Legenda o Kolovratovi (festivalový název)

Stáhnout Legenda o Kolovratovi (festivalový název)
Shlédnout Legenda o Kolovratovi (festivalový název)

Legenda o Kolovratovi
(festivalový název) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Legenda o Kolovratovi
(festivalový název) (2017):

13.století. Rus je roztříštěna a brzy padne před chánem Zlaté hordy Bátúem. Dobyvatelé vypalují města, zalévají ruskou zemi krví a nesetkávají se s dostatečným odporem – jen jeden voják pro ně může představovat výzvu. Rjazaňský bohatýr Jevpatij Kolovrat se postavil do čela odvážlivců, aby pomstil svou lásku a svou vlast. Jeho odvaha překvapí dokonce samotného Bátúa a jeho jméno se navždy zapíše do paměti ruského národa. Voják, který se stal legendou. Hrdinství, které se zachovalo na věky.(Nový ruský film)

Kolovrat (Ilja Malakov), ruský voják, trpí po úrazu z mládí každodenní amnézií. Po napadení Rjazaně Batu Chánem (Alexandr Coj) ustanovuje válečnou jednotku z přeživších, aby se postavil v nerovném boji nepříteli, který sužuje celou Matku Rus, a pomstil tak všechny padlé včetně svojí rodiny.(C0r0ner)

Informace o filmu Legenda o Kolovratovi
(festivalový název)

Režie:

Džanik Fajzijev, Ivan Šurchoveckij

Scénář:

Sergej Judakov

Kamera:

Maxim Osadčij-Korytkovskij

Hrají:

Ilja Malakov, Polina Černyšova, Alexej Serebrjakov, Timofej Tribuncev, Igor Savočkin, Julija Chlynina, Viktor Proskurin, Andrej Burkovskij, Artěmij Padalka, Alexandr Iljin ml., Alexandr Iljin, Marta Timofejeva, Alexandr Kononěc, Alexandr Coj, Nikolaj Šrajber, Alexandr Cjoma, Sergej Šajdakov, Igor Gusev, Ilja Antoněnko, Alexandr Marušev

Producenti:

Pavel Stepanov

(další profese)

Legenda o Kolovratovi
(festivalový název) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Legenda o Kolovratovi
(festivalový název) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/406949-legenda-o-kolovratovi/Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál)

Stáhnout Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál)
Shlédnout Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál)

Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál) (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál) (2005):

Seriál animovaných grotesek je určen především nejmenším divákům Večerníčku. Protagonisty příběhu jsou malý chlapec Honzík a jeho kamarád, lední medvěd Samuel. Často se s našimi hrdiny ocitáme uprostřed honiček a zápletek, ve kterých se snaží Honzík pomocí různých vtipných nástrah dostihnout svého čtyřnohého přítele a „donutit“ ho k návratu domů. Situace se nekonečně obměňují a z „pronásledovaného“ se nakonec stává věrný zachránce... Projekt vznikl v AT-studiu Kavčí hory ploškovou technologií animace. Prvních 7 dílů v roce 2005, dalších 6 dílů bylo dokončeno v roce 2006. Autorem literární předlohy, scénáře a režie je zkušený tvůrce – Ivan Renč. Výtvarníkem seriálu Gabriel Filcík, animace se ujali Martin Pospíšil a Kateřina Pávová. Hudbu zkomponoval Jaroslav Uhlíř, dalšími členy týmu jsou kameraman Jiří Větroň, střihači Josef Dvořák a Jiří Friedrich, zvukaři Jiří Pešek a Jan Štěpánek, v neposlední řadě produkční Zuzana Pavlů. Pojďme se společně s dětmi aspoň na chvíli pobavit do světa humoru, nadsázky i překvapení...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál)

Režie:

Ivan Renč

Hudba:

Jaroslav Uhlíř

Zvuk:

Jan Štěpánek

(další profese)

Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál) (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Honzík a Samuel aneb kudy vede cesta na sever (TV seriál) na ČSFD

34%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/239475-honzik-a-samuel-aneb-kudy-vede-cesta-na-sever/Grizzly

Stáhnout Grizzly
Shlédnout Grizzly

Grizzly (1976) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Grizzly (1976):

Dvě mladé turistky stanující v národním parku jsou napadeny obrovským medvědem. Zaměstnanci chtějí park uzavřít a medvěda chytit, ale vedení parku o uzavření nechce ani slyšet, jelikož je právě turistická sezóna. A tak varování nikdo nebere vážně, dokud nezačně krvavé řádění.(Chupacabre)

Informace o filmu Grizzly

Režie:

William Girdler

Scénář:

David Sheldon, Harvey Flaxman

Kamera:

William L. Asman

Hudba:

Robert O. Ragland

Hrají:

Christopher George, Andrew Prine, Richard Jaeckel, Joan McCall, Joe Dorsey, Kathy Rickman, Harvey Flaxman

Producenti:

Harvey Flaxman, David Sheldon

Střih:

Bub Asman

(další profese)

Grizzly (1976) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Grizzly na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/148598-grizzly/Ošetřovatel

Stáhnout Ošetřovatel
Shlédnout Ošetřovatel

Ošetřovatel (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ošetřovatel (2011):

Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese (Kevin James). Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, usoudí, že jedinou jeho možností, jak najít dívku svých snů, je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci. Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit! Aby Griffina přiměla zůstat, rozhodnou se mu udělit lekce seznamování a dvoření – ve zvířecím stylu.(oficiální text distributora)

Zvířata ze ZOO se rozhodnout porušit kód mlčenlivosti vůči lidem, a pomoci jednomu roztomilému pracovníkovi ZOO získat pozornost ženy, kterou miluje.(wertcha)

Zvieratá v zoologickej záhrade Franklin Park zbožňujú svojho láskavého ošetrovateľa Griffina Keyesa. Griffin, ktorý sa lepšie cíti v spoločnosti levov než v spoločnosti žien, usúdi, že v tomto zamestnaní si dievča svojich snov veru nikdy nenájde. Jedinou možnosťou je odísť zo ZOO a nájsť si zaujímavejšiu prácu medzi ľuďmi. Zvieratá však jeho zámery včas odhalia a v záchvate paniky sa rozhodnú porušiť prastaré pravidlá mlčania. Odhalia pritom svoje najväčšie tajomstvá - dokážu hovoriť! Aby Griffina nestratili a primäli ho zostať medzi nimi, rozhodnú sa mu udeliť špeciálne lekcie spoločenského bontónu, zoznamovania a dvorenia – a to všetko v rozkošnom zvieracom štýle.(TV JOJ)

Informace o filmu Ošetřovatel

Režie:

Frank Coraci

Scénář:

Rock Reuben, Kevin James, Jay Scherick, David Ronn, Nick Bakay

Kamera:

Michael Barrett

Hudba:

Rupert Gregson-Williams

Hrají:

Kevin James, Adam Sandler, Sylvester Stallone, Jon Favreau, Rosario Dawson, Ken Jeong, Leslie Bibb, Donnie Wahlberg, Faizon Love, Judd Apatow, Cher, Thomas Gottschalk, Joe Rogan, Billy Silvia, Americo Presciutti, Dan Marshall, Nicholas Turturro, Nick Nolte, Nat Faxon, Bas Rutten, Crystal the Monkey, Katrina Begin, Gary Valentine, Nick Bakay, Bart the Bear, Michelle Romano, Jackie Sandler, Tom Woodruff Jr., Brandon Keener, Jim Breuer, Barry Bernardi

Producenti:

Jack Giarraputo, Adam Sandler, Todd Garner

Střih:

Scott Hill

Scénografie:

Kirk M. Petruccelli

Kostýmy:

Mona May

(další profese)

Ošetřovatel (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ošetřovatel na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/269228-osetrovatel/Backcountry

Stáhnout Backcountry
Shlédnout Backcountry

Backcountry (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Backcountry (2014):

Na první pohled obyčejný výlet do nedotčené přírody se pro mladý pár změní v noční můru. Zpočátku vše vypadalo skvěle. Alex, který je na výpravy do přírody zvyklý, přesvědčí přítelkyni, která má raději město, aby s ním vyrazila do Provincial Parku, konkrétně do odlehlé oblasti Blackfoot Trail. Jenže to, co na první pohled vypadalo jako skvělý nápad, se postupně mění v jednu katastrofu za druhou. Nedotčená příroda totiž nemá jen svoje krásy, ale i nebezpečí, mezi které patří jak nelítostné přírodní podmínky, tak divoké šelmy. Tento výlet se tak stane největší zkouškou jejich vztahu.(topr harley)

Informace o filmu Backcountry

Režie:

Adam MacDonald

Scénář:

Adam MacDonald

Kamera:

Christian Bielz

Hudba:

Frères Lumières

Hrají:

Missy Peregrym, Jeff Roop, Eric Balfour, Nicholas Campbell

Producenti:

Brandon Baker

Střih:

Dev Singh

Kostýmy:

Ginger Martini

(další profese)

Backcountry (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Backcountry na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/372959-backcountry/Lovecká sezóna: Strašpytel

Stáhnout Lovecká sezóna: Strašpytel
Shlédnout Lovecká sezóna: Strašpytel

Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lovecká sezóna: Strašpytel (2015):

Grizzly Boog se sice úspěšně zabydlel v divočině, ale jeho instinkty domácího mazlíčka v něm pořád přetrvávají. Jedním z nich je strach. A když jednou Elliot u táboráku přidá k dobru historku o nebezpečném vlkodlakovi z místních lesů, Boogovi začne být les trošku nepohodlný. Vždyť je v něm tma a pořád někde něco šustí a všude najednou číhá nebezpečí. Elliot a všichni ostatní kamarádi v lese nasadí jedinou možnou terapii, která může Booga vyléčit – terapii strašením. Během sofistikované léčby ale zjistí, jak to s tím legendárním vlkodlakem vlastně je. A pak se možná budou bát všichni. Ale to nevadí. Můžeme se bát, hlavně když je u toho zábava.(Bontonfilm CZ)

Boog a Elliot se vrací ve zbrusu novém dobrodružství plném zábavy! Když Elliot jednoho dne vypráví kamarádům historku o lesním netvorovi, Boog, který nikdy nepatřil mezi nejodvážnější medvědy, se pořádně vyleká. Boogův nejlepší kamarád Elliot ale přijde se šíleným plánem, jak ho zbavit strachu jednou provždy! Společně s Buřtíkem, McSquizzym a ostatními oblíbenými lesními kamarády se vydá na zábavnou cestu, během které síla přátelství pomůže Boogovi překonat vlastní obavy a navíc mu umožní zažít spoustu zábavy a překvapení!(Bontonfilm)

Keď Elliot pri táboráku rozprával svojim priateľom príbeh o netvorovi žijúcom kdesi v lese, Boog, ktorý, ako vieme, nikdy nesršal odvahou, dostal náramný strach... a Elliot nápad. Šialený nápad. Vystraší Boogov strach. No a ten od strachu ujde! A tak sa spolu so všetkými obľúbenými lesnými kamarátmi vydávajú na zábavnú cestu, na ktorej ich čaká zopár prekvapení a kopa smiechu. A ako sa ukáže, smiech a priateľstvo sú proti strachu tým najlepším liekom.(Bontonfilm SK)

Informace o filmu Lovecká sezóna: Strašpytel

Režie:

David Feiss

Scénář:

Carlos Kotkin

Hudba:

Rupert Gregson-Williams, Dominic Lewis

Hrají:

Trevor Devall, Garry Chalk, Kathleen Barr, Shannon Chan-Kent, Michelle Murdocca, Peter Kelamis, Frank Welker, Lorne Cardinal, Donny James Lucas, Lee Tockar

Producenti:

John Bush

(další profese)

Lovecká sezóna: Strašpytel (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lovecká sezóna: Strašpytel na ČSFD

45%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/426808-lovecka-sezona-straspytel/Grizzly zabiják

Stáhnout Grizzly zabiják
Shlédnout Grizzly zabiják

Grizzly zabiják (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Grizzly zabiják (2015):

James Marsden, Thomas Jane, Piper Perabová a Billy Bob Thornton se představí v akcí nabitém dobrodružství, které se odehrává v aljašské divočině. Když začne v místním městečku řádit nelítostný medvěd grizzly, šerif se vydá do lesa hledat svou manželku ekoložku. Místo ní zde však narazí na svého bratra, bývalého zločince, se kterým si už dávno nemá co říct. Oba se brzy ocitnou na útěku před obrovským medvědím zabijákem. Z lovce se stává lovná zvěř v tomto thrilleru o síle přírody a pachu krve, který zvedne diváky ze židlí.(Cinemax)

Jednoho právě propustili z vězení. Druhý je šerifem v malém městečku, kde pomáhá své hluchoněmé nevěstě. Jsou to bratři, kteří si už nerozumějí. Výlet do přírody by jim mohl pomoci urovnat vztahy, jejich plány však přeruší rozzlobený medvěd grizzly...(LIVINGDEAD)

Takto si Rowan svoj opätovný návrat do rodného mesta na Aliaške rozhodne nepredstavoval. Všetci, vrátane jeho brata, ktorý zástava pozíciu zástupcu šerifa, od neho dávajú roky preč. Aby toho nebolo málo, pokoj nenachádza ani v divokej prírode, kde od mala vyrastal. Okolím hustých hôr sa potuluje rozzúrený grizzly, pre ktorého sa stáva potravou každý, koho stretne. Je načase obnoviť rodinné puto a zastaviť monštrum!(*CARNIFEX*)

Informace o filmu Grizzly zabiják

Režie:

David Hackl

Scénář:

Rick Cleveland, J.R. Reher, Guy Moshe

Kamera:

James Liston

Hudba:

Marcus Trumpp

Hrají:

James Marsden, Billy Bob Thornton, Thomas Jane, Piper Perabo, Scott Glenn, Adam Beach, Michaela McManus, Luisa D´Oliveira, Kelly Curran, Bart the Bear, Garry Chalk, Seth Isaac Johnson, Carson Reaume, Mariel Belanger, Sean Owen Roberts, Patrick Sabongui, Sarah Desjardins, Reese Alexander, Alvin Sanders

Producenti:

Paul Schiff, Stuart Pollok, Hadeel Reda

Střih:

Michael N. Knue, Andrew Coutts

Scénografie:

Tink

Kostýmy:

Rebekka Sorensen-Kjelstrup

(další profese)

Grizzly zabiják (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Grizzly zabiják na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/309339-grizzly-zabijak/