Born Racer

Stáhnout Born Racer
Shlédnout Born Racer

Born Racer (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Born Racer (2018):

Informace o filmu Born Racer

Režie:

Bryn Evans

Scénář:

Bryn Evans, Matthew Metcalfe

Střih:

Bryan Shaw

(další profese)

Born Racer (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Born Racer na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/663920-born-racer/Ooru naito rongu

Stáhnout Ooru naito rongu
Shlédnout Ooru naito rongu

Ooru naito rongu (1992) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ooru naito rongu (1992):

Traja chalani sa spriatelia po tom, čo jeden psychopat ubodá na ceste mladé dievča a jeden z nich ho zrazí skútrom. Trojica sa dohodne, že usporiadajú párty u jedného z nich, na ktorú pozvú aj pár dievčat. V zháňaní dievčat sú však neskúsení, a preto splnenie tohto cieľa je zložitejšie, než sa na prvý pohľad zdalo. Oslava sa však neuskutoční, pretože jednému z trojice partia výrastkov znásilní a zabije dievča a oni sa týmto kriminálnikom rozhodnú pomstiť. Nie všetci však z tohto súboja vyviaznu živí...(peter12)

Informace o filmu Ooru naito rongu

Režie:

Kacuja Macumura

Scénář:

Kacuja Macumura

Hrají:

Tomorowo Taguči, Hiromasa Taguči

Ooru naito rongu (1992) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ooru naito rongu na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/129483-ooru-naito-rongu/Oni přicházejí

Stáhnout Oni přicházejí
Shlédnout Oni přicházejí

Oni přicházejí (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Oni přicházejí (2002):

Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Oni přicházejí

Režie:

Rick Bota, Robert Harmon

Scénář:

Brendan Hood

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Ilja David Cmíral

Hrají:

Laura Regan, Marc Blucas, Ethan Embry, Dagmara Dominczyk, Jon Abrahams, Alexander Gould, Jonathan Cherry, Jay Brazeau, Jodelle Ferland, Mark Hildreth, Peter LaCroix, Jessica Amlee, L. Harvey Gold, Mark Brandon

Producenti:

Scott Kroopf, Tom Engelman

Střih:

Chris Peppe

Scénografie:

Douglas Higgins

Kostýmy:

Karen L. Matthews

(další profese)

Oni přicházejí (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Oni přicházejí na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29834-oni-prichazeji/Pharaoh’s Army

Stáhnout Pharaoh’s Army
Shlédnout Pharaoh’s Army

Pharaoh's Army (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pharaoh's Army (1995):

Na vzdálené farmě žije Sarah Andersová se svým synem, které muž padl v bitvě s Kondederáty. Na farmu přichází armáda vojáků, aby ochránila lidi před jejich útoky. A tu začíná daleko od bojišť soukromá vojna jednotlivých postav a jejich charakterů, musí se totiž rozhodnout, zda násilné činy vojny pomstí opět vlastní krví...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Pharaoh's Army

Režie:

Robby Henson

Hudba:

Vince Emmett

Hrají:

Chris Cooper, Patricia Clarkson, Kris Kristofferson, Robert Joy, Richard Tyson, Huckleberry Fox, Paul Johnson

Pharaoh's Army (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pharaoh's Army na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29783-pharaoh-s-army/Nelítostná (festivalový název)

Stáhnout Nelítostná (festivalový název)
Shlédnout Nelítostná (festivalový název)

Nelítostná
(festivalový název) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nelítostná
(festivalový název) (2017):

Sook-hee se od raného věku učila zabíjet. Jihokorejská bezpečností agentura jí slíbí svobodu a druhou šanci na život po deseti letech služby spící agentky a nájemné vražedkyně. Jenže v jejím životě se nečekaně objevují dva muži, se kterými vyvstávají otázky její temné minulosti.(Filmasia)

Když byla Sook-hee (Ok-bin Kim) malá, zabili jí otce a v kriminální organizaci z ní vychovali nájemnou vražedkyni. Po smrti svého mentora (Ha-gyoon Sin) dostane Sook-hee šanci pracovat jako vládní agentka. Když se po několika letech konečně zdá, že její život začíná být normální, vrátí se jí do života minulost.(LangiJ)

Informace o filmu Nelítostná
(festivalový název)

Režie:

Byeong-gil Jeong

Scénář:

Byeong-gil Jeong

Kamera:

Jung-hun Park

Hudba:

Ja-wan Koo

Hrají:

Ok-bin Kim, Ha-kyun Shin, Joon Seong, Seo-hyeong Kim, Eun-ji Jo, Seung-joon Lee, Hae-gyoon Jeong, Cheol-min Park, Dae-han Ji, Jin-seok Kwak, Hye-na Kim, Jin-young Yoon

Nelítostná
(festivalový název) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nelítostná
(festivalový název) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/480241-nelitostna/47 metrů

Stáhnout 47 metrů
Shlédnout 47 metrů

47 metrů (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu 47 metrů (2016):

Dovolená je prý ideální čas k tomu, aby člověk vyzkoušel nové věci – zážitky na hony vzdálené těm, které zná z každodenního života. Takhle aspoň Kate (Claire Holt) přesvědčila svou sestru Lisu (Mandy Moore), aby se v chatrné kovové kleci ponořily pod hladinu oceánu a ocitly se tváří v tvář velkému bílému žralokovi. Na dovolenou v Mexiku se dvojice vydává jen chvíli poté, co si Lisa prošla bouřlivým rozchodem. Jedním z důvodů, proč ji bývalý partner opustil, byla i údajná Lisina nudná povaha, proto jí přijde celkem vhod, když se v baru seznámí s Benjaminem (Santiago Segura)‚ a Louisem (Yani Gellman), kteří obě dívky přemluví, aby se společně vydaly za životním zážitkem na moři. Když se ale jejich klec odtrhne od lodi a prudce míří ke dnu, sestry se ocitají v pasti obklopené zuřivými žraloky. A kyslík zatím rychle ubývá…(Bontonfilm)

Dvě sestry, Lisa a Kate, přijíždějí do Mexika zapomenout na starosti všedních dnů a užít si prosluněné pláže, vychlazené koktejly, vegetování u bazénu a večírky. Během jednoho z nich je dva místní hezouni přesvědčí, aby zkusily zaručený zážitek – sledovat žraloky z bezprostřední blízkosti z klece ponořené pod mořskou hladinu. A jak už to tak bývá, netrvá dlouho, než první řetěz povolí a obě dívky, které dosud neměly reálnou zkušenost s potápěním, střemhlav klesají do temných hlubin oceánu, kde si na ně už brousí zuby ohromní vodní predátoři. Kate a Lisa mají hodinu na to, vysekat se z prekérní situace, než jim dojde kyslík v dýchacích přístrojích.(MFF Karlovy Vary)

Hovorí sa, že dovolenka je perfektnou príležitosťou vyskúšať nové veci, zažiť niečo celkom odlišné od monotónnosti každodenného života. Práve tak presvedčila Kate (Claire Holt) svoju sestru Lisu (Mandy Moore), aby sa nechali ponoriť niekoľko stôp pod hladinu oceánu v rozheganej kovovej klietke a stretli sa tvárou v tvár so žralokom belasým. Sesterská dvojica je na dovolenke v Mexiku po tom, čo Lisu opustí dlhoročný priateľ. Keďže bola pri rozchode označená nálepkou "nudná", chce zažiť viac vzrušenia. Preto, keď sestry v bare stretnú Benjamina (Santiago Segura) a Louisa (Yani Gellman), dajú sa presvedčiť, aby sa s nimi nasledujúci deň vydali na dobrodružstvo, ktoré človek vyskúša raz za život. Keď sa však ich potápačská klietka odtrhne z lode, uväznené klesajú na morské dno, obklopené krvilačnými žralokmi s rýchlo sa znižujúcou zásobou kyslíka.(Continental)

Lisa a Kate sú nerozlučné sestry, ktoré sa počas dovolenky v Mexiku rozhodli vyskúšať netradičnú atrakciu. Milovníci adrenalínu sa dokážu zabaviť rôznymi spôsobmi, no dobrovoľne vstúpiť do klietky určenej k zosunu do oceánu, aby bolo možné sledovať jedného z najväčších mäsožravých dravcov planéty, to chce naozaj dávku odvahy. Keď počiatočná zábava nečakane prerastie v priam hororový scenár, obom ženám neostáva nič iné, ako zmobilizovať svoje sily. Majú presne hodinu na to, aby sa dostali z úplného dna nad hladinu oceánu. Napriek tomu, že je kyslíka čoraz menej, toto ani zďaleka nebude najväčší problém, ktorý musia vyriešiť, aby sa dostali do bezpečia...(*CARNIFEX*)

Informace o filmu 47 metrů

Režie:

Johannes Roberts

Scénář:

Johannes Roberts, Ernest Riera

Kamera:

Mark Silk

Hudba:

tomandandy

Hrají:

Mandy Moore, Claire Holt, Matthew Modine, Yani Gellman, Chris J. Johnson, Santiago Segura

Producenti:

James Harris, Mark Lane

Střih:

Martin Brinkler

(další profese)

47 metrů (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu 47 metrů na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/62248-47-metru/Sleepaway Camp

Stáhnout Sleepaway Camp
Shlédnout Sleepaway Camp

Sleepaway Camp (1983) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sleepaway Camp (1983):

Otec se svým synem a dcerou se dostávají do tábora Arawak, kde si chtějí užít klidnou plavbu lodí po jezeře. Jejich bezstarostné chvíle končí ve chvíly, když se jejich loď srazí s motorovým člunem, což má za následek tragickou událost - smrt jejich otce. O několik let později se na toto místo vrací další návštěvníci, ale jejich příjezdem se zde rozpoutá krvavé peklo.(Chupacabre)

Informace o filmu Sleepaway Camp

Režie:

Robert Hiltzik

Scénář:

Robert Hiltzik

Kamera:

Benjamin Davis

Hudba:

Edward Bilous

Hrají:

Felissa Rose, Jonathan Tiersten, Karen Fields, Christopher Collet, Mike Kellin, Paul DeAngelo, Katherine Kamhi, Thomas E. van Dell, Desiree Gould, Owen Hughes, Robert Earl Jones, Susan Glaze, Frank Trent Saladino, Allen Breton, James Paradise, Loris Sallahian, John E. Dunn, Willy Kuskin, John Churchill, Alyson Mord, Paul Poland, Maximo Gianfranco Sorrentino

Producenti:

Jerry Silva

Střih:

Ron Kalish, Sharyn L. Ross

Scénografie:

William Bilowit

Kostýmy:

Eileen Sieff Stroup

(další profese)

Sleepaway Camp (1983) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sleepaway Camp na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/70444-sleepaway-camp/Muž na mušce

Stáhnout Muž na mušce
Shlédnout Muž na mušce

Muž na mušce (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Muž na mušce (1987):

Bývalý agent CIA Scott Glenn je zaměstnán jako osobní strážce malé dcerky z bohaté rodiny. Přesto únosu nedokáže zabránit a záchrana dívky bude záviset pouze na jeho odvaze a schopnostech...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Muž na mušce

Režie:

Elie Chouraqui

Scénář:

Sergio Donati

Kamera:

Gerry Fisher

Hudba:

John Scott

Hrají:

Scott Glenn, Jade Malle, Joe Pesci, Brooke Adams, Jonathan Pryce, Paul Shenar, Danny Aiello, Laura Morante, Lou Castel, Alessandro Haber, Giuseppe Cederna, Angela Finocchiaro, Giovanni Visentin, Lorenzo Piani, Anita Zagaria, Manfredi Aliquo, Franco Trevisi

Producenti:

Arnon Milchan

Střih:

Noëlle Boisson

Kostýmy:

Alberte Barsacq

(další profese)

Muž na mušce (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Muž na mušce na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/12952-muz-na-musce/A co když je to pravda?

Stáhnout A co když je to pravda?
Shlédnout A co když je to pravda?

A co když je to pravda? (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu A co když je to pravda? (2005):

Romantická komedie A co když je to pravda? vypráví příběh dvou lidí, kteří dokázali, že láska je opravdu nesmrtelná. Renomovaný komediální režisér Mark Waters (Protivný sprostý holky, Mezi námi děvčaty) svedl dohromady Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Holka na roztrhání) a Marka Ruffala (Collateral, Piková trojka) ve filmu natočeném podle stejnojmenného bestselleru. Když si David (Mark Ruffalo) pronajal byt v San Francisku, poslední věc, kterou ve svém novém domově očekával, byla spolubydlící. Poněkud hysterická mladá dáma jménem Elizabeth (Reese Witherspoon) se totiž před ním najednou zjeví jako duch a začne tvrdit, že Davidův nový byt ve skutečnosti patří jí. David to pokládá za obrovské nedorozumění, ovšem jen do chvíle, než se Elizabeth vypaří stejně záhadně, jako se objevila. Ne nadlouho. Začne se Davidovi naprosto nevyzpytatelně zjevovat, dokud si on neuvědomí šílenou "pravdu" - nastěhoval se do bytu po duchovi, který odmítá uznat svou smrtelnost. Ve snaze donutit Elizabeth, aby konečně odpočívala v pokoji, k sobě postupně najdou cestu a nakonec se do sebe zamilují. Může mít takový vztah budoucnost?"Dobrá romantická komedie musí mít nějakou zásadní překážku a ta naše patří k těm nejlepším. Jeden z milenců žije v normálním světě a druhý je zřejmě mrtvý. I když se nemůžou jeden druhého ani dotknout, funguje to mezi nimi skvěle," říká režisér Waters.
Skvěle to podle něj fungovalo i mezi hereckými představiteli Davida a Elizabeth během natáčení. "Reese je krásná a chytrá holka, navíc má ten správný komediální talent, který jí umožňuje říkat všechny dialogy tak, že vyznívají přirozeně vtipně," tvrdí režisér. Podobně mluví producent filmu Walter Parkes o Markovi Ruffalovi. "U Marka máte pocit, že snad ani nehraje, což je základní poznávací znamení skvělého herce."Aby scény s Elizabeth, kterou může vidět jenom David, dopadly co nejlépe, točily se vždycky nadvakrát - s Reese a bez ní. Ta si svou roli mimořádně užívala. "Nesměla jsem se ničeho dotýkat, nic nosit, do ničeho narazit, vlastně jsem neměla šanci něco zkazit," říká herečka.(oficiální text distributora)

Sympatický chlapík ze San Francisca se zamiluje do ještě sympatičtějšího ducha opačného pohlaví jménem Elizabeth, který se mu vloudí do bytu a tvrdí, že mu patří. Potíž je, že duch zase náleží k tělu, které je už dlouhou dobu v kómatu a jemuž akutně hrozí odpojení od přístrojů.(kikulin)

Keď si David (Mark Ruffalo) prenajal byt v San Franciscu, poslednú vec, ktorú vo svojom novom domove očakával, bola spolubývajúca. Hysterická mladá dáma menom Elizabeth (Reese Witherspoonová) sa pred ním odrazu objaví ako duch a začne tvrdiť, že Davidov nový byt v skutočnosti patrí jej. David to považuje za obrovské nedorozumenie, ale iba do chvíle, kým sa Elizabeth „vyparí" rovnako záhadne, ako sa objavila. Ale nie nadlho. Davidovi sa začne opäť nevyspytateľne zjavovať. On si postupne uvedomí šialenú pravdu -  že sa nasťahoval do bytu po duchovi, ktorý odmieta uznať svoju smrteľnosť. V snahe donútiť Elizabeth, aby konečne odpočívala v pokoji, k sebe postupne nájdu cestu a nakoniec sa do seba zamilujú. Môže mať taký vzťah budúcnosť?(TV Markíza)

Informace o filmu A co když je to pravda?

Režie:

Mark Waters

Předloha:

Marc Levy (kniha)

Scénář:

Peter Tolan, Leslie Dixon

Kamera:

Daryn Okada

Hudba:

Rolfe Kent

Hrají:

Reese Witherspoon, Mark Ruffalo, Donal Logue, Dina Waters, Ben Shenkman, Jon Heder, Ivana Milicevic, Caroline Aaron, Rosalind Chao, Ron Canada, Willie Garson, Billy Beck, Catharine Taber, Kerris Dorsey, Alyssa Shafer, Lorna Scott, Jeffrey Marcus, Yeena Fisher, Joel McKinnon Miller

Producenti:

Walter F. Parkes, Laurie MacDonald

Střih:

Bruce Green

Scénografie:

Cary White

Kostýmy:

Sophie De Rakoff

(další profese)

A co když je to pravda? (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu A co když je to pravda? na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/206713-a-co-kdyz-je-to-pravda/Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

Stáhnout Mr. Bean: Největší filmová katastrofa
Shlédnout Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997):

Moc toho nenapovídá, ale jeho mimika poví vše: jako expert na umění odchází Dr.Bean do Los Angeles. Bohatý generál Newton tam daroval Griersonovu muzeu slavný obraz od Jamesa Whistlera. Bean jako delegát londýnské "National Gallery of Art" má za úlohu rokovat o koupi díla, hodného několika milionů. Jeho hostitel David Langley ho ubytuje u sebe doma, což manželka a děti už po několika minutách zhodnotí jako ne moc povedený nápad... Příběh jako taký však ve filmu sehrává jen vedlejší úlohu _ film je ve skutečnosti sbírkou krátkých skečů a chodící katastrofa ve tvídovém saku nás provází celým příběhem.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Mr. Bean: Největší filmová katastrofa

Režie:

Mel Smith

Scénář:

Richard Curtis, Robin Driscoll

Kamera:

Francis Kenny

Hudba:

Howard Goodall

Hrají:

Rowan Atkinson, Peter MacNicol, John Mills, Pamela Reed, Harris Yulin, Burt Reynolds, Larry Drake, Danny Goldring, Johnny Galecki, Chris Ellis, Andrew Lawrence, Peter Egan, Peter Capaldi, Sandra Oh, Tricia Vessey, Dakin Matthews, Robert Curtis Brown, April Grace, Rob Brownstein, Richard Gant, Tom McGowan, June Brown

Producenti:

Tim Bevan, Eric Fellner

Střih:

Chris Blunden

Scénografie:

Peter S. Larkin

Kostýmy:

Hope Hanafin

(další profese)

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mr. Bean: Největší filmová katastrofa na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15627-mr-bean-nejvetsi-filmova-katastrofa/