Wizard of Gore, The

Stáhnout Wizard of Gore, The
Shlédnout Wizard of Gore, The

Wizard of Gore, The (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Wizard of Gore, The (2007):

Remake filmu "The Wizard of Gore" z roku 1970. Kouzelník si na svých představeních vybírá dobrovolnice z diváků, které následně dusí, řeže, seká a prošpikává. Když ženy vstávají a nic jim není, diváci nadšeně tleskají. Jenže po představení ženy umírají díky ranám, které obdržely během vystoupení. Policie není schopna nalézt souvislosti těchto vražd s kouzelníkem. Muž, kterému takto zemřela dívka, se rozhodne vyšetřit tyto vraždy na vlastní pěst.(LIVINGDEAD)

Informace o filmu Wizard of Gore, The

Režie:

Jeremy Kasten

Scénář:

Zach Chassler

Kamera:

Christopher Duddy

Hudba:

Steve Porcaro

Hrají:

Kip Pardue, Bijou Phillips, Crispin Glover, Jeffrey Combs, Brad Dourif, Joshua John Miller, Garz Chan, Flux Suicide, Tim Chiou

Producenti:

Christopher Duddy

Střih:

Jeremy Kasten

Scénografie:

John Pollard

Kostýmy:

Carrie Grace

(další profese)

Wizard of Gore, The (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Wizard of Gore, The na ČSFD

45%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/224081-wizard-of-gore-the/Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Stáhnout Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)
Shlédnout Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016):

Osamělý mladý kapitán Chiharu Kashima je vedoucí oddělení Řešení krizových situací. Má pověst muže pracujícího desetkrát více než ostatní, vše řeší sám bez asistence podřízených. V baru si k němu přisedne přátelský mladík Toyohi Utsumi, který vykonává jen různá krátkodobá zaměstnání, aby mohl cestovat po světě. Debata při společném popíjení je sblíží, Toyohi Utsumi Kashimovi při loučení vyzná lásku, ale Kashima se snaží nebrat to vážně. V práci mu bývalý spolužák doporučuje nepracovat tak tvrdě kvůli zdraví. Kashima se večer opět staví v baru, kde na něj čeká Toyohi, který ho nenechá utéct. Nakonec si dohodnou první rande, které pro Kashimu skončí velice nepříjemně a navíc kvůli tomu selže v práci. Kashima se rozhodne vztah s Toyohi okamžitě ukončit a tlačí na sebe v práci víc než dřív. V důsledku toho v kanceláři zkolabuje, ztratí své magické schopnosti a tím i svůj smysl života...Velice civilní příběh o tom, k čemu může vést přepracovanost a že láska je skutečně lékem na všechno. Děj je zasazen do alternativní přítomnosti, v níž je magie pouhou nadstandardní schopností, která dotyčné předurčuje k výkonu rutinních povolání ve státní správě. Nejedná se o fantasy nabité efektními kouzly, souboji a spoustou příšer, ale o romantiku, v níž dva naprosto rozdílní lidé hledají cestu k sobě.(bergenia)

Informace o filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál)

Režie:

Sóbi Jamamoto

Hrají:

Júki Ono, Taku Jaširo

Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kono danši, mahó ga ošigoto desu. (TV seriál) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/418923-kono-dansi-maho-ga-osigoto-desu/