Shergar

Stáhnout Shergar
Shlédnout Shergar

Shergar (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Shergar (1999):

Zázračný kůň, největší irský šampión, vítěz mnoha dostihů. Toto je jeho skutečný příběh!
Kevin je synem známého žokeje a hodlá kráčet v otcových stopách. Vinou okolností se však dostává do centra teroristického spiknutí, když Gavin O'Rourke s komplici unesou dostihového šampióna - koně Shergara. Kevin se tajně ukryje na farmě, kam šampióna unesou, a čeká na vhodnou příležitost, při které by s koněm utekl. Zjistí však, že zločinci chtějí Shergara zabít. To jej vyděsí a rozhodne se proto jednat okamžitě. Shergara zamaskuje a v jeho sedle uniká... Má ale v patách nejen teroristy, ale i policii. Na útěku potkává starého rančera s vnučkou, kteří mu nabídnou útočiště. Nachází přátelství a poprvé v životě prožívá upřímnou lásku. Teroristé se ale nevzdávají, Kevin je nucen prchat dál a udělat nejtěžší rozhodnutí svého života...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Shergar

Režie:

Dennis C. Lewiston

Kamera:

David Lewis

Hudba:

John Scott

Hrají:

Andrew Connolly, Dave Duffy, Julian Fellowes, Ian Holm, Gary Lydon, Mickey Rourke, Gary Stretch, David Warner, Paul Ronan, Gary Cady, Fintan McKeown

Producenti:

Jeff Geoffray

Střih:

Alan Strachan

Kostýmy:

Louise Stjernsward

(další profese)

Shergar (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Shergar na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13314-shergar/Ragtimeova dobrodružství

Stáhnout Ragtimeova dobrodružství
Shlédnout Ragtimeova dobrodružství

Ragtimeova dobrodružství (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ragtimeova dobrodružství (1998):

Rodina Blueovcov má dvoch rodinných miláčikov: koníka Ragtima a kóliu Taylor. Ragtime nie je ani zďaleka obyčajný koník, je hviezdou televíznej show. Dvaja nešikovní zločinci sa rozhodnú koníka uniesť a žiadať za neho vysoké výkupné, ale dvaja nerozluční kamaráti Ragtime a Taylor niečo vymyslia a o dobrodružstvo a zábavu je postarané!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ragtimeova dobrodružství

Režie:

William Byron Hillman

Hrají:

Shelley Long, Jay Thomas, Perry King, Justin Cooper, Michelle Joyner, Kay Lenz, Richard Brooks, Mike Starr, Robert Pine, Lindsay Felton, William Byron Hillman, Nancy O'Dell, George Murdock, Zack Duhame

Střih:

Neil Kirk

(další profese)

Ragtimeova dobrodružství (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ragtimeova dobrodružství na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/107277-ragtimeova-dobrodruzstvi/Cesta do Sonory

Stáhnout Cesta do Sonory
Shlédnout Cesta do Sonory

Cesta do Sonory (1975) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cesta do Sonory (1975):

Dopravit do Sonory 86 000 dolarů skutečně nebude lehká záležitost.(oficiální text distributora)

Pike (Jim Brown) dá slib umírajícímu příteli. Má dopravit jeho peníze (86 000 dolarů) do Sonory pro místní obyvatele. Jeho cesta se však začne záhy notně komplikovat, neboť zpráva o osamělém jezdci s balíkem peněz se šíří rychle. Pike proto přijme nabízenou pomoc od hazardního hráče Tyreeho (Fred Williamson) a cestují společně. Čím blíž jsou však vytouženému cíli, tím krvavější stopu za sebou zanechávají a banda pronásledovatelů v čele s kulkami ostříleným Kieferem (Lee Van Cleef) je jim stále v patách.(5150)

Informace o filmu Cesta do Sonory

Režie:

Antonio Margheriti

Scénář:

Eric Bercovici

Kamera:

Riccardo Pallottini

Hudba:

Jerry Goldsmith

Hrají:

Lee Van Cleef, Jim Brown, Fred Williamson, Catherine Spaak, Jim Kelly, Barry Sullivan, Dana Andrews, Harry Carey Jr., Robert Donner, Ronald Howard, Charles McGregor

Střih:

Stanford C. Allen

(další profese)

Cesta do Sonory (1975) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cesta do Sonory na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/79966-cesta-do-sonory/Prázdniny s Minkou

Stáhnout Prázdniny s Minkou
Shlédnout Prázdniny s Minkou

Prázdniny s Minkou (1962) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prázdniny s Minkou (1962):

Předseda JZD koupí pro venkovské děti, které tráví prázdniny na družstevních horských pastvinách strakatého poníka Minku... Mnoha cenami ověnčený film pro děti.(oficiální text distributora)

Letní dobrodružství skupinky vesnických dětí, která se vypraví na prázdniny do horské vesnice. Děti pomáhají s pasením krav a zažívají nejrůznější drobné příhody. Malá komunita však drží pohromadě hlavně díky strakatému koníkovi Mince. Partě šéfuje rozumná Vlasta, problémy v kolektivu však narostou kvůli synovi předsedy zemědělského družstva Jirkovi.(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Prázdniny s Minkou

Režie:

Josef Pinkava

Scénář:

Jiří Blažek

Kamera:

Jiří Kolín

Hudba:

Vlastimil Hála

Hrají:

Veronika Štefanová, Luboš Petřík, Petr Sobotka, Luděk Panáček, Pavel Bolek, František Očadlík, Milena Asmanová, Helena Kotoučová, Svatopluk Matyáš, Eva Matalová, Jitka Rákosníková, Zdeněk Blažek, Jan Matýsek, Karel Meister st., Josef Souček, Adolf Minský, Arnošt Kotouč, Blažena Rýznarová, Evžen Kubíček, Josef Hlinomaz

Střih:

Antonín Štrojsa

Zvuk:

František Strangmüller

Scénografie:

Jaroslav Krška

(další profese)

Prázdniny s Minkou (1962) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prázdniny s Minkou na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/243531-prazdniny-s-minkou/Velký závod

Stáhnout Velký závod
Shlédnout Velký závod

Velký závod (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Velký závod (2011):

Film byl natočen podle skutečné události. Sledujte příběh natočený podle skutečné události, která se odehrála v Austrálii v roku 2002. Píše se rok 2002 a Austrálie se chystá na velký dostihový závod Melbourne Cup. Žokej Damien je na vrcholu kariéry a připravuje se na svou životní jízdu. Má být hvězdou závodu, jenže týden před velkým dostihem se mu zhroutí svět. Jeho starší bratr, také žokej, tragicky umírá na dostihové dráze. Zdrcený Damien přesto nasedá na koně a navzdory nepřízni osudu hodlá v napínavé soutěži vyhrát. Pro bratra...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Velký závod

Režie:

Simon Wincer

Kamera:

David Burr

Hudba:

Bruce Rowland

Hrají:

Brendan Gleeson, Alice Parkinson, Bill Hunter, Tom Burlinson, Rodger Corser, Daniel MacPherson, Tim Budas, Jodi Gordon, Kate Bell, Stephen Curry, Lewis Fitz-Gerald, Teressa Liane, Rhys Mcconnochie

Velký závod (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Velký závod na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/310239-velky-zavod/Princezna Husopaska (TV film)

Stáhnout Princezna Husopaska (TV film)
Shlédnout Princezna Husopaska (TV film)

Princezna Husopaska (TV film) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Princezna Husopaska (TV film) (2009):

Klasická pohádka bratří Grimmů o podlé komorné, laskavé princezně a o tom, že není snadné oklamat srdce, která si jsou souzena. Krásnou princeznu Elizabeth, která uměla poručit větru, zaslíbil umírající otec princi Leopoldovi, synovi sousedního krále Gustava. Když nastane čas, začne se princezna chystat na cestu. Její matka se však těžce roznemůže, a tak svěří princeznu komorné Magdaleně. Na cestu jí dá mluvícího koně Faladu a kapesníček se třemi kapkami své královské krve, který ji má chránit před nebezpečím. Kapky se sice ukáží jako mocná ochrana, jenže i když dívku zachrání před lapky, kteří je cestou přepadnou, nedokáží ji uchránit před zradou. Lstivá Magdalena, která už jako malá toužila být princeznou a cítí se ukřivděná, protože jí jako malé rozbil královský kočár jedinou hadrovou panenku, využije příležitosti, zbaví princeznu magické ochrany, a pak ji donutí, aby si s ní vyměnila šaty a slíbila, že to nikomu neřekne. Ke královskému dvoru přijede jako budoucí nevěsta, zatímco skutečnou princeznu pošle pást husy a při nejbližší příležitosti se zbaví jediného svědka záměny Falady. Věří, že už ji nic nemůže ohrozit, zejména když je král Gustav ráznou nevěstou nadšen. Srdce, která si jsou souzena, se však nedají oklamat a pravda se nedá snadno utajit. Leopold se zamiluje do hezké husopasky, a když mu malý pasáček svěří, jak ho trápí, protože posílá vítr, aby mu shazoval klobouk, začne tušit, že něco není v pořádku. Rozhodne se zjistit pravdu, Magdalena je však ve střehu a zřejmě dokáže nenápadně překazit každý princův záměr.(oficiální text distributora)

Husiarka je príbeh princeznej Elizabeth, ktorá cestuje na svadbu za svojim milovaným princom Leopoldom. Na ceste za ním sa ale dohodne so svojou slúžkou aby sa vymenili. A tak sa z princeznej stane husiarka a zo slúžky nevesta...(STV)

Informace o filmu Princezna Husopaska (TV film)

Režie:

Sibylle Tafel

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Kamera:

Wolfgang Aichholzer

Hudba:

Enjott Schneider

Hrají:

Karoline Herfurth, Florian Lukas, Susanne Bormann, Petra Kelling, Henry Hübchen, Julius Römer, Marc Hosemann, Charley Ann Schmutzler, Katrin Filzen, Steffen Scheumann, Jule Dormann, Paulina Rümmelein, Rainer Ewerrien, Richard van Weyden

Producenti:

Ingelore König

(další profese)

Princezna Husopaska (TV film) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Princezna Husopaska (TV film) na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/275840-princezna-husopaska/Zdivočelá země

Stáhnout Zdivočelá země
Shlédnout Zdivočelá země

Zdivočelá země (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zdivočelá země (1997):

Úspěšný dobrodružný seriál ČT, který vznikl na podkladě dvou románů spisovatele Jiřího Stránského "Zdivočelá země" a "Aukce" byl sestříhán do dvouhodinového filmu. Příběh je zasazen do Krušných hor i krušných časů dramatického osídlování českého pohraničí po druhé světové válce. Sem se vrací z Anglie bojový letec Antonín Maděra, aby v rodné vsi zapomněl na útrapy i hrůzy války a mohl tu "žít, pracovat a mít rád své bližní", jak sám říká. Jenže ten Svatý Štěpán, jenž musela jeho rodina v roce 1939 opustit, už není tím samým místem jako dřív. Ale to, co ho zde opravdu čeká, nemohl odhadnout ani ve svých nejbujnějších představách.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Zdivočelá země

Režie:

Hynek Bočan

Scénář:

Hynek Bočan, Jiří Stránský

Kamera:

Ivan Šlapeta

Hudba:

Zdeněk Barták

Hrají:

Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jiří Schmitzer, Jiří Langmajer, Jakub Zdeněk, Václav Chalupa, Oldřich Vlach, Josef Somr, Oldřich Navrátil, Miroslav Středa, Jiří Lábus, Jan Hartl, Stanislav Tříska, Tomáš Hanák, Petr Forman, Jan Čenský, Jan Teplý st., Ladislav Potměšil, Radek Holub, Pavel Nový, Václav Vydra nejml., Miroslav Vladyka, Zdeněk David, Jaromír Dulava, Kamil Halbich, Otakar Brousek ml., Rudolf Hrušínský ml., Lukáš Hlavica, Markéta Hrubešová, Pavlína Mourková, Zdeňka Sajfertová, Aleš Spurný, Michal Hudák, Claudia Vašeková, Jan Teplý ml., Pavel Nečas, Jiří Kodeš, Sergej Hudák, Karel Dvořák

Producenti:

Přemysl Pražský

Střih:

Dalibor Lipský

Zvuk:

Vladimír Skall

Scénografie:

Luděk Souček

Masky:

Eva Šidlíková, Michaela Soukupová, Martin Valeš

Kostýmy:

Jarmila Konečná

(další profese)

Zdivočelá země (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zdivočelá země na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/831-zdivocela-zeme/My Little Pony Film

Stáhnout My Little Pony Film
Shlédnout My Little Pony Film

My Little Pony Film (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu My Little Pony Film (2017):

Když temná síla ohrožuje Ponyville, vydají se naši kamarádi na cestu až na konec bájné Equestrie, protože musí zachránit svůj milovaný domov. Na cestě je čeká velké dobrodružství a spousta nových přátel.(Vertical Ent.)

My Little Pony vo filme predstavuje šesticu obľúbených farebných koníkov, ktorých na veľkom plátne čaká najzaujímavejšie a najkrajšie dobrodružstvo všetkých čias! Keď strašný Búrkový kráľ napadne Canterlot s úmyslom ukradnúť poníkom ich čarovnú moc, budúcnosť Equestrie je ohrozená. Všetky poníky sa musia vydať na nebezpečnú hrdinskú cestu, ktorá ich po prvýkrát zavedie za hranice domoviny. Aby vyhľadali pomoc, budú musieť prejsť cez magické hory, tajomnú podmorskú krajinu a dokonca sa odviezť na lietajúcej pirátskej lodi!(Forum Film SK)

Informace o filmu My Little Pony Film

Režie:

Jayson Thiessen

Scénář:

Meghan McCarthy, Rita Hsiao, Michael Vogel

Kamera:

Anthony Di Ninno

Hudba:

Daniel Ingram

Hrají:

Emily Blunt, Zoe Saldana, Tara Strong, Michael Peña, Liev Schreiber, Kristin Chenoweth, Uzo Aduba, Taye Diggs, Sia Furler, Ashleigh Ball, Nicole Oliver, Shannon Chan-Kent, Andrea Libman, Tabitha St. Germain, Cathy Weseluck, Britt McKillip, Max Martini, Michelle Creber, Sam Vincent, Michael Dobson, Peter New

Producenti:

Haven Alexander, Stephen Davis, Brian Goldner, Marcia Gwendolyn Jones

Střih:

Braden Oberson

(další profese)

My Little Pony Film (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu My Little Pony Film na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/439947-my-little-pony-film/Smrt v sedle

Stáhnout Smrt v sedle
Shlédnout Smrt v sedle

Smrt v sedle (1958) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Smrt v sedle (1958):

Sedmnáctiletý Tomáš má rád koně a trpělivě se o ně stará. Ve volných chvílích sní o drsné romantice skutečných kovbojů. Netuší, že právě on pomůže odhalit pachatele skutečné loupeže.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Smrt v sedle

Režie:

Jindřich Polák

Předloha:

Jiří Cirkl (kniha)

Scénář:

Jiří Cirkl

Kamera:

Rudolf Milič

Hudba:

Evžen Illín

Hrají:

Rudolf Jelínek, Eduard Dubský, Radovan Lukavský, Jiří Sovák, Jana Kasanová, Miloš Vavruška, Josef Beyvl, Martin Růžek, Miloš Nesvadba, Ludvík Veselý, Jan Přeučil, Jan Kaiser, Jiří Michný, Harald Štipka, Michal Kulič, Ema Skálová, Jan Skopeček, Jindřich Narenta, Stanislav Fišer

Střih:

Josef Dobřichovský

Zvuk:

Jiří Pavlík

Scénografie:

Bohumil Nový, Oldřich Bosák

Masky:

Vladimír Černý

Kostýmy:

Ludmila Novotná

(další profese)

Smrt v sedle (1958) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Smrt v sedle na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/7401-smrt-v-sedle/Divoký koník Ryn

Stáhnout Divoký koník Ryn
Shlédnout Divoký koník Ryn

Divoký koník Ryn (1981) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Divoký koník Ryn (1981):

Poetický příběh přátelství dětí a koně ze šumavské vesnice.
Přepis dětské knížky Bohumila Říhy líčí, jak rázovitý starý vesničan vyléčí nemocného koně, který Šumavě zůstal po odchodu armády. Ukazuje, že o uzdravená zvířata se nejlépe postaráme tak, že jim poskytneme co nejvíce volnosti a lásky - především dětí.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Divoký koník Ryn

Režie:

Václav Gajer

Předloha:

Bohumil Říha (kniha)

Scénář:

Václav Gajer

Kamera:

Jan Němeček

Hudba:

Luboš Sluka

Hrají:

Zdeněk Řehoř, Miloš Nedbal, Bedřich Prokoš, Miloslav Štibich, Jan Faltýnek, Karolina Slunéčková, Veronika Gajerová, Jiří Hálek, Jiří Kostka, Otto Lackovič, Jan Skopeček, Ladislav Potměšil, Jaroslava Tichá, Stanislav Štícha

Střih:

Petr Sitár

Zvuk:

Ladislav Hausdorf

Scénografie:

Karel Lier

(další profese)

Divoký koník Ryn (1981) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Divoký koník Ryn na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/3259-divoky-konik-ryn/