Slumber Party Massacre II

Stáhnout Slumber Party Massacre II
Shlédnout Slumber Party Massacre II

Slumber Party Massacre II (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Slumber Party Massacre II (1987):

Courtney, mladšia sestra hrdinky z prvého filmu, už vyrástla, ale má nočné mory. Ona a ďalší členovia jej ženskej rockovej skupiny idú na víkend na chatu, aby sa trochu pohrali a pobavili sa so svojimi milencami. Courteny sa sníva o jej sestre, ktorá je v ústave pre duševne chorých a ktorá ju varuje pred sexom. Sny sa začnú prelievať do skutočného života, čím začnú ohrozovať Courtney a jej priateľky.(molcan2)

Informace o filmu Slumber Party Massacre II

Režie:

Deborah Brock

Scénář:

Deborah Brock

Kamera:

Thomas L. Callaway

Hudba:

Richard Cox

Hrají:

Crystal Bernard, Jennifer Rhodes, Kimberly McArthur, Juliette Cummins, Joel Hoffman, Michael DeLano, Heidi Kozak

Producenti:

Deborah Brock

Střih:

William Flicker

Scénografie:

John Eng

(další profese)

Slumber Party Massacre II (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Slumber Party Massacre II na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/149826-slumber-party-massacre-ii/Made in Hungaria

Stáhnout Made in Hungaria
Shlédnout Made in Hungaria

Made in Hungaria (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Made in Hungaria (2009):

Když se Miklós Fenyö (Tamás Szabó Kimmel) vrací s rodiči do Maďarska, odkud před pár lety emigrovali do USA, přiváží si gramofonové desky a touhu stát se slavným rockerem. Jenže v zemi vládnou komunisti a úspěšný zpívající rebel jim leží hluboko v žaludku.
Romantická muzikálová komedie se odehrává v polovině 60. let, kdy se rodiče Miklóse Fenyöa vracejí do komunistického Maďarska - v době, kdy se naopak všichni snaží utéct na Západ. Po několika letech emigrace, kdy se v USA snažili naplnit americký sen, jsou tedy zpátky v Budapešti a osmnáctiletý napomádovaný světák Miki, který zpívá, hraje na kytaru a zbožňuje Jerryho Lee Lewise, si sebou přivezl kufr plný amerických gramofonových desek. Chce se stát hvězdou, a když se setká s kamarády z dětství, snaží se jim předat to, co za oceánem pochytil o rokenrolu. Jenže právě tahle hudba pije krev komunistickým papalášům i jejich přisluhovačům, a mladičký rebelant v havajské košili a s americkým přízvukem záhy pocítí na vlastní kůži, co znamená žít v nesvobodě. Má jedinou možnost jak se prosadit - přihlásí se do soutěže mladých talentů, aby všem dokázal, že má ve staronové vlasti své místo. I své někdejší lásce, která si našla jiného.
Filmová muzikálová romance, kterou režíroval Gergely Fonyó, vychází z divadelního představení, jež svými začátky inspiroval maďarský rocker Miklós Fenyö. Na plátně ho ztělesňuje Tamás Szabó Kimmel.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Made in Hungaria

Režie:

Gergely Fonyó

Scénář:

Norbert Köbli, István Tasnádi

Kamera:

Sándor Csukás

Hudba:

Robert Gulya

Hrají:

Tamás Szabó Kimmel, Iván Fenyő, Tünde Kiss, Titánia Valentin, Tamás Dunai, Éva Vándor, Péter Scherer, Lehel Kovács, Ákos Orosz, Vajk Szente, Géza Hegedüs D., Judit Kocsis, Péter Egri, Péter Puskás, Antal Cserna, Géza Kaszás, Dóra Stróbel, Alexandra Bartha, Zsófia Kállai-Kiss, Gyöngyi Molnár, Edit Decsi, Ádám Lábodi, Rozi Lovas, Melinda Hekler, Bori Csuha, Alexandra Pap, Judit Eszlári, Anna Györfi, Izabella Széles, Géza Bereményi, Árpád Besenczi, Zoltán Barabás Kis, Ferenc Elek, István Znamenák, Mihály Szabados, Lajos Csuha, Tamás Keresztény, Ádám Béli, Norbert Köbli, Lajos Kovács, Zoltán G. Bereczky, Noémi Polli Bárd, Zita Kappelmeyer, István Kókai, Fanni Neményi, Kata Neményi, Ádám Neményi, Péter Parti, Ádám Porogi, Éva Rózsáné Zsolnay, Tamás Sebe, Boglárka Varga

Made in Hungaria (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Made in Hungaria na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/260517-made-in-hungaria/Otec rock’n’rollu: Příběh Alana Freeda (TV film)

Stáhnout Otec rock’n’rollu: Příběh Alana Freeda (TV film)
Shlédnout Otec rock’n’rollu: Příběh Alana Freeda (TV film)

Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda (TV film) (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda (TV film) (1999):

Do životního příběhu kontroverzního diskžokeje Alana Freeda vstoupíme na počátku 50. let, kdy většina bělochů neměla ani tušení, že vedle klasické taneční hudby velkých orchestrů existuje živé a melodické rhythm & blues. Alan byl ale přesvědčen, že tahle muzika změní svět a chtěl, aby ji všichni slyšeli. Byl však jediný, který si ji v té době troufl uvést na rozhlasové stanici pro bílé. Mladí ho milovali, pro mnohé však byla tato hudba řevem z džungle. Alan přesto svět tuto muziku naučil poslouchat. A dal jí dokonce jméno - rock 'n' roll.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda (TV film)

Režie:

Andy Wolk

Scénář:

Matt Dorff

Kamera:

Derick V. Underschultz

Hudba:

Lawrence Shragge

Hrají:

Judd Nelson, Mädchen Amick, David Gianopoulos, Daniel Kash, Leon, Paula Abdul, Bobby Rydell, Fulvio Cecere, Fabian, Lara Kelly, Richard Fitzpatrick, Aron Tager, James C. Victor

Producenti:

Richard D. Arredondo, Randy Sutter

Střih:

Mark Conte

Scénografie:

Peter Cosco

Kostýmy:

Trysha Bakker

(další profese)

Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda (TV film) (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Otec rock'n'rollu: Příběh Alana Freeda (TV film) na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/16867-otec-rock-n-rollu-pribeh-alana-freeda/Rocker

Stáhnout Rocker
Shlédnout Rocker

Rocker (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rocker (2008):

Před dvaceti lety bubnoval v rockové kapele, teď konečně dostal druhou šanci. Robert “Fish” Fishman ji hodlá beze zbytku využít a konečně usednout na rockový trůn. Hlavní roli v americké hudební komedii hraje Rainn Wilson, známý ze seriálu Kancl.Robert “Fish” Fishman byl před dvaceti lety bubeníkem ve známé rockové kapele, odkud ho ale vykopli. Teď však má úžasnou druhou šanci, aby se znovu ocitl na výsluní slávy. Když Fish dostane nabídku, aby se stal členem středoškolské garážové skupiny svého synovce, přijme ji bez váhání. Slavnostně si přísahá, že konečně dosedne na rockový trůn, na který má podle vlastního mínění jasný nárok. Pro jeho mladší spoluhráče tím ale začíná ta nejdivočejší životní jízda! Hlavní roli v bláznivě neuctivé hudební komedii o plnění životních snů a o nesnázích, které lze způsobit vlastní rodině, hraje Rainn Wilson, známý z televizního seriálu Kancl, režii má Peter Cattaneo.(oficiální text distributora)

Film ROCKER je o neúspěšném bubeníkovi, který dostane druhou šanci. Robert "Fish" Fishman je extrémně oddaný a ohromně zanícený bubeník kapely Vesuvius, který žil Rock N' Rollovým snem, dokud jej z kapely nevyhodili. 20 let poté jsou jeho sny stát se rockovou hvězdou zničeny. Když už konečně Fish ztratí poslední naději, zjistí, že synovcova kapela A.D.D. hledá nového bubeníka. Neochotně jej udělají nejnovějších členem, dávajíc mu šanci napravit svůj sen stanout na trůnu rockového Boha, o kterém si vždy myslel, že si jej zaslouží. Poté vezme mladou kapelu na jízdu jejich života...(Jirka1111)

Informace o filmu Rocker

Režie:

Peter Cattaneo

Předloha:

Ryan Jaffe (povídka)

Scénář:

Maya Forbes, Wallace Wolodarsky

Kamera:

Anthony B. Richmond

Hudba:

Chad Fischer

Hrají:

Rainn Wilson, Christina Applegate, Teddy Geiger, Emma Stone, Jeff Garlin, Jane Lynch, Will Arnett, Howard Hesseman, Fred Armisen, Bradley Cooper, Lonny Ross, Jane Krakowski, Demetri Martin, Aziz Ansari, Jason Sudeikis, Laura de Carteret, Keir Gilchrist, Josh Gad, Ennis Esmer, Jon Cor, Jordan Lawson, Jonathan Malen, Pete Best, Rachel London, Jon Glaser, Rebecca Northan, Brittany Allen

Producenti:

Shawn Levy

Střih:

Brad Wilhite

Kostýmy:

Christopher Hargadon

(další profese)

Rocker (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rocker na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/240824-rocker/