Nezlob, Kristino

Stáhnout Nezlob, Kristino
Shlédnout Nezlob, Kristino

Nezlob, Kristino (1956) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nezlob, Kristino (1956):

Agitky pronikly do netušených oblastí. Tentokrát je hrdinou malíř, jenž vyznával lidu nesrozumitelné pseudoumění tak dlouho, dokud jej sympatická a samozřejmě uvědomělá dívka nepřivedla na správnou cestu - aby maloval každému pochopitelné obrazy podle regulí socialistického realismu.(oficiální text distributora)

Český celovečerní barevný hraný film. Dílo malíře Xavera bylo před několika lety kritisováno pro nerealistické tendence. Nadaný malíř zatrpkl, zanevřel na svět i na lidi, a živoří o samotě se starou hospodyní na vesnici. Při návštěvě jeho staré lásky, mondénní malířky Heleny, a dvou přátel, lékaře Františka a kritika Ferdinanda, s nímž přijela i sestra Kristina, začne Xaver prohlédat a pod Kristininým vlivem si uvědomuje, že není správné to, co dosud dělat. Po určitých komplikacích uměleckých i milostných, které se nakonec v nejlepším vyřeší, vidíme v závěru filmu dvě šťastné dvojice Ferdinanda a Helenu, a Xavera a Kristinu; a hlavně Xavera, který zas maluje obrazy.(Filmový přehled)

Informace o filmu Nezlob, Kristino

Režie:

Vladimír Čech

Předloha:

Vlasta Petrovičová (kniha)

Scénář:

Vladimír Neff

Kamera:

Rudolf Stahl ml.

Hudba:

Dalibor C. Vačkář

Hrají:

Karel Höger, Ludmila Vendlová, Zdenka Procházková, Zdeňka Baldová, Svatopluk Beneš, Bohuš Záhorský, Jiří Dohnal, Jiří Steimar, Rudolf Deyl ml., Antonín Rýdl, Miloš Nesvadba, Elena Hálková, Miloš Nedbal, Miloš Vavruška, František Filipovský, Vladimír Pucholt, Václav Postránecký, Antonín Hardt, Gabriela Bártlová-Buddeusová, Jiří Němeček, Drahomíra Fialková

Střih:

Antonín Zelenka

Zvuk:

Adolf Böhm

Scénografie:

Jaroslav Krška

Masky:

Miloslav Jandera, Jiří Šimon, Vladimír Černý

Kostýmy:

Ludmila Novotná, Miloslava Šmídová

(další profese)

Nezlob, Kristino (1956) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nezlob, Kristino na ČSFD

45%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/1410-nezlob-kristino/Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (TV seriál)

Stáhnout Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (TV seriál)
Shlédnout Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (TV seriál)

Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (TV seriál) (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (TV seriál) (1997):

Večerníčkový seriál grotesek pro děti nás zavede do ateliéru malíře, který si zde vymaluje pohádkový svět a v něm přítele, s kterým na plátně i mimo něj prožívá bláznivé situace.(oficiální text distributora)

Malíř Libor Vojkůvka je obklopen svými obrazy a má je velmi rád. Pořád mu však něco schází, ale nemůže přijít na to, co to je. Až za nějakou dobu na to přijde. Uvědomuje si, že se cítí mezi svými obrázky sám. A protože má rád pohádky, napadlo ho, že mu pomůže jedině živá voda.(duklak2)

Informace o filmu Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (TV seriál)

Režie:

Ivan Renč

Scénář:

Ivan Renč

Kamera:

Zdeněk Pospíšil

Hudba:

Petr Skoumal

Hrají:

Libor Vojkůvka, Josef Dvořák

Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (TV seriál) (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Skopičinky a malůvky Mistra Libora Vojkůvky (TV seriál) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/257208-skopicinky-a-maluvky-mistra-libora-vojkuvky/Smrt talentovaného ševce

Stáhnout Smrt talentovaného ševce
Shlédnout Smrt talentovaného ševce

Smrt talentovaného ševce (1982) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Smrt talentovaného ševce (1982):

Případ zavražděného ševce a malíře Rambouska jako další případ kapitána Exnera, jednoho z nejznámějších českých detektivů.
Kapitán Exner řeší další detektivní záhadu - tentokrát v době, kdy je na dovolené. Nejelegantnější z českých románových kriminalistů si vybral jako místo svého zaslouženého odpočinku poklidné městečko jménem Opolná. Jenže právě v době jeho příjezdu zde došlo k vraždě místního obuvníka Rambouska, proslaveného (a také majetného) naivního malíře.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Smrt talentovaného ševce

Režie:

Jan Schmidt

Předloha:

Václav Erben (kniha)

Scénář:

Václav Erben, Jan Schmidt

Kamera:

Jiří Macák

Hudba:

Ota Petřina

Hrají:

Jiří Kodet, Jana Boušková, Miroslav Zounar, Karel Augusta, Bohuslav Čáp, Milena Steinmasslová, Zdeněk Dušek, Jan Novotný, Vladimír Kratina, Václav Mareš, Jana Gýrová, Otto Lackovič, Nina Divíšková, Oldřich Velen, Antonín Hardt, František Dominik Staněk, Karel Chromík, Viktor Vrabec, Luba Skořepová, Jana Smrčková, Zdeněk Kutil, Bohumil Vávra, Miroslav Suchý, Miloš Preininger, Miroslav Švejda, Karel Habart, Richard Maška

Střih:

Miroslav Hájek

Zvuk:

František Fabián

Scénografie:

Jindřich Götz

Masky:

Jiří Budín

Kostýmy:

Šárka Hejnová, Ivana Řezáčová

(další profese)

Smrt talentovaného ševce (1982) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Smrt talentovaného ševce na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/8128-smrt-talentovaneho-sevce/Paleta lásky

Stáhnout Paleta lásky
Shlédnout Paleta lásky

Paleta lásky (1976) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Paleta lásky (1976):

Snímek vychází z obsáhlé románové předlohy, ze které ale vybírá jen několik epizod. Autoři scénáře se soustředili zejména na léta Mánesových studií na výtvarných školách a na období, kdy již zralý a osobitý umělec prosazoval své pojetí nové výzdoby Staroměstského orloje... Koncepce filmu svým pojetím v mnohém připomínala žánrově podobné tituly realizované v první polovině 50. let (zejména od Václava Kršky). Ne všechny návraty bývají úspěšné - platí to i o tomto čítankově osvětářském výkladu historie.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Paleta lásky

Režie:

Josef Mach

Předloha:

František Kožík (kniha)

Kamera:

Ivan Šlapeta

Hudba:

Harry Macourek

Hrají:

Petr Kostka, Stanislav Fišer, Miroslav Doležal, Eduard Cupák, Luděk Munzar, Bohuš Záhorský, Josef Bláha, Jana Štěpánková, Jana Švandová, Libuše Šafránková, Soňa Valentová, Gabriela Beňačková, Zuzana Kocúriková, Ota Sklenčka, Martin Růžek, Gustav Heverle, Ilja Prachař, Eduard Dubský, Zdeněk Hodr, Otakar Brousek st., Jiří Pleskot, Josef Větrovec, Jindřich Narenta, Miroslav Zounar, Zdena Kožíková, Jana Sedlmajerová, Regina Rázlová, Zdeněk Kampf, Čestmír Řanda st., Ladislav Trojan, Robert Vrchota, Václav Stýblo, Zdeněk Žák, Vladimír Krška, Milada Karasová, Eduard Pavlíček, Mirko Musil, Eliška Balzerová, Helena Kostková, Tomáš Hayer, Antonín Sedlák, Karel Šebesta, Jiří Bukvaj, Karel Hovorka st., Jaroslav Konečný, Emil Iserle, Dana Obrmajerová, Jan Cmíral st., Václav Fišer, Josef Střecha, Milan Pěkný, Hana Talpová, Richard Záhorský, Milena Kletečková, Sylva Sequensová, Miloš Šustr, Daniela Krajná, Jiřina Koucká, Karel Augusta, Václav Kaňkovský, Olga Brotanová, Tomáš Daněk, Zdeněk Mihle, Jaroslav Mysliveček, Libuše Švormová

Střih:

Josef Dobřichovský

Zvuk:

Ivo Špalj, Pavel Jelínek

(další profese)

Paleta lásky (1976) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Paleta lásky na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/6295-paleta-lasky/Sin Límites

Stáhnout Sin Límites
Shlédnout Sin Límites

Sin Límites (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sin Límites (2008):

Film pojednává o mládí světoznámého španělského surrealistického malíře Salvadora Dalího (Robert Pattinson) a jeho vztahu s ostatními umělci, zejména s básníkem Federicem Garcíou Lorcou. Ten se po nástupu na univerzitu v Madridu roku 1922, již přesvědčen, že se stane velkým umělcem, seznamuje s Federicem Lorcou a Luisem Bunuelem. V opojné vůni změny, jež zmítá světem, mladí bohémové objevují zákoutí avantgardy i zvláštní mozkové propojení, které se mezi nimi stále více prohlubuje. Když Luis odjíždí do Paříže kvůli svým vlastním uměleckým ambicím, Salvador a Federico tráví léto plné inspirace v malém přímořském městečku a jejich vzájemný vztah se prohlubuje do ještě intimnějších končin...(Morien)

Informace o filmu Sin Límites

Režie:

Paul Morrison

Scénář:

Philippa Goslett

Hrají:

Javier Beltrán, Robert Pattinson, Matthew McNulty, Marina Gatell, Bruno Oro, Esther Nubiola, Arly Jover, Simón Andreu, Vicky Peña, Philippa Goslett, Ferran Audí, Ferran Lahoz

Sin Límites (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sin Límites na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/238433-sin-limites/Ten třetí

Stáhnout Ten třetí
Shlédnout Ten třetí

Ten třetí (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ten třetí (2013):

Film scenáristy a režiséra Paula Haggise vypráví tři příběhy o lásce, vášni, důvěře a zradě propletené v mnohovrstevnaté dějové linii, která připomíná autorův oscarový snímek Crash. Příběhy se odehrávají v New Yorku, Paříži a Římě. Tři páry, které spolu zdánlivě nemají nic společného, vzájemně pojí hluboké vazby - milenci a odcizení manželé, ztracené a nalezené děti. Hvězdně obsazený snímek Ten třetí, v němž se představí oceňovaní herci Liam Neeson, Adrien Brody, James Franco, Olivia Wildeová, Mila Kunisová, Kim Basingerová a Maria Bello, je víc než jen sbírkou milostných příběhů... Je to záhada, tajenka, v níž se pravda dostává na povrch v záblescích, vodítka jsou postřehnutelná jen koutkem oka - a nic není takové, jaké se zdá.(Cinemax)

Tři propletené milostné příběhy zahrnující tři páry ze třech měst: Říma, Paříže a New Yorku.(wohna)

Informace o filmu Ten třetí

Režie:

Paul Haggis

Scénář:

Paul Haggis

Kamera:

Gianfilippo Corticelli

Hudba:

Dario Marianelli

Hrají:

Liam Neeson, Maria Bello, Mila Kunis, Kim Basinger, Michele Melega, Adrien Brody, Olivia Wilde, James Franco, Loan Chabanol, Riccardo Scamarcio, Moran Atias, Daniela Virgilio, Vinicio Marchioni, Vincent Riotta, Caroline Goodall, David Harewood, Fabrizio Biggio, Michael Margotta

Producenti:

Michael Nozik

Střih:

Jo Francis

Scénografie:

Laurence Bennett

Kostýmy:

Sonoo Mishra

(další profese)

Ten třetí (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ten třetí na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/317266-ten-treti/Mikoláš Aleš

Stáhnout Mikoláš Aleš
Shlédnout Mikoláš Aleš

Mikoláš Aleš (1951) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mikoláš Aleš (1951):

Na počátku 50. let vznikla řada životopisů, v nichž portrétovaní umělci (vědci, národní buditelé atd.) byli představeni jako předvoj dělnické třídy, jako mluvčí utlačovaných. Prosazovali se navzdory nepřející buržoazii a zpátečníkům všeho možného druhu. Přesně tak je vykreslen i Mikoláš Aleš, jenž zásluhou herce Karla Högera a režiséra Václava Kršky získal aspoň věrohodně polidštěné rysy. Jeho konání je uvěřitelné, dokáže získat soucit i obdiv. Civilisticky, bez přehnaných karikujících prvků film se soustředí na období, kdy se účastnil soutěže na výzdobu Národního divadla. Do role herce Šamberka byl původně obsazen Otomar Korbelář (byl nahrazen Jiřím Steimarem).(oficiální text distributora)

Informace o filmu Mikoláš Aleš

Režie:

Václav Krška

Kamera:

Ferdinand Pečenka

Hudba:

František Škvor

Hrají:

Karel Höger, Dana Medřická, Zdeněk Štěpánek, Jiří Plachý st., Vladimír Ráž, Jiří Dohnal, František Kovářík, Jaroslav Vojta, Bedřich Karen, Vladimír Řepa, Jaroslav Seník, Karel Dostal, Eduard Dubský, Saša Rašilov st., Růžena Šlemrová, Emil Konečný, Zdena Kožíková, Jiří Steimar, Miroslav Doležal, Bedřich Vrbský, Václav Vydra ml., Eman Fiala, Eduard Kohout, Fanda Mrázek, Radovan Lukavský, Felix le Breux, Václav Voska, Jaromír Spal, Josef Bek, Václav Švorc, Svatopluk Beneš, Gabriela Horvátová, Gabriela Bártlová-Buddeusová, Otto Čermák, Alois Dvorský, Miroslav Horníček, Josef Hlinomaz, Vladimír Hlavatý, Vladimír Jedenáctík, Antonín Kandert, Miloš Kopecký, Josef Kotapiš, Anna Kubalová, František Kreuzmann st., Táňa Lepičová, Věra Matějová, Jaroslava Panenková, Jiřina Součková, Oldřich Slavík, Petr Skála, Bedřich Veverka, Josef Vošalík, Vítězslav Boček, Hynek Němec, Jindřich Doležal, František Filipovský, Karel Jelínek, J. O. Martin, Viktor Očásek, Ota Motyčka, Theodor Pištěk, Božena Helclová, Ladislav Sedláček, Karel Franta, Jiří Němeček, Antonín Soukup, Václav Švec, Richard Záhorský, Jiří Lír, Marta Májová, Jaroslav Wagner-Klenka, Karel Štoll, Luděk Mattausch, Antonín Holzinger, Milan Mach, Jan Stanislav Kolár, Josef Bělský, Antonín Jirsa, Bohumil Aisman, Vojta Novák, František Marek, Arnošt Mirský, Alois Krmela, Jaroslav Černík, Jan Prokeš, Ela Budeusová

Střih:

Jan Kohout

Zvuk:

Stanislav Vondraš

Scénografie:

Karel Škvor

Masky:

Vladimír Petřina, Anežka Kunová

Kostýmy:

Fernand Vácha, Marie Malá

(další profese)

Mikoláš Aleš (1951) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mikoláš Aleš na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/5371-mikolas-ales/Rembrandt

Stáhnout Rembrandt
Shlédnout Rembrandt

Rembrandt (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rembrandt (1999):

V době svého sňatku s krásnou Saskií je mladý Rembrandt respektovaným a zámožným malířem. Svou přirozenou moudrostí, svobodou a neochotou přizpůsobit se všednímu vkusu, si však proti sobě brzy poštve všechny "vážené" občany Amsterdamu. Stejně tak i jeho soukromý život vyvolává nelibost veřejnosti. Svobodný člověk je nežádoucí. Rembrandt je perzekuován a přichází nenávist, bída a zrada.Výjimečné herecké obsazení, kamera, dekorace, osvětlení, kostýmy a Rembrandtovy obrazy dodávají tomuto filmu neuvěřitelnou pravdivost a přenášejí nás do tajemného Amsterdamu 17. století.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Rembrandt

Režie:

Charles Matton

Kamera:

Pierre Dupouey

Hrají:

Klaus Maria Brandauer, Romane Bohringer, Jean Rochefort, Johanna ter Steege, Jean-Philippe Écoffey, Richard Bohringer, Jacques Spiesser, Caroline Sihol, Aymeric Demarigny, Ludivine Sagnier, Sylvie Van den Elsen, Barbara Schulz, Olivier Brocheriou, Christopher Granier-Deferre, François Delaive, Hanna Obbeek, Franck de la Personne, Dagmar Sachse, Thomas Huber, Gerhard Fehn, Béatrice Avoine, Christian Chevreuse, Doris Plenert, Matthias Kniesbeck, Manni Laudenbach, Joël Barbouth, Paul Savatier, Norbert Heisterkamp, Pierre Siegenthaler, Günter Alt, César Chiffre, Patrick Boshart, Emanuel Booz

Producenti:

Humbert Balsan

Střih:

François Gédigier

Zvuk:

Dominique Hennequin, Bernard Bats

Scénografie:

Philippe Chiffre

Kostýmy:

Eve-Marie Arnault

(další profese)

Rembrandt (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rembrandt na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/38862-rembrandt/Bathory

Stáhnout Bathory
Shlédnout Bathory

Bathory (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bathory (2008):

Mimořádná osobnost Alžběty Báthoryové zaměstnává historiky už po staletí. Ještě dnes, bezmála čtyři sta let po její smrti se pohledy na její život a vinu rozcházejí. V Guinessově knize rekordů je uváděna jako největší vražedkyně v dějinách lidstva. Po přečtení publikovaných děl a prostudování historických materiálů jsem dospěl k odlišnému závěru. Podle mne byla tato renesanční, inteligentní a vzdělaná žena obětí těch, kteří prahli po jejím majetku.Film je příběhem o Alžbětě a její nenaplněné lásce k slavnému italskému malíři Caravaggiovi, o manželském poutu nejmocnějších uherských rodů Báthory a Nádašdy a o intrikách palatína Juraje Thurza.Věrně se držím všech historických údajů a známých faktů, ovšem do zaplňování bílých míst historie jsem zapojil svoji fantazii. (Juraj Jakubisko)(oficiální text distributora)

Kdo by neznal pověst o Čachtické paní, která se koupala v krvi nevinných pannen? Režisér Juraj Jakubisko se rozhodl přenést tuto pověst na stříbrné plátno. Můžeme tak sledovat osudy Alžběty Bathoriové v nejdražším středoevropském filmu, na jehož koprodukci se také spousta středoevropských států podílela. Alžběta podle pověstí zavraždila na 600 obětí, mezi kterými byly především mladé dívky a ženy, na svém slovenském sídle Čachtice.Ve filmu můžeme vidět kromě zahraničních herců i Čechy: Karla Rodena, Bolka Polívku, Jiřího Mádla, Lucku Vondráčkovou, Marka Vašuta a další. O český komparz také nebyla nouze, a tak v mnohých bojových scénách můžeme zahlédnout šermířskou skupinu Rotia.(ČSFD.cz)

Výpravná freska znázorňujúca pomery Uhorska 16.- 17. storočia, ktorá rozpráva o legendami opradenom osude čachtickej pani Alžbety Báthoryovej.Dej filmu sa odohráva na prelome 16. a 17. storočia v bývalom Uhorsku, v čase plnom náboženských vojen, rozporov a konfliktov, vrátane vojny s agresívnymi tureckými dobyvateľmi. V tej dobe žila Alžbeta Báthoryová, ktorá patrila k jednému z najvýznamnejších uhorských šľachtických rodov. Legendy jej zabezpečili zápis v Guinessovej knihe rekordov ako najväčšej a najkrvavejšej vrahyne všetkých čias.Prípad Báthoryová je ale nejasný a mnohí historici považujú túto charakteristiku za úplne nepodloženú. Kým  bola Alžbeta Báthoryová v skutočnosti? Vrahyňou, ktorá vraždila nevinné panny a kúpala sa v ich krvi, alebo pôvabnou a na svoju dobu veľmi vzdelanou ženou? Bola vinníčkou alebo obeťou vtedajších politických pomerov a temných intríg mocných, ktorí bažili po jej majetku?Vo filme Báthory manžel Alžbety Báthoryovej, František Nádasdy, bojuje vo vojnách s Turkami a ona sama dohliada na správu rozsiahlych rodových majetkov a na výchovu detí. Raz jej manžel pošle darček v podobe talianskeho maliara Merisiho Caravaggia, ktorý zostane na jej dvore niekoľko rokov. Medzi ním a osamelou ženou vznikne zvláštne puto. V tom čase sa ale nad jej hlavou začnú sťahovať zlovestné mračná, ktoré ešte viac potemnejú po smrti jej manžela. Mocná a bohatá žena musí čeliť nepriateľom, ktorí sú schopní čohokoľvek. Zvesti o šialenej vladárke, ktorá sa v snahe zastaviť starnutie kúpe v krvi nevinných panien, začínajú silnieť...Juraj Jakubisko sa vo filme Báthory pridŕža známych historických skutočností, avšak neprebádané „biele" miesta histórie vypĺňa svojou fantáziou. Tak sa do príbehu dostali aj Caravaggio, či Monteverdi -  tvorca prvej opery...(STV)

Informace o filmu Bathory

Režie:

Juraj Jakubisko

Scénář:

Juraj Jakubisko, Ľubomír Feldek

Kamera:

Ján Ďuriš, F. A. Brabec

Hudba:

Jan Jirásek, Simon Boswell, MAOK, Katarína Knechtová, Tatiana Miková

Hrají:

Anna Friel, Karel Roden, Hans Matheson, Vincent Regan, Franco Nero, Deana Horváthová-Jakubisková, Michaela Drotárová, René Štúr, Jiří Mádl, Robbie Kay, Lucie Vondráčková, Andrej Hryc, Bolek Polívka, Jiří Korn, Monika Hilmerová, Míra Nosek, Táňa Radeva, Eva Elsnerová, Zdeněk Podhůrský, Marek Vašut, Karel Dobrý, Petr Jákl ml., Marek Majeský, Beata Greneche, Ondřej Ladislav, Jan Vlasák, Rudolf Stärz, Sandra Pogodová, Pavel Kočí, Hana Vagnerová, Vladimír T. Gottwald, Jiří Krytinář, Jiří Maria Sieber, Jan Unger, Anthony Byrne, Václav Upír Krejčí, Kristýna Maléřová-Podzimková, Taťjana Medvecká, Marian Roden, Marie Viková, Karel Bělohradský, Marie Boková, Jana Oľhová, Pavel Skřípal, Zuzana Frenglová, Barbora Fišerová, Zuzana Stivínová, Jiří Pomeje, Jan Dolanský, Jaromír Meduna, Jan Maxián, Jan Šťastný, Jaroslav Kaňkovský, Jan Vondráček, Milan Slepička, Miloš Vávra, David Štěpán, Petr Meissel, Zdeněk Maryška, Jiří Hajdyla, Jan Pavel Filipenský, Martin César, Radek Balcárek, Ester Honysová

Producenti:

Deana Horváthová-Jakubisková

Střih:

Patrik Pašš, Chris Blunden

Scénografie:

Karel Vacek

Masky:

René Stejskal, Bohuslav Sobotka, Jana Radilová

Kostýmy:

Jaroslava Pecharová, Julia Patkos

(další profese)

Bathory (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bathory na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/221421-bathory/