DeadHeads

Stáhnout DeadHeads
Shlédnout DeadHeads

DeadHeads (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu DeadHeads (2011):

Když už musím být zombie, alespoň nechci okusovat ostatní mrtvoly!Mike Kellerman se probudil po bouračce na silnici. Nebo si to alespoň myslel, když vyděšený a potlučený hledal v lese pomoc. Jenomže všude kolem jsou jen vrávorající postavy se skelným pohledem vrhající se hodovat na živé a možná ještě raději na ty mrtvé. Když Mike potká dalšího neživého, Brenta, který stejně jako on může mluvit a úspěšně používat mozek, rozhodne se vrátit tři roky do doby, kdy ještě žil, a nalézt Ellie, středoškolskou ztracenou lásku svého života.(dopitak)

Informace o filmu DeadHeads

Režie:

Brett Pierce, Drew T. Pierce

Scénář:

Brett Pierce, Drew T. Pierce

Kamera:

Robert Toth

Hudba:

Devin Burrows

Hrají:

Michael McKiddy, Jason Waugh, John Anton, Christina Rose, Leonard Kelly-Young, Natalie Victoria, Eden Malyn

Producenti:

Drew T. Pierce, Brett Pierce, Andy Drummond

Střih:

Kevin O'Brien

Scénografie:

Steven Milosavleski

Kostýmy:

Blair Grinn, Rachel T. Smith

(další profese)

DeadHeads (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu DeadHeads na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300476-deadheads/Ghost Stories

Stáhnout Ghost Stories
Shlédnout Ghost Stories

Ghost Stories (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ghost Stories (2017):

To, že někdo nevěří na duchy, neznamená, že duchové nevěří na něj. Či snad, že dokonce neexistují. Jedním takovým skeptikem je i profesor Phillip Goodman (Andy Nyman), který si dal za úkol vysvětlovat a odhalovat zdánlivě nadpřirozené jevy a zjistit jejich skutečnou podstatu. A právě kvůli tomu se s ním spojí jeden muž, který jej vyzve, aby vyšetřil tři nevysvětlitelné případy. Profesor Goodman se tedy vydává na výpravu, jejímž cílem je racionální vysvětlení těchto přízračných příběhů. Postupně se setká se třemi vyděšenými lidmi. Noční hlídač Tony Matthews (Paul Whitehouse) prožil v prázdném skladu strašidelné setkání, teenager Simon Rifkind (Alex Lawther) před časem absolvoval děsivou noční jízdu, kvůli které dodnes prožívá život v nechtěném hororu. Třetím vyšetřovaným případem je zážitek důstojného bankéře Mike Priddlea (Martin Freeman), ten prožil setkání s duchy, které zásadně otřáslo jeho do té chvíle dokonalým životem. Když Goodman zkoumá tyto příběhy, jeho do této chvíle racionální svět se začíná rozpadat. Je to klam jeho mysli nebo za vším stojí temné síly? Postupně je vtažen do odhalování dlouho pohřbeného tajemství, které převrátí jeho dosavadní život a změní všechno, co si dosud myslel.(CinemArt)

To, že niekto neverí na duchov neznamená, že duchovia neveria na neho. Či snáď, že dokonca neexistujú. Jedným takým skeptikom je aj profesor Phillip Goodman (Andy Nyman), ktorý si dal za úlohu vysvetliť a odhaľovať zdanlivo nadprirodzené javy a zistiť ich skutočnú podstatu. A práve kvôli tomu sa s ním spojí jeden muž, ktorý ho vyzve, aby vyšetril tri nevysvetliteľné prípady. Profesor Goodman sa teda vydáva na výpravu, ktorej cieľom je racionálne vysvetlenie týchto nadprirodzených príbehov. Postupne sa stretne s tromi vydesenými ľuďmi. Nočný strážnik Tony Matthews (Paul Whitehouse) prežil v prázdnom sklade strašidelné stretnutie, teenager Simon Rifkind (Alex Lawther) pred časom absolvoval desivú nočnú jazdu, kvôli ktorej dodnes žije život v nechcenom horore. Tretím vyšetrovaným prípadom je zážitok seriózneho bankára Mike Priddlea (Martin Freeman), ten prežil stretnutie s duchmi, ktoré zásadne otriaslo jeho do tej doby dokonalým životom. Keď začne Goodman vyšetrovať tieto príbehy, tak do tejto chvíle jeho racionálny svet sa začína totálne rozpadať. Je to klam jeho mozgu alebo za všetkým stoja temné sily? Postupne je vtiahnutý do odhaľovania hlboko ukrytého tajomstva, ktoré obráti jeho život na ruby a zmení všetko, čo si doteraz o sebe myslel.(CinemArt SK)

Informace o filmu Ghost Stories

Režie:

Jeremy Dyson, Andy Nyman

Scénář:

Jeremy Dyson, Andy Nyman

Kamera:

Ole Bratt Birkeland

Hudba:

Haim Frank Ilfman

Hrají:

Andy Nyman, Martin Freeman, Paul Whitehouse, Alex Lawther, Paul Warren, Kobna Holdbrook-Smith, Nicholas Burns, Samuel Bottomley, Oliver Woollford, Ramzan Miah, Billy Sneddon, Daniel Hill

Producenti:

Claire Jones, Robin Gutch

Střih:

Billy Sneddon

Kostýmy:

Matthew Price

(další profese)

Ghost Stories (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ghost Stories na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/489299-ghost-stories/Stín kapradiny

Stáhnout Stín kapradiny
Shlédnout Stín kapradiny

Stín kapradiny (1984) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Stín kapradiny (1984):

Film na motivy stejnojmenného románu Josefa Čapka. Kamarádi Ruda a Vašek chodí společně pytlačit. Jednou v noci skolí v lese srnce, ale jsou přistiženi hajným. Ruda ho bez rozmýšlení zastřelí a společně s Vaškem jej pak v lese zahrabe. Jejich čin ale nezůstane utajen, a tak musí oba chlapci utéct z domova. Nějaký čas se potloukají, vykradou osamělou usedlost, opíjí se ap. Jednou narazí ve venkovském autobusu na četníka, který si jich všimne. Chlapci se snaží zmizet v lesích. Zdá se, že se jim to na nějakou dobu podaří, ale při jedné bujaré pitce jsou zaskočeni náhlým příchodem četníka Marjánky, kterého bez milosti zastřelí. Následující den jsou obklíčení na kraji lesa a v přestřelce s četníky oba zahynou.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Stín kapradiny

Režie:

František Vláčil

Předloha:

Josef Čapek (povídka)

Scénář:

Vladimír Körner, František Vláčil

Kamera:

František Uldrich, Jiří Macháně

Hudba:

Jiří Svoboda, Karel Mareš

Hrají:

Marek Probosz, Zbigniew Suszynski, Miroslav Macháček, František Peterka, Vladimír Hlavatý, Oldřich Velen, Vítězslav Jandák, Eva Sitteová, Jaroslav Tomsa, Marta Vančurová, Emma Černá, Jana Švandová, Jiří Schmitzer, Josef Vondráček, Jana Riháková-Dolanská, Petr Skarke, Žofie Veselá (Kanyzová), Slávka Hamouzová

Producenti:

Karel Kochman

Střih:

Miroslav Hájek

Zvuk:

František Fabián

Scénografie:

Zbyněk Hloch

Kostýmy:

Theodor Pištěk ml.

(další profese)

Stín kapradiny (1984) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Stín kapradiny na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/9352-stin-kapradiny/Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)

Stáhnout Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)
Shlédnout Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)

Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) (2014):

Kouzelné dobrodružství o zbojnici Ronje a jednom velikánském přátelství.Věhlasné studio Ghibli (Naušika z Větrného údolí, Cesta do fantazie, Červená želva) se chopilo klasické pohádkové předlohy Astrid Lindgrenové. Ze spojení vzešlo podmanivé dobrodružství o Ronje; malé hrdince z loupeživého klanu, která žije na hradě v divokých lesích, obklopená kouzelným světem bludiček, harpyjí a trpaslíků. Ronja najde přítele v Birkovi, jenž naneštěstí patří do znepřáteleného rodu pobertů. Podaří se dětem smířit dvě tlupy, od pradávna znesvářené na život a na smrt?(Česká televize)

Byla to bouřlivá noc plná blesků, hromů a smíchu harpyjí, když malá Ronja, dcera Lovis a Mattise - náčelníka loupežníků, poprvé spatřila svět. A také to byla noc, kdy mocný blesk zničil část jejího rodného hradu. Tehdy její matka řekla, že i přes svou nepatrnost si dokázala zajistit pořádně bouřlivý příchod. Z Ronji vyrostlo zdravé, živé a veselé dítě, ale protože se narodila otci, který se o ni celou dobu strachoval jako o ten nejcennější poklad, trvalo dlouho, než Mattis pochopil, že dceru doma věčně držet nemůže. Pokud by po něm totiž jednoho dne měla skutečně převzít náčelnickou židli, je nejvyšší čas, aby se seznámila s okolním lesem a vším, co k němu patří. A protože je Ronja dcerou loupežnickou, má pod čepicí a odvahy na rozdávání, v lese se ihned cítí jako ryba ve vodě. Nastal čas na pořádná dobrodružství.(EMIA)

Informace o filmu Ronja, dcera loupežníka (TV seriál)

Režie:

Goró Mijazaki

Hudba:

Satoši Takebe

Hrají:

Mika Doi, Rintaró Niši, Mucumi Sasaki, Takeaki Masujama

Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ronja, dcera loupežníka (TV seriál) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/389277-ronja-dcera-loupeznika/Truth or Dare

Stáhnout Truth or Dare
Shlédnout Truth or Dare

Truth or Dare (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Truth or Dare (2012):

Hra "vadí, nevadí", kterou studenti hrají na univerzitě, se zvrtne poté, co Felix spáchá sebevraždu. Felixův bratr Justin chce vědět, proč ho ztratil. Rozhodne se jej pomstít. Zapojí se do této hry, avšak po svém.(cezero)

Informace o filmu Truth or Dare

Režie:

Robert Heath

Kamera:

James Friend

Hudba:

Richard Pryn

Hrají:

Liam Boyle, Florence Hall, David Oakes, Alexander Vlahos, Jennie Jacques, Mark Underwood, Jack Gordon, Jason Maza, Nicky Henson, David Sterne

Producenti:

Richard Johns

Kostýmy:

Raquel Azevedo

(další profese)

Truth or Dare (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Truth or Dare na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300096-truth-or-dare/Primal Rage: The Legend of Oh-Mah

Stáhnout Primal Rage: The Legend of Oh-Mah
Shlédnout Primal Rage: The Legend of Oh-Mah

Primal Rage: The Legend of Oh-Mah (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Primal Rage: The Legend of Oh-Mah (2018):

Informace o filmu Primal Rage: The Legend of Oh-Mah

Režie:

Patrick Magee

Scénář:

Patrick Magee, Jay Lee

Kamera:

Jay Lee

Hudba:

Ceiri Torjussen

Hrají:

Eloy Casados, Justin Rain, Jim Roof, Marshal Hilton, Brandon Gibson, Casey Gagliardi

Producenti:

Patrick Magee, Angela Lee

Střih:

Jay Lee

(další profese)

Primal Rage: The Legend of Oh-Mah (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Primal Rage: The Legend of Oh-Mah na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/581483-primal-rage-the-legend-of-oh-mah/Silent Running

Stáhnout Silent Running
Shlédnout Silent Running

Silent Running (1972) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Silent Running (1972):

Příběh se odehrává v budoucnosti na gigantické vesmírné lodi. Pěstují se zde lesy, které již na zemi nemohou dále existovat. Stará se o ně vědecký personál, včetně Freemana Lowella. Když je obdržen příkaz lesy zničit, Lowell se ve své lásce k nim rozhoduje zabít své pohrdavé kolegy a les zachránit. Jedinými společníky mu zůstává trojice malých robotů. Otázkou je, co bude s Lowellem a jeho lesem dál...Film je režijní prvotinou Douglase Trumbulla, který stál u zrodu speciálních efektů ve filmech Blade Runner a Blízká setkání třetího druhu.(-bad-mad-wolf-)

Informace o filmu Silent Running

Režie:

Douglas Trumbull

Scénář:

Michael Cimino, Steven Bochco

Kamera:

Charles F. Wheeler

Hudba:

Peter Schickele

Hrají:

Bruce Dern, Cliff Potts, Ron Rifkin, Jesse Vint, Joseph Campanella, Roy Engel

Producenti:

Douglas Trumbull, Michael Gruskoff

Střih:

Aaron Stell

(další profese)

Silent Running (1972) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Silent Running na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71828-silent-running/Návrat na zapomenutý ostrov

Stáhnout Návrat na zapomenutý ostrov
Shlédnout Návrat na zapomenutý ostrov

Návrat na zapomenutý ostrov (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Návrat na zapomenutý ostrov (2013):

Film Návrat na zapomenutý ostrov je pokračováním kasovního trháku Zapomenutý ostrov. Čtrnáctiletá Nim (Bindi Irwin) touží víc než kdo jiný chránit svůj milovaný ostrov i zvířata, která ho obývají. Když jejich domov začnou ohrožovat bezcitní stavitelé hotelů a chamtiví pytláci, Nim pochopí, že k záchraně ostrova bude muset spojit síly s cizincem Edmundem, uprchlíkem z pevniny. Jen s jeho pomocí se může postavit na odpor zloduchům ničícím jejich svět. Film Návrat na zapomenutý ostrov, od producentů snímku Letopisy Narnie, vznikl na motivy románové série autorky Wendy Orr a s jistotou uchvátí diváky všech věkových kategorií. Ve vedlejší roli se představuje Matthew Lillard (Scooby-Doo).(oficiální text distributora)

Informace o filmu Návrat na zapomenutý ostrov

Režie:

Brendan Maher

Hudba:

Nerida Tyson-Chew

Hrají:

Matthew Lillard, Bindi Irwin, Sebastian Gregory, John Waters, Toby Wallace

Producenti:

Paula Mazur, Chris Brown

(další profese)

Návrat na zapomenutý ostrov (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Návrat na zapomenutý ostrov na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/337290-navrat-na-zapomenuty-ostrov/Pohádka máje

Stáhnout Pohádka máje
Shlédnout Pohádka máje

Pohádka máje (1940) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pohádka máje (1940):

Hlavní postavou je líbezná a plachá Helenka, dcera revírníka z Komory nedaleko Ostrovačic, která žije se svým otcem v myslivně uprostřed nádherné moravské přírody. Jednoho večera ji na ostrovačickém plese vyzve k tanci synovec místního faráře Ríša, který studuje v Praze na právnické fakultě. Zalíbila se mu na první pohled, a tak se o její přízeň začal ucházet jen co se znovu objevil v Ostrovačicích. Zprvu nepřístupná Helenka časem podlehne okouzlení z první lásky, ale když jí Ríša vypráví historky ze svého světáckého života v Praze, začne se mu vyhýbat. Láska je však mocná čarodějka a ona mu časem přece jen odpustí. A Ríša, který dříve jen lehkomyslně utrácel tatínkovy peníze a obletoval holky, se vrátí do Prahy s odhodláním dostudovat a pak se vrátit pro svou milovanou Helenku... Tento námět byl již v českém filmu zpracován, a to pod stejným názvem v režii Karla Antona v roce 1926.(oficiální text distributora)

Student Ríša se nevěnuje právům, ale flámům a výtržnostem. Rozzlobený otec již odmítá platit jeho dluhy. Ríša však není úplně zkažený. Rozhodne se odjet na čas ke strýci faráři na Moravu a tam se připravit na zkoušky. Na venkovském plese se seznámí s Helenkou, plachou revírníkovou dcerou. Půvabná dívka Ríšu okouzlí. Je úplně jiná než ženy, které doposud poznal. Jejich známost se mění ve velkou lásku. Plynou dny a idylický vztah začíná Ríšu nudit. Z jakési škodolibosti začne jednou Helence vyprávět o svém bývalém zhýralém životě a o zlomených srdcích krásných žen. I když to jsou vesměs smyšlenky, Helenka je dotčena a odmítne se dál s Ríšou scházet. Strýček farář se rozzlobí a vykáže synovce z domu. Ríša zoufale hledá Helenku, aby se s ní udobřil. Až těsně před odjezdem vlaku do Prahy mu Helenka odpouští.(NFA)

Informace o filmu Pohádka máje

Režie:

Otakar Vávra

Předloha:

Vilém Mrštík (kniha)

Scénář:

Otakar Vávra

Kamera:

Ferdinand Pečenka

Hudba:

Jiří Srnka

Hrají:

Nataša Gollová, Jaroslav Vojta, Leopolda Dostalová, Svatopluk Beneš, Theodor Pištěk, Marie Blažková, Jaroslav Průcha, Vlasta Fabianová, Miloš Nedbal, Božena Šustrová, Hermína Vojtová, Slávka Procházková, Stanislava Strobachová, Václav Švec, Miloš Šubrt, František Kovářík, František Hlavatý, Filip Balek-Brodský, Stanislav Neumann, Emanuel Hříbal, Bedřich Ulrych, Martin Raus, Jiří Julius Fiala, Antonín Jirsa, Jiří Hron, Elsa Vetešníková, Josef Oliak, Alois Dvorský

Střih:

Jan Kohout

Zvuk:

František Šindelář

(další profese)

Pohádka máje (1940) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pohádka máje na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/9474-pohadka-maje/Kletba Měsíčního údolí

Stáhnout Kletba Měsíčního údolí
Shlédnout Kletba Měsíčního údolí

Kletba Měsíčního údolí (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kletba Měsíčního údolí (2008):

Příběh o dívce, která se přestěhovala k tajemnému strýci, Siru Benjaminovi, aby zde mohla žít poklidný život poté, co jí zemřel její otec. Neví však, jakého překvapení, odhodlání, nástrah a tajemství se jí zde naskytne. Zjistí, že je poslední Měsíční princeznou - a bude muset odhalit pravdu nejen o sobě, ale i o osudu druhých.Knižní román napsala v roce 1946 známá anglická spisovatelka Elizabeth Goudgeová, získal i významné ocenění Carnegie Medal. Seriálové formy se jeho příznivci mohli dočkat roku 1994 - seriál se jmenoval Malý bílý koníček (Moonacre) a představitelku Marie Merryweatherové si zahrála Camilla Power, která např. nadabovala anglickou Alenku z Švankmajerova díla Něco z Alenky (1988).
Tohoto filmového zpracování se ujal maďarský režisér Gábor Csupó, známý díky režii Mostu do země Terabithia (2007). Představitelkou Marie Merryweatherové je mladá Dakota Blue Richards, která ztvárnila paličatou Lyru z filmu Zlatý kompas (2007).(Hromino)

Fantasy rozprávka, nakrútená podľa knižnej predlohy Malý biely koník, anglickej spisovateľky Elizabeth Goudge. Rozpráva o obyvateľoch tajuplného Mesačného údolia a dávnom spore dvoch znepriatelených rodov.Keď malej Márii zomrie otec zanechá ju celkom samú a opustenú. Spolu so svojou vychovávateľkou tak musí opustiť blahobyt centra Londýna a začať svoj nový život na vidieku u čudáckeho strýka Benjamina, ktorý navyše ani sám nevie, že malá Mária existuje. Po príchode na jeho nádherný statok objaví magický svet údolia, kde je Mesiac väčší ako kdekoľvek na svete. Spozná strýkových nepriateľov, ktorí ju unesú a uväznia vo svojom temnom zámku. Postupne sa začnú diať naozaj čudné veci a Mária veľmi skoro zistí, že je poslednou princeznou, ktorá tam prišla, aby zachránila Mesačné údolie pred prastarou kliatbou. Do najbližšieho splnu bude musieť nájsť čarovné perly, ktoré nikto už stáročia nevidel, a skôr než Mesiac zapadne za horizont, ich vrátiť moru. Pri svojom pátraní nebude sama, ochráni ju čierny lev a cestou ju povedie biely jednorožec.(STV)

Informace o filmu Kletba Měsíčního údolí

Režie:

Gábor Csupó

Kamera:

David Eggby

Hudba:

Christian Henson

Hrají:

Dakota Blue Richards, Juliet Stevenson, Tim Curry, Natascha McElhone, Ioan Gruffudd, Augustus Prew, Andy Linden

Producenti:

Jason Piette, Samuel Hadida

Střih:

Julian Rodd

Scénografie:

Sophie Becher

Kostýmy:

Beatrix Aruna Pasztor

(další profese)

Kletba Měsíčního údolí (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kletba Měsíčního údolí na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234938-kletba-mesicniho-udoli/