátký intenzivní poměr s veterinářkou Bety. Ale když se dozví, co bylo mezi ní a jeho otcem, vztah ukončí. Trvale se pak zamiluje do dcery svého konkurenta Kaliny, což samozřejmě přinese řadu dramaticky vypjatých situací. Seriál je hlavně o koních a o koňácích. „Detektivní“ linka kolem Horovy smrti vnáší mezi postavy napětí. Koně působí jako uklidňující prvek, který vyvažuje lidský svět závisti a sobectví. Racionální David nikdy neplánoval, že by se na farmě svého otce trvale usadil, přesto v sobě nakonec objeví Horovy geny a stane se z něho zodpovědný a úspěšný chovatel. Pokračuje v odkazu svého otce. Přesto, že se za Janova života téměř nevídali, sejdou se otec se synem symbolicky až ve chvíli, kdy už si spolu nemohou vyjet na koních.(Česká televize)

Informace o filmu Znamení koně (TV seriál)

Režie:

Milan Cieslar

Scénář:

Roman Kopřivík, Magdalena Turnovská

Kamera:

Ervín Sanders, Jakub Ševčík, Karel Fairaisl

Hudba:

David Solař

Hrají:

Vilma Cibulková, Richard Krajčo, Igor Bareš, Tereza Voříšková, Jiří Mádl, Bolek Polívka, Valérie Zawadská, Oldřich Navrátil, Miroslav Donutil, Karel Dobrý, Jan Novotný, Vanda Konečná Károlyi, Petr Franěk, Eva Perkausová, Jan Zadražil, Zdeněk Mahdal, Vojtěch Štulc, Jan Komínek, Milan Němec, Ivan Řehák, Tomáš Slepánek, Pavel Leicman, František Pavelka, Jan Říha, Jan Demele, Josef Koller, Lenka Ouhrabková, Petra Domžalová, Zuzana Dubová, Filip Sanders, Petr Světlík, Kara Němečková, Lenka Chadimová, Radim Koráb, Pavel Vacek, Helena Čermáková, Kateřina Rakovčíková, Jana Baletková, Karel Hegner, Dušan Sitek, Rostislav Marek, Kateřina Sedláčková, Jan Ptáčník, Martin Sláma, Tomáš Šulaj, Marta Bačíková, Kristína Svarinská, Pavel Majkus, Lukáš Hejlík, Ondřej Brett, Dalimil Klapka, Vilém Čápek, Alžběta Kynclová, Antonín Černocký, František Musil, Miloslav Maršálek, Miroslav Vladyka, Luděk Randár, Igor Stránský, Michal Němec, Miloslav Halík, David Matásek, Martin Donutil, Richard Velísek, Markéta Kalužíková, Anna Kočicová, Josef Vaverka, David Bowles, Daniel Ondráček, Jana Štvrtecká, Jiřina Eisenhamerová, Jan Horák, Pavel Hasmuk, Zdena Herfortová, Hana Holišová, Petr Macháček, Zdeněk Bureš, Michal Kopp, Petr Štěpán, Pavel Zatloukal

Producenti:

Darina Levová, David Ziegelbauer

Střih:

Alois Fišárek

Zvuk:

Petr Forejt, Michal Deliopulos

Scénografie:

Petr Smola

Masky:

Ivo Strangi, Lucie Kuprová, Lenka Nosková, Michaela Hanušová, Roman Fiurášek, Jitka Valová

Kostýmy:

Kateřina Mírová, Patricie Šoptenková

(další profese)

Znamení koně (TV seriál) (2011 - 2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Znamení koně (TV seriál) na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/145171-znameni-kone/Kovbojky a andělé

Stáhnout Kovbojky a andělé
Shlédnout Kovbojky a andělé

Kovbojky a andělé (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kovbojky a andělé (2012):

Ida, kurážná rebelka, sní o tom, že jednoho dne najde svého otce, jezdce rodea. Její matka jí léta tajila jeho pravou totožnost. Když se Ida vydá na místní rodeo, seznámí se s týmem jezkyň rodea, který si říká Sweethearts (Zlatíčka). Vede je kovkojská legenda Terence Parker. Terence brzy zjistí, že Ida je vnučka jeho kamaráda, který zemřel před mnoha lety a rozhodne se jí pomoci. A tak se Ida přidá k jezdkyním a vyrazí s nimi na rodeo turné po západě. Doufá, že po cestě najde svého otce, ale objeví mnohem víc, včetně lásky ke koním, jež dá jejímu životu nový směr.(HBO Europe)

Informace o filmu Kovbojky a andělé

Režie:

Timothy Armstrong

Scénář:

Stephan Blinn, Timothy Armstrong

Kamera:

John Barr

Hudba:

Alan Williams

Hrají:

Bailee Madison, Drew Waters, Frankie Faison, James Cromwell, Jackson Rathbone, Leslie-Anne Huff, Kathleen Rose Perkins, Dora Madison, Alicia Witt, Justin Lauer, Noell Coet, Andrew Sensenig, Lou Anne Stephens, Lindsay Sawyer

Producenti:

Timothy Armstrong

Střih:

Michael Rafferty

Scénografie:

Rebekah Bell

Kostýmy:

Jillian Bundrick

(další profese)

Kovbojky a andělé (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kovbojky a andělé na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/297882-kovbojky-a-andele/Shergar

Stáhnout Shergar
Shlédnout Shergar

Shergar (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Shergar (1999):

Zázračný kůň, největší irský šampión, vítěz mnoha dostihů. Toto je jeho skutečný příběh!
Kevin je synem známého žokeje a hodlá kráčet v otcových stopách. Vinou okolností se však dostává do centra teroristického spiknutí, když Gavin O'Rourke s komplici unesou dostihového šampióna - koně Shergara. Kevin se tajně ukryje na farmě, kam šampióna unesou, a čeká na vhodnou příležitost, při které by s koněm utekl. Zjistí však, že zločinci chtějí Shergara zabít. To jej vyděsí a rozhodne se proto jednat okamžitě. Shergara zamaskuje a v jeho sedle uniká... Má ale v patách nejen teroristy, ale i policii. Na útěku potkává starého rančera s vnučkou, kteří mu nabídnou útočiště. Nachází přátelství a poprvé v životě prožívá upřímnou lásku. Teroristé se ale nevzdávají, Kevin je nucen prchat dál a udělat nejtěžší rozhodnutí svého života...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Shergar

Režie:

Dennis C. Lewiston

Kamera:

David Lewis

Hudba:

John Scott

Hrají:

Andrew Connolly, Dave Duffy, Julian Fellowes, Ian Holm, Gary Lydon, Mickey Rourke, Gary Stretch, David Warner, Paul Ronan, Gary Cady, Fintan McKeown

Producenti:

Jeff Geoffray

Střih:

Alan Strachan

Kostýmy:

Louise Stjernsward

(další profese)

Shergar (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Shergar na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13314-shergar/Ragtimeova dobrodružství

Stáhnout Ragtimeova dobrodružství
Shlédnout Ragtimeova dobrodružství

Ragtimeova dobrodružství (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ragtimeova dobrodružství (1998):

Rodina Blueovcov má dvoch rodinných miláčikov: koníka Ragtima a kóliu Taylor. Ragtime nie je ani zďaleka obyčajný koník, je hviezdou televíznej show. Dvaja nešikovní zločinci sa rozhodnú koníka uniesť a žiadať za neho vysoké výkupné, ale dvaja nerozluční kamaráti Ragtime a Taylor niečo vymyslia a o dobrodružstvo a zábavu je postarané!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ragtimeova dobrodružství

Režie:

William Byron Hillman

Hrají:

Shelley Long, Jay Thomas, Perry King, Justin Cooper, Michelle Joyner, Kay Lenz, Richard Brooks, Mike Starr, Robert Pine, Lindsay Felton, William Byron Hillman, Nancy O'Dell, George Murdock, Zack Duhame

Střih:

Neil Kirk

(další profese)

Ragtimeova dobrodružství (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ragtimeova dobrodružství na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/107277-ragtimeova-dobrodruzstvi/Cesta do Sonory

Stáhnout Cesta do Sonory
Shlédnout Cesta do Sonory

Cesta do Sonory (1975) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cesta do Sonory (1975):

Dopravit do Sonory 86 000 dolarů skutečně nebude lehká záležitost.(oficiální text distributora)

Pike (Jim Brown) dá slib umírajícímu příteli. Má dopravit jeho peníze (86 000 dolarů) do Sonory pro místní obyvatele. Jeho cesta se však začne záhy notně komplikovat, neboť zpráva o osamělém jezdci s balíkem peněz se šíří rychle. Pike proto přijme nabízenou pomoc od hazardního hráče Tyreeho (Fred Williamson) a cestují společně. Čím blíž jsou však vytouženému cíli, tím krvavější stopu za sebou zanechávají a banda pronásledovatelů v čele s kulkami ostříleným Kieferem (Lee Van Cleef) je jim stále v patách.(5150)

Informace o filmu Cesta do Sonory

Režie:

Antonio Margheriti

Scénář:

Eric Bercovici

Kamera:

Riccardo Pallottini

Hudba:

Jerry Goldsmith

Hrají:

Lee Van Cleef, Jim Brown, Fred Williamson, Catherine Spaak, Jim Kelly, Barry Sullivan, Dana Andrews, Harry Carey Jr., Robert Donner, Ronald Howard, Charles McGregor

Střih:

Stanford C. Allen

(další profese)

Cesta do Sonory (1975) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cesta do Sonory na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/79966-cesta-do-sonory/Prázdniny s Minkou

Stáhnout Prázdniny s Minkou
Shlédnout Prázdniny s Minkou

Prázdniny s Minkou (1962) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prázdniny s Minkou (1962):

Předseda JZD koupí pro venkovské děti, které tráví prázdniny na družstevních horských pastvinách strakatého poníka Minku... Mnoha cenami ověnčený film pro děti.(oficiální text distributora)

Letní dobrodružství skupinky vesnických dětí, která se vypraví na prázdniny do horské vesnice. Děti pomáhají s pasením krav a zažívají nejrůznější drobné příhody. Malá komunita však drží pohromadě hlavně díky strakatému koníkovi Mince. Partě šéfuje rozumná Vlasta, problémy v kolektivu však narostou kvůli synovi předsedy zemědělského družstva Jirkovi.(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Prázdniny s Minkou

Režie:

Josef Pinkava

Scénář:

Jiří Blažek

Kamera:

Jiří Kolín

Hudba:

Vlastimil Hála

Hrají:

Veronika Štefanová, Luboš Petřík, Petr Sobotka, Luděk Panáček, Pavel Bolek, František Očadlík, Milena Asmanová, Helena Kotoučová, Svatopluk Matyáš, Eva Matalová, Jitka Rákosníková, Zdeněk Blažek, Jan Matýsek, Karel Meister st., Josef Souček, Adolf Minský, Arnošt Kotouč, Blažena Rýznarová, Evžen Kubíček, Josef Hlinomaz

Střih:

Antonín Štrojsa

Zvuk:

František Strangmüller

Scénografie:

Jaroslav Krška

(další profese)

Prázdniny s Minkou (1962) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prázdniny s Minkou na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/243531-prazdniny-s-minkou/Velký závod

Stáhnout Velký závod
Shlédnout Velký závod

Velký závod (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Velký závod (2011):

Film byl natočen podle skutečné události. Sledujte příběh natočený podle skutečné události, která se odehrála v Austrálii v roku 2002. Píše se rok 2002 a Austrálie se chystá na velký dostihový závod Melbourne Cup. Žokej Damien je na vrcholu kariéry a připravuje se na svou životní jízdu. Má být hvězdou závodu, jenže týden před velkým dostihem se mu zhroutí svět. Jeho starší bratr, také žokej, tragicky umírá na dostihové dráze. Zdrcený Damien přesto nasedá na koně a navzdory nepřízni osudu hodlá v napínavé soutěži vyhrát. Pro bratra...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Velký závod

Režie:

Simon Wincer

Kamera:

David Burr

Hudba:

Bruce Rowland

Hrají:

Brendan Gleeson, Alice Parkinson, Bill Hunter, Tom Burlinson, Rodger Corser, Daniel MacPherson, Tim Budas, Jodi Gordon, Kate Bell, Stephen Curry, Lewis Fitz-Gerald, Teressa Liane, Rhys Mcconnochie

Velký závod (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Velký závod na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/310239-velky-zavod/Princezna Husopaska (TV film)

Stáhnout Princezna Husopaska (TV film)
Shlédnout Princezna Husopaska (TV film)

Princezna Husopaska (TV film) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Princezna Husopaska (TV film) (2009):

Klasická pohádka bratří Grimmů o podlé komorné, laskavé princezně a o tom, že není snadné oklamat srdce, která si jsou souzena. Krásnou princeznu Elizabeth, která uměla poručit větru, zaslíbil umírající otec princi Leopoldovi, synovi sousedního krále Gustava. Když nastane čas, začne se princezna chystat na cestu. Její matka se však těžce roznemůže, a tak svěří princeznu komorné Magdaleně. Na cestu jí dá mluvícího koně Faladu a kapesníček se třemi kapkami své královské krve, který ji má chránit před nebezpečím. Kapky se sice ukáží jako mocná ochrana, jenže i když dívku zachrání před lapky, kteří je cestou přepadnou, nedokáží ji uchránit před zradou. Lstivá Magdalena, která už jako malá toužila být princeznou a cítí se ukřivděná, protože jí jako malé rozbil královský kočár jedinou hadrovou panenku, využije příležitosti, zbaví princeznu magické ochrany, a pak ji donutí, aby si s ní vyměnila šaty a slíbila, že to nikomu neřekne. Ke královskému dvoru přijede jako budoucí nevěsta, zatímco skutečnou princeznu pošle pást husy a při nejbližší příležitosti se zbaví jediného svědka záměny Falady. Věří, že už ji nic nemůže ohrozit, zejména když je král Gustav ráznou nevěstou nadšen. Srdce, která si jsou souzena, se však nedají oklamat a pravda se nedá snadno utajit. Leopold se zamiluje do hezké husopasky, a když mu malý pasáček svěří, jak ho trápí, protože posílá vítr, aby mu shazoval klobouk, začne tušit, že něco není v pořádku. Rozhodne se zjistit pravdu, Magdalena je však ve střehu a zřejmě dokáže nenápadně překazit každý princův záměr.(oficiální text distributora)

Husiarka je príbeh princeznej Elizabeth, ktorá cestuje na svadbu za svojim milovaným princom Leopoldom. Na ceste za ním sa ale dohodne so svojou slúžkou aby sa vymenili. A tak sa z princeznej stane husiarka a zo slúžky nevesta...(STV)

Informace o filmu Princezna Husopaska (TV film)

Režie:

Sibylle Tafel

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Kamera:

Wolfgang Aichholzer

Hudba:

Enjott Schneider

Hrají:

Karoline Herfurth, Florian Lukas, Susanne Bormann, Petra Kelling, Henry Hübchen, Julius Römer, Marc Hosemann, Charley Ann Schmutzler, Katrin Filzen, Steffen Scheumann, Jule Dormann, Paulina Rümmelein, Rainer Ewerrien, Richard van Weyden

Producenti:

Ingelore König

(další profese)

Princezna Husopaska (TV film) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Princezna Husopaska (TV film) na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/275840-princezna-husopaska/Zdivočelá země

Stáhnout Zdivočelá země
Shlédnout Zdivočelá země

Zdivočelá země (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zdivočelá země (1997):

Úspěšný dobrodružný seriál ČT, který vznikl na podkladě dvou románů spisovatele Jiřího Stránského "Zdivočelá země" a "Aukce" byl sestříhán do dvouhodinového filmu. Příběh je zasazen do Krušných hor i krušných časů dramatického osídlování českého pohraničí po druhé světové válce. Sem se vrací z Anglie bojový letec Antonín Maděra, aby v rodné vsi zapomněl na útrapy i hrůzy války a mohl tu "žít, pracovat a mít rád své bližní", jak sám říká. Jenže ten Svatý Štěpán, jenž musela jeho rodina v roce 1939 opustit, už není tím samým místem jako dřív. Ale to, co ho zde opravdu čeká, nemohl odhadnout ani ve svých nejbujnějších představách.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Zdivočelá země

Režie:

Hynek Bočan

Scénář:

Hynek Bočan, Jiří Stránský

Kamera:

Ivan Šlapeta

Hudba:

Zdeněk Barták

Hrají:

Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jiří Schmitzer, Jiří Langmajer, Jakub Zdeněk, Václav Chalupa, Oldřich Vlach, Josef Somr, Oldřich Navrátil, Miroslav Středa, Jiří Lábus, Jan Hartl, Stanislav Tříska, Tomáš Hanák, Petr Forman, Jan Čenský, Jan Teplý st., Ladislav Potměšil, Radek Holub, Pavel Nový, Václav Vydra nejml., Miroslav Vladyka, Zdeněk David, Jaromír Dulava, Kamil Halbich, Otakar Brousek ml., Rudolf Hrušínský ml., Lukáš Hlavica, Markéta Hrubešová, Pavlína Mourková, Zdeňka Sajfertová, Aleš Spurný, Michal Hudák, Claudia Vašeková, Jan Teplý ml., Pavel Nečas, Jiří Kodeš, Sergej Hudák, Karel Dvořák

Producenti:

Přemysl Pražský

Střih:

Dalibor Lipský

Zvuk:

Vladimír Skall

Scénografie:

Luděk Souček

Masky:

Eva Šidlíková, Michaela Soukupová, Martin Valeš

Kostýmy:

Jarmila Konečná

(další profese)

Zdivočelá země (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zdivočelá země na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/831-zdivocela-zeme/