Neposlušnost (festivalový název)

Stáhnout Neposlušnost (festivalový název)
Shlédnout Neposlušnost (festivalový název)

Neposlušnost
(festivalový název) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Neposlušnost
(festivalový název) (2017):

Úspěšná fotografka Ronit se musí z velkoměsta po letech vrátit do ortodoxní židovské komunity, aby vypořádala pozůstalost svého otce: rabína, nejvyšší autority této uzavřené, rigidní společnosti. Střety kolem pohřbu ještě zkomplikuje setkání s bývalou láskou Esti a obnovení vášnivého vztahu teď tak odlišných žen. Mnohovrstevnaté drama o lásce, víře a ženských rolích.(Febiofest)

Úspešná fotografka Ronit sa musí z veľkomesta po rokoch vrátiť do ortodoxnej židovskej komunity, aby sa postarala o pozostalosť svojho otca – rabína, najvyššej autority tejto uzavretej rigidnej spoločnosti. Problémy okolo pohrebu ešte skomplikuje stretnutie s bývalou láskou Esti, ktoré vyústi do obnovenia vášnivého vzťahu teraz už značne odlišných žien. Mnohovrstevnatá dráma o láske, viere, postavení a úlohách žien v živote.(Art Film Fest)

Informace o filmu Neposlušnost
(festivalový název)

Režie:

Sebastián Lelio

Scénář:

Sebastián Lelio, Rebecca Lenkiewicz

Kamera:

Danny Cohen

Hudba:

Matthew Herbert

Hrají:

Rachel McAdams, Rachel Weisz, Alessandro Nivola, Cara Horgan, Allan Corduner, Nicholas Woodeson, Mark Stobbart, Sophia Brown, Lasco Atkins, Rupert Lazarus, Anton Lesser, Trevor Allan Davies, Alexis Zegerman

Producenti:

Sebastián Lelio, Ed Guiney, Frida Torresblanco, Rachel Weisz

Střih:

Nathan Nugent

Scénografie:

Sarah Finlay

Kostýmy:

Odile Dicks-Mireaux

(další profese)

Neposlušnost
(festivalový název) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Neposlušnost
(festivalový název) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/541505-neposlusnost/Sedmnáct (festivalový název)

Stáhnout Sedmnáct (festivalový název)
Shlédnout Sedmnáct (festivalový název)

Sedmnáct
(festivalový název) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sedmnáct
(festivalový název) (2017):

Poslední týdny školního roku - někde v Dolním Rakousku. Sedmnáctiletá Paula je tajně zamilovaná do své kamarádky Charlotte, ale ta chodí s Michaelem. Aby zapomněla na svůj splín a přišla na jiné myšlenky, začne chodit se spolužákem Timem, aniž by tušila, že i Charlotte na ni často myslí. Navíc je neustále provokovaná divokou Lilli, aby překročila vlastní hranice. Paula se musí rozhodnout, zda bude následovat své vlastní city nebo se nechá manipulovat ostatními...(Das Filmfest)

S blížícím se koncem školy a začátkem letních prázdnin sledujeme osudy Pauly, studentky internátní školy, která je tajně zamilována do své kamarádky Charlotte. Jenomže ta randí s Michaelem. Paula se snaží své zlomené srdce slepit románkem se spolužákem Timem, který chová vůči Paule opravdové city. Zhrzená Paula nemá ani tušení, jak často na ni Charlotte myslí. A pak je tu ještě Lilli, která neskonale touží po tom, aby se někomu líbila, a hraje si na ničím nesvázanou svůdkyni. Před Paulou stojí důležité rozhodnutí – ustoupí citům ostatních lidí, či bude následovat ty vlastní?(Zlín Film Festival)

Informace o filmu Sedmnáct
(festivalový název)

Režie:

Monja Art

Scénář:

Monja Art

Kamera:

Caroline Bobek

Hrají:

Elisabeth Wabitsch, Anaelle Dézsy, Alexandra Schmidt, Christopher Schärf, Magdalena Wabitsch, Susanne Gschwendtner, Reinhard Nowak, Nathalie Köbli, Martina Poel

Střih:

Monja Art

(další profese)

Sedmnáct
(festivalový název) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sedmnáct
(festivalový název) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/488001-sedmnact/Zóna nahoty (festivalový název)

Stáhnout Zóna nahoty (festivalový název)
Shlédnout Zóna nahoty (festivalový název)

Zóna nahoty
(festivalový název) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zóna nahoty
(festivalový název) (2014):

Očekávání, naplnění a zklamání jsou fragmenty lásky, které tvoří základní linii děje. Radikální filmová esej nabízí komplexní pohled na ženskou touhu a detailní průzkum intimity dvou dospívajících dívek, jež od sebe dělí původ i společenská vrstva. Avšak v prostorách ženské sauny, kde vzájemná touha postupně sílí, jsou si dívky rovny. Probouzející se vztah je představen beze slov, jež jsou nahrazeny mluvou gest a pohledů. Díky absenci dialogů se film stává univerzálním, obdobně jako touha mužů a žen.(Febiofest)

Dvě mladé dívky – extravagantní Nizozemka z bohaté rodiny a skromná Arabka z konzervativního prostředí. Zprvu se na sebe jen dívají, ale tanec pohledů nabitý napětím se záhy mění ve vzájemnou fascinaci. V Zóně nahoty však okouzlení postrádá sladkou příchuť bezstarostných mladických vzplanutí. Je to spíše jakási hra o moc, o převahu. Zkouška sil, snaha o podrobení. Která z žen ovládne tu druhou? A také: která zvítězí? Urszula Antoniak zpochybňuje kulturní schémata, vyvrací stereotypy. Rozvíjející se milostný vztah sleduje ze zcela jiného úhlu. Potvrzuje, že ve filmu má v oblibě náročná, nesamozřejmá témata. Vyprávění je zasazeno do specifického rámce – odehrává se beze slov, dialogy jsou nahrazeny pohledy a gesty. Impresivní střih sází na vizuální vyprávění utkané z intimní, senzitivní kamery Piotra Sobocińského.(Kino na hranici)

Láska je emócia a emóciu kinematografia zobraziť dokáže. I keď to nie je ľahké, dá sa to rôznymi spôsobmi. Urszula Antoniak si vybrala tú ťažšiu, originálnu cestu. Výlučne pomocou obrazov, bez zbytočných slov, interpretuje divákom situáciu dvoch mladých dievčat, ktoré sa do seba zamilujú. Postupne a možno prekvapene objavujú svoju sexualitu v pozoruhodnom filme impresívne tlmočiacom slovami často neuchopiteľné zlomky pocitov. V dlhých záberoch, ktoré režisérka necháva doznieť, sa dve osoby stretnú, vznikne akýsi vzťah a asi i láska, sny narážajú na realitu a realita na sny, láska sa stráca a život ide ďalej. Bez dialógov existujúca zvuková stopa dáva dôraz na rôzne ruchy, obraz sa v pravú chvíľu sústreďuje na detaily a vytvára sa tak celok, ťažko uchopiteľný a zároveň veľmi realistický a psychologicky presvedčivý. Ide o opis, drobnokresbu situácie, hru emócií. A zároveň o napínavú hru, chceme vedieť, ako to skončí, i keď už tušíme. Pretože je to známa situácia, bežná, stovky takýchto situácií sa dejú nám a okolo nás.(Art Film Fest)

Informace o filmu Zóna nahoty
(festivalový název)

Režie:

Urszula Antoniak

Scénář:

Urszula Antoniak

Kamera:

Piotr Sobociński Jr.

Hudba:

Pawel Mykietyn, Ethan Rose

Hrají:

Sammy Boonstra, Benjamin de Wit, Imaan Hammam

Producenti:

Violetta Kaminska, Dariusz Jabłoński

Střih:

Milenia Fiedler

(další profese)

Zóna nahoty
(festivalový název) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zóna nahoty
(festivalový název) na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/388387-zona-nahoty/Klub zlomených srdcí

Stáhnout Klub zlomených srdcí
Shlédnout Klub zlomených srdcí

Klub zlomených srdcí (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Klub zlomených srdcí (2000):

Ve stínu palem Hollywoodu se nadějný fotograf Dennis právě připravuje na oslavu svých osmadvacátých narozenin a s nadsázkou lamentuje: „Nemůžu se rozhodnout, jestli jsou moji přátelé to nejlepší, nebo to nejhorší, co mě kdy potkalo“... Film zachycuje skupinku gayů a jejich život, se všemi plusy i minusy. Oslavuje přátelství, jeho přednosti a úskalí a jak mohou takové vztahy často znamenat více než tradiční rodina. Středem příběhu je Dennis (Timothy Olyphant), nadějný fotograf, který se právě chystá na oslavu svých osmadvacátých narozenin a přemítá nad svým životem, přáteli a především podporou i výzvami, které pro něj jeho kamarádi představují.Těžké okamžiky a pocity zmaru mohou přijít v různém věku, s blížícími se třicetinami se zpravidla snažíme najít ve své životní cestě smysl a sužuje nás pocit naléhavosti. Přátelství se tak stává důležitým a často jediným nástrojem přežití. Dennis se svou "rodinou" nejistě nachází vlastní cestu a jeho nevyřčené myšlenky výstižně mluví za ně za všechny ... „Nevzpomínám si, kdy jsem si poprvé uvědomil, že jsem gay, ale jasně si pamatuji na to, kdy jsem konečně cítil, že je to OK - bylo to, když jsem potkal tyhle kluky, moje přátele“.(HBO Europe)

Skupina mladých homosexuálů řeší své problémy spojené nejen s jejich orientací. Každý z nich má nějaký "svůj problém". Lesbický pár chce dítě a snaží se přesvědčit vhodného dárce, další z nich "chronicky" přebírá partnery ostatním a někdo chce "jen" více pochopení a ne pouze lásku na jednu noc. Do toho zasáhne úmtí a pokus o sebevraždu.(david666)

Informace o filmu Klub zlomených srdcí

Režie:

Greg Berlanti

Scénář:

Greg Berlanti

Kamera:

Paul Elliott

Hudba:

Christophe Beck

Hrají:

Timothy Olyphant, Zach Braff, Dean Cain, Andrew Keegan, Nia Long, Diane McBain, John Mahoney, Mary McCormack, Justin Theroux, Jennifer Coolidge, Kerr Smith, Brian Gaskill, Chris Weitz, Kevin Cooney, Charlie Weber, Christian Kane, Christopher Wiehl, Gary Weeks, Michael Bergin, Ben Weber, Chris Payne Gilbert, Steven Dell, Robert Peters

Producenti:

Mickey Liddell

Střih:

Todd Busch

Scénografie:

Charles Daboub Jr.

Kostýmy:

Mas Kondo

(další profese)

Klub zlomených srdcí (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Klub zlomených srdcí na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29948-klub-zlomenych-srdci/Ahoj, Blondýnko

Stáhnout Ahoj, Blondýnko
Shlédnout Ahoj, Blondýnko

Ahoj, Blondýnko (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ahoj, Blondýnko (2012):

Gloria je Antigonou současného punku - na vše odpovídá ne, ničí vše, co se jí postaví do cesty a nikdy se neomlouvá. Když měla patnáct let, její rodiče vyděšení jejími neustálými útěky z domova, ji nechali internovat do psychiatrické léčebny. Zde se seznámila s Frances, dcerou z dobré rodiny. Propukla mezi nimi láska a utekly společně. Poté Francis Glorii opustila a vrátila se do školy, aby udělala radost své matce. O dvacet let později se opět setkávají...(claudel)

Informace o filmu Ahoj, Blondýnko

Režie:

Virginie Despentes

Scénář:

Virginie Despentes

Kamera:

Hélène Louvart

Hrají:

Emmanuelle Béart, Béatrice Dalle, Soko, Clara Ponsot, Pascal Greggory, Stomy Bugsy, Alban Lenoir, Mata Gabin, Eric Larcin, Pierre Léon, Camille Chamoux, Pascale Bodet, Julien Lucas, Vincent Bersoulle

Producenti:

Cédric Walter

Střih:

Martine Giordano

Zvuk:

Henri Maïkoff

Scénografie:

Patrick Dechesne, Laurie Colson

Masky:

Magali Ceyrat, Joël Lavau

(další profese)

Ahoj, Blondýnko (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ahoj, Blondýnko na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/298008-ahoj-blondynko/Poslední noc v Římě

Stáhnout Poslední noc v Římě
Shlédnout Poslední noc v Římě

Poslední noc v Římě (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Poslední noc v Římě (2010):

Alba je krásná španělská dívka, která během posledního dne svých prázdnin v Římě potká Natašu – atraktivní ruskou turistku. Alba se dá s Natašou do řeči a protože ji žena začne přitahovat, pozve ji k sobě do hotelu. Počáteční zábrany jdou brzo stranou a ty dvě se spolu pomilují. Během následujících dvanácti hodin si Alba a Nataša vyprávějí o svém životě, ilustrují to fotkami na internetu a užívají si vzájemných tělesných rozkoší. Alba vypráví, že je její matka opustila rodinu, když byla ještě malá a nakonec skončila jako vydržovaná žena bohatého araba. Nataša se podělí o zkušenosti s hrubým otcem a sestrou kunsthistoričkou. Ale vyprávějí si ženy skutečné příběhy, nebo jedna druhou pouze krmí pohádkami v domnění, že se už nikdy v životě nespatří?(HBO Europe)

Jedno italské město, jeden hotelový pokoj, jedna smyslná noc. Julio Medem přichází po roční odmlce se svým prvním anglicky mluveným filmem, u něhož se při psaní scénáře nechal inspirovat Matíase Bizeho snímkem "En la cama". Je začátek léta roku 2008 a v Římě se setkávají Španělka Alba (Elena Anaya), matka dvou dětí, a Ruska Natasha (Natasha Yarovenko), která se má za několik dní vdávat. Ženy záhy v sobě probouzejí doposud nepoznané city, vzrušení, vzájemnou přitažlivost, která během krátké chvíle přerůstá v milostnou vášeň.(Brandon)

Informace o filmu Poslední noc v Římě

Režie:

Julio Medem

Scénář:

Julio Medem, Katherine Fugate, Julio Rojas

Kamera:

Alex Catalán

Hudba:

Jocelyn Pook

Hrají:

Elena Anaya, Natasha Yarovenko, Enrico Lo Verso, Najwa Nimri

Poslední noc v Římě (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Poslední noc v Římě na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/245563-posledni-noc-v-rime/Pokušení

Stáhnout Pokušení
Shlédnout Pokušení

Pokušení (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pokušení (2009):

Catherine a její muž David představují navenek úspěšný pár, kterému nechybí nic k dokonalosti. Catherine ale má podezření, že ji David podvádí. Rozhodne se otestovat jeho věrnost a najme si krásnou prostitutku Chloe, která se má Davida pokusit svést. Netuší, že tím spustí osudové události, které začnou ohrožovat celý její život i všechny okolo...(oficiální text distributora)

Catherine Stewartová je gynekoložka a se svým manželem Davidem představuje navenek úspěšný pár, jehož dokonalost dotváří talentovaný syn. Catherine však jednoho dne pojme podezření, že je jí David nevěrný. Rozhodne se otestovat manželovu věrnost a nastražit mu do cesty pokušení. Netuší ovšem, že krásná, chytrá a vyzývavá prostitutka Chloe, kterou si najme, změní i její vlastní život. Osudová souhra nepředvídatelných okolností začne ohrožovat celou rodinu... Ve hvězdně obsazeném komorním thrilleru o nevěře a důvěře prozkoumává režisér Atom Egoyan různé aspekty mezilidských vztahů ve stylu svého legendárního snímku Exotica. Podobně jako v tomto ceněném filmu z roku 1994 se i Egoyanovi noví, navenek sociálně i emocionálně stabilizovaní hrdinové ocitají ve vleku sexuální přitažlivosti i finančních mechanismů. Příčiny chování Chloe jako „ženy ve středu“ přitom zůstávají divákovi i dívčinu okolí dlouho skryté.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Pokušení

Režie:

Atom Egoyan

Scénář:

Erin Cressida Wilson, Anne Fontaine (původní scénář)

Kamera:

Paul Sarossy

Hudba:

Mychael Danna

Hrají:

Julianne Moore, Liam Neeson, Amanda Seyfried, Max Thieriot, Nina Dobrev, R.H. Thomson, Mishu Vellani, Julie Khaner, Laura de Carteret, Natalie Lisinska, Tiffany Lyndall-Knight, Meghan Heffern, Arlene Duncan, Kathy Maloney, Rosalba Martinni, Tamsen McDonough, Kathryn Kriitmaa, Adam Waxman, Krysta Carter, Severn Thompson, David Reale, Sarah Casselman, Milton Barnes, Kyla Tingley, Sean Orr, Paul Essiembre, Rod Wilson, Riley Jones

Producenti:

Joe Medjuck, Ivan Reitman, Jeffrey Clifford

Střih:

Susan Shipton

Scénografie:

Phillip Barker

Kostýmy:

Debra Hanson

(další profese)

Pokušení (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pokušení na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/252831-pokuseni/Ta záležitost s Gray

Stáhnout Ta záležitost s Gray
Shlédnout Ta záležitost s Gray

Ta záležitost s Gray (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ta záležitost s Gray (2006):

Bratr a sestra svedou boj o lásku dívky jejich snů. Mají společné myšlenky, tančí jako Ginger a Fred, všichni si myslí, že jsou dokonalý pár. Gray (Heather Graham) a Sam (Thomas Cavanagh) společně bydlí a jeden by pro druhého udělal cokoli. Nikdo by neřekl, že jsou sourozenci. Co se teprve stane, když oba zjistí, že milují stejnou dívku Charlie (Bridget Moynahan). Něžná romantická komedie o tom, jak se mladá dívka snaží najít sebe sama, vytváří úplně nový pohled na lásku... a osud.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ta záležitost s Gray

Režie:

Sue Kramer

Scénář:

Sue Kramer

Kamera:

John S. Bartley

Hudba:

Andrew Hollander

Hrají:

Heather Graham, Tom Cavanagh, Bridget Moynahan, Molly Shannon, Alan Cumming, Sissy Spacek, Rachel Shelley, Warren Christie, Kaaren de Zilva, Ben Ratner, Samantha Ferris, April Telek, Casey Dubois, Gloria Gaynor, Patti Allan, Jack di Blasio, Bill Mondy

Producenti:

Bob Yari, Jill Footlick

Scénografie:

Linda Del Rosario, Richard Paris

Kostýmy:

Sheila Bingham

(další profese)

Ta záležitost s Gray (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ta záležitost s Gray na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/134268-ta-zalezitost-s-gray/Tři generace

Stáhnout Tři generace
Shlédnout Tři generace

Tři generace (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tři generace (2015):

V každé etapě našeho života bojujeme s tím, abychom byli sami sebou. Své o tom ví Ray (Elle Fanning), teenager z New Yorku, který prochází změnou pohlaví. Jeho matka Maggie (Naomi Watts) je svobodná a sama se hledá. Teď ale potřebuje najít Rayova biologického otce, který musí podepsat souhlas k jeho změně. Třígenerační rodinu doplňuje Rayova netradiční babička Dolly (Susan Sarandon), která neví, jestli být víc zoufalá z rozhodnutí svého vnuka nebo z životní nerozhodnosti vlastní dcery. Všichni tři se tak musí poprat se svými zažitými způsoby, přijmout změny a začít fungovat jako rodina.(Fénix Distribution)

Cítit se pohodlně ve své vlastní kůži je potřeba, kterou pociťuje většina dospívajících dětí. Ray (Elle Fanning), hrdina filmu, se s tím potýká a trápí neustále... I když se narodil jako dívka, Ray vždycky věděl, že by měl být chlapcem. Když dospěl do věku teenagera, je přesvědčen, že nadešel čas provést změnu pohlaví. Jeho matka Maggie (Naomi Watts) je z toho nervózní, ale podporuje jeho snahu. Rayova lesbická babička Dolly (Susan Sarandon) svého vnuka zbožňuje, ale je nad jeho rozhodnutím bezradná. A Rayův otec Craig s ním není ani ve spojení. Ray musí mít podpisy obou rodičů, aby mohl začít léčbu, ale otec od rodiny odešel, když byl syn ještě malý. I v případě, že ho Ray najde, může si být jistý, že ho jeho otec přijme jako chlapce?Vtipný, hřejivý a moudrý film zkoumá, co to znamená vyrůstat s vědomím, že pohlaví, s nímž se někdo narodil, mu nevyhovuje.(mac000)

V každej etape nášho života bojujeme s tým, aby sme zostali sami sebou. Niečo o tom vie aj Ray (Elle Fanning), teenagerka z New Yorku, ktorá sa rozhodne pre zmenu pohlavia. Jej matka Maggie (Naomi Watts) je slobodná a sama má vlastné problémy. Stále sa hľadá, nevie nájsť svoje miesto ukotvenia. Teraz však potrebuje vypátrať Rayovho biologického otca, ktorý musí podpísať súhlas k jeho zmene pohlavia. Trojgeneračnú rodinu dopĺňa Rayova netradičná a trochu výstredná stará matka Dolly (Susan Saradon). Tá nevie či má byť viac zúfalá z informácie, že namiesto vnučky bude mať vnuka alebo z nerozhodností vlastnej dcéry. Všetky tri tak musia konfrontovať svoje vlastné identity a naučiť sa prijímať zmeny. A hlavne existovať ďalej ako jedna súdržná rodina, ktorá spoločne dokáže prekonať všetky prekážky.(Magic Box)

Informace o filmu Tři generace

Režie:

Gaby Dellal

Scénář:

Nikole Beckwith

Kamera:

David Johnson

Hudba:

Michael Brook

Hrají:

Elle Fanning, Naomi Watts, Susan Sarandon, Tate Donovan, Maria Dizzia, Sam Trammell, Linda Emond, Tessa Albertson, Maxwell Simkins, Andrew Polk

Producenti:

Marc Turtletaub, Peter Saraf, Dorothy Berwin

Střih:

Joe Landauer, Jeff Lawrence Betancourt

Scénografie:

Stephanie Carroll

Kostýmy:

Arjun Bhasin

(další profese)

Tři generace (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tři generace na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/395480-tri-generace/Faster, Pussycat! Kill! Kill!

Stáhnout Faster, Pussycat! Kill! Kill!
Shlédnout Faster, Pussycat! Kill! Kill!

Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965):

Tři divoké a patřičně vyvinuté striptérky (ostatně jinak to ani u filmů Russe Meyera nemůže být) si berou dovolenou od tančení u tyče po barech a vypraví se na road trip. Napřed zabíjí jakéhosi muže a unesou jeho partnerku. Pak se vetřou do domu postaršího sedláka a jeho dvou synů. Ty svádějí ve snaze zjistit, kde stařík ukryl svoje peníze. Faster Pussycat je černobílý film plný násilí a zároveń velice smyslných žen. V průběhu několika desetiletí od svého vzniku se stal kultem a zároveň jedním z nejvýraznějších Meyerových filmů.(Ruut)

Informace o filmu Faster, Pussycat! Kill! Kill!

Režie:

Russ Meyer

Scénář:

Russ Meyer

Kamera:

Walter Schenk

Hrají:

Tura Satana, Haji, Lori Williams, Walter Schenk, John Furlong (vyp.)

Producenti:

Russ Meyer

Střih:

Russ Meyer

(další profese)

Faster, Pussycat! Kill! Kill! (1965) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Faster, Pussycat! Kill! Kill! na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/46856-faster-pussycat-kill-kill/