God’s Not Dead: A Light in Darkness

Stáhnout God’s Not Dead: A Light in Darkness
Shlédnout God’s Not Dead: A Light in Darkness

God's Not Dead: A Light in Darkness (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu God's Not Dead: A Light in Darkness (2018):

Pastor David Hill (David A.R. White) je propuštěn z vězení. Někdo ale prohodí oknem jeho kostela kámen, což zapříčiní požár a smrt jeho blízkého přítele Judyho (Benjamin Onyango). Univerzita, na jejímž pozemku kostel stojí, toho využije a chce kostel definitivně zbourat. Pastor David se ale rozhodne bojovat a na pomoc si povolá svého bratra, právníka Pearceho (John Corbett). Boj za záchranu kostela začíná.(KrestanFilms)

Informace o filmu God's Not Dead: A Light in Darkness

Režie:

Michael Mason

Scénář:

Michael Mason, Howard Klausner

Kamera:

Brian Shanley

Hudba:

Pancho Burgos-Goizueta

Hrají:

Jennifer Taylor, John Corbett, Ted McGinley, Tatum O'Neal, Shane Harper, David A.R. White, Gregory Alan Williams, Anne Leighton, Mark Sivertsen, Dean Denton, Benjamin A. Onyango, Mike C. Manning, Samantha Boscarino, Caitlin Leahy, Jude S. Walko, Adam Marsden, David Maldonado, Barry Clifton, Jennifer Cipolla, Shwayze, Frederick Keeve

Producenti:

Alysoun Wolfe, Brittany Yost

Střih:

Joseph Sandoval

Scénografie:

Mitchell Crisp

Kostýmy:

Dana Konick

(další profese)

God's Not Dead: A Light in Darkness (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu God's Not Dead: A Light in Darkness na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/578478-god-s-not-dead-a-light-in-darkness/Arctic: Ledové peklo

Stáhnout Arctic: Ledové peklo
Shlédnout Arctic: Ledové peklo

Arctic: Ledové peklo (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Arctic: Ledové peklo (2018):

Muž havaruje s letadlem uprostřed nedozírné ledové pustiny. Každý den dodržuje rutinní úkony a doufá, že se dočká záchrany. Jednoho dne se objeví vrtulník, silná sněžná bouře však zapříčiní pilotovu smrt a muž pochopí, že má jen dvě možnosti: zůstat v havarovaném vraku a připravovat se na jistou smrt, nebo se vydat na stovky dlouhou pouť s nejistým koncem…(Bohemia MP)

Mads Mikkelsen ztělesňuje všudypřítomného hlavního hrdinu – pilota, který havaroval v Arktidě. Dny ubíhají a protagonista si vypěstuje přísný denní režim, aby v blízkosti trosek letadla přežil. Přijde však chvíle, kdy se musí rozhodnout, jestli zůstane, nebo se vydá na smrtící cestu drsnou pustinou. Mikkelsen v minimalistickém thrilleru o přežití podává omračující výkon.(Febiofest)

Muž z havarovaného lietadla uviazne v Arktíde, nepriaznivej a opustenej ľadovej pustatine, kde bojuje o svoje prežitie. Postupne sa ale naučil ako bojovať so zimou a víchricami, ako byť ostražitý voči ľadovým medveďom a ako si uloviť potravu.. Nečakaná udalosť ho však prinúti vyraziť na dlhú a nebezpečnú expedíciu, ktorá rozhodne o jeho prežití.(Continental film)

Muž z havarovaného lietadla uviazne v nedozernej ľadovej pustatine. Každý deň vykonáva rutinné úkony v nádeji, že sa dočká záchrany. Jedného dňa sa objaví vrtuľník, silná snežná búrka však zapríčiní pilotovu smrť a ťažké zranenie jeho spoločníčky. Muž pochopí, že má len dve možnosti. Zostať v havarovanom vraku a pripravovať sa na neodvratnú smrť alebo sa vydať na stovky kilometrov dlhú púť do najbližšej stanice. Púť, ktorú nemôže prežiť…(Art Film Fest)

Informace o filmu Arctic: Ledové peklo

Režie:

Joe Penna

Scénář:

Joe Penna, Ryan Morrison

Kamera:

Tómas Örn Tómasson

Hudba:

Joseph Trapanese

Hrají:

Mads Mikkelsen, Maria Thelma Smáradóttir

Producenti:

Christopher Lemole, Tim Zajaros, Noah C. Haeussner

Střih:

Ryan Morrison

Scénografie:

Atli Geir Grétarsson

Kostýmy:

Margrét Einarsdóttir

(další profese)

Arctic: Ledové peklo (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Arctic: Ledové peklo na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/611856-arctic-ledove-peklo/The Wandering Earth

Stáhnout The Wandering Earth
Shlédnout The Wandering Earth

The Wandering Earth (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Wandering Earth (2019):

Když Slunce začne pomalu vyhasínat, lidé po celém světě postaví gigantický pohonný mechanismus, který má vychýlit zemi z její oběžné dráhy a přepravit do jiného planetárního systému. Avšak cesta trvající 2500 let byla vystavena nečekaným hrozbám. Pro záchranu lidstva se skupina mladých lidí odvážně vydá na cestu, aby tvrdě bojovala za přežití putující planety Země.(mac000)

V blízké budoucnosti, kdy Slunce ohrožuje všechny životy na Zemi, jsou vlády sjednoceny, aby uskutečnily ambiciózní plán: budovat tisíce gigantických propulzů na Zemi, abychom vytlačili naši planetu ze sluneční soustavy. Říkají tomu "Projekt putující Země". O 17 let později je plán ohrožen katastrofickým selháním, když Země cestuje u Jupitera. Tým záchranářů má pouze 37 hodin na to, aby zabránil srážce Země s Jupiterem. Mladý muž Liu Qi, jeho sestra a jeho děda se nedobrovolně podílejí na této největší záchranné misi historie. Společně se na cestě setkají s mnoha potížemi. Toto je příběh o sjednocení všech lidí, kteří čelí obrovským výzvám, o silném vztahu mezi otcem a synem a především o naději v zoufalství.(SeBig)

Príbeh filmu sa odohráva v budúcnosti, kedy Slnko postupne vyhasína, mení sa na červeného obra a kde hrozí, že pohltí Zem. Preto sa ľudstvo spojí a postaví sústavu obrích trysiek, ktoré majú za úlohu posunúť celú zemeguľu do súhvezdia Alpha Centauri.(tom88)

Informace o filmu The Wandering Earth

Režie:

Frant Gwo

Předloha:

Cixin Liu (kniha)

Scénář:

Frant Gwo

Hrají:

Frant Gwo, Guangjie Li, Man Tat Ng, Yichi Zhang, Haoyu Yang, Zhang Huan, Jacky Wu, Jiayin Lei, Hao Ning

The Wandering Earth (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Wandering Earth na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/687676-the-wandering-earth/Věčný bojovník

Stáhnout Věčný bojovník
Shlédnout Věčný bojovník

Věčný bojovník (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Věčný bojovník (2006):

Epický milostný příběh o boji mezi dobrem a zlem, ve kterém ve starověké Číně bojuje neštastně zamilovaný šermíř Kaj (Tommi Eronen) o šanci žít se svou vyvolenou dívkou Ronjou (Krista Kosonen). To se mu splní, ale v úplně jiné době a na hodně vzdáleném místě: v dnešním Finsku. Minulost se prolíná s přítomností a pomalu odhaluje Kajovi jeho pravý původ, mimořádné schopnosti a osud. Film dovedně spojuje finský národní epos Kalevala s čínskou mytologií a je poctou žánru kung-fu. Vizuálně působivý film byl dotvořen za použití speciálních efektů, jaké se v tvorbě finských umělců dosud neobjevily, včetně propracovaných bojových scén.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Věčný bojovník

Režie:

Antti-Jussi Annila

Scénář:

Antti-Jussi Annila, Petri Jokiranta, Iiro Küttner, Marko Jatkola

Kamera:

Henri Blomberg

Hudba:

Samuli Kosminen, Kimmo Pohjonen

Hrají:

Tommi Eronen, Markku Peltola, Ťing-čchu Čang, Krista Kosonen, Hao Dang, Elle Kull, Liansheng Tong, Xiaomei Tong, Qiupu Tao, Pirkko Hämäläinen, Juha Pursiainen, Taishen Cheng

Producenti:

Petri Jokiranta, Tero Kaukomaa, Margus Õunapuu

Střih:

Iikka Hesse

Zvuk:

Timo Anttila, Olger Bernadt, Antti Haikonen, Petri Koskimäki, Erno Kumpulainen

Scénografie:

Ronald Kolmann

Masky:

Riikka Virtanen, Salla Yli-Luopa

Kostýmy:

Anna Vilppunen, Emmi Leeve

(další profese)

Věčný bojovník (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Věčný bojovník na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/229381-vecny-bojovnik/Na dno nás nedostanete

Stáhnout Na dno nás nedostanete
Shlédnout Na dno nás nedostanete

Na dno nás nedostanete (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Na dno nás nedostanete (2012):

Jamie je matkou devítileté Emily, která trpí dyslexií a není schopna se ve třetí třídě naučit číst. Dívčina třídní učitelka nemá o žáky zájem, a tak se nezatěžuje jakoukoliv širší výukou. Jamie se pokusí dostat dceru na výběrovou školu, kde mohou přijmout do třetí třídy pouze tři žáky. Bohužel, Emily mezi vybranými není. Jamie si při výběru žáků všimne učitelky Nony ze školy, kam chodí její dcera. Nona řeší podobný problém, její syn Cody chodí také do třetí třídy a není schopen se naučit psát. Poté se Jamie dozví o "Zákonu obnovy", který umožňuje nespokojeným rodičům ovládnout školu. Potřebuje k tomu ale dobrý projekt. Setká se opět s Nonou a požádá ji o pomoc. Dříve než budou moci obě odhodlané matky změnit způsob výuky, musí svést boj s rodiči, školní radou a učitelskými odbory. Ale protože to dělají pro své děti, nehodlají ustoupit.(TV Nova)

Dvě energické matky dětí, kterým se nedaří v městské škole v Pittsburghu spojí své síly, aby školu vylepšily a přeměnily ji na místo, kde se opravdu vyučuje. Dříve, než mohou změnit školu, musí svést boj s rodiči, školní radou a učitelskými odbory. Ale protože to dělají pro své děti, nehodlají ustoupit.(mac000)

Informace o filmu Na dno nás nedostanete

Režie:

Daniel Barnz

Scénář:

Daniel Barnz, David Brin

Kamera:

Roman Osin

Hudba:

Marcelo Zarvos

Hrají:

Viola Davis, Maggie Gyllenhaal, Holly Hunter, Oscar Isaac, Ving Rhames, Lance Reddick, Rosie Perez, Dionne Audain, Richard Barlow, John W. Iwanonkiw, Emily Alyn Lind, Marianne Jean-Baptiste, Jaishon Fisher, Ned Eisenberg, Keith Flippen, Dante Brown, Julius Tennon, Kevin Jiggetts

Producenti:

Mark Johnson

Střih:

Kristina Boden

Scénografie:

Rusty Smith

Kostýmy:

Luca Mosca

(další profese)

Na dno nás nedostanete (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Na dno nás nedostanete na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/313766-na-dno-nas-nedostanete/Prozření Charlieho Swana III

Stáhnout Prozření Charlieho Swana III
Shlédnout Prozření Charlieho Swana III

Prozření Charlieho Swana III (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prozření Charlieho Swana III (2012):

Poté, co se s úspěšným grafikem rozejde dívka, se jeho dříve záviděníhodný život promění v čiré zoufalství.Charles (Charlie Sheen) je úspěšný grafik, který díky své slávě, penězům i šarmu vede zdánlivě perfektní život. Když se s ním však náhle rozejde jeho velká láska, nevyzpytatelná kráska jménem Ivana, Charlesův život se rázem rozpadne a on se zmítá v sestupné spirále pochybností, zmatku a sebereflexe. S pomocí svých věrných bližních – Kirbyho, Saula a sestry Izzy – se vydává na trnitou cestu sebepoznání, na které se musí smířit se životem bez Ivany. Film vyvolává otázku: Je možné někoho milovat a nenávidět zároveň?(oficiální text distributora)

Charlie Sheen sa snaží vrátiť po všetkých jeho škandáloch do prvej ligy a to hneď v najaktuálnejšej roli jeho života. Sebapoznanie Charlesa Swana III sa začína.Pod režisérskym dohľadom najmenej známeho člena rodiny Coppolovcov, Romana Coppolu, nám Charlie Sheen prostredníctvom nezvyčajnej postavy grafického dizajnéra Charlesa Swana III vyrozpráva príbeh o láske, priateľstve, pomstychtivých predstavách a Brandy. Keď je jeho myslená nesmrteľnosť, nekonečný život plný slávy, peňazí a dokonalého života narušený rozchodom s jeho vyvolenou Ivanou, Charlesov život sa rozpadne a premení sa na špirálu pochybností, zmätku a bolesti. Pomocou jeho najbližších - Kirbyho (Jason Swartzman), Saula (Bill Murray) a jeho sestry Izzy (Patricia Arquette) - sa začína Charlesova dlhá cesta sebapoznania a zmierovania sa so životom bez Ivany. A zároveň si pokladá otázku: Je možné niekoho zároveň milovať i nenávidieť?(Yoda sama)

Informace o filmu Prozření Charlieho Swana III

Režie:

Roman Coppola

Scénář:

Roman Coppola

Hudba:

Roger Neill, Liam Hayes

Hrají:

Charlie Sheen, Mary Elizabeth Winstead, Jason Schwartzman, Aubrey Plaza, Maxine Bahns, Katheryn Winnick, Alena Savostikova, Bill Murray, Bar Paly, Patricia Arquette, Richard Edson, Angela Lindvall, Lexy Hulme, Fabianne Therese, James Paradise, Tyne Stecklein, Anne Bellamy

Producenti:

Roman Coppola, Youree Henley

Střih:

Robert Schafer

Scénografie:

Elliott Hostetter

Kostýmy:

April Napier

(další profese)

Prozření Charlieho Swana III (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prozření Charlieho Swana III na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/302025-prozreni-charlieho-swana-iii/Dej mi domov

Stáhnout Dej mi domov
Shlédnout Dej mi domov

Dej mi domov (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dej mi domov (2013):

Šestnáctiletá Apple neměla lehký život. Její matka je drogově závislá prostitutka, která nutí svou dceru, aby byla stejná jako ona. Dívka má ale silného a nezdolného ducha a je odhodlána vzepřít se svému osudu. Uteče od matky a vydá se hledat svého otce. Zjišťuje, že jím je Tom Fitzpatrick, který pracuje na Wall Street. Drzou, špinavou a hladovou Apple pozve rodina ke svému stolu a snaží se k ní najít vztah. Když ale vyjde najevo, že je těhotná, vysvětlí jí otec, že bude lépe, když půjde na potrat, protože není schopna se o dítě postarat. Tomova žena ji odvede na kliniku, ale Apple se v poslední chvíli rozmyslí, uteče a od této chvíle žije na ulici. Po čase se dostane do střetu s pasákem, který z ní chce udělat prostitutku. Po hádce s ním skočí do jeho auta, ujede a nabourá. Probere se v nemocnici, kde u jejího lůžka sedí kněz, otec McCarthy, který ji odveze do útulku pro těhotné nezletilé dívky. Nachází tam neuvěřitelnou sílu a soudržnost. Díky tomu i odhodlání udělat tlustou čáru za minulostí a začít nový život plný naděje pro ni i její dítě.(Nova Cinema)

16-ročná Apple (Vanessa Anne Hudgens) nikdy nemala ľahký život. Jej matka, June Baileyová (Rosario Dawson) je drogovo závislá prostitútka, neokrôchaná a hrubá vo vyjadrovaní i konaní. Čo je ešte horšie, núti svoju dcéru, aby bola rovnaká ako ona. Apple pozná uličky, zákutia a motely v meste ako vlastnú dlaň, ale od svojho života očakáva niečo viac. Má húževnatého, silného a nezlomného ducha a je odhodlaná vzoprieť sa svojmu osudu. Utečie od matky a vydáva sa hľadať svojho otca, ktorého nikdy nepoznala a ktorý mal len devätnásť rokov v čase, keď June otehotnela. Zisťuje, že jej otcom je Tom Fitzpatrick (Brendan Fraser), ktorý pracuje na Wall Street, a poprosí ho, aby ju prichýlil. Po niekoľkých dňoch strávených v otcovej spoločnosti zisťuje, že je sama tehotná s mladíkom z ulice, ktorého stretla vo vlaku a ktorý s ňou nechce mať nič spoločné. Keďže sa dieťaťa nechce vzdať, musí opustiť dom svojho otca. Je na úteku, až dokým ju potom, čo takmer príde o život, neprichýli kaplán miestnej nemocnice, otec McCarthy (James Earl Jones). McCarthy ponúkne Apple útočisko v domove pre mladé tehotné ženy, ktorú vedie citlivá žena menom Kathy (Ann Dowd). Až tu sa Apple otvorí svetu a začne komunikovať s ostatnými dievčatami, ktoré sa nachádzajú v podobnej situácii ako ona. Postupne zisťuje, že si v domove našla novú rodinu.(Incantator)

Informace o filmu Dej mi domov

Režie:

Ron Krauss

Scénář:

Ron Krauss

Kamera:

Alain Marcoen

Hudba:

Olafur Arnalds

Hrají:

Rosario Dawson, Vanessa Hudgens, Brendan Fraser, James Earl Jones, Ann Dowd, Stephanie Szostak, Emily Meade, Laneya Wiles, Sheila Tapia, Tashiana Washington, Dascha Polanco, Joe Mancini

Producenti:

Jeff Rice

Střih:

Marie-Hélène Dozo, Mark Sult

Scénografie:

William Ladd Skinner

Kostýmy:

Ciera Wells

(další profese)

Dej mi domov (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dej mi domov na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/299703-dej-mi-domov/Máří Magdaléna

Stáhnout Máří Magdaléna
Shlédnout Máří Magdaléna

Máří Magdaléna (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Máří Magdaléna (2018):

Film Máří Magdaléna je autentickým a lidským portrétem jedné z nejosudovějších žen v dějinách lidstva. Biblický příběh líčí osudy Máří (Rooney Mara), mladé ženy hledající nový způsob života. Máří natolik svazují každodenní rituály, že zavrhne svou rodinu a přidá se k novému společenskému proudu, který vede charismatický Ježíš Nazaretský (Joaquin Phoenix). Brzy se stane srdcem tohoto hnutí a po Ježíšově boku se vydává na cestu, která vede do Jeruzaléma, k osudovým událostem, jež jsou základním kamenem naší civilizace.(CinemArt)

Mária Magdaléna patrí k najzáhadnejším biblickým postavám. Je opradená mnohými mýtmi, ktoré z nej robia prostitútku, ktorú napravilo až stretnutie s Ježišom Kristom, a ten najodvážnejší jej prisudzuje úlohu jeho manželky. Režisér Garth Davis sa rozhodol túto mýtickú škvrnu zmazať a natočil dojemný a pôsobivý príbeh ženy, ktorá sa previnila tým, že sa narodila do zlej doby.(CinemArt SK)

Informace o filmu Máří Magdaléna

Režie:

Garth Davis

Scénář:

Philippa Goslett

Kamera:

Greig Fraser

Hudba:

Jóhann Jóhannsson, Hildur Guðnadóttir

Hrají:

Rooney Mara, Joaquin Phoenix, Chiwetel Ejiofor, Tahar Rahim, Tawfeek Barhom, Shira Haas, Uri Gavriel, Hadas Yaron, Zohar Strauss, Tsahi Halevi, Michael Moshonov, Charles Babalola

Producenti:

Emile Sherman, Liz Watts

Střih:

Alexandre de Franceschi, Melanie Oliver

Scénografie:

Fiona Crombie

Kostýmy:

Jacqueline Durran

(další profese)

Máří Magdaléna (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Máří Magdaléna na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/463435-mari-magdalena/The Captive

Stáhnout The Captive
Shlédnout The Captive

The Captive (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Captive (2014):

Osem rokov po tom, čo malá Cassandra záhadne zmizla, začnú na povrch vychádzať skutočnosti, ktoré indikujú, že by ešte stále mohla byť nažive. Polícia nevie, čo má robiť, ale postupne sa odhaľujú nové a nové fakty, napríklad aj to, že Cassandriných rodičov niekto sleduje. Vysvitne tak, že ich dcéra bola pravdepodobne obeťou zvláštneho únosu.(readan)

Informace o filmu The Captive

Režie:

Atom Egoyan

Scénář:

Atom Egoyan

Kamera:

Paul Sarossy

Hudba:

Mychael Danna

Hrají:

Ryan Reynolds, Scott Speedman, Rosario Dawson, Mireille Enos, Kevin Durand, Alexia Fast, Bruce Greenwood, Peyton Kennedy, Aaron Poole, William MacDonald, Ian Matthews, Duane Murray, Aidan Shipley, Jason Blicker, Ella Ballentine, Brendan Gall

Střih:

Susan Shipton

Scénografie:

Phillip Barker

Kostýmy:

Debra Hanson

(další profese)

The Captive (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Captive na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/324747-the-captive/Orange (TV seriál)

Stáhnout Orange (TV seriál)
Shlédnout Orange (TV seriál)

Orange (TV seriál) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Orange (TV seriál) (2016):

16letá dívka Takamiya Naho dostane podivný dopis, který poslalo její 26leté já. Nejdříve si myslí, že je to jen vtip, ale vše, co je napsané v dopise, se stane. Včetně příchodu nového studenta Naruse Kakeru. Na konci dopisu 26letá Naho píše, že jediné, čeho ve svém životě lituje, je to, že Kakeru už s nimi není, a žádá 16letou Naho, aby na něho dávala dobrý pozor.(Harroc)

Každý z nás něčeho lituje, ať už jde o promarněné příležitosti, špatná rozhodnutí nebo směr, kterým se náš život vydal. Pokud by existovala možnost, jak změnit minulost a těmto chybám se vyhnout, nebylo by hloupé ji nevyužít? Takamiya Naho je obyčejné mladé děvče, které jednoho dne objeví tajemný dopis, jehož autorem je její o jedenáct let starší já. Původně si myslí, že je to vtip, ovšem fakt, že písmo je stejné jako to její, ji znepokojuje. Když se navíc události popsané v dopise začnou naplňovat s hrozivou přesností, začne Naho o významu této zprávy uvažovat. Hlavním obsahem dopisu je kromě vylíčení některých událostí, které se mají stát, i žádost, aby Naho chránila to, co je jí nejcennější a zároveň bedlivě sledovala nového studenta v jejich třídě, chlapce jménem Naruse Kakeru. Ten se velmi rychle stává členem party, v které je i Naho, a mezi oběma mladými lidmi se pomalu začíná vytvářet velmi silné pouto...(Jeoffrey)

Informace o filmu Orange (TV seriál)

Režie:

Hiroši Hamasaki, Takahiko Kjógoku, Júičiró Jano

Hrají:

Kana Hanazawa, Jú Asakawa, Mamiko Noto, Tomohiro Cuboi, Ajane Sakura, Kazujuki Okicu

Orange (TV seriál) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Orange (TV seriál) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/443023-orange/