Tajemství polévky rámen

Stáhnout Tajemství polévky rámen
Shlédnout Tajemství polévky rámen

Tajemství polévky rámen (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tajemství polévky rámen (2008):

Když Abby přijede do Tokia za svým přítelem, nečeká ji společný život, na nějž se těší, ale rozchod. Zůstává sama uprostřed města, kterému nerozumí, a rozhodne se, že pronikne do tajů japonské kuchyně.
Abby, hrdinka americko-japonské komedie, kterou režíroval Robert Allan Ackerman, přijíždí za svým přítelem do Tokia, aby tu společně začali nový život. Jenže když ji přítel nečekaně opustí, ocitne se sama uprostřed neznámého města, jemuž nerozumí. Ve snaze najít alespoň trochu útěchy přijme místo v místím specializovaném obchodě a posléze přesvědčí tyranského šéfa restaurace, aby ji zasvětil do tajů japonské kuchyně. A přitom oba zjistí, že nejdůležitější ingrediencí při přípravě je cit. V hlavní roli Brittany Murphyová.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tajemství polévky rámen

Režie:

Robert Allan Ackerman

Scénář:

Becca Topol

Kamera:

Jošitaka Sakamoto

Hudba:

Carlo Siliotto

Hrají:

Brittany Murphy, Tošijuki Nišida, Tammy Blanchard, Rendži Išibaši, Gabriel Mann, Kimiko Jo, Daniel Evans, Kazuja Takahaši, Rei Okamoto, Šóičiró Masumoto, Dona Granata, Ken Maeda, Takaki Uda, Masayoshi Haneda, Tomiko Išii, Šú Nakadžima, Justin Berti

Producenti:

Jóko Narahaši

Střih:

Rick Shaine

Kostýmy:

Dona Granata

(další profese)

Tajemství polévky rámen (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tajemství polévky rámen na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/259589-tajemstvi-polevky-ramen/Země vánočních zázraků

Stáhnout Země vánočních zázraků
Shlédnout Země vánočních zázraků

Země vánočních zázraků (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Země vánočních zázraků (2017):

Helenin manžel utekl s mladší ženou. Vánoce jsou za dveřmi, život se zpomalil a nic není jako dřív. Helenina nejlepší kamarádka Ulli přijde s nápadem strávit Vánoce na jediném místě, které si mohou dovolit, a kde ještě nemají beznadějně plno. Těší se na staré dobré Vánoce na venkově strávené v ženské společnosti. Vánoce na ekologické farmě pořádají Tuure a Unna, dva nezkušení farmáři, kterým nabízené ubytování na farmě skýtá příležitost utužit místní vztahy. Svátky utečou jako voda a život hostů i hostitelů nečekaně nabere zcela nový směr. Ženy z Wonderlandu náhle musí čelit zásadním životním otázkám.(Cinemax)

Helenin manžel odešel s mladší ženou. Vánoce se blíží, život plyne pomalu a nic není jak bývalo. Helena se rozhodla na podnět kamarádky Ulli trávit vánoční čas staromódně-na ekologické farmě, kde je hostí mladí zemědělci Tuure a Unna. Všichni zde získávají zcela nové zážitky a ženy v "Zemi divů" budou muset čelit novým životním otázkám.(Severský filmový podzim)

Informace o filmu Země vánočních zázraků

Režie:

Inari Niemi

Scénář:

Inari Niemi

Kamera:

Sari Aaltonen

Hudba:

Joel Melasniemi

Hrají:

Milka Ahlroth, Mari Rantasila, Martti Suosalo, Eero Ritala, Anna Paavilainen, Irmeli-Unelma Hyde, Tommi Korpela, Eino Heiskanen, Niina Koponen, Samuli Niittymäki, Julia Lappalainen

Producenti:

Miia Haavisto

Střih:

Hanna Kuirinlahti

Zvuk:

Mikko Mäkelä

Scénografie:

Heini Erving

Masky:

Hanna Minkkinen

Kostýmy:

Sari Suominen, Tiina Wilén

(další profese)

Země vánočních zázraků (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Země vánočních zázraků na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/570420-zeme-vanocnich-zazraku/Far North

Stáhnout Far North
Shlédnout Far North

Far North (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Far North (2007):

V tundře, v nejodlehlejším regionu Aljašky, žijí dvě domorodé ženy, které v nelítostných přírodních podmínkách úspěšně bojují o přežití. Jejich vztah je ale narušen příchodem zběhlého vojáka, jehož zachrání před umrznutím a nechají na čas u sebe. Obě se do něj rychle zamilují a voják si vybere mladší z nich. Zdánlivě běžný konflikt má však nečekaně kruté následky. Režisér pomocí silných přírodních metafor zobrazuje boj o život, v němž se nikdo neohlíží na soucit nebo morální zásady. Jen silnější může přežít. Během několika flashbacků se zároveň postupně odkrývá krvavá minulost, která příběhu předcházela. V tomto vizuálně působivém komorním dramatu je krutost postav stejně neúprosná jako krutost přírodních podmínek.(Febiofest)

Informace o filmu Far North

Režie:

Asif Kapadia

Kamera:

Roman Osin

Hudba:

Dario Marianelli

Hrají:

Sean Bean, Michelle Krusiec, Michelle Yeoh, Sophie Wu, Gary Pillai

Producenti:

Bertrand Faivre

Scénografie:

Ben Scott

Kostýmy:

Ben Scott

(další profese)

Far North (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Far North na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/226335-far-north/Ingrid Goes West

Stáhnout Ingrid Goes West
Shlédnout Ingrid Goes West

Ingrid Goes West (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ingrid Goes West (2017):

Ingrid Thorburn (Aubrey Plaza), duševne narušená mladá žena, je posadnutá Taylor Sloane (Elizabeth Olsen), hviezdou sociálnych médií, ktorá má, zdá sa, dokonalý život. Keď sa však Ingrid rozhodne všetko nechať a presťahovať sa na západ, aby sa s Taylor spriatelila, jej správanie sa zmení na znepokojujúce a čoraz nebezpečnejšie.(filip289)

Informace o filmu Ingrid Goes West

Režie:

Matt Spicer

Scénář:

Matt Spicer, David Branson Smith

Kamera:

Bryce Fortner

Hudba:

Nick Thorburn

Hrají:

Aubrey Plaza, Elizabeth Olsen, Wyatt Russell, Pom Klementieff, O'Shea Jackson Jr., Billy Magnussen, Hannah Pearl Utt, Charlie Wright

Producenti:

Trevor White, Jared Goldman

Střih:

Jack Price

Scénografie:

Susie Mancini

Kostýmy:

Natalie O'Brien

(další profese)

Ingrid Goes West (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ingrid Goes West na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/477572-ingrid-goes-west/Jack se chystá vyplout

Stáhnout Jack se chystá vyplout
Shlédnout Jack se chystá vyplout

Jack se chystá vyplout (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jack se chystá vyplout (2010):

Jack (Philip Seymour Hoffman) je řidičem limuzíny, jenž sní o práci v newyorské hromadné dopravě a miluje reggae. Většinu času tráví se svým spolupracovníkem a nejlepším přítelem Clydem a jeho ženou Lucy. Ti Jacka seznámí s Connie (Amy Ryan), která s Lucy pracuje v brooklynském pohřebním ústavu. Connie má na na svého nového přítele dobrý vliv – Jack se učí vařit, jde za novou kariérou a učí se plavat, aby v létě mohl vzít Connie na její vysněnou projížďku na lodičce. Zatímco však Jack a Connie pomalu propadají své lásce, manželství Clyda a Lucy se začíná otřásat v základech. Sledujeme, kterak se oba páry musí vyrovnat s nevyhnutelným osudem svých vztahů.(oficiální text distributora)

Osamělý řidič limuzíny vozu Jack (Philip Seymour Hoffman) vede nudný život. Má jediného přítele a tak ho jednoho dne napadne, že si dá inzerát v internetové seznamce. Rande na slepo nečekaně zajiskří a tím pro něj začíná příběh poznávání, lásky, přátelství, nečekaných zrad a milostí dvou párů žijících a pracujících v New York CIty.(Jamal)

Informace o filmu Jack se chystá vyplout

Režie:

Philip Seymour Hoffman

Kamera:

W. Mott Hupfel III

Hudba:

Grizzly Bear

Hrají:

Philip Seymour Hoffman, Amy Ryan, John Ortiz, Elizabeth Rodriguez, Daphne Rubin-Vega, Harry L. Seddon, Salvatore Inzerillo, Lola Glaudini, Trevor Long, Tom McCarthy, Mason Pettit

Producenti:

Marc Turtletaub, Peter Saraf, Beth O'Neil

Střih:

Brian A. Kates

Scénografie:

Thérèse DePrez

(další profese)

Jack se chystá vyplout (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jack se chystá vyplout na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/270728-jack-se-chysta-vyplout/Vánoční zlo

Stáhnout Vánoční zlo
Shlédnout Vánoční zlo

Vánoční zlo (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoční zlo (1980):

Bílé vousy a červený kabát? Drž se od něj dál! Milý Santo! Nevím, jak začít. Vždy jsem Tě měl moc rád a těšil se na Tvou návštěvu. Ale když jsem tě tehdy v noci viděl, jak svlékáš a saháš na maminku, byl jsem moc smutný. Proč jsi mi to udělal? Jsi špatný Santa Claus! Ale teď už jsem dospělý a JÁ teď budu rozdávat dárečky a trestat zlobivé dětičky a zlé lidi. Mám jich dlouhatánský seznam a všichni dostanou co si zaslouží. Protože JÁ jsem teď ten jediný a pravý Santa. A já jim všem ukážu!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vánoční zlo

Režie:

Lewis Jackson

Kamera:

Ricardo Aronovich

Hrají:

Jeffrey DeMunn, Dianne Hull, Patricia Richardson, Mark Margolis, Raymond J. Barry, Michael Gordon, Philip Casnoff, Bill Raymond, Rutanya Alda, Peter Friedman, Sam Gray, Audrey Matson, Ellen McElduff, Brandon Maggart, Robert Lesser, Stephen Mendillo

Vánoční zlo (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoční zlo na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/31818-vanocni-zlo/Zmizení

Stáhnout Zmizení
Shlédnout Zmizení

Zmizení (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zmizení (2005):

Brendan Frye je spolužáky ze školy označován za podivného samotáře. Jen tak se ničeho nevyleká a má na věci svůj vlastní názor. Je také stále dost zamilován do své přítelkyně Emily, která se s ním před třemi měsíci rozešla a zmizela. Když se mu dívka konečně po telefonu ozve, má vyděšený hlas a žádá jej o pomoc. Brendan ani na okamžik nezaváhá, pomocníkem v pátrání po Emily mu je pouze kamarád Brain, jenž má o dění na škole dokonalý přehled. Oba studenti přitom tuší, že celá věc nejspíše "pořádně smrdí" a že s ní má něco společného některý z členů zločineckého gangu mladistvých ve městě.
Detektivně laděný příběh, odehrávající se v prostředí střední školy v jižní Kalifornii, natočil Rian Johnson, který si k němu napsal také scénář. Film svým dějem plným zvratů, určitým tajemstvím i dalšími prvky připomene tak zvanou americkou "drsnou školu".(oficiální text distributora)

Informace o filmu Zmizení

Režie:

Rian Johnson

Scénář:

Rian Johnson

Kamera:

Steve Yedlin

Hudba:

Nathan Johnson

Hrají:

Joseph Gordon-Levitt, Lukas Haas, Nora Zehetner, Noah Fleiss, Matt O'Leary, Emilie de Ravin, Meagan Good, Richard Roundtree, Noah Segan, Brian White, Cody Lightning

Producenti:

Ram Bergman

Kostýmy:

Michele Posch

(další profese)

Zmizení (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zmizení na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/186961-zmizeni/Paní Bovaryová

Stáhnout Paní Bovaryová
Shlédnout Paní Bovaryová

Paní Bovaryová (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Paní Bovaryová (2014):

Mladá a naivní Ema touží po vzrušujícím životě a velké lásce, kterou poznala jen na stránkách milostných románů, které četla v klášteře, kde byla vychovávána. Když ji otec provdá za venkovského doktora Karla Bovaryho, vstupuje Ema do manželství plná ideálů. Manželský stereotyp je pro ni velkým zklamáním, a to i přes nesmírnou péči jejího milujícího manžela. Ema začne hledat naplnění svých romantických představ v náručí jiných mužů, avšak štěstí pořád nenachází.(A-Company CZ)

Mia Wasikowská hraje v této úchvatné adaptaci klasického románu spisovatele Gustava Flauberta hlavní roli nespokojené venkovské manželky, která touží po vzrušujícím životě. Příběh odehrávající se ve francouzské Normandii vypráví o Emě Bovaryové, mladé krásce, která se neuváženě provdá za maloměstského lékaře Charlese Bovaryho, aby se dostala z otcovy prasečí farmy. Jenže poté, co přičichne k okouzlujícímu světu společenské smetánky, začne být ze stereotypního života s nudným manželem otrávená a hledá vzrušení a naplnění svých romantických představ v náruči jiných mužů.(Cinemax)

Informace o filmu Paní Bovaryová

Režie:

Sophie Barthes

Předloha:

Gustave Flaubert (kniha)

Scénář:

Sophie Barthes, Felipe Marino

Kamera:

Andrij Parekh

Hudba:

Sacha Galperine, Evgueni Galperine

Hrají:

Mia Wasikowska, Ezra Miller, Paul Giamatti, Rhys Ifans, Olivier Gourmet, Laura Carmichael, Logan Marshall-Green, Morfydd Clark, Richard Cordery

Producenti:

Sophie Barthes, Felipe Marino, Jaime Mateus-Tique

Scénografie:

Benoît Barouh

Kostýmy:

Valérie Ranchoux, Christian Gasc

(další profese)

Paní Bovaryová (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Paní Bovaryová na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/318487-pani-bovaryova/Linka 06

Stáhnout Linka 06
Shlédnout Linka 06

Linka 06 (1994) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Linka 06 (1994):

Sara a Thomas se setkávají prostřednictvím erotické linky. Jejich hovory jsou stále více surové, nestydaté a dokonce i zlověstné – oba se totiž zoufale snaží setkat. Otázkou zůstává, jestli se k tomu kdy odváží.
Linka 06 z dílny Theo van Gogha je rozhodně víc než jen obyčejná konverzace. Dva osamělí lidé se setkají skrz erotickou linku a začnou se pravidelně scházet, tedy přes telefon. Jejich hovory jsou plné erotiky, zábavy, ale i frustrace. Přesto, že pravidla jsou pevně dána – nesmějí se setkat osobně, ani si sdělit jakékoli detaily o své identitě – oba zoufale touží po intimním kontaktu. Linka 06 je provokativní a sexuálně nabité zkoumání hranic lidské představivosti, fantazie a energie. 06 je ekvivalentem amerického 900, jež značí tamní erotické linky(oficiální text distributora)

Informace o filmu Linka 06

Režie:

Theo van Gogh

Kamera:

Tom Erisman

Hrají:

Ariane Schluter

Linka 06 (1994) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Linka 06 na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/184610-linka-06/Špionka Harriet

Stáhnout Špionka Harriet
Shlédnout Špionka Harriet

Špionka Harriet (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Špionka Harriet (1996):

Harriet je jedenáctiletá dlouhovlasá holčička s trochu neposednou povahou a duší. Jejím největším bohatstvím je deník, do kterého zapisuje všechno o svých spolužácích. Jejím posláním je totiž sledovat všechno, co se v okolí děje. Harriet je zkrátka malá špionka. Jenomže její pravdomluvnost, týkající se některých spolužáků, jí vynese jen nepřátelství a osamocení. Harriet ztratí i své dva nejlepší přátele. Jediná chůva Golly jí rozumí a ví o její neobyčejnosti, zatímco rodiče řeší její průšvihy zabavením toho nejcennějšího, co má - deníku. Když odvolají i spojenkyni Golly, Harriet jde do boje proti celému světu. Je to právě Golly, kdo ztracené dívence ukáže cestu zpět ke svým přátelům i rodičům.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Špionka Harriet

Režie:

Bronwen Hughes

Scénář:

Theresa Rebeck, Douglas Petrie

Kamera:

Francis Kenny

Hudba:

Jamshied Sharifi

Hrají:

Michelle Trachtenberg, Gregory Smith, Vanessa Lee Chester, Rosie O'Donnell, J. Smith-Cameron, Robert Joy, Eartha Kitt, Charlotte Sullivan, Dov Tiefenbach, Nancy Beatty, Eugene Lipinski, Maury Chaykin, Gerry Quigley, Mung-Ling Tsui

Producenti:

Marykay Powell

Střih:

Debra Chiate

Scénografie:

Lester Cohen

Kostýmy:

Donna Zakowska

(další profese)

Špionka Harriet (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Špionka Harriet na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/82706-spionka-harriet/