Hoisawon

Stáhnout Hoisawon
Shlédnout Hoisawon

Hoisawon (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hoisawon (2012):

Hyeong-Do je profesionálnym zabijakom pracujúcim pre spoločnosť, ktorá vystupuje pod menom Metal Trading. Na jednej akcii spolupracuje s dvadsaťročným mužom menom Hyun-Yi, ktorého po skončení akcie musí zabiť. Hyun-Yi ho žiada o láskavosť. Hyeong-Do návštívi domov Hyun-Yia, kde stretne jeho matku Su-Yeon. Su-Yeon je bývalá speváčka, ktorú Hyeong-Do v minulosti obdivoval. Pocity viny nad jeho krvavou minulosťou ho privedie k rozhodnutiu opustiť svoju prácu. Jeho spoločnosť to vníma ako zradu a Hyeong-Do sa stáva štvancom.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Hoisawon

Režie:

Sang-yoon Lim

Scénář:

Sang-yoon Lim

Hudba:

Seong-hyeon Lee

Hrají:

Ji-sub So, Bo-bae Han, Mi-yeon Lee, Kyeong-yeong Lee, Jae-yoon Lee, Dong-joon Kim, Gene-woo Park, Do-won Kwak, Gook-hwan Jeon, Sang-yoon Lim, Seok-jeong Hwang, Ha-bok Yoo, Ji-soo Park

Hoisawon (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hoisawon na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/327058-hoisawon/Kil mi

Stáhnout Kil mi
Shlédnout Kil mi

Kil mi (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kil mi (2008):

Nájemný vrah dostane jednoduchou práci, aby zabil chlapa ve spánku. Stane se však, že v posteli nespí chlap, ale žena, která si zaplatila svou vlastní vraždu, protože na sebevraždu nemá odhodlání. Ale oba dva se nesetkávají poprvé a osud to sehrál tak, že ani naposled.(balone)

Zúfalá ženská sa snaží spáchať samovraždu, a ani zaboha sa jej to nedarí. A čo nájomný vrah, ktorého si dokonca objednala za ťažké prachy, aby ju vyprevadil na onen svet? Ako to s nimi dopadne?(sochoking)

Informace o filmu Kil mi

Režie:

Jong-hyeon Yang

Scénář:

Jong-hyeon Yang

Hrají:

Hyeon-joon Shin, Hye-jeong Kang, Seong-oh Kim, Do-bin Baek, Jin-ho Choi, Kwang-soo Lee, Seung-joon Lee, Hye-ok Kim, Seong-hyeon Ryoo, Chul-woo Han, Jong-hyeon Yang, Heon-tae Jeon

Kil mi (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kil mi na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/238422-kil-mi/Nelítostná (festivalový název)

Stáhnout Nelítostná (festivalový název)
Shlédnout Nelítostná (festivalový název)

Nelítostná
(festivalový název) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nelítostná
(festivalový název) (2017):

Sook-hee se od raného věku učila zabíjet. Jihokorejská bezpečností agentura jí slíbí svobodu a druhou šanci na život po deseti letech služby spící agentky a nájemné vražedkyně. Jenže v jejím životě se nečekaně objevují dva muži, se kterými vyvstávají otázky její temné minulosti.(Filmasia)

Když byla Sook-hee (Ok-bin Kim) malá, zabili jí otce a v kriminální organizaci z ní vychovali nájemnou vražedkyni. Po smrti svého mentora (Ha-gyoon Sin) dostane Sook-hee šanci pracovat jako vládní agentka. Když se po několika letech konečně zdá, že její život začíná být normální, vrátí se jí do života minulost.(LangiJ)

Informace o filmu Nelítostná
(festivalový název)

Režie:

Byeong-gil Jeong

Scénář:

Byeong-gil Jeong

Kamera:

Jung-hun Park

Hudba:

Ja-wan Koo

Hrají:

Ok-bin Kim, Ha-kyun Shin, Joon Seong, Seo-hyeong Kim, Eun-ji Jo, Seung-joon Lee, Hae-gyoon Jeong, Cheol-min Park, Dae-han Ji, Jin-seok Kwak, Hye-na Kim, Jin-young Yoon

Nelítostná
(festivalový název) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nelítostná
(festivalový název) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/480241-nelitostna/Vražda na Eigeru

Stáhnout Vražda na Eigeru
Shlédnout Vražda na Eigeru

Vražda na Eigeru (1975) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vražda na Eigeru (1975):

Americké drama z prostředí horských velikánů a drsné přírody. Bývalý nájemný vrah Clint Eastwood přijal ještě jednu "zakázku". V horolezecké výpravě musí zjistit, který z horolezců mířících k vrcholu Eigeru je ruský zabiják a zlikvidovat ho...(oficiální text distributora)

Hemlock, bývalý profesionální zabiják (Eastwood), jenž se dal na poněkud klidnější kariéru sběratele umění, je náhle nucen vrátit se do akce, když musí odhalit nebezpečného dvojitého agenta, který mu zabil blízkého přítele. Hon zavádí Eastwooda na dech beroucí výpravu do švýcarských Alp s týmem horolezců, jehož členem je i muž, kterého hledá. Prvotřídní akční film, který vznikl na motivy Trevanianova románu, obsahuje jedny z nejlepších záběrů z vysokohorského lezení, jaké kdy vznikly.(Bontonfilm)

Informace o filmu Vražda na Eigeru

Režie:

Clint Eastwood

Scénář:

Hal Dresner

Kamera:

Frank Stanley

Hudba:

John Williams

Hrají:

Clint Eastwood, George Kennedy, Vonetta McGee, Jack Cassidy, Thayer David, Reiner Schöne, Michael A. Grimm, Gregory Walcott, Susan Morgan Cooper, Brenda Venus, Jean-Pierre Bernard, Candice Rialson, Heidi Brühl

Producenti:

Richard D. Zanuck, Robert Daley

Střih:

Ferris Webster

(další profese)

Vražda na Eigeru (1975) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vražda na Eigeru na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2500-vrazda-na-eigeru/Tajný agent

Stáhnout Tajný agent
Shlédnout Tajný agent

Tajný agent (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tajný agent (2004):

Krutí nájemní vrazi napadnou Chota, nejbohatšího člověka Asie, kterého usmrtí. Před brutálními zabijáky není ani jeho osobní strážce Wong Kom schopen ho zachránit. Chotův rozlícený syn Chaichol propustí strážce a sám se vydá po stopách otcových vrahů.

Nejlepší strážce Asie ovšem nemůže dopustit, aby Chaichol sám bojoval s démony podsvětí. Potají se vrhne do pátrání po zločincích a jediným cílem jeho nebezpečného poslání je nalézt ty, kteří ukrutný zločin spáchali a tím dosáhnout očisty svého jména.(oficiální text distributora)

Profesionální osobní strážce Wong Kom ztratí práci ve chvíli, kdy se mu nepodaří ochránit svého klienta - vlivného a bohatého byznysmena. Následně se však terčem útoku nájemných zabijáků stává i syn zavražděného a tak neohrožený bodyguard musí zpět do akce, aby se utkal s celým nebezpečným gangem...Thajská akční crazy komedie je společným dílem komika Petchtaie Wongkamlaa a režiséra a uznávaného choreografa bojových scén Panny Rittikraie. Oba se již v minulosti potkali při natáčení komerčně úspěšné akční "pecky" Ong-bak z roku 2003. V epizodní roličce "muže ze supermarketu" se ve filmu mihne i vycházející thajská akční hvězda Tony Jaa.(Vojcl)

Informace o filmu Tajný agent

Režie:

Panna Rittikrai

Scénář:

Petchtai Wongkamlao

Kamera:

Nattawut Kittikhun

Hrají:

Tony Jaa, Pumwaree Yodkamol, Petchtai Wongkamlao, Choosak Iamsook, Aranya Namwong

Tajný agent (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tajný agent na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/201470-tajny-agent/Bílý Elephant

Stáhnout Bílý Elephant
Shlédnout Bílý Elephant

Bílý Elephant (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bílý Elephant (2011):

Sám proti novodobým otrokářům v Thajsku. Chladnokrevného nájemného zabijáka Curtieho Churche v Bangkoku osloví neznámý zákazník, který mu dobře zaplatí, když zlikviduje členy gangu provozujícího obchod s mladými děvčaty. Kdysi prý unesli jeho dceru a přinutili ji k prostituci. Pro Churche je to práce jako každá jiná, brzy však zjistí, že celá věc je náročnější, než se původně domníval. Zastavit se však už neumí a za svým cílem jde bez milosti, jako by najednou nesnesl pomyšlení, že je ubližováno nevinným. Snad to způsobila i mladičká prostitutka Mae, která ho na jeho nebezpečné misi doprovází. Když dívka beze stopy zmizí a Curtie se ji snaží znovu najít, je šokován pravdou o jejím osudu.(oficiální text distributora)

Curtie Church (Djimon Hounsou) je najatý, aby v Thajsku zlikvidoval členov gangu prevádzkujúceho obchod s bielym mäsom. Pomáha mu starý známy Jimmy (Kevin Bacon), od ktorého, čiastočne proti jeho vôli, kupuje zbrane. Do toho sa pripletie záhadná Mae (Jirantanin Pitakporntrakul), ktorá bola v minulosti tiež zneužívaná na prostitúciu. Curtie zisťuje, že celá záležitosť je väčšia než myslel.(ywo666)

Informace o filmu Bílý Elephant

Režie:

Prachya Pinkaew

Scénář:

Kevin Bernhardt

Kamera:

Wade Muller

Hudba:

Robert Folk

Hrají:

Djimon Hounsou, Kevin Bacon, Jirantanin Pitakporntrakul, Ron Smoorenburg, Sahajak Boonthanakit, Gigi Velicitat

Producenti:

Peter Safran

Kostýmy:

Preeyanan 'Lin' Suwannathda

(další profese)

Bílý Elephant (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bílý Elephant na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/274048-bily-elephant/The Iceman

Stáhnout The Iceman
Shlédnout The Iceman

The Iceman (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Iceman (2012):

Iceman je pravdivý příběh o Richardu Kuklinskim (Michael Shannon), notoricky známém zabijákovi a milujícím otci rodiny. Svou přezdívku si vysloužil zmrazením těl svých obětí, což zatajovalo dobu úmrtí a svedlo policii mimo stopu. Byl to muž, který měl sklony k násilí a rovněž vytěsňováním následků, tak aby vytvořil idylický rodinný život. Jeho rodina a sousedé věřili, že byl průměrný podnikatel a neměli tušení o jeho druhém životě. Kuklinski zabil během svého života přes sto lidí. Nikdy necítil výčitky svědomí s výjimkou bolesti, kterou způsobil své rodině.(DannyBoy80)

Informace o filmu The Iceman

Režie:

Ariel Vromen

Předloha:

Anthony Bruno (kniha)

Kamera:

Bobby Bukowski

Hudba:

Haim Mazar

Hrají:

Michael Shannon, Winona Ryder, Ray Liotta, Chris Evans, Stephen Dorff, James Franco, Megan Sherrill, David Schwimmer, McKaley Miller, Christa Campbell, Weronika Rosati, Erin Cummings, Robert Davi, Jay Giannone, Ryan O'Nan, Ray Gaspard, Juliet Reeves, John Ventimiglia, Gavin Casalegno, Danny A. Abeckaser, Nick Gomez, Vincent Fuentes, Garrett Kruithof, Freddy Bosche, Johnnie Brannon, Ehud Bleiberg

Producenti:

Avi Lerner, Ehud Bleiberg

Střih:

Danny Rafic

Scénografie:

Nathan Amondson

Kostýmy:

Donna Zakowska

(další profese)

The Iceman (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Iceman na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/285493-the-iceman/Muž, který věděl příliš málo

Stáhnout Muž, který věděl příliš málo
Shlédnout Muž, který věděl příliš málo

Muž, který věděl příliš málo (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Muž, který věděl příliš málo (1997):

Během výletu do Londýna si amerického turistu (Bill Murray) spletou s tajným agentem. Ten doměnku, že je tajný agent ještě více potvrzuje vzhledem k bravurnosti, s jakou nevědomky prochází tento zdánlivě nebojácný člověk celou sérií nástrah ...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Muž, který věděl příliš málo

Režie:

Jon Amiel

Scénář:

Howard Franklin

Kamera:

Robert M. Stevens

Hudba:

Christopher Young, Ralph Sall

Hrají:

Bill Murray, Peter Gallagher, Joanne Whalley, Alfred Molina, Richard Wilson, Geraldine James, Anna Chancellor, Simon Chandler, John Thomson, Janet Henfrey, Barnaby Kay, Inday Ba, Dexter Fletcher, Eddie Marsan, J.E. Freeman, Maxwell Caulfield, John Standing, Charles Simon, Richard Dixon, Terence Harvey, Sheila Reid, Donald Pickering, Harry Fielder

Producenti:

Arnon Milchan

Střih:

Pamela Power

Scénografie:

Jim Clay

Kostýmy:

Janty Yates

(další profese)

Muž, který věděl příliš málo (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Muž, který věděl příliš málo na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/144-muz-ktery-vedel-prilis-malo/Red Force 2

Stáhnout Red Force 2
Shlédnout Red Force 2

Red Force 2 (1985) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Red Force 2 (1985):

Američanku Cindy Spencera - vynikající policistku Scotland Yardu - vyšlou do Hongkongu, kde má vyřešit složitý obchodní zločin. Případ brutální vraždy tajného vyzvědače, který vlastnil cenný mikrofilm - důkazový materiál o korupčních praktikách mezinárodního konzorcia - má zájem odhalit i domácí detektivka, stejně zdatná konkurentka Michelle Young. Inkriminovaný dokument však vůbec není jednoduché objevit, protože se ho pokoušejí speněžit tři místní gauneři. Jsou však příliš slabá partie pro mocného šéfa zločineckého konzorcia, který nad nima vyřkne ortel smrti. Cindy a Michelle se mu to pokoušejí překazit za každou cenu...(laura4)

Informace o filmu Red Force 2

Režie:

Corey Yuen

Scénář:

Barry Wong

Kamera:

Bill Wong

Hudba:

Lok-Man Tai

Hrají:

Michelle Yeoh, Cynthia Rothrock, John Sham, Hoi Mang, Hark Tsui, Sammo Hung Kam-Bo, Fat Chung, Dick Wei, Po Tai, James Tien, Wah Cheung, Ma Wu, Hou Hsiao, Mo Yuen, San Tai, David Chiang, Chiu Chi-Ling, Corey Yuen, Wai Lam, Dennis Chan, Richard Ng, Melvin Wong, Jing Chen, Billy Sau Yat Ching, Billy Lau, Pui-chung Tong, Yung-cheung Chang, Wai Shum, Eddie Maher, Tau Chu, Chau Sang Lau, Shirley Kwan, Boon Chai Yat, Kwok-keung Choi, Wai-cheung Mak, Chung-yuk Sek, King Lee, Siu Tak-Foo, Hsi-Chun Yang

Red Force 2 (1985) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Red Force 2 na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29595-red-force-2/Bledý jezdec

Stáhnout Bledý jezdec
Shlédnout Bledý jezdec

Bledý jezdec (1985) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bledý jezdec (1985):

Eastwoodův snímek Bledý jezdec (1985) celkem věrně kopíruje jeden ze základních syžetů westernové mytologie. Osamělý jezdec, který nemá jméno, zato se může pochlubit záhadnou minulostí, přijíždí do zlatokopecké osady v horách a stává se mluvčím zastrašovaných usedlíků proti mocnému a bezohlednému podnikateli. Dodá malomyslným zlatokopům potřebnou odvahu, ovšem ten nejtěžší boj s úplatným marshalem a jeho pomocníky za ně musí vybojovat sám. Předurčuje ho k tomu pistolnická minulost i nevyrovnané účty, po nichž na jeho zádech zbyly pouze jizvy od kulek. Když je zlo poraženo, nasedne na koně a beze slova odjíždí pryč, protože někde určitě leží další osada, kde je potřeba se postavit útisku a bezpráví. Eastwoodův hrdina získává až biblické rozměry (i díky tomu, že když sundá cestovní oděv, spatříme ho v kněžském kolárku).
V polovině 80. let, kdy Bledý jezdec vznikl, měl už Eastwood dostatek režijní praxe a také zkušené spolupracovníky, na něž si zvykl (kameraman Bruce Surtees, skladatel Lennie Niehaus, střihač Joel Cox).
Mezi dalšími herci zaujmou Michael Moriarty (zlatokop Hull Barret), Carrie Snodgressová (Sarah Wheelerová) a tehdy začínající Christopher Penn v záporné roli Joshe LaHooda.
Exteriéry filmu se natáčely v Idahu a v Kalifornii, kde se snímek odehrává.(oficiální text distributora)

Mierumilovná usadlosť zlatokopov je terorizovaná bezcharakterným boháčom Coyom LaHoodom (Richard Dysart), jeho nepodareným synom a ich drsnou bandou posluhovačov. Chcú totiž nálezisko získať pre seba. Po jednom z najhorších prepadov osady sa v neďalekom mestečku ako na zavolanie objaví tajomný samotársky bezmenný jazdec (Clint Eastwood). Je to síce kazateľ, ale keď treba, dokáže v rámci prežitia nemilosrdne zabíjať. Podá pomocnú ruku jednému zo zlatokopov proti presile a ten mu za odmenu ponúkne teplé jedlo a dočasný prístrešok, s vedomím, že dotyčný im možno vyrieši problémy s LaHoodom. Jazdec síce napokon dá boháčovi naozaj príučku, ten ale dlho neváha a zavolá si na pomoc skorumpovaného maršala Stockburna a jeho hrdlorezov.(tron)

Informace o filmu Bledý jezdec

Režie:

Clint Eastwood

Scénář:

Michael Butler, Dennis Shryack

Kamera:

Bruce Surtees

Hudba:

Lennie Niehaus

Hrají:

Clint Eastwood, Michael Moriarty, Carrie Snodgress, Chris Penn, Richard Dysart, Sydney Penny, Richard Kiel, Doug McGrath, John Russell, Charles Hallahan, Marvin J. McIntyre, Billy Drago, Buddy Van Horn, Randy Oglesby, John Dennis Johnston, Fran Ryan, Richard Hamilton, Terrence Evans, Jeffrey Weissman, Fritz Manes

Producenti:

Clint Eastwood

Střih:

Joel Cox

Scénografie:

Edward C. Carfagno

(další profese)

Bledý jezdec (1985) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bledý jezdec na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2508-bledy-jezdec/