Vražední ptáci

Stáhnout Vražední ptáci
Shlédnout Vražední ptáci

Vražední ptáci (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vražední ptáci (1987):

Skupina studentů biologie se vydává do džungle zkoumat život a chování vzácných druhů ptáků. Netuší přitom, že se pohybují v oblasti, kde před lety došlo k hrůznému masakru. Nepříčetný vietnamský veterán tu zavraždil svou manželku s jejím milencem a prakticky každého, kdo se postavil do cesty jeho ostré dýce. Zdá se, že msta nebyla zcela dokonána a že jeden z vědců má s dávnou tragedií společného víc, než by se mu líbilo. Zrůdné zombie vstávají ze svých hrobů, aby dokončily to, co bylo započato před mnoha desetiletími...(oficiální text distributora)

Parta studentů, která studuje biologii se jednoho dne vydá do džungle, aby prozkoumala život vzácných druhů ptáků. Vůbec ale netuší, že se zrovna nachází v místech, kde před lety došlo k velkému masakru...(duklak2)

Skupina studentů se vydá do lesů objevit ptáka, který už 20 let nebyl spatřen a utáboří se ve starém opuštěném domě. Nikdo netuší, že v domě za mlada jeden z nich bydlel a jeho otec zde zavraždil kvůli nevěře svou manželku, její rodinu a milence. Studenti zjišťují, že s domem není něco v pořádku, když z močálů příchází zombie toužící po pomstě.(jonyyy)

Příběh o cestě do neznáma - který se změní v noční můru. Parta studentů vyrazí do tajemné džungle, aby zde prozkoumali různé druhy ptáků, ovšem co by to bylo za dobrodružství, kdyby se nic nestalo. V této džungli na ně jistě nečeká nic dobrého, pouze smrt a děsivá hrůza!!!(Chupacabre)

Informace o filmu Vražední ptáci

Režie:

Joe D'Amato, Claudio Lattanzi

Kamera:

Joe D'Amato

Hudba:

Carlo Maria Cordio

Hrají:

Lara Wendel, Leslie Cumming, Robert Vaughn

Producenti:

Joe D'Amato

(další profese)

Vražední ptáci (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vražední ptáci na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/21594-vrazedni-ptaci/V husí kůži

Stáhnout V husí kůži
Shlédnout V husí kůži

V husí kůži (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu V husí kůži (2018):

Hlavní hrdina žije v husí kůži celý svůj život a za nic na světě by neměnil. Peng je totiž houser, žije v klidu ve volné přírodě a pekáč mu nehrozí. Peng je z druhu „husa pohodová“, ze všeho nejradši se baví, společné husí rituály nebo jakákoliv jiná pravidla nesnáší a v husím slovníku ho najdeme pod heslem „nezodpovědnost“, „pohodička“ a taky „na to kašlu“. Místo, aby s ostatními držel při přesunu na jih vyrovnanou formaci, lítá si sem a tam a věnuje se letecké akrobacii. Namyšlené mladíky často čeká pád a Peng při jednom odvážném manévru těsně nad zemí srazí dvě malé kachničky, které se díky tomu ztratí. Malým kachnám je teprve 16 dní. O tom, že by jim pomohl jejich hejno najít a napravit, co spískal, nechce ani slyšet. Nakonec ale souhlasí. Poraní si totiž křídlo a doprovodit dvě malé kachny pěkně pěšky mu poskytne šanci, aby se to nikdo nedozvěděl. Opeřená trojka se vydává na jih za svými hejny po zemi. Na svém dobrodružství projde skrz hory, kolem jezer, bambusovými lesy, mramorovou jeskyní nebo obyčejným kurníkem. V zádech mají hladového a nebezpečného kocoura a ve finále budou muset čelit i té kuchyňské troubě.(Bontonfilm)

Tieto vtáky rozhodne nie sú nahnevané, svoj život si užívajú plnými zobákmi. Byť v husej koži je ťažká pohoda, predovšetkým pre gunára v najlepších rokoch. Animovaná komédia Dve a pol kačky prinesie jednému takému gunárovi špeciálnu úlohu. Musí sa začať starať o dve malé kačičky a pomôcť im z bahna, ktoré tak trochu sám spôsobil. Ich spoločné dobrodružstvo ukáže, že rodina môže mať všetky možné podoby aj tvary a dokonca aj perie. A že priateľstvo a rodina je tá najväčšia zábava a jazda.(Bontonfilm SK)

Informace o filmu V husí kůži

Režie:

Christopher Jenkins

Scénář:

Rob Muir, Christopher Jenkins

Hudba:

Mark Isham

Hrají:

Jim Gaffigan, Zendaya, Lance Lim, Greg Proops, Natasha Leggero, Diedrich Bader, Reggie Watts, Carl Reiner, Stephen Fry, Craig Ferguson, Jennifer Grey, Rick Overton, Meilee Condron

Producenti:

Penney Finkelman Cox, Sandra Rabins

Střih:

Lisa Linder

Scénografie:

Christian Schellewald

(další profese)

V husí kůži (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu V husí kůži na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/525477-v-husi-kuzi/Husk

Stáhnout Husk
Shlédnout Husk

Husk (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Husk (2011):

Skupince přátel se přihodí na opuštěné silnici autonehoda. Po probuzení zjistí, že jeden z nich beze stopy zmizel. Uprostřed ničeho, obklopeni pouze kukuřičnými lány se ostatní vydají skrze jeden z nich a na jeho konci dorazí k opuštěnému domu. Mladí přátelé však velmi brzy zjišťují, že se tu dějí nevysvětlitelné věci.(Bloody13)

Informace o filmu Husk

Režie:

Brett Simmons

Scénář:

Brett Simmons

Kamera:

Marco Fargnoli

Hudba:

Bobby Tahouri

Hrají:

Devon Graye, Wes Chatham, Tammin Sursok, C.J. Thomason, Ben Easter, Michael Cornelison

Producenti:

Moshe Diamant, Courtney Solomon

Střih:

William Yeh

Scénografie:

Hannah Beachler

Kostýmy:

Alexis Scott

(další profese)

Husk (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Husk na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/278834-husk/Kosí bratři (TV seriál)

Stáhnout Kosí bratři (TV seriál)
Shlédnout Kosí bratři (TV seriál)

Kosí bratři (TV seriál) (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kosí bratři (TV seriál) (1980):

Josef a Václav, tak se ti dva kamarádi jmenují. Nejsou to kluci, jak by se na první pohled zdálo, ale dva povedení ptáci kosáci – prostě kosí bratři. Oba dva spolu zažívají spoustu dobrodružství – vydají se na pouť, s krtkem se pustí do stavby metra, vydají se do ZOO, a dokonce vykonají i dobrý skutek.(Česká televize)

Josef a Václav, dva kosáci kteří jsou černí jako uhel, jeden nosí červenou kšiltovku a ten druhý dokonce modrou rádiovku s bílou bambulí. Už tímto nezvyklým odlišením se liší od ostatních obyčejných kosů, které vídáme létat denně kolem nás. Oba dva spolu ještě navíc zažijí spoustu dobrodružství, protože jsou zvědaví a stále vymýšlejí nové a nové vylomeniny.Názvy jednotlivých epizod:
1. Jak to bylo na pouti
2. Jak chodili přes černý les
3. Jak to bylo se sametovými křídly
4. Jak stavěli metro
5. Jak měli starosti s vrtulníkem
6. Jak si vyšli do ZOO
7. Jak si pochutnali na lívancích
8. Jak udělali dobrý skutek
9. Jak si zalyžovali
10. Jak přišli o kolo
11. Jak jim učaroval létající koberec
12. Jak si namalovali čerta
13. Jak našli špendlík(Karlos80)

Informace o filmu Kosí bratři (TV seriál)

Režie:

Garik Seko

Kamera:

Jaroslav Forman, Jaroslava Zimová

Hrají:

Stanislav Fišer

Střih:

Jiřina Pěčová

Zvuk:

Benjamin Astrug

(další profese)

Kosí bratři (TV seriál) (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kosí bratři (TV seriál) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/158493-kosi-bratri/Kaw

Stáhnout Kaw
Shlédnout Kaw

Kaw (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kaw (2007):

Jediný den zbývá šerifovi Waynovi k tomu, aby se odstěhoval z malého městečka. Začátek průměrného a nudného dne, se změní v boj o přežití, když městečko napadne hejno krkavců. Není kam utéct, kam se schovat, krkavci útočí stále víc…
Film je označován za přímého následovníka Hitchcockových „Ptáků“.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kaw

Režie:

Sheldon Wilson

Kamera:

John P. Tarver

Hudba:

Steve London

Hrají:

Sean Patrick Flanery, Rod Taylor, Stephen McHattie, Sophie Gendron, Kristin Booth, John Ralston, Michelle Duquet, Jefferson Brown, Megan Park, Ashley Newbrough, Amanda Brugel, Emma Knight, Gray Powell, Alexander Conti, Wendy Lyon

Kaw (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kaw na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/227327-kaw/Birdemic: Shock and Terror

Stáhnout Birdemic: Shock and Terror
Shlédnout Birdemic: Shock and Terror

Birdemic: Shock and Terror (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Birdemic: Shock and Terror (2010):

Na malé přímořské městečko znenadání zaútočí hejno agresivních ptáků. Každodenní starosti obyvatel v okamžiku vystřídá chaos a strach. Nikdo neví, co původně neškodné ptáky vyburcovalo k útoku a jen malá skupinka přeživších se snaží ubránit a uniknout ze spárů okřídlené smrti. Podaří se jim to?(Vakomlok)

Informace o filmu Birdemic: Shock and Terror

Režie:

James Nguyen

Scénář:

James Nguyen

Hrají:

Tippi Hedren, Bonnie Steiger, James Z. Feng

Birdemic: Shock and Terror (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Birdemic: Shock and Terror na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/262006-birdemic-shock-and-terror/Nadějný rok

Stáhnout Nadějný rok
Shlédnout Nadějný rok

Nadějný rok (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nadějný rok (2011):

Steve Martin, Jack Black a Owen Wilson spolu tvoří komické trio snů v chytré a vtipné komedii režiséra filmů Ďábel nosí Pradu a Marley a já. Tři amatérští milovníci ptactva, kteří touží na chvíli uniknout stereotypu všedního života, se spolu utkají v soutěži o titul nejlepšího “ptačího pozorovatele”. Vítězem se stane ten, který během jediného kalendářního roku spatří největší počet ptačích druhů. Přátelské soupeření se ale brzy mění v bláznivé dobrodružné putování, na kterém si každý z mužů uvědomí, že honba za úspěchem bude něco stát - a nebude to zrovna málo!(ČSFD.cz)

Informace o filmu Nadějný rok

Režie:

David Frankel

Scénář:

Howard Franklin

Kamera:

Lawrence Sher

Hudba:

Theodore Shapiro

Hrají:

Jack Black, Owen Wilson, Steve Martin, Rosamund Pike, John Cleese, Kevin Pollak, Joel McHale, Anjelica Huston, Jim Parsons, JoBeth Williams, Paul Campbell, Cindy Busby, Eva Bourne, Barry Shabaka Henley, Dianne Wiest, Brian Dennehy, Anthony Anderson, Rashida Jones, Tim Blake Nelson, Steven Weber, Christopher Redman, Devon Weigel, Andrew Wilson, Gabrielle Rose, Jesse Moss, Corbin Bernsen, Nate Torrence, Veena Sood, Eric Keenleyside, June Squibb, Ryan Caltagirone, David Lewis, Calum Worthy, Al Roker, Joey Aresco, Scott Patey, Bill Dow, Terence Kelly, Christopher Mann

Producenti:

Karen Rosenfelt, Curtis Hanson, Stuart Cornfeld

Střih:

Mark Livolsi

Scénografie:

Brent Thomas

Kostýmy:

Monique Prudhomme

(další profese)

Nadějný rok (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nadějný rok na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/277973-nadejny-rok/Ptačí úlet

Stáhnout Ptačí úlet
Shlédnout Ptačí úlet

Ptačí úlet (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ptačí úlet (2013):

Film Ptačí úlet je příběhem dvou odvážných krocanů, kteří vymyslí ambiciózní plán. Jejich misí je vrátit čas a zachránit sebe a další svého druhu od jistého konce. Cíl je jasný – ukradnout vládní stroj času, vrátit se do sedmnáctého století a odstranit krůty ze svátečního stolu Dnu díkůvzdání jednou provždy! Ptačí úlet je plný dobrodružství, zábavy, dojemné lásky, loajality a odvahy. Je to příběh dvou hrdinů a jejich šíleného pokusu změnit dějiny.(oficiální text distributora)

Dvojice krocanů Reggie a Brock (Owen Wilson, Woody Harrelson) cestují v čase zpět do doby, kdy se poprvé slavil Den díkuvzdání. Chtějí tento zvyk změnit, aby zachránili budoucí generace před faktem, že jsou sváteční pochoutkou.(toy79)

Moriaky chcú zvrátiť dejiny!Dva odvážne moriaky Reggie a Jake vymyslia mimoriadne ambiciózny plán na záchranu svojich životov. Pokúsia sa zmeniť dejiny! Chcú sa vrátiť v čase späť do minulosti, aby zachránili seba a ďalších svojho druhu od predčasného konca na pekáči a následne na sviatočných stoloch. Ukradnú vládny stroj času, vrátia sa do sedemnásteho storočia a na oslave, ktorá založila tradíciu budúceho národného sviatku Dňa vďakyvzdania, odstránia zo sviatočného stola morky raz a navždy!Príbeh dvoch neobyčajne odvážnych moriakov, ktorí zosnujú ambiciózny plán. Cieľom ich misie je cestou do minulosti zmeniť históriu a  zachrániť seba a ďalších svojho druhu od predčasného konca na sviatočných stoloch. Reggie je naivný, no dobrosrdečný moriak, ktorý pred sviatkami žije so svojím kŕdľom. Mnohí z jeho druhov sa už zmierili s osudom, že čochvíľa skončia na pekáčoch a budú súčasťou sviatočného stola. Reggie však tomuto osudu unikne. Prezidentova dcéra si ho vyberie ako šťastného moriaka, ktorý "dostane milosť". A tak Reggie odchádza do prezidentského sídla v Camp David, aby spolu s prezidentom a jeho rodinkou prežil aj on slávnostné chvíle na vysokej nohe. Reggieho luxusný životný štýl sa však skončí skôr, než stihne zahundrať „hudri-hudri". Jake, veľký silný moriak, má totiž veľmi dôležitý plán, ktorý si vyžaduje Reggieho súčinnosť. A tak ho napriek jeho nevôli z nového domova unesie. Cieľ je jasný - spoločne musia ukradnúť vládny stroj času, vrátiť sa do sedemnásteho storočia a na oslave, ktorá založila tradíciu budúceho národného sviatku Dňa vďakyvzdania, musia odstrániť zo sviatočného stola morky raz a navždy!(TV JOJ)

Informace o filmu Ptačí úlet

Režie:

Jimmy Hayward

Scénář:

Jimmy Hayward, Scott Mosier

Hudba:

Dominic Lewis

Hrají:

Woody Harrelson, Owen Wilson, Dan Fogler, Amy Poehler, Colm Meaney, Lesley Nicol, Keith David, Carlos Alazraqui, George Takei, Josh Lawson, David S. Lee, Kaitlyn Maher, William Morgan Sheppard, Scott Mosier, Jimmy Hayward

Ptačí úlet (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ptačí úlet na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/281775-ptaci-ulet/Rumburak

Stáhnout Rumburak
Shlédnout Rumburak

Rumburak (1984) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rumburak (1984):

Poražený čaroděj II. kategorie Rumburak uprchl do světa lidí. Naneštěstí pro něho zapomněl kouzelné zaklínadlo, které mu umožnilo opustit říši pohádek, a tak musí nedobrovolně zůstat u lidí. Tam to ale nemá jednoduché _ jediné, co vlastně pořádně umí, je proměnit se v krkavce. V této podobě si musí opatřovat potravu, což není žádný med. Ale nachází tu i potěšení _ zvykl si létat na tréninky krasobruslařky Helenky Trojanové, která se mu moc líbí. Ona ho zase považuje za svého maskota _ když je krkavec na zimním stadionu přítomen tréninku, daří se jí i ty nejtěžší skoky. Rumburak se ale s takovým životem nechce smířit. Pomocí počítače se po nocích, kdy na sebe bere lidskou podobu, snaží najít zapomenuté zaklínadlo. To se mu sice po nějaké době podaří, ale zaklínadla se zmocní zlotřilý inženýr Zachariáš, který ho chce využít výhradně ve vlastní prospěch...Díly:
1. Život ve věži2. Čáry máry v počítači
 (oficiální text distributora)

Informace o filmu Rumburak

Režie:

Václav Vorlíček

Scénář:

Miloš Macourek

Kamera:

Emil Sirotek

Hudba:

Angelo Michajlov

Hrají:

Jiří Lábus, Jiřina Bohdalová, Oldřich Kaiser, Vlastimil Hašek, Eva Jeníčková, Lukáš Bech, Zdena Hadrbolcová, Jaroslava Obermaierová, Antonín Jedlička, Ondřej Havelka, Bronislav Poloczek, Oldřich Velen, Vlastimil Zavřel, Miloslav Štibich, Luděk Kopřiva, Marie Málková, Vlastimil Bedrna, Svatopluk Matyáš, Jiří Lír, Jaroslav Kepka, Lena Birková, Jan Kuželka, Milan Mach, Zdeněk Ornest, Hana Pastejříková, Gabriela Wilhelmová, Jiřina Jelenská, Jan Kraus, Vlastimila Vlková, Jana Robenková, Marta Richterová, Zdeněk Loníček, Slávka Hamouzová

Střih:

Miloslav Hájek

Zvuk:

František Fabián

Kostýmy:

Theodor Pištěk ml.

(další profese)

Rumburak (1984) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rumburak na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/9428-rumburak/Angry Birds ve filmu

Stáhnout Angry Birds ve filmu
Shlédnout Angry Birds ve filmu

Angry Birds ve filmu (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Angry Birds ve filmu (2016):

Film nás zavede na ostrov, kde žijí nelétaví, ale jinak velice šťastní ptáci. Až na pár výjimek. Ruďák, věčně vzteklý opeřenec, neposedný Žluťas a výbušný Bombas tvoří v tropickém ráji partičku neoblíbených outsiderů. Když však na ostrov dorazí záhadná zelená prasata, musí tahle nesourodá skupinka zjistit, co mají vepři za lubem a svůj ostrov před nimi zachránit.(Falcon)

V tomto zábavném animovaném dobrodružství konečně zjistíte, proč jsou ptáci takoví, jací jsou. V ostrovním ráji, který je celý, tedy skoro celý, obýván šťastnými nelétavými ptáky, se těžko ovladatelný Ruďák, neposedný Žluťas a náladový Bombas vždycky cítili jako outsideři. Když ale na ostrov zavítají záhadná zelená prasátka, musí právě tahle nesourodá trojice kamarádů zjistit, co mají noví návštěvníci za lubem.(Bontonfilm)

Na jednom odlehlém poklidném ostrově, uprostřed oceánu, žije Red. Červený ptáček, který většinu času tráví se svými ptačími přáteli a běžnými každodenními problémy. Tedy jen do doby, než se na pobřeží objeví loď s nevítanými vetřelci. Zelenými zákeřnými prasaty, která začínají obyvatele ostrova vykořisťovat. A v tu chvíli se i z nejroztomilejších ptáčků stanou pěkně rozzlobení opeřenci. Film je natočen na motivy současného fenoménu Angry Birds, původní herní série od produkční společnosti Rovio.(geklon)

Film nás zavedie na ostrov obývaný šťastnými, naivnými a bezstarostnými nelietavými vtákmi. Až na pár výnimiek. V tomto tropickom raji tvoria partičku neobľúbených outsiderov večne nahnevaný Red, ovládaní svojimi náladami, rýchly a neposedný Chuck a výbušný Bomb. Keď sa na ostrove objavia záhadné zelené prasiatka, Red im vôbec neverí. Sú síce vtipné, ale niečo taja. Vtáky sa s nimi však spriatelia a je teda na našich outsideroch, aby zistili, čo majú vlastne za lubom.(Itafilm)

Informace o filmu Angry Birds ve filmu

Režie:

Clay Kaytis, Fergal Reilly

Scénář:

Jon Vitti

Hudba:

Heitor Pereira

Hrají:

Peter Dinklage, Bill Hader, Jason Sudeikis, Keegan-Michael Key, Josh Gad, Kate McKinnon, Maya Rudolph, Danny McBride, Danielle Brooks, Geoffrey Arend, Jillian Bell, Ike Barinholtz, Tony Hale, Anthony Padilla, Ian Hecox, Romeo Santos, Hannibal Buress, Sean Penn, Ali Wong

Střih:

Kent Beyda

(další profese)

Angry Birds ve filmu (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Angry Birds ve filmu na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/322352-angry-birds-ve-filmu/