Autosalon (TV pořad)

Stáhnout Autosalon (TV pořad)
Shlédnout Autosalon (TV pořad)

Autosalon (TV pořad) (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Autosalon (TV pořad) (2005):

Autosalon je pořadem, který se na Televizi Prima těší dlouhodobě slušné, a velmi stálé oblibě. Jak již napovídá sám název, seriál se věnuje všem motorovým vozidlům a trendům v jejich výrobě. Setkáte se tak s recenzemi nejnovějších vozů, radami na údržbu vozidla či novinkami ze světa motorsportu. Je sice logicky zejména mužskou doménou, díky častým recenzím vozů určených pro dámy by však mohl upoutat i mnohé diváky jemnějšího pohlaví. Důkazem toho je i smíšená moderátorská dvojice, ostřílený milovník automobilů Zbyněk Merunka upoutá spíše ženy, naopak krásná Jitka Čvančarová jistě zaujme každého muže.(oficiální text distributora)

Motoristický magazín televízie Prima prezentuje novinky zo sveta automobilov, či už osobných alebo úžitkových. Relácia sa snaží nielen ukázať autá tak, ako ich prezentujú výrobcovia v predajných manuáloch, ale formou testov a porovnaní s ostatnými vozidlami ukázať to, čo skutočne dokážu.(BASSKI)

Informace o filmu Autosalon (TV pořad)

Režie:

Helmut Hesse

Kamera:

Libor Hlavatý

Hrají:

Zbyněk Merunka, Petra Eliáš-Voláková, Jitka Čvančarová, Jiří Dvořák, Jana Štvrtecká, František Fiala, Daniel Dítě, Radek Vrtal, Bára Pražanová, Josef Vrtal, Josef Šiler, Vladko Dobrovodský, Pavlína Zochová, Michal Horáček, Jiří Ovčáček

Autosalon (TV pořad) (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Autosalon (TV pořad) na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/259332-autosalon/Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious

Stáhnout Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious
Shlédnout Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious

Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious (2003):

Krátce poté, co Brian O'Conner (Paul Walker) nechal uprchnout Dominica Toretta (Vin Diesel), opouští svůj domov v Los Angeles v upraveném Mitsubishi 3000 GT VR-4. Kvůli celostátnímu pátrání se Brian nikde dlouho neohřeje a živí se pouličními závody ve Phoenixu, Arizoně, Albuquerque a Novém Mexiku.Postupně se dostane až do Miami, kde potkává Slap Jacka (Michael Ealy) a Orange Juliuse (Amaury Nolasco).(Miro_CZ)

Informace o filmu Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious

Režie:

Phillip G. Atwell

Hrají:

Paul Walker, Minka Kelly

Producenti:

Neal H. Moritz

(další profese)

Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Turbo Charged Prelude to 2 Fast 2 Furious na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/343940-turbo-charged-prelude-to-2-fast-2-furious/Dvouproudá asfaltka

Stáhnout Dvouproudá asfaltka
Shlédnout Dvouproudá asfaltka

Dvouproudá asfaltka (1971) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dvouproudá asfaltka (1971):

Dva vyznavači rychlé jízdy – řidič a mechanik – v chevroletu z roku 1955 a muž středních let v zánovním žlutém Pontiaku GTO se náhodou potkají na silnici směřující odnikud nikam. Jejich závod napříč americkým Jihozápadem podle toho vypadá: je totiž lhostejným setkáváním a míjením v krajině, jež je za předním sklem nekonečně vzdálená. Zamlklá, podmračená stopařka by byla dobrou cenou pro vítěze, kdyby mohl existovat a kdyby ona nebyla zajatkyní vlastní svobody. Společnost Universal snila o „další Bezstarostné jízdě“, ale dostala něco víc. Nízkorozpočtová road movie je mrazivou odpovědí režiséra Monteho Hellmana (na filmu se podílel i jako střihač) na romantické okouzlení dlouhovlasými hrdiny na motorkách. Putování bezejmenných protagonistů (v podání hudebníků Dennise Wilsona a Jamese Taylora a Hellmanova oblíbeného Warrena Oatese) má výrazný existenciální rozměr: závod beze smyslu a bez konce je silným obrazem odcizení a nevíry v budoucnost Ameriky na počátku 70. let.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dvouproudá asfaltka

Režie:

Monte Hellman

Scénář:

Floyd Mutrux, Rudy Wurlitzer

Kamera:

Gregory Sandor

Hrají:

James Taylor, Warren Oates, Laurie Bird, Dennis Wilson, Harry Dean Stanton, Alan Vint, Melissa Hellman, James Mitchum, George Mitchell, Rudy Wurlitzer, Katherine Squire

Producenti:

Michael Laughlin

Střih:

Monte Hellman

Kostýmy:

Richard Bruno

(další profese)

Dvouproudá asfaltka (1971) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dvouproudá asfaltka na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/16143-dvouprouda-asfaltka/Cesta gladiátorů 2000

Stáhnout Cesta gladiátorů 2000
Shlédnout Cesta gladiátorů 2000

Cesta gladiátorů 2000 (1975) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Cesta gladiátorů 2000 (1975):

„V roce 2000 už vražedné řízení není přestupek. Je z něj národní sport!" David Carradine a Sylvester Stallone ve vyšinuté dystopické sci-fi satiře o vražedné rallye, kde je v zájmu pobavení krvežíznivého publika dovoleno cokoli. Absurdní žánrový mix byl předobrazem věhlasné brutální videohry Carmageddon.(Letní filmová škola)

Zábava budúcnosti - zábava bez obmedzení: automobilové preteky, kde sa za smrteľné zrážanie ľudí získavajú body. Najviac bodov pretekár získa za malé dieťa, či človeka, ktorý má aspoň 75 rokov. Práve beží jubilejný 20. ročník pretekov. Niektorí ľudia protestujú. Pridá sa k nim aj niekto z pretekárov? Podarí sa im zastaviť túto šialenú smrtonosnú zábavu?(Diamant)

Informace o filmu Cesta gladiátorů 2000

Režie:

Paul Bartel

Předloha:

Ib Melchior (povídka)

Scénář:

Charles B. Griffith, Robert Thom

Kamera:

Tak Fujimoto

Hudba:

Paul Chihara

Hrají:

David Carradine, Simone Griffeth, Sylvester Stallone, Mary Woronov, Roberta Collins, Martin Kove, Louisa Moritz, Joyce Jameson, John Landis, Paul Bartel, Harriet Medin, Charles B. Griffith, Lewis Teague, Fred Grandy, Bill Morey, Don Steele, Stan Ross

Producenti:

Roger Corman

Střih:

Tina Hirsch

(další profese)

Cesta gladiátorů 2000 (1975) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Cesta gladiátorů 2000 na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/16094-cesta-gladiatoru-2000/Extrémní rychlost

Stáhnout Extrémní rychlost
Shlédnout Extrémní rychlost

Extrémní rychlost (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Extrémní rychlost (2017):

Film vypráví příběh dvou bratrů, zlodějů aut, kteří cestují za novou zakázkou na jih Francie, kde se dostanou do hledáčku místního zločineckého bosse. Zloději Andrew a Garrett Fosterovi (Scott Eastwood a Freddie Thorp) se specializují výhradně na nejdražší luxusní auta. Byli najati na krádež nádherného Bugatti z roku 1937 v hodnotě několika miliónů eur a tak za touto zakázkou směřují na jih Francie. Ale Jacomo Morier (Simon Abkarian), místní zločinecký boss a majitel Bugatti, je chytí a nebere to vůbec na lehkou váhu. Výměnou za své životy budou muset oba bratři ukrást auto Morierovu úhlavnímu nepříteli Maxi Klempovi (Fabian Wolfrom) – a to nejen nějaké auto, Morier chce, aby Klempovi ukradli jeho nejcennější auto, Ferrari 250 GTO z roku 1962.(Vertical Ent.)

Film rozpráva príbeh dvoch bratov (Scott Eastwood a Freddie Thorp), ktorí na objednávku kradnú najdrahšie luxusné autá. Kvôli novej objednávke - miliónovému Bugatti z roku 1937 - musia vycestovať až do Francúzska. Ich plán však nevyjde a oni sa dostanú do rúk majiteľa auta, miestneho zločineckého bossa. Aby si zachránili život, musia pre neho ukradnúť najobľúbenejšie auto jeho úhlavného nepriateľa - Ferrari 250 GTO z roku 1962.(Forum Film SK)

Informace o filmu Extrémní rychlost

Režie:

Antonio Negret

Scénář:

Michael Brandt, Derek Haas

Kamera:

Laurent Barès

Hudba:

Pascal Lengagne

Hrají:

Scott Eastwood, Freddie Thorp, Ana de Armas, Gaia Weiss, Clemens Schick, Simon Abkarian, Kaaris, Moussa Maaskri, Abraham Belaga, Frédéric Anscombre, Pierre-Marie Mosconi, Joshua Fitoussi

Producenti:

Pierre Morel, Grégoire Melin, Christopher Tuffin

Střih:

Sophie Fourdrinoy, Samuel Danési

Scénografie:

Arnaud Le Roch

Kostýmy:

Agnès Beziers

(další profese)

Extrémní rychlost (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Extrémní rychlost na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/311036-extremni-rychlost/Vítězství

Stáhnout Vítězství
Shlédnout Vítězství

Vítězství (1969) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vítězství (1969):

Rychlá auta, vášnivá láska a záběry ze zákulisí světoznámého závodu 500 mil v Indianapolis – to všechno přináší film Winning. Paul Newman jako závodnická hvězda Frank Capua dělá vždycky všechno pro to, aby vyhrával. Jeho závodnická posedlost ho ale málem připraví o manželku Eloru (Joanne Woodward) i o přátelství se soupeřem Lutherem Erdingem (Robert Wagner).Film Winning nabízí věrohodný dramatický příběh, atraktivní záběry ze závodu Indy 500 z roku 1968 včetně proslulé hromadné havárie 17 automobilů a na lidi, kteří by za rychlost dali život, nahlíží nesmlouvavou optikou.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vítězství

Režie:

James Goldstone

Scénář:

Howard Rodman

Kamera:

Richard Moore

Hudba:

Dave Grusin

Hrají:

Paul Newman, Joanne Woodward, Robert Wagner, Richard Thomas, David Sheiner, Clu Gulager, Karen Arthur, Robert Quarry, Robert Shayne, Paulene Myers, Charles Seel, Maxine Stuart, Harry Basch

Producenti:

John Foreman

Střih:

Richard C. Meyer, Edward A. Biery

Kostýmy:

Edith Head

(další profese)

Vítězství (1969) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vítězství na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15052-vitezstvi/Auto

Stáhnout Auto
Shlédnout Auto

Auto (1977) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Auto (1977):

Pozor, přijíždí samotný ďáběl a nemá slitování. Poklidný život malého městečka Santa Ynez v Utahu se mění okamžitě v peklo. Záhadné černé auto projíždí okolím a nemilosrdně vraždí nevinné lidi. Nikdo nebude ušetřen. Jediný, kdo dokáže zabránit brutálním vraždám, je místní kapitán policie Wade Parent (James Brolin). Oběti ovšem stále přibývají a zdá se, že nikdo toto ďábelské auto nezastaví. Podaří se lidem s pomocí kapitána zničit auto a porazit tak samotného vládce pekel?(reich)

Obyvateľov malého amerického púštneho mestečka ohrozuje limuzínové auto. Evidentne bez vodiča, čierne, opancierované, poháňané samotným diablom. Polícia si nevie rady, obete pribúdajú.(POMO)

Informace o filmu Auto

Režie:

Elliot Silverstein

Scénář:

Michael Butler, Dennis Shryack, Lane Slate

Kamera:

Gerald Hirschfeld

Hudba:

Leonard Rosenman

Hrají:

James Brolin, Kathleen Lloyd, John Marley, R. G. Armstrong, John Rubinstein, Elizabeth Thompson, Doris Dowling, Ronny Cox, Roy Jenson, Kyle Richards, Kim Richards, Kate Murtagh, Robert Phillips, Melody Thomas Scott, Read Morgan, Don Keefer, Lee McLaughlin, Eddie Little Sky, Steve Gravers, Ernie F. Orsatti, Geraldine Keams, Bryan O'Byrne

Producenti:

Marvin Birdt, Elliot Silverstein

Střih:

Michael McCroskey

(další profese)

Auto (1977) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Auto na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/19139-auto/Řidič

Stáhnout Řidič
Shlédnout Řidič

Řidič (1978) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Řidič (1978):

Řidič je vyhledávaný specialista na nelegální práce: řídí auta, která odvážejí lupiče z místa zločinu. Jeho výjimečný talent mu zatím dopomohl k tomu, aby nebyl chycen a zatčen. Po jedné z dalších honiček s policií se však jednomu z detektivů podaří jej konečně zadržet. Řidič dostává na výběr - buď půjde do vězení, nebo bude osvobozen za předpokladu, že pomůže usvědčit ostatní lupiče...(oficiální text distributora)

Kriminální drama sleduje postavu muže, který řídí auta, jenž odvážejí lupiče z místa zločinu. Jeho výjimečný talent mu zatím dopomohl k tomu, aby nebyl chycen a zatčen. Po jedné z dalších honiček s policií se však jednomu z detektivů podaří jej konečně zadržet. Řidič dostává na výběr, buď půjde do vězení, nebo bude osvobozen, ovšem za podmínky že dopomůže usvědčit ostatní lupiče.(Jeanne)

Informace o filmu Řidič

Režie:

Walter Hill

Scénář:

Walter Hill

Kamera:

Philip H. Lathrop

Hudba:

Michael Small

Hrají:

Ryan O'Neal, Bruce Dern, Isabelle Adjani, Ronee Blakley, Matt Clark, Felice Orlandi, Peter Jason, Bob Minor, Nick Dimitri, Allan Graf, Rudy Ramos

Producenti:

Lawrence Gordon

Střih:

Robert K. Lambert, Tina Hirsch

Kostýmy:

Jennifer L. Parsons

(další profese)

Řidič (1978) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Řidič na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4334-ridic/Zátaras (TV film)

Stáhnout Zátaras (TV film)
Shlédnout Zátaras (TV film)

Zátaras (TV film) (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zátaras (TV film) (1997):

James Kowalski je bývalý automobilový závodník. Těsně před Velikonočními svátky je nucený na pár dní opustit svou manželku, která je ve vysokém stádiu rizikového těhotenství a odcestovat na druhý konec států. 2000 km od domova se dozví, že manželka je v těžkém zdravotním stavu v nemocnici a hrozí, že ztratí manželku i dítě. James se v zoufalství rozhodne přejet 2000 km ve vypůjčeném autě v rekordně krátkém čase. Hned na začátku ho však zastaví brutální policejní hlídka za překročení rychlosti. Jeho snaha vysvětlit jim vážnost situace mu nepomůže a policajti ho zatknou. Zoufalý James si uvědomí, že když ztratí dny ve vězení, je možné, že svou rodinu už nezastihne naživu. Rozhodne se pro šílený útěk před policií přes celé státy. Postupně se stává slavným a lidé mu drží palce, aby se dostal ke své ženě včas...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Zátaras (TV film)

Režie:

Charles Robert Carner

Scénář:

Charles Robert Carner

Kamera:

Daryn Okada

Hudba:

James Verboort

Hrají:

Viggo Mortensen, Christine Elise, Steve Railsback, Rodney A. Grant, John Doe, Peta Wilson, Keith David, Jason Priestley, Kimberly Guerrero, Paul Benjamin, Peter Murnik, James MacDonald, Don Collier, Geno Silva

Střih:

Marc Leif

Scénografie:

John Myhre

Kostýmy:

Sharen Davis

(další profese)

Zátaras (TV film) (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zátaras (TV film) na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/14885-zataras/Formule!

Stáhnout Formule!
Shlédnout Formule!

Formule! (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Formule! (2001):

Mladičký a mimořádně talentovaný závodník Jimmy Bly (Kip Pardue) jen těžko odolává tlaku, který s sebou nese oslnivá kariéra nového favorita velkých cen. Majitel závodního týmu (Burt Reynolds) proto povolává zpět do kokpitu zkušeného Joea Tanta (Sylvester Stallone), který má být mladému kolegovi oporou, krýt mu na okruhu záda a dovést ho k titulu mistra světa. Jejich hlavním soupeřem je šampión Beau Brandenburg (Til Schweiger). Jimmy Bly mu nebezpečně šlape na paty a navíc začal chodit s jeho bývalou dívkou. S Tantem má Brandenburg nevyřízené účty v podobě dávné nehodyFilm se natáčel osm měsíců na devíti velkých cenách v pěti zemích světa. Kromě pohnutých osudů hrdinů a dramatických situací na závodních okruzích nabízí i jedinečné záběry z pohledu pilota, řítícího se cílovou rovinkou rychlostí 380 km/h.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Formule!

Režie:

Renny Harlin

Scénář:

Sylvester Stallone

Kamera:

Mauro Fiore

Hudba:

Brian Transeau

Hrají:

Sylvester Stallone, Kip Pardue, Til Schweiger, Stacy Edwards, Burt Reynolds, Gina Gershon, Estella Warren, Brent Briscoe, Robert Sean Leonard, Verona Feldbusch, Renny Harlin, Phillip MacKenzie, Michael Boisvert, Wayne Best, Brian Jennings, Cristián de la Fuente, Brett Heard, Jacques Villeneuve, Yan Epstein, Jasmin Wagner, Jane Moffat

Producenti:

Elie Samaha

Střih:

Stuart Levy

Scénografie:

Chris Cornwell, Charles Wood

Kostýmy:

Mary E. McLeod

(další profese)

Formule! (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Formule! na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4159-formule/