St. Agatha

Stáhnout St. Agatha
Shlédnout St. Agatha

St. Agatha (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu St. Agatha (2018):

Informace o filmu St. Agatha

Režie:

Darren Lynn Bousman

Scénář:

Sara Sometti Michaels, Clint Sears

Kamera:

Joseph White

Hudba:

Mark Sayfritz

Hrají:

Sabrina Kern, Lindsay Seim, Courtney Halverson, Trin Miller, Seth Michaels, Carolyn Hennesy, Hannah Fierman, Wanda Morganstern, Jayson Warner Smith, Justin Miles, Bobby C. King

Producenti:

Tara Ansley, Sara Sometti Michaels, Seth Michaels

Střih:

Brian J. Smith

Scénografie:

Molly Coffee

Kostýmy:

Oskar De La Cruz

(další profese)

St. Agatha (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu St. Agatha na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/488241-st-agatha/



Overkill: Skrz peklo do skutečnosti (neoficiální název)

Stáhnout Overkill: Skrz peklo do skutečnosti (neoficiální název)
Shlédnout Overkill: Skrz peklo do skutečnosti (neoficiální název)

Overkill: Skrz peklo do skutečnosti
(neoficiální název) (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Overkill: Skrz peklo do skutečnosti
(neoficiální název) (1980):

Při letecké havárii unikne do ovzduší bojový virus, který rázem vyhubí téměř celé lidstvo. Skupinka vědců přeživších na Antarktidě se snaží zajistit přežití zbytku lidské rasy.(Fenquick)

Informace o filmu Overkill: Skrz peklo do skutečnosti
(neoficiální název)

Režie:

Kindži Fukasaku

Scénář:

Kindži Fukasaku

Hrají:

Glenn Ford, Olivia Hussey, George Kennedy, Edward James Olmos, Henry Silva, Bo Svenson, Robert Vaughn, Stuart Gillard, Cec Linder, Isao Nacujagi, Nicholas Campbell, Alberta Watson, Sonny Čiba, Ken Pogue, Kensaku Morita, Roger Periard, Ken Ogata, Julie Khaner, Chuck Connors, Jumi Takigawa, Alf Humphreys, Michael Tough, George Touliatos, Cunehiko Watase

Overkill: Skrz peklo do skutečnosti
(neoficiální název) (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Overkill: Skrz peklo do skutečnosti
(neoficiální název) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15117-overkill-skrz-peklo-do-skutecnosti/



Záložní plán

Stáhnout Záložní plán
Shlédnout Záložní plán

Záložní plán (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Záložní plán (2010):

Zoe (Jennifer Lopez) má za sebou spoustu let partnerských vztahů, ale najít toho pravého se jí nikdy nepodařilo. Protože se jí zdá, že hledání už trvá příliš dlouho, rozhodne se stát matkou na vlastní pěst a domluví si návštěvu lékaře za účelem umělého oplodnění. Téhož dne ale potká Stana (Alex O'Loughlin) – muže, který na ni působí velice nadějným dojmem.
Ve snaze nezaplašit rozvíjející se vztah a ukrýt počínající známky těhotenství se tak Zoe dostává do divokého víru chyb a rozporuplných náznaků, z nichž je Stan naprosto zmatený. Když mu Zoe s váháním prozradí, proč se chová tak nepředvídatelně, Stan zvažuje, zda ve vztahu pokračovat, ale nakonec jí oznámí, že ano. Skutečný těhotenský test ale přichází až poté, co si oba uvědomí, že jeden druhého vlastně vůbec neznají a jejich vztah je naplněný pouze rozbouřenými hormony a přípravami na rodičovství. Jak se devítiměsíční ultimátum blíží ke konci, oba začínají pociťovat jisté pochybnosti, zda by spolu opravdu měli setrvat. Zamilovat se, oženit se a mít dítě dokáže snad každý, realizovat to v opačném pořadí a ještě tryskovou rychlostí by ale mohlo být tím nejlepším důkazem, že si dva lidé, kteří něco takového podstoupí, skutečně byli souzeni.(oficiální text distributora)

Zoe (Jennifer Lopez) už prestáva baviť množstvo obyčajných nezáväzných schôdzok. Preto sa rozhodne stať matkou na plný úväzok. V deň umelého oplodnenia ale stretne muža snov: Stana (Alex O'Loughlin). Avšak všetko sa zvrtne, keď jej lekári oznámia, že oplodnenie sa podarilo. Tak sa začína komédia plná Zoeiných chýb. A to len preto, aby zakryla prvotné znaky tehotenstva.(ainadalkaz)

Informace o filmu Záložní plán

Režie:

Alan Poul

Scénář:

Kate Angelo

Kamera:

Xavier Pérez Grobet

Hudba:

Stephen Trask

Hrají:

Jennifer Lopez, Alex O'Loughlin, Eric Christian Olsen, Michaela Watkins, Anthony Anderson, Melissa McCarthy, Tom Bosley, Noureen DeWulf, Maribeth Monroe, Donal Logue, Danneel Ackles, Linda Lavin, Rowan Blanchard, Adam Rose, Jennifer Elise Cox, Jared Gilmore, Robert Klein, Lili Mirojnick, Brenda Grate, Cesar Millan, Art Frankel, Carlease Burke, Chalo González

Producenti:

Steve Tisch, Todd Black

Střih:

Priscilla Nedd-Friendly

Scénografie:

Alec Hammond

Kostýmy:

Karen Patch

(další profese)

Záložní plán (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Záložní plán na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/257887-zalozni-plan/



Jak porodit a nezbláznit se

Stáhnout Jak porodit a nezbláznit se
Shlédnout Jak porodit a nezbláznit se

Jak porodit a nezbláznit se (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jak porodit a nezbláznit se (2012):

Komedie Jak porodit a nezbláznit se je humorným pohledem do života pěti párů v radostném očekávání. Televizní hvězda a fitness guru Jules (Cameron Diaz) a její partner Evan (Matthew Morrison) přichází na to, že život ve světle reflektorů je absolutně nic proti těhotenství. Přemoudřelá dětská spisovatelka Wendy (Elizabeth Banks) ochutná svou vlastní medicínu, když s ní začnou mlátit hormony. Její manžel Gary (Ben Falcone) se snaží, aby ho nepřeválcoval vlastní otec alfa samec (Dennis Quaid), který čeká dvojčata se svou mladou a krásnou ženou Skyler (Brooklyn Decker). Rosie (Anna Kednrick) a Marco (Chace Crawford) se musí poprat s otázkou: Co dělat, když první těhotenství přijde dřív než první rande? Fotografka Holy (Jennifer Lopez) se chystá na cestu přes celou zeměkouli, aby adoptovala dítě. Její muž Alex (Rodrigo Santoro) si tím nápadem není tak jistý a snaží se svou paniku zklidnit ve skupince zasloužilých otců, kde platí základní pravidlo: „Žádné odsuzování!“ Každému se přece někdy stane, že mu spadne dítě do záchodu nebo sní cigaretu, popřípadě vyzvedne z jeslí cizí dítě.(oficiální text distributora)

V tomto filmu můžeme vidět úpornou a nekonečnou snahu pěti párů stát se rodiči. Sledujeme jejich přípravy na okamžik, kdy se v jejich životech náhle objeví veliký zlom.(Mr.Hudson)

Informace o filmu Jak porodit a nezbláznit se

Režie:

Kirk Jones

Předloha:

Heidi Murkoff (kniha)

Scénář:

Shauna Cross, Heather Hach

Kamera:

Xavier Pérez Grobet

Hudba:

Mark Mothersbaugh

Hrají:

Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Cameron Diaz, Brooklyn Decker, Jennifer Lopez, Dennis Quaid, Joe Manganiello, Rodrigo Santoro, Chace Crawford, Thomas Lennon, Ben Falcone, Matthew Morrison, Chris Rock, Wendi McLendon-Covey, Cheryl Cole, Rebel Wilson, Matthew Lintz, Macsen Lintz, Rob Huebel, Amir Talai, Jeff Chase, Jessie Ward, Scott Poythress, Steve Coulter, Taylor Kowalski, Hannah Kasulka, Mimi Gianopulos, Maria Howell, Catherine Dyer, Wilbur Fitzgerald, Kim Fields, David Thwaites, Julie Ivey, Bart Hansard, Andrew Laws

Producenti:

David Thwaites, Mike Medavoy

Střih:

Michael Berenbaum

Scénografie:

Andrew Laws

Kostýmy:

Karen Patch

(další profese)

Jak porodit a nezbláznit se (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jak porodit a nezbláznit se na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/301187-jak-porodit-a-nezblaznit-se/