My Friend Dahmer

Stáhnout My Friend Dahmer
Shlédnout My Friend Dahmer

My Friend Dahmer (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu My Friend Dahmer (2017):

Jefferrey Dahmer byl americký sériový vrah, který mezi roky 1978 až 1991 zavraždil 17 obětí.Tento snímek odhaluje příběh jeho dospívání. Mladý Jefferrey Dahmer má problémy ve škole a jeho rodinné zázemí je v troskách. Svůj volný čas tráví sběrem mrtvých zvířat a jejich vycpáváním. Jeho problémy se vztahy a přijmutí sebe samotného vedou postupně k rozkladu jeho osobnosti, alkoholismu a kompletní izolaci od přátel a rodiny.(didas)

Príbeh sa zameriava na stredoškolský život Jeffreyho Dahmera (Ross Lynch), ktorý sa neskôr stal jedným z najznámejších sériových vrahov v americkej histórii a bol odsúdený za 17 vrážd.(Marceloo)

Informace o filmu My Friend Dahmer

Režie:

Marc Meyers

Předloha:

Derf Backderf (kniha)

Scénář:

Marc Meyers

Kamera:

Daniel Katz

Hudba:

Andrew Hollander

Hrají:

Vincent Kartheiser, Anne Heche, Dallas Roberts, Alex Wolff, Ross Lynch, Miles Robbins, Tommy Nelson, Katie Stottlemire, Cameron McKendry, Liam Koeth, Harrison Holzer, Maryanne Nagel

Producenti:

Marc Meyers, Milan Chakraborty

Střih:

Jamie Kirkpatrick

Scénografie:

Jennifer Klide

Kostýmy:

Carla Shivener

(další profese)

My Friend Dahmer (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu My Friend Dahmer na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/507731-my-friend-dahmer/Reign of the Supermen

Stáhnout Reign of the Supermen
Shlédnout Reign of the Supermen

Reign of the Supermen (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Reign of the Supermen (2019):

Informace o filmu Reign of the Supermen

Režie:

Sam Liu

Hrají:

Jerry O'Connell, Nathan Fillion, Rebecca Romijn, Rainn Wilson, Khary Payton, Patrick Fabian, Cameron Monaghan, Rosario Dawson

Reign of the Supermen (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Reign of the Supermen na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/619819-reign-of-the-supermen/Polar

Stáhnout Polar
Shlédnout Polar

Polar (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Polar (2019):

Informace o filmu Polar

Režie:

Jonas Åkerlund

Scénář:

Jayson Rothwell

Kamera:

Pär M. Ekberg

Hrají:

Mads Mikkelsen, Vanessa Hudgens, Katheryn Winnick, Matt Lucas, Robert Maillet, Ruby O. Fee, Inga Cadranel, Nia Roam, Josh Cruddas

Producenti:

Jeremy Bolt, Keith Goldberg, Robert Kulzer, Mike Richardson

Střih:

Doobie White

Scénografie:

Emma Fairley

Kostýmy:

Susie Coulthard

(další profese)

Polar (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Polar na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/679617-polar/Batman: Odvážný hrdina (TV seriál)

Stáhnout Batman: Odvážný hrdina (TV seriál)
Shlédnout Batman: Odvážný hrdina (TV seriál)

Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) (2008):

Batmana a jeho boj za spravedlnost nedokáže, v těchto čtyřech akčních epizodách vzrušující nové série, nic zastavit! Spolu s dalšími superhrdiny vydavatelství DC, Aquamanem, Plastic Manem, Modrým broukem a Tornadem, čelí Batman géniům zločinu, intergalaktickým podvodníkům a ďábelským diktátorům v dobrodružstvích za hranicemi našeho světa, která ho vedou skrz červí díru, do hlubin oceánů a do vánoční kampaně za potírání zločinu, jež ho postaví proti armádě hraček! Tato nová verze legendárního hrdiny kombinuje úžasného, sebejistého “Batse” (jak je známý mezi kamarády) s osudovým nebezpečím a strašlivými souboji a výsledkem je neuvěřitelné vzrušení, které si nesmíte nechat ujít!(oficiální text distributora)

Batmana a jeho boj za spravodlivosť nedokáže nič zastaviť! Spolu s ďalšími superhrdinami DC sveta čelí géniom zločinu, intergalaktickým podvodníkom a diabolskými diktátorom v dobrodružstvách za hranicami nášho sveta.(MFF Cinematik Piešťany)

Informace o filmu Batman: Odvážný hrdina (TV seriál)

Režie:

Michael Chang, Brandon Vietti, Ben Jones, Michael Goguen

Předloha:

Bob Kane (komiks), Bill Finger (komiks), William Moulton Marston (komiks), John Byrne (komiks), Ross Andru (komiks), Robert Kanigher (komiks), Don Heck (komiks)

Scénář:

Adam Beechen, Todd Casey, J.M. DeMatteis, James Krieg, Greg Weisman, Kevin Hopps, Alan Burnett

Hudba:

Kristopher Carter, Lolita Ritmanis, Michael McCuistion

Hrají:

Diedrich Bader, Corey Burton, Tom Everett Scott, Billy West, Liliana Mumy, John DiMaggio, James Arnold Taylor, R. Lee Ermey, Nika Futterman, Kevin Conroy, Zachary Gordon, Tyler James Williams, Neil Patrick Harris, Mark Hamill, Julie Newmar, Stephen Root, Robin Atkin Downes, Diane Delano, Tara Strong, Gary Anthony Sturgis, Yuri Lowenthal, Michael Dorn, Tom Kenny, Henry Winkler, Morena Baccarin, Michael T. Weiss, Roger Rose, Greg Ellis, Hunter Parrish, Kevin Michael Richardson, Jim Piddock, Hynden Walch, Jeff Ross, Jeremy Shada, Paul Nakauchi, Eliza Schneider, Keone Young, Gary Owens, Loren Lester, Ryan Ochoa

Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/250329-batman-odvazny-hrdina/Lovec nestvůr

Stáhnout Lovec nestvůr
Shlédnout Lovec nestvůr

Lovec nestvůr (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lovec nestvůr (2010):

Dylan Dog je jediný soukromý detektiv na světě, který se specializuje na nemrtvé. Jak stojí na jeho vizitce, pracuje jako „vyšetřovatel paranormálních jevů: žádný puls, žádný problém“. Dylan zná všechna jejich tajemství z podsvětí i bratrovražedné spory a jako každý normální člověk je i on stále více přesvědčený o tom, že čím méně se s nemrtvými a jejich nesčetnými problémy zaplete, tím lépe. Zmizelý artefakt, krásná dědička a brutální vražda jej však stáhnou zpět do temného světa nemrtvých. „Dead of Night“ je gotický thriller podle jedné z nejprodávanějších komiksových sérií na světě, „Dylan Dog“. Odehrává se v téměř evropské atmosféře zapadlých uliček města New Orleans, které se pyšní dlouhou a legendami opředenou historií spojenou s nadpřirozenem.(Filmbox)

Soukromé očko Dylan Dog se snaží hodit za hlavu svoji minulost a vydělávat si počestně právě jako běžný privátní detektiv. Když ale ve městě začne řádit vlkodlak, znovu se otvírají dveře minulosti, za nimiž se ukrývá hrůzná skutečnost, že ONI, nemrtvé zombies, upíři a vlkodlaci, žijí, nebo spíše tlejí, mezi námi. Dylan a jeho nemrtvý partner musí co nejrychleji vyřešit záhadu spletitých událostí, které by zas a znovu mohly srazit svět na kolena a dost možná ještě níž.(MartinezZ)

Dylan Dog, nyní se živící jako obyčejný soukromý detektiv, je bývalým zvláštním vyšetřovatelem, zvoleným pro vyšetřování zločinů mezi nemrtvými. Je nucen navrátit se z důchodu díky sérii vražd, mezi které se připlete jako jedna z obětí i jeho partner. Brzy však zjišťuje, že křehký mír mezi znepřátelenými rasami se může stát minulostí díky ztracenému artefaktu, který v nesprávných rukou může vyvolat masakr.(SaNcHeZ_cz)

Súkromný detektív Dylan Dog už pred rokmi skončil so svojou minulosťou a usiluje sa žiť normálnym životom, ale jedného dňa jeho starý život znovu ožije – v meste začne vyčíňať vlkolak. Dylan sa tak opäť dostane do spoločnosti upírov, vlkolakov a zombie, hoci to doteraz vyzeralo, že už medzi nami nie sú. Dylan a jeho „nemŕtvy“ partner musia čo najrýchlejšie vyriešiť záhadu spletitých udalostí, ktoré by zas a znovu mohli zraziť svet na kolená ...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Lovec nestvůr

Režie:

Kevin Munroe

Scénář:

Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer

Kamera:

Geoffrey Hall

Hudba:

Klaus Badelt, Andrew Raiher

Hrají:

Brandon Routh, Taye Diggs, Peter Stormare, Anita Briem, Sam Huntington, Brian Steele, Marco St. John, Kimberly Whalen, Laura Spencer, Ada Michelle Loridans, Laura Shipley, Kurt Angle, Mitchell Whitfield, Dacia Fernandez, Dan Braverman, Jon Eyez, Andrew Sensenig, Ladson Deyne, James Landry Hébert, Randal Reeder, Douglas M. Griffin, Harvey Lowry, Kyle Clements

Producenti:

Gilbert Adler

Střih:

Paul Hirsch

Scénografie:

Raymond Pumilia

Kostýmy:

Caroline Eselin

(další profese)

Lovec nestvůr (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lovec nestvůr na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234817-lovec-nestvur/Tintin a případ Hluchavka (TV film)

Stáhnout Tintin a případ Hluchavka (TV film)
Shlédnout Tintin a případ Hluchavka (TV film)

Tintin a případ Hluchavka (TV film) (1964) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tintin a případ Hluchavka (TV film) (1964):

Slavný komiksový hrdina a jeho pes opět na stopě zločinu.
V napínavém příběhu se vše točí kolem geniálního, i když trochu potřeštěného vědce Hluchavky. Náhle se totiž ztratí a Tintin se musí vydat po jeho stopách. Při krkolomném pátrání zjistí, že byl Hluchavka unesen cizí mocností, která se na něm snaží vymámit cenný objev a využít jej pro vojenské účely. Jako vždy záleží jen na Tintinovi, zda zachrání svého přítele i svět před nezodpovědnými vládci.
Komiksovým albem z roku 1956 se otevírá poslední období Hergého tvorby charakteristické dokonalou kresbou, pečlivými rešeršemi a obratně komponovanými příběhy s množstvím gagů, které jsou inspirací pro komiksové tvůrce dodnes. Příběh též jedinečným způsobem reflektuje období studené války a paroduje světovládné tendence tehdejšího Sovětského svazu.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tintin a případ Hluchavka (TV film)

Režie:

Ray Goossens

Předloha:

Hergé (kniha)

Hrají:

Georges Poujouly, Jean Clarieux, Roger Carel, Hubert Deschamps, Robert Vattier

Tintin a případ Hluchavka (TV film) (1964) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tintin a případ Hluchavka (TV film) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/283179-tintin-a-pripad-hluchavka/Pes na stopě

Stáhnout Pes na stopě
Shlédnout Pes na stopě

Pes na stopě (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pes na stopě (1993):

Bude Myšpulínlův nový vynález P.E.S. (Pomocný Elektronický Slídič) užitečný pouze při hledání Pinďova ztraceného trička, nebo se uplatní i při hledání sousedčiny ztracené dcerky?(Olík)

Informace o filmu Pes na stopě

Režie:

Ivan Renč

Hudba:

Karel Svoboda

Hrají:

Jiří Bruder, Vlastimil Bedrna, Oldřich Kaiser, Jana Paulová

Střih:

Jiřina Pěčová

(další profese)

Pes na stopě (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pes na stopě na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/264349-pes-na-stope/Signály z neznáma

Stáhnout Signály z neznáma
Shlédnout Signály z neznáma

Signály z neznáma (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Signály z neznáma (1993):

Jednoho klidného odpoledne hrdiny Čtyřlístku navštíví jejich vesmírní dvojníci a pozvou je na cestu létající čajovou konvicí napříč mírumilovným "Kuchyňským vesmírem". Napadne je však loupeživý Bimbác a zdá se, že mu nemohou uniknout a že je s nimi konec. Nebo je vše poněkud jinak?(Tommassi3)

Informace o filmu Signály z neznáma

Režie:

Ivan Renč

Hudba:

Karel Svoboda

Hrají:

Jiří Bruder, Vlastimil Bedrna, Oldřich Kaiser, Jana Paulová

Střih:

Jiřina Pěčová

(další profese)

Signály z neznáma (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Signály z neznáma na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/264347-signaly-z-neznama/Lego DC Super hrdinové: Aquaman

Stáhnout Lego DC Super hrdinové: Aquaman
Shlédnout Lego DC Super hrdinové: Aquaman

Lego DC Super hrdinové: Aquaman (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lego DC Super hrdinové: Aquaman (2018):

Hle, Atlantida, magické a mocné království ukryté pod mořskou hladinou, kterému vládne jeden z Ligy spravedlivých a po všech stránkách dokonalý Atlantiďan Aquaman! S milovanou královnou Merou a spolehlivým nevlastním bratrem Ormem po boku to vypadá, že neexistuje nic, co by si Aquaman nedokázal podmanit. Jenže když se rozezní poplašná siréna Ligy spravedlivých, vládce hlubin zamíří na pevninu, kde ho čekají Batman, Superman, Wonder Woman a Jessica Cruz jako nová Green Lantern. Tváří v tvář vesmírnému nebezpečí, které ohrožuje Zemi a její okolí, Aquaman brzy zjistí, že je rybou na suchu a králem bez koruny!(Magic Box)

Informace o filmu Lego DC Super hrdinové: Aquaman

Režie:

Matt Peters

Scénář:

James Krieg

Hrají:

Jonathan Adams, Dee Bradley Baker, Troy Baker, Eric Bauza, Grey DeLisle, Nolan North, Khary Payton, Alyson Stoner

Lego DC Super hrdinové: Aquaman (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lego DC Super hrdinové: Aquaman na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/625795-lego-dc-super-hrdinove-aquaman/Děs v cirkusu

Stáhnout Děs v cirkusu
Shlédnout Děs v cirkusu

Děs v cirkusu (1942) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Děs v cirkusu (1942):

Superman sa podujme opäť zachrániť Lois pracujúcu na reportáži v cirkuse, kde nastal chaos a zmätok. K tomu začne ľudí ohrozovať aj nebezpečná obrovská gorila...(T2)

Informace o filmu Děs v cirkusu

Režie:

Dave Fleischer

Hrají:

Jack Mercer, Joan Alexander

Děs v cirkusu (1942) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Děs v cirkusu na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/181956-des-v-cirkusu/