Hastrman

Stáhnout Hastrman
Shlédnout Hastrman

Hastrman (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hastrman (2018):

Romantický a zároveň ironický příběh hastrmana alias barona de Caus (Karel Dobrý), jehož láska k venkovské dívce Katynce (Simona Zmrzlá) naplňuje netušeným štěstím i stravující vášní. Baron se vrací se svým sluhou (Jiří Lábus) z cest po světě, aby obnovil rybníky na svém panství. Jakožto moderní a osvícený člověk se životu místních vymyká. Středem jeho zájmu se stane nespoutaná a výjimečná rychtářova (David Novotný) dcera Katynka revoltující proti autoritám vášnivým uctíváním přírody a pohanských rituálů. Inteligentní a krásnou dívkou jsou okouzleni všichni, i učitel Voves (Jiří Maryško) a farář Fidelius (Jan Kolařík). Čím více se Katynka hastrmanovi přibližuje, tím více v něm rostou pochybnosti, zda jako člověk ve zvířeti a zvíře v člověku tentokrát obstojí.(CinemArt)

Osvícený Baron de Caus (Karel Dobrý) se vrací z cest po světě na panství, kde se chce věnovat obnově rybníků. Mezi vesničany ho zaujme nespoutaná a revoltující rychtářova dcera Katynka, na kterou si ale myslí i další muži. Čím více se Katynka baronovi přibližuje, tím více v něm rostou pochybnosti, zda jako člověk ve zvířeti a zvíře v člověku dokáže obstát.(Finále Plzeň)

Adaptace ceněné knihy Miloše Urbana sleduje návrat nevyzpytatelného barona na své rodné panství, kde následně místo nalezení klidu čelí zapovězeným pokušením. I on sám ovšem představuje nebezpečí pro své poddané – skrývá totiž nadpřirozené, nelidské tajemství. Přinese baron svému kraji spásu, nebo zkázu?(Letní filmová škola)

Romantický a zároveň ironický príbeh hastrmana alias barona de Caus (Karel Dobrý), ktorého láska k dedinskému dievčaťu Katynce (Simona Zmrzlá) naplňuje netušeným šťastím  a spaľujúcou vášňou. Barón sa vracia so svojím sluhom (Jiří Lábus) z ciest po svete, aby obnovil rybníky na svojom panstve. Ako moderný a osvietený človek sa vymyká štandardnému dedinskému životu. Stredom jeho zájmu sa stane nespútaná a výnimočná rychtárova dcéra Katynka rebelujúca proti autoritám vášnivým uctievaním prírody a pohanských rituálov. Inteligentným a krásnym dievčaťom sú očarení všetci, aj učiteľ Voves (Jiří Maryško) a farár Fidelius (Jan Kolařík). Čím viac sa Katynka hastrmanovi približuje, tým viac v ňom narastajú pochybnosti, či ako človek v koži zvieraťa a zviera v človeku tentokrát obstojí.(CinemArt SK)

Informace o filmu Hastrman

Režie:

Ondřej Havelka

Předloha:

Miloš Urban (kniha)

Scénář:

Ondřej Havelka, Petr Hudský

Kamera:

Diviš Marek

Hudba:

Petr Wajsar

Hrají:

Karel Dobrý, Simona Zmrzlá, Jiří Lábus, Jan Kolařík, Jiří Maryško, David Novotný, Norbert Lichý, Vladimír Polívka, Vojtěch Hrabák, Andrea Berecková, Jan Komínek, Anna Kratochvílová, Ivan Sochor

Producenti:

Čestmír Kopecký

Střih:

Jan Daňhel

Zvuk:

Jiří Melcher

Scénografie:

Petr Pištěk

Masky:

Jana Červenková

Kostýmy:

Eva Kotková

(další profese)

Hastrman (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hastrman na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/512864-hastrman/Rumplcimprcampr

Stáhnout Rumplcimprcampr
Shlédnout Rumplcimprcampr

Rumplcimprcampr (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rumplcimprcampr (1987):

Katka, dcera mlynáře se touží vdát za prince. Jednoho dne, když princ v přestrojení projíždí kolem, se do Katky zamiluje. Ale jeho otec - chamtivý král, mu nedovolí vzít si dceru mlynáře. A tak její otec v domnění, že jí pomůže, rozhlásí, že jeho dcera umí ze slámy upříst zlato. Hamižný král ji tedy povolá na hrad a Katka musí z kolečka slámy utkat zlato, jinak bude o hlavu kratší. V nouzi největší jí pomůže podivný skřítek, který však žádá velikou odměnu...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Rumplcimprcampr

Režie:

David Irving

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Scénář:

David Irving

Hudba:

Max Robert

Hrají:

Amy Irving, Clive Revill, John Moulder-Brown, Priscilla Pointer, Billy Barty, Robert Symonds, Johnathan Gurfinkel, Yehuda Efroni, Jonny Phillips, Julian Chagrin

Producenti:

Yoram Globus, Menahem Golan

Scénografie:

Marek Dobrowolski

Kostýmy:

Debbie Leon

(další profese)

Rumplcimprcampr (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rumplcimprcampr na ČSFD

46%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/89692-rumplcimprcampr/Hektorova cesta aneb hledání štěstí

Stáhnout Hektorova cesta aneb hledání štěstí
Shlédnout Hektorova cesta aneb hledání štěstí

Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014):

Hektor je výstřední psychiatr, který je čím dál nespokojenější se svým zaběhlým způsobem života. Své přítelkyni Claře se jednou svěří, že si připadá jako podvodník - přestože ještě nic pořádného nezažil, nabízí rady pacientům, jejichž stav se ani trochu nelepší. A tak se Hektor rozhodne opustit svůj pošetilý, jednotvárný život. Vyzbrojen nezměrnou odvahou a zvědavostí dítěte se vypraví na cestu kolem světa v naději, že se mu podaří najít tajný recept na opravdové štěstí. A tak začíná hrdinské dobrodružství s velmi legračními výsledky. Film Hektorova cesta aneb hledání štěstí, který natočil režisér Peter Chelsom podle celosvětově úspěšného stejnojmenného románu, vypráví podnětný, vzrušující a veselý příběh.(HBO Europe)

Podle úspěšného románu Le voyage d'Hector ou la recherche du bonheur francouzského psychiatra Françoise Lelorda natočil režisér Peter Chelsom příběh mladého psychiatra Hectora (Simon Pegg), který se vypraví na inspirující a objevitelskou pouť napříč zeměkoulí, aby poodhalil tajemství lidské duše a jejího štěstí.(charlie_ando)

Informace o filmu Hektorova cesta aneb hledání štěstí

Režie:

Peter Chelsom

Scénář:

Peter Chelsom, Maria von Heland, Tinker Lindsay

Kamera:

Kolja Brandt

Hudba:

Dan Mangan, Jesse Zubot

Hrají:

Simon Pegg, Rosamund Pike, Toni Collette, Stellan Skarsgård, Jean Reno, Barry Atsma, Christopher Plummer, Chris Gauthier, Togo Igawa, Veronica Ferres, Chad Willett, Ming Zhao, Rebecca Davis, Tracy Ann Oberman, Gabrielle Rose, Michael Adamthwaite, Vincent Gale, Aaron Le, Bruce Fontaine, Alexandra Doyle, Jakob Davies, Jordan Schartner, Hannah Longworth, Mary Twala, Charles Baloyi, Akin Omotoso, Aiden Longworth, Marcus Shakesheff, Anthony Oseyemi

Producenti:

Phil Hunt, Compton Ross, Christian Angermayer, Judy Tossell, Trish Dolman

Střih:

Claus Wehlisch

Scénografie:

Michael Diner

Kostýmy:

Guy Speranza

(další profese)

Hektorova cesta aneb hledání štěstí (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hektorova cesta aneb hledání štěstí na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/279762-hektorova-cesta-aneb-hledani-stesti/Marie Krøyer

Stáhnout Marie Krøyer
Shlédnout Marie Krøyer

Marie Krøyer (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Marie Krøyer (2012):

Marie Krøyer byla provdána za významného, dánského malíře P. S. Krøyera. Na vrcholu jejich manželství, velmi poznamenaném lehkovážným životem a vysokým společenským postavením, se zhoršuje Krøyerova mentální nemoc a jejich sen o společném životě umělců se rozpadá a mění na frustraci a soužení.

Marii doslova ubíjí její rozpolcenost mezi rolemi manželky, matky a umělkyně. Nemá možnost vyjádřit sama sebe skrze své umění a dennodenně má před očima svého milovaného manžela, který se pomalu mění a stále více sklouzává k šílenství. Aby dosáhla klidu a obnovila svou sílu, matka s dcerou odjíždí na dovolenou, kde se Marie bezhlavě zamiluje do švédského skladatele Hugo Alfvéna. Marie odvážně opouští svého manžela pro novou lásku, i když jen málo ví o možnostech, které se před ní rozkládají.(oficiální text distributora)

Peder Severin Krøyer byl významný dánský malíř sklonku devatenáctého století, okouzlený malbou v plenéru a impresionismem. Byl šťastně ženatý s Marií, také malířkou, s níž měl i dceru a která byla častým modelem jeho obrazů. Poslední léta Krøyerova života byla ovšem poznamenaná stupňující se duševní poruchou. Právě o této době pojednává životopisné drama Marie Krøyer dánského režiséra Billieho Augusta, který v Hollywoodu proslul snímky jako Dům duchů (1993). Jeho portrét umělkyně stojící tváří v tvář šílenství milovaného druha není jen strhujícím a emotivním příběhem, ale také vizuálně promyšleným dílem evokujícím atmosféru Krøyerových obrazů.(Febiofest)

Informace o filmu Marie Krøyer

Režie:

Bille August

Předloha:

Anastassia Arnold (kniha)

Scénář:

Peter Asmussen

Kamera:

Dirk Brüel

Hudba:

Stefan Nilsson

Hrají:

Birgitte Hjort Sørensen, Søren Sætter-Lassen, Lene Maria Christensen, Sverrir Gudnason, Ole Dupont, Kurt Dreyer, Nanna Buhl Andresen, Tommy Kenter, Jørgen Nørgaard

Producenti:

Karin Trolle

Střih:

Gerd Tjur

Scénografie:

Jette Lehmann, Søren Schwartzberg

Masky:

Tina Helmark

Kostýmy:

Margrethe Rasmussen

(další profese)

Marie Krøyer (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Marie Krøyer na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/326497-marie-kroyer/Saturday Church

Stáhnout Saturday Church
Shlédnout Saturday Church

Saturday Church (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Saturday Church (2017):

Bronx, New York. Čtrnáctiletý Odysseus právě přišel o svého otce. Jeho matka Amara je tak při výchově svých dvou dětí odkázána na pomoc přísné a konzervativní tety Rose. Odysseus je najednou postaven před nutnost stát se mužem a hlavou rodiny se vší odpovědností. Ale před plachým a zženštilým Odysseem stojí jiná výzva. Necítí se pohodlně ve svém vlastním těle. Zatímco jeho rodina předstírá, že chlapec prochází pouze pubertou, Odysseus čelí šikaně od spolužáků pro svou citlivost a introverzi. Únik nachází ve vytváření fantastických světů plných světla, krásy, tance a hudby. Odysseův život se změní ve chvíli, kdy se setká s živelnou transgender a LGBT komunitou mladých lidí v rámci programu "Saturday Church". Zjistí tak, že není sám.(Cinemax)

Příběh života čtrnáctiletého Odyssea žijícího v newyorské čtvrti Bronx. Po ztrátě manžela je na chlapcově matce Amaře, aby vychovala své dvě děti za pomoci jediné osoby – přísné a konzervativní tety Rose. Od Odyssea se nyní očekává, že bude hlavou rodiny. Plachý a zženštilý chlapec se však potýká s jinou výzvou – cítí, že uvnitř je někým jiným. Setkání s živelnou transgender komunitou mladých, kteří čelí úplně stejným výzvám jako Odysseus a stojí při sobě nejen každou sobotu na setkání místní církve, změní chlapci život.(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Saturday Church

Režie:

Damon Cardasis

Scénář:

Damon Cardasis

Kamera:

Hillary Spera

Hudba:

Nathan Larson

Hrají:

Regina Taylor, Margot Bingham, Luka Kain, Marquis Rodriguez, Indya Moore, Mj Rodriguez, Alexia Garcia

Producenti:

Damon Cardasis, Adi Ezroni, Rebecca Miller, Mandy Tagger

Střih:

Abbi Jutkowitz

Scénografie:

Jimena Azula

Kostýmy:

Megan Spatz

(další profese)

Saturday Church (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Saturday Church na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/502900-saturday-church/Hvězdy neumírají v Liverpoolu (festivalový název)

Stáhnout Hvězdy neumírají v Liverpoolu (festivalový název)
Shlédnout Hvězdy neumírají v Liverpoolu (festivalový název)

Hvězdy neumírají v Liverpoolu
(festivalový název) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hvězdy neumírají v Liverpoolu
(festivalový název) (2017):

Annette Bening a Jamie Bell excelují v romantickém dramatu vycházejícím z reálného vztahu stárnoucí hollywoodské femme fatale a mladého nadějného herce. Jejich z počátku bezstarostný a nekonvenční vztah bude prověřen vnějšími dramatickými okolnostmi a dvojici čeká na společné cestě série velmi nečekaných událostí.(Febiofest)

Romantická dráma vychádzajúca z reálneho vzťahu starnúcej hollywoodskej hviezdy Glorie Grahame (1923 – 1981) a mladého nádejného herca Petra Turnera v Liverpoole 70. rokov. Ich spočiatku bezstarostný a nekonvenčný vzťah je postupne preverovaný vonkajšími dramatickými okolnosťami a udalosťami. Nerovnú dvojicu čaká na želanej spoločnej ceste množstvo nečakaných prekážok. Ultimatívnou skúškou je herečkina diagnóza rakoviny prsníka…(Art Film Fest)

Informace o filmu Hvězdy neumírají v Liverpoolu
(festivalový název)

Režie:

Paul McGuigan

Scénář:

Matt Greenhalgh

Kamera:

Urszula Pontikos

Hudba:

J. Ralph

Hrají:

Annette Bening, Jamie Bell, Julie Walters, Vanessa Redgrave, Stephen Graham, James Bloor, Frances Barber, Leanne Best, Kenneth Cranham, Tom Brittney, Isabella Laughland, Joey Batey, Lasco Atkins, Suzanne Bertish, Bentley Kalu, Ben Cura, Tim Ahern, Ify Mbaeliachi, Nicola-Jayne Wells

Producenti:

Barbara Broccoli, Colin Vaines

Střih:

Nick Emerson

Scénografie:

Eve Stewart

(další profese)

Hvězdy neumírají v Liverpoolu
(festivalový název) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hvězdy neumírají v Liverpoolu
(festivalový název) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/531729-hvezdy-neumiraji-v-liverpoolu/The Starving Games

Stáhnout The Starving Games
Shlédnout The Starving Games

The Starving Games (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Starving Games (2013):

Nekorunovaní králi paródií si tentoraz vzali na mušku filmové spracovanie knižnej trilógie Hry o život (2012). Nechýbajú však ani postavy z ďalších veľkofilmov posledného obdobia.Príbeh sa odohráva v najdepresívnejšom kraji postapokalyptickej budúcnosti. Hrdinka Kantmiss Evershot (Maiara Walsh) dobrovoľne prevezme miesto svojej manipulatívnej mladšej sestry v 75. ročníku „Hier hladujúcich". Zanechá tak za sebou svojho priateľa Dalea (Brant Daugherty) a uzavrie spojenectvo so synom miestneho kuchára Petrom Malarkeyom (Cody Allen Christian), aby spoločnými silami bojovali o vlastné prežitie. V hre je však aj čosi viac: kúsok starej šunky, nedojedenej kyslej uhorky a kupón na zľavu pre jednomiestnu ponorku.(Incantator)

Informace o filmu The Starving Games

Režie:

Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Scénář:

Jason Friedberg, Aaron Seltzer

Kamera:

Shawn Maurer

Hudba:

Tim Wynn

Hrají:

Maiara Walsh, Nick Gomez, Cody Christian, Christopher Matthew Cook, Lauren Bowles, Brant Daugherty, Trenton Rostedt, Alexandria DeBerry, Dean J. West, Danny Cosmo, McKenna Pippen, Ian Casselberry, Taylor Murphy, Chris Angerdina, Hunter Baxley, Jordan Salloum, Aaron Jay Rome, Rhonda Laizer

Producenti:

Peter Safran

Střih:

Peck Prior

Scénografie:

William A. Elliott

Kostýmy:

Maressa Richtmyer

(další profese)

The Starving Games (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Starving Games na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/318431-the-starving-games/O princezně Jasněnce a létajícím ševci

Stáhnout O princezně Jasněnce a létajícím ševci
Shlédnout O princezně Jasněnce a létajícím ševci

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987):

Pohádka o mladém ševcovském tovaryšovi Jírovi, který si vyrobil z jemné kůže křídla, s jejichž pomocí vysvobodil z věže královského hradu princeznu Jasněnku, kam ji zavřel její otec v marné snaze zabránit věštbě zlé čarodějnice, a posléze ji vymanil i z moci samotné čarodějnice a její dcery Černavy.(oficiální text distributora)

Příběh mladého ševcovského tovaryše Jíry, který si vyrobil z jemné kůže křídla. S jejich pomocí chasník napřed vysvobodí princeznu Jasněnku z věže královského hradu, kam ji zavřel její otec v marné snaze zabránit věštbě zlé čarodějnice. Posléze ji vymaní i z moci samotné čarodějnice a její dcery Černavy, které se nelíbilo, že Jasněnka je s Jírou šťastná.(JuniorFest)

Jedného rána nevyjde slnko, ale kráľovi (Lubor Tokoš) sa nechce vstávať a zaoberať sa problémom odloženého svitania. Vzápätí sa na hrad dostaví Slnečná pani (Venuše Humheyová) so sťažnosťou na čarodejnicu z Čiernych lesov, ktorá zabila a upiekla zlatého kohúta, ktorý ju budieval. Kráľ stále váha, ale po dlhom zvažovaní sa rozhodne v prospech Slnečnej pani. Kohút ožije, slnko vyjde, ale rozhnevaná čarodejnica (Helena Růžičková), ktorá navštívila zámok aj so svojou nepriateľskou dcérou Černavou (Yvetta Blanarovičová), predpovedá kráľovi, že princezná Jasněnka sa vydá za obyčajného šustra. Dievčine to vôbec neprekáža, ale pánovi kráľovi áno. Aby zabránil naplneniu klatby, dá ju zavrieť do vysokej zámockej veže. Čarodejnice v lese stretnú dvoch hádajúcich sa chasníkov. Tí sa nevedia dohodnúť, kto z nich je vo svojom obore lepší. Čarodejnice im ochotne pomôžu vyriešiť spor. Poskytnú im potrebné informácie a lehotu troch dní, v priebehu ktorých má každý z nich vyrobiť to najlepšie, čo dokáže. Zatiaľ čo kováčsky tovariš Ondra (Josef Vaidiš) vyrobí železnú sliepku, ktorá behá ako živá a znáša zlaté vajcia, šuster Jíra (Jan Potměšil) si zhotoví z jemnej kože lietajúce krídla. Keď sa dozvie o princeznej uväznenej vo veži, letí za ňou, aby ju videl na vlastné oči. Obaja sa do seba okamžite zamilujú a keď ich ďalšej noci pristihne kráľ, podarí sa im v poslednej chvíli odletieť na Jírových krídlach. Zúrivá Černava začne Jasněnke závidieť jej šťastie, a tak ju jej matka - čarodejnica unesie a uväzní vo svojom temnom hrade.  Mladého šustra Jíru čaka ešte posledná úloha - vymaniť princeznú z moci zlej čarodejnice a jej dcéry.(TV JOJ)

Informace o filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci

Režie:

Zdeněk Troška

Předloha:

Jan Drda (kniha)

Scénář:

Karel Steigerwald

Kamera:

Jaroslav Brabec

Hudba:

Petr Mandel

Hrají:

Jan Potměšil, Michaela Kuklová, Helena Růžičková, Stanislav Tříska, Vladimír Huber, Jaroslav Čejka, Lubor Tokoš, Zdeněk Podhůrský, Otto Ševčík, Antonie Hegerlíková, Karel Bělohradský, Yveta Blanarovičová, Václav Kaňkovský, Mirko Musil, Venuše Humheyová, Josef Vaidiš, Vlastimila Vlková, Sylva Sequensová, Ivo Černý, Vladimír Švabík, Dušan Vodák

Střih:

Eva Bobková

Zvuk:

Roman Hloch

Scénografie:

Jan Oliva

Masky:

Zdeněk Klika

Kostýmy:

Marie Franková

(další profese)

O princezně Jasněnce a létajícím ševci (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu O princezně Jasněnce a létajícím ševci na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/9064-o-princezne-jasnence-a-letajicim-sevci/Ruce pryč

Stáhnout Ruce pryč
Shlédnout Ruce pryč

Ruce pryč (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ruce pryč (1999):

Jimmy pracuje jako vyvolávač ve stripteasovém klubu Kings Cross a právě když se chystá proniknout do světa zločinu potkává Alex, dívku svých snů. Místní drogový magnát Pando najme Jimmyho jako kurýra. Jimmymu se to zdá jako jednoduchý obchod a proto neodmítne. Jenže vše se hrozně zamotá, když mu Helen a Pete, dvě děti ulice, ukradnou prachy, které má doručit(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ruce pryč

Režie:

Gregor Jordan

Scénář:

Gregor Jordan

Hudba:

Cezary Skubiszewski

Hrají:

Heath Ledger, Bryan Brown, Rose Byrne, David Field, Susie Porter, Tom Long, Kieran Darcy-Smith, Jerome Ehlers, Steve Le Marquand, Richard Carter, Mitchell Butel, Warwick Young, Moya O'Sullivan, Steven Vidler

Producenti:

Marian Macgowan, Mark Turnbull

Střih:

Lee Smith

Zvuk:

Lee Smith

Scénografie:

Steven Jones-Evans

(další profese)

Ruce pryč (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ruce pryč na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/18849-ruce-pryc/Kouzlo všedních dnů (TV film)

Stáhnout Kouzlo všedních dnů (TV film)
Shlédnout Kouzlo všedních dnů (TV film)

Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005):

Během druhé světové války otěhotní dcera coloradského ministra Olivie Daleová. Voják, kterého miluje, ji ale opustí a ona je svým puritánským otcem donucena k sňatku z rozumu za v podstatě cizího člověka, mladého farmáře Raye Singletona. Ray je pro ni schopen udělat cokoli, aby byla šťastná, a z celého srdce ji má rád. Vzdělaná Olivie ho ale nemiluje a v podstatě neví, co k němu cítí. Ví, že manželovi ubližuje, a chystá se odjet a porodit do Denveru. Až teď dochází k zjištění, v čem je pravé jádro skutečné lásky.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kouzlo všedních dnů (TV film)

Režie:

Brent Shields

Kamera:

Eric Van Haren Noman

Hudba:

Lawrence Shragge

Hrají:

Keri Russell, Skeet Ulrich, Mare Winningham, Gwendoline Yeo, Katie Keating, Eric Winter, Jane McGregor, Tania Gunadi, Daryl Shuttleworth, Mary Black, Kira Bradley

Producenti:

Andrew Gottlieb, Jim O'Grady

Střih:

Michael D. Ornstein

Scénografie:

Clark Hunter

Kostýmy:

Karyn Wagner

(další profese)

Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kouzlo všedních dnů (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/197357-kouzlo-vsednich-dnu/