Matrix hunter

Stáhnout Matrix hunter
Shlédnout Matrix hunter

Matrix hunter (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Matrix hunter (2004):

V nedaleké budoucnosti je identita všech lidí nahrána do systému zvaného Kyberlink. Kyberlink vždy ví, kdo a kde jste. Systém je možné obejít použitím falešné identity, což je ovšem nelegální. Dash se živí jako lovkyně lidí, kteří toto pravidlo porušují. Jednoho dne je najata, aby našla muže, který unikl s tajnými informacemi a skrývá se pod falešnou identitou. Během pátrání zjišťuje, že všichni, kdo jsou součástí Kyberlinku, jsou jen figurky v podivné hře. Nikdo není víc než pěšák, kterého je možné kdykoliv obětovat.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Matrix hunter

Režie:

Jian Hong Kuo

Kamera:

Philipp Timme

Hudba:

Jonathan Price

Hrají:

Genevieve O'Reilly, Luoyong Wang, David Warner, Joan Chen, William Sanderson, Henry O, Robin Atkin Downes, Lydia Look, Kay Siu Lim

Střih:

Carroll Timothy O'Meara

(další profese)

Matrix hunter (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Matrix hunter na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/40940-matrix-hunter/Virus 1.0

Stáhnout Virus 1.0
Shlédnout Virus 1.0

Virus 1.0 (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Virus 1.0 (2004):

Počítačovému programátorovi Simonovi se doma objevují podivné balíčky. Každý den jeden. Všechny prázdné. Začíná si z bytu budovat pevnost a podezírat všechny sousedy: správce domu, starého vynálezce, osamělou sestřičku i neurvalce se psem. Jeho strach přerůstá v paranoiu, která mu znemožňuje věnovat se práci. A balíčky přicházejí a přicházejí. Jenže prázdné se jen zdají. Ve skutečnosti jsou plné viru 1.0.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Virus 1.0

Režie:

Jeff Renfroe, Marteinn Thorsson

Scénář:

Jeff Renfroe, Marteinn Thorsson

Kamera:

Christopher Soos

Hudba:

Terry Huud

Hrají:

Jeremy Sisto, Deborah Kara Unger, Udo Kier, Lance Henriksen, Eugene Byrd, Bruce Payne, Constantin Cotimanis, Emil Hostina, Contantin Florescu, Lucia Cosmeanu Maier, Matt Devlen

Střih:

Troy Takaki

(další profese)

Virus 1.0 (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Virus 1.0 na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/118016-virus-1-0/Colossus: The Forbin Project

Stáhnout Colossus: The Forbin Project
Shlédnout Colossus: The Forbin Project

Colossus: The Forbin Project (1970) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Colossus: The Forbin Project (1970):

Po dlouhém vývoji nastává změna vedení USA. Lidský faktor byl překonán, když programátor Charles Forbin vytvořil superpočítač, který nebude dělat chyby, bude propočítávat všechny možnosti, vyvažovat pozitiva a negativa a to vše bez hamižnosti a pro objektivní dobro Ameriky. Po svém spuštění si ovšem Colossus najde kamaráda, a to sovětský superpočítač vytvořený pro ty samé účely. Následně se oba dohodnou na společném postupu pro celé lidstvo. Odzbrojit, vytvořit a udržovat mír, a to za jakoukoli cenu ztráty osobní svobody lidí.(liuk)

Informace o filmu Colossus: The Forbin Project

Režie:

Joseph Sargent

Scénář:

James Bridges

Kamera:

Gene Polito

Hudba:

Michel Colombier

Hrají:

Eric Braeden, Susan Clark, Gordon Pinsent, William Schallert, Georg Stanford Brown, Marion Ross, Robert Cornthwaite, James Hong, Paul Frees

Střih:

Folmar Blangsted

Kostýmy:

Edith Head

(další profese)

Colossus: The Forbin Project (1970) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Colossus: The Forbin Project na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/112458-colossus-the-forbin-project/Johnny Mnemonic

Stáhnout Johnny Mnemonic
Shlédnout Johnny Mnemonic

Johnny Mnemonic (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Johnny Mnemonic (1995):

Kultový kyberpunkový sci-fi film nakrútený podľa svetoznámeho spisovateľa Williama Gibsona. Všetko nebezpečie sa ukrýva v jeho hlave. Je rok 2021 a celý svet je prepojený digitálnymi sieťami. Polovica civilizácie trpí ochorením nervového systému a významná farmakologická korporácia odmieta liek poskytnúť len tak. Johnny Mnemonic (Keanu Reeves) má však v hlave implantovaný dátový číp, vďaka ktorému dokáže virtuálne preniesť ohromné množstvo dát a zachrániť tak ľudstvo spod brutálnej nadvlády globálnych korporácií. V pätách sú mu agenti Jakuzy, ale Johnny je najlepší z najlepších. Začína sa boj za spravodlivosť, pri ktorom ide o všetko...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Johnny Mnemonic

Režie:

Robert Longo

Předloha:

William Gibson (povídka)

Scénář:

William Gibson

Hudba:

Brad Fiedel

Hrají:

Keanu Reeves, Dina Meyer, Ice-T, Takeši Kitano, Denis Akiyama, Dolph Lundgren, Henry Rollins, Barbara Sukowa, Udo Kier, Falconer Abraham, Michael A. Miranda, Sherry Miller, Jamie Elman, Douglas O'Keeffe, Coyote Shivers, Gene Mack, Von Flores, Lynne Adams

Producenti:

Robert Lantos

Střih:

Ronald Sanders

Kostýmy:

Olga Dimitrovová

(další profese)

Johnny Mnemonic (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Johnny Mnemonic na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/14483-johnny-mnemonic/Tetsuo

Stáhnout Tetsuo
Shlédnout Tetsuo

Tetsuo (1989) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tetsuo (1989):

Čiernobiely príbeh dvoch mladých mužov, ktorých osudy spojila nešťastná náhoda.
Japonský kultový režisér Shinya Tsukamoto vytvoril na základe celkom jednoduchej myšlienky pôsobivý, ale predovšetkým kontroverzný film, v ktorom sa muž začne meniť na kovové monštrum.(Furmi)

Informace o filmu Tetsuo

Režie:

Šin'ja Cukamoto

Hudba:

Čú Išikawa

Hrají:

Tomorowo Taguči, Kei Fujiwara, Rendži Išibaši, Šin'ja Cukamoto, Naomasa Musaka

Tetsuo (1989) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tetsuo na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/9138-tetsuo/Automata

Stáhnout Automata
Shlédnout Automata

Automata (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Automata (2014):

Země, rok 2044. Sluneční erupce vyhubily téměř celé lidstvo a povrch zamořily radiací. Svět prodělává politickou a ekonomickou krizi a roboti jsou součástí našeho každodenního života. Jsou jištěni dvěma základními zákony. Jacq Vaucan je obyčejným pojišťovacím agentem robotické společnosti, kterému je svěřen na první pohled rutinní případ robota, který se stal obětí manipulace. Během vyšetřování však začíná docházet k závěru, že se někteří roboti dokážou vyvíjet mimo svoje naprogramování. Tento objev může mít vážné důsledky pro budoucnost celého lidstva, jenomže Jacqův zaměstnavatel to nenechá jen tak. Před Jacqem tak stojí volba - postavit se na stranu vlastního druhu, nebo dát přednost robotickým bytostem.(Nova Cinema)

Země, rok 2044. Sluneční erupce vyhubily téměř celé lidstvo a povrch zamořily radiací. Humanoidní roboti, které přeživší vytvořili, aby Zemi učinili alespoň trochu obyvatelnou, fungují na základě dvou protokolů: nesmí ublížit žádnému člověku a nesmí sebe nebo jiné roboty jakkoliv modifikovat. Pojišťovák Jacq Vaucan vyšetřuje na první pohled rutinní událost, při níž policista zastřelil robota, který prý sám sebe upravoval. Jacq se snaží vypátrat, kdo robota přeprogramoval, aby porušil základní pravidlo své existence. Jak se ale ponořuje víc a víc do případu, začíná zjišťovat, že viníkem možná nebude člověk…(Future Gate)

Jacq Vaucan (Antonio Banderas) je pojišťovacím agentem ROC Robotics Corporation. Při běžném vyšetřování manipulace robota naráží na objev, který bude mít dalekosáhlé důsledky pro budoucnost lidstva.(formelin)

Informace o filmu Automata

Režie:

Gabe Ibáñez

Scénář:

Gabe Ibáñez

Kamera:

Alejandro Martínez

Hudba:

Zacarías M. de la Riva

Hrají:

Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Melanie Griffith, Dylan McDermott, Robert Forster, Dan Cade, Tim McInnerny, Andy Nyman, Andrew Tiernan, Bashar Rahal, Christa Campbell, Javier Bardem, David Ryall, Dimitar Ilkov

Producenti:

Les Weldon, Danny Lerner, Antonio Banderas

Kostýmy:

Armaveni Stoyanova

(další profese)

Automata (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Automata na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/304693-automata/Total Recall

Stáhnout Total Recall
Shlédnout Total Recall

Total Recall (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Total Recall (2012):

Ačkoli má tovární dělník jménem Quaid (Colin Farrell) krásnou manželku (Kate Beckinsale), kterou miluje, výlet do mysli mu připadá jako perfektní dovolená od frustrujícího života – skutečné vzpomínky na život super špióna mohou být přesně to, co potřebuje. Ale když se proces zvrtne, Quaid se stane hledaným mužem. Quaid, který je na útěku před policií – kterou řídí kancléř Cohaagen (Bryan Cranston), vůdce svobodného světa – se spojí s povstaleckou bojovnicí (Jessica Biel), aby našel hlavu ilegálního odboje (Bill Nighy) a zastavil Cohaagena. Linie mezi fantazií a realitou se začne smazávat a osud jeho světa visí na vlásku, když Quaid objeví svou skutečnou identitu, svoji pravou lásku a svůj skutečný osud.(oficiální text distributora)

Rok 2084, Euroamerica a Nový Shanghai spolu soupeří o nadvládu nad světem a bojí se o svou moc. Tovární dělník Douglas Quaid (Colin Farrel), nemá peníze na dovolenou, a tak si nechá implantovat vzpomínky z dovolené počítačem. Quaid si vybere dovolenou na Marsu v podobě tajného agenta. Při implantaci vyjde najevo, že Quaid už jedny implantované vzpomínky má. Najednou se proti němu vzbouří nejen jeho blízcí, ale i obě dvě světové velmoci, protože zjistí že býval na Marsu členem odboje proti tyranskému guvernérovi Cohaagenovi, a proto se na Mars pronásledován zabijáky vrátí, aby našel sám sebe a své vlastní vzpomínky.
Jedná se o remake filmu od režiséra Paula Verhoevena Total Recall z roku 1990 s Arnoldem Schwarzeneggerem.(Listeroman)

Informace o filmu Total Recall

Režie:

Len Wiseman

Předloha:

Philip Kindred Dick (kniha)

Scénář:

Kurt Wimmer, James Vanderbilt, Mark Bomback

Kamera:

Paul Cameron

Hudba:

Harry Gregson-Williams

Hrají:

Colin Farrell, Kate Beckinsale, Jessica Biel, Bryan Cranston, Bokeem Woodbine, Bill Nighy, John Cho, Will Yun Lee, James McGowan, Michael Therriault, Currie Graham, Morgane Slemp, Ethan Hawke, Steve Byers, Kaitlyn Leeb, Emily Chang, Warren Belle, Jozef Aoki, Jenny Jacoya Chowles

Producenti:

Neal H. Moritz

Střih:

Christian Wagner

Scénografie:

Patrick Tatopoulos

Kostýmy:

Sanja Milkovic Hays

(další profese)

Total Recall (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Total Recall na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/268012-total-recall/