Báječná show

Stáhnout Báječná show
Shlédnout Báječná show

Báječná show (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Báječná show (2002):

Na kouzelném koberci se slétají významní herci ze zvířecí říše, aby si jako každý rok nadělili filmové ceny. Pořádek zajišťuje přítomnost krále lva a o zábavu se stará bavič ptakopysk Bobo. Mezi jeho estrádními čísly se promítají filmy, zvané bajky La Fontaina (Vůl a žába, Liška a čáp, Kojot a mula, Netopýr a lasičky, Liška a vrána, Myšák a hraboš, Vlk v převleku, Želva a zajíc). Organizace klape, i když každý bavičův výstup má své kouzlo trapasu. Nakonec se přece jen obecenstvo neudrží a nastane správná mela(oficiální text distributora)

Informace o filmu Báječná show

Režie:

Vladimír Mráz

Předloha:

Jean de La Fontaine (kniha)

Scénář:

Vladimír Mráz

Kamera:

Marta Kačorová

Hrají:

Dan Bárta, Vilém Čok, Lucie Vondráčková, Václav Neckář, Jiří Korn, Petr Janda, Věra Špinarová, Pavlína Kafková, Kateřina Krejčí

Báječná show (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Báječná show na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/45251-bajecna-show/Škatuláci

Stáhnout Škatuláci
Shlédnout Škatuláci

Škatuláci (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Škatuláci (2014):

V Sýrečkově není radno vycházet po setmění. Z podzemních doupat vylézají podivní tvorové zvaní Škatuláci, kteří kradou vše, co jim přijde do rukou. Jednou prý dokonce ukradli malého kluka! A právě tenhle ukradený klučina vám v dobrodružném a zábavném vyprávění prozradí, že to všechno jsou jen bohapusté lži a kecy v kleci. Tvůrci filmů Koralína a svět za tajnými dveřmi a Norman a duchové zase jednou popustili uzdu své vizuální fantazii a stvořili svět, do kterého se rád vydá každý. Každý, s výjimkou pana Chňapala. Tenhle nerudný chlap s alergií na sýr má se Škatuláky nevyřízené účty, a proto jim ani na chvíli nedá pokoj. Když je zrovna neloví, tak je aspoň pomlouvá. Tihle krabicoidní tvorové, nosící místo oblečení krabice od všeho možného, jsou ale velice plaší, a kdyby nepotřebovali kovové součástky pro svá udělátka, nikdy by své podzemní království neopouštěli. Lidí se bojí a drží se od nich co nejdál. Jedinou výjimkou je kluk jménem Vejce. Toho však za člověka nepovažují, protože ho jako mimino našli s krabicí naraženou na hrudníku, takže to logicky musel být taky Škatulák. Protože kořeny se zapřít nedají, podniká Vejce víc a víc dobrodružných výprav do světa lidí. Na jedné se seznámí s ďábelským plánem pana Chňapala, kterému představitelé Sýrečkova za pochytání všech Škatuláků přislíbili bílý klobouk jakožto symbol nejvyšší prestiže. Škatuláci potřebují pomoc. A ta přijde ze zcela nečekané strany. Jen aby nebylo pozdě.(CinemArt CZ)

Škatuláci jsou příšerky, které žijí pod malebnými ulicemi Sýrečkova a každou noc z podzemních doupat vylézají, aby kradly sýr a dokonce děti. Tohle aspoň tvrdí legenda, která se mezi místními traduje od nepaměti. Ve skutečnosti jsou Škatuláci rozkošní podivíni, kteří sami vychovávají opuštěné lidské mládě jménem Vejce. Jednoho dne se ale Škatuláci stanou terčem podlého deratizátora, který je chce vyhubit. Aby ochránil svou výjimečnou rodinu, musí se Vejce odvážit na zemský povrch. Tady spojí své síly s kurážnou dívkou a společně se pokusí zachránit nejen Škatuláky, ale také duši Sýrečkova.(Bontonfilm)

Mladý hrdina strávil většinu svého života v podzemí. Nebyl tam ale sám. Vychovávali ho skřítci. A právě ti teď od něj potřebují pomoc, protože s jejich domovem to nevypadá zrovna nadějně...(Mrs.Blue)

Najnovší animák od tvorcov filmu Koralína rozpráva príbeh z viktoriánsky pôsobiaceho mestečka Syrovany. Každú noc tu z kanálov vyliezajú zvláštne postavičky – Škatuliaci. Zo smetiakov si berú užitočné veci, ktoré nanovo používajú. Bežní obyvatelia si o Škatuliakoch myslia, že sú životunebezpeční a kradnú deti. Ľudí sa v tom neustále snaží utvrdiť likvidátor Škatuliakov Chmatoš, ktorého cieľom je dostať sa medzi miestnu smotánku, získať biely klobúk a dostať sa tak do prestížneho syrového klubu. Silného súpera však získa v chlapcovi menom Vajo, ktorého vychovali Škatuliaci.(4 živly)

Informace o filmu Škatuláci

Režie:

Anthony Stacchi, Graham Annable

Předloha:

Alan Snow (kniha)

Scénář:

Irena Brignull, Adam Pava

Kamera:

John Ashlee Prat

Hudba:

Dario Marianelli

Hrají:

Ben Kingsley, Simon Pegg, Elle Fanning, Isaac Hempstead-Wright, Nick Frost, Jared Harris, Toni Collette, Richard Ayoade, Tracy Morgan, Dee Bradley Baker, Steve Blum, James Urbaniak

Producenti:

David Bleiman Ichioka, Travis Knight

Kostýmy:

Deborah Cook

(další profese)

Škatuláci (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Škatuláci na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/342875-skatulaci/