Velvet Buzzsaw

Stáhnout Velvet Buzzsaw
Shlédnout Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Velvet Buzzsaw (2019):

Informace o filmu Velvet Buzzsaw

Režie:

Dan Gilroy

Scénář:

Dan Gilroy

Kamera:

Robert Elswit

Hudba:

Marco Beltrami, Buck Sanders

Hrají:

Jake Gyllenhaal, Rene Russo, Zawe Ashton, Toni Collette, Tom Sturridge, Natalia Dyer, John Malkovich, Daveed Diggs, Billy Magnussen, Peter Gadiot, Pisay Pao, Kevin Carroll, James Paxton, Kassandra Voyagis, Pat Healy, John Fleck, Mark Steger, Andrea Marcovicci, Marco Rodríguez, Christopher Darga, Sal Lopez, Scott Peat, Rebecca Klingler, Mike Ostroski, Chris Ghaffari, Amy Tsang

Producenti:

Jennifer Fox

Střih:

John Gilroy

Scénografie:

James D. Bissell

Kostýmy:

Trish Summerville

(další profese)

Velvet Buzzsaw (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Velvet Buzzsaw na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/602527-velvet-buzzsaw/Čas hlupáků (festivalový název)

Stáhnout Čas hlupáků (festivalový název)
Shlédnout Čas hlupáků (festivalový název)

Čas hlupáků
(festivalový název) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Čas hlupáků
(festivalový název) (2009):

Píše se rok 2055 a my se ocitáme v archivu lidstva v Antarktidě. Zarmoucený archivář nás provádí filmovými materiály ze začátku 21. století, aby nám ukázal začátek konce; čas, kdy bylo ještě možné odvrátit nezadržitelnou katastrofu. Indicií byla řada: globální oteplování a s ním související přírodní katastrofy svědčily o nezodpovědném chování lidí, sledujících pouze zisk bez ohledu na možné důsledky jejich počínání. Ne každý ale smýšlel stejně. Bezpočet těch, kteří se dokázali podívat pravdě do tváře, přišlo s varováním a s návrhy, jak se chovat šetrně ke krajině, v níž žijeme. Cesta vede od uvědomění si sama sebe v nekonečném řetězci až po komplexní politická opatření na úrovni jednotlivých vlád a vládních celků. Jakým způsobem šetřit nerostným bohatstvím, jak snižovat emisní limity, jak zastavit plýtvání a nesmyslnou nadprodukci? Americký dokumentární velkofilm přehledně a naléhavě předkládá argumenty pro potřebnou změnu chování člověka na planetě Zemi a rekapituluje více i méně známá řešení pro zlepšení současné situace. Snímek získal v roce 2008 nominaci na Oscara.(Jeden svět)

Informace o filmu Čas hlupáků
(festivalový název)

Režie:

Franny Armstrong

Hrají:

Pete Postlethwaite, Mark Lynas, Toyah Frantzen

Producenti:

John Battsek

Kostýmy:

Heidi Miller

(další profese)

Čas hlupáků
(festivalový název) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Čas hlupáků
(festivalový název) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/255259-cas-hlupaku/Krása na zabití

Stáhnout Krása na zabití
Shlédnout Krása na zabití

Krása na zabití (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Krása na zabití (1999):

Mount Rose, Minessota. Malé městečko ztracené uprostřed Ameriky je ale něčím vyjímečné. Každý rok se zde pořádá soutěž o nejkrásnější "náctiletou" slečnu. A právě letos to bude obzvlášť napínavé, největší šance mají Amber Atkinsová (Kirsten Dunst) a proti ní, dcera samotné pořadatelky Becky Ann Leemanová (Denise Richards). A to by bylo, aby maminka (Kirstie Alley) své dceři kapku nepomohla.... Film ze zákulisí soutěže krásy, kde intriky, podvody i pokusy o vraždu jsou na denním pořádku. V hlavních rolích 8 krásných dívek, porota a televizní štáb, který celou taškařici filmuje.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Krása na zabití

Režie:

Michael Patrick Jann

Scénář:

Lona Williams

Kamera:

Michael Alan Spiller

Hudba:

Mark Mothersbaugh

Hrají:

Kirsten Dunst, Ellen Barkin, Allison Janney, Denise Richards, Kirstie Alley, Sam McMurray, Mindy Sterling, Brittany Murphy, Amy Adams, Alexandra Holden, Matt Malloy, Michael McShane, Will Sasso, Adam West, Seiko Macuda, Amanda Detmer, Chris Carlson, Thomas Lennon, Nora Dunn, Lona Williams, Mo Gaffney, Patti Yasutake, Eric D. Howell, Kristin Rudrüd, Richard Narita

Producenti:

Gavin Polone, Judy Hofflund

Střih:

Janice Hampton, David Codron

Scénografie:

Ruth Ammon

Masky:

Desne J. Holland

Kostýmy:

Mimi Melgaard

(další profese)

Krása na zabití (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Krása na zabití na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/21895-krasa-na-zabiti/Fízlové, hajzlové

Stáhnout Fízlové, hajzlové
Shlédnout Fízlové, hajzlové

Fízlové, hajzlové (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Fízlové, hajzlové (2013):

Marilyn Manson si v novém americkém filmu francouzského režiséra a hudebníka Quentina Dupieuxe (Mr. Oizo) zahrál roli emo teenagera. Dupieux točí filmy stejně expresivně, jako dělá svou hudbu. Montuje do sebe nečekané aranže s jednoduchými beaty. I v tomto filmu rozehraje hru gagů, naschválů a parodických situací, které připomenou dávnou Policejní akademii, ale zároveň si „legraci z poldů" dělá dost nekorektním způsobem, ze kterého chvílemi až mrazí.(Artcam)

Některé filmy je třeba vnímat hlavou či srdcem a jiné musíte zkrátka cítit v poněkud odlišných orgánech. Třetí autorský film hudebního producenta a multitalentovaného filmaře Quentina Dupieuxe (aka Mr. Oizo) – který před čtyřmi lety nadchl kritiku hororovou meta-komedií Rubber pojednávající o vraždící telepatické pneumatice – musíte chálovat spodem. Snímek Wrong Cops je přísně vzato vyšinutější, lobotomizovanější spin-off Dupieuxova předchozího, vytříbeně dadaistického opusu Wrong, jenž byl brilantní absurditou zaměřenou mj. na fenomén preventivního unášení psů. V autorově aktuální nonsensové frašce o zdegenerovaných velkoměstských cajtech, kteří jsou v nespecifikovaném světě blízké, zločinu zbavené budoucnosti jedinými skutečnými padouchy, neplatí žádné zákonitosti: vše je tu podřízeno mechanice pudovosti, spontánní debility a nesmyslu. Znuděná, obscenitami přitahovaná ekipa strážců fiktivního pořádku tu čítá i jednookého černocha s malformací lebky, který ve službě skládá tvrdé elektro či strážníka dealujícího drogy v mrtvých krysách. Snímku dominuje výživná sarkastická kreace Marka Burnhama, v krátkých skečích se tu ale mihne třeba Eric Roberts nebo Marilyn Manson coby teenagerská (!) oběť policejní šikany. Oproti vizuální vytříbenosti svých předchozích titulů tu Mr. Oizo sází na záměrně podbarvený lo-fi look, letargické tempo kontrastující s masivně dynamickou hudební stopou, podivně laxní humor a estetiku béčkových filmů sedmdesátých a osmdesátých let. Tenhle film zkrátka není pro každého; na to je v až příliš mnoha ohledech „wrong".(Festival otrlého diváka)

Komedie francouzského hudebníka a režiséra Quentina Dupieuxe nabízí vtipné příběhy, do kterých se dostává znuděný a roztěkaný polda Duke. Vrcholem pak je obtěžování teenagera (vynikající Marilyn Manson) a neúmyslné zastřelení vlastního souseda. Film se odehrává v pomyslném Los Angeles a znázorňuje nejhorší možný fantaskní svět, v němž zkorumpovaní poldové zneužívají svou moc. Nakonec si však diváky svým pokřiveným a bizarním smyslem pro humor získá.(Fresh Film Fest)

Vo svete budúcnosti zločin neexistuje a jedinými gaunermi sú zdegenerovaní veľkomestskí policajti. Neplatia pre nich žiadne zákony, všetko je podriadené ich pudovosti, tuposti a nezmyselnosti. Tretí celovečerný film Quentina Dupieuxa (Mr. Oizo) ponúka estetiku béčkových filmov spred troch-štyroch desaťročí, letargické tempo, dynamickú muziku, bizarný čierny humor, ale napríklad aj Marilyna Mansona v drobnej úlohe teenagera!(4 živly)

Informace o filmu Fízlové, hajzlové

Režie:

Quentin Dupieux

Scénář:

Quentin Dupieux

Kamera:

Quentin Dupieux

Hudba:

Quentin Dupieux

Hrají:

Mark Burnham, Eric Judor, Steve Little, Marilyn Manson, Grace Zabriskie, Eric Wareheim, Daniel Quinn, Hillary Tuck, Jennifer Blanc, Ray Wise, Don Stark, Agnes Bruckner, Brandon Beemer, Jonathan Lajoie, Steve Howey, Jack Plotnick, Kurt Fuller, Eric Roberts, Alyssa Preston, Ping Wu, Izzy Palmieri, Arden Myrin, Mona Walravens

Producenti:

Diane Jassem

Střih:

Quentin Dupieux

Scénografie:

Joan Le Boru

Kostýmy:

Jamie Redwood

(další profese)

Fízlové, hajzlové (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Fízlové, hajzlové na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/332472-fizlove-hajzlove/Partička (TV pořad)

Stáhnout Partička (TV pořad)
Shlédnout Partička (TV pořad)

Partička (TV pořad) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Partička (TV pořad) (2011):

Vtrhne na vaše obrazovky jako uragán! Kdo? No přece Partička s Michalem Suchánkem, Richardem Genzerem, Igorem Chmelou, Ondřejem Sokolem a Danielem Danglem.Zábava tak hustá, že by se dala krájet! Pánové G & S se poprvé na Primě představí v improvizační show, ve které se ovšem sami budou stávat „oběťmi“ svých kolegů. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost vidět, jak si konečně dělá někdo srandu ze „Suchoše a Geni“. A jak takové trápení bavičů vypadá?(oficiální text distributora)

Česká verze pořadu Partička vznikla na základě slovenské verze, zpracované podle celosvětově úspěšného pořadu Whose line is it anyway. Pořad je založen na improvizaci čtyř herců (Richard Genzer, Michal Suchánek, Igor Chmela, Ondřej Sokol), kterým zadává úkoly Dano Dangl. To celé doprovází scénickou hudbou a zvukovými efekty Marián Čurko, který je spolu s Danom součástí i slovenské verze pořadu, kde vystupovali v několika dílech i Genzer se Suchánkem.
Principem je improvizace herců na různá témata na základě určitých pravidel každé z her (Žánry, Překlad, Stop, Reklamace, Abeceda, Jazzík a spousta dalších).(Regg23)

Informace o filmu Partička (TV pořad)

Režie:

Daniel Dangl

Kamera:

Miroslav Čvorsjuk

Hudba:

Marián Čurko

Hrají:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Igor Chmela, Ondřej Sokol, Daniel Dangl, Tatiana Vilhelmová, Petr Vacek, Lucie Bílá, Vojtěch Dyk, Jan Maxián, Jakub Prachař, František Soukup

Partička (TV pořad) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Partička (TV pořad) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/294081-particka/La Parta (TV pořad)

Stáhnout La Parta (TV pořad)
Shlédnout La Parta (TV pořad)

La Parta (TV pořad) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu La Parta (TV pořad) (2015):

Gagy, které Vás rozesmějí, scénky, které Vás dostanou na kolena, písničky, jaké jste ještě neslyšeli. Legendární čtveřice Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol a Igor Chmela se vrací na televizní obrazovky.(TV Barrandov)

Informace o filmu La Parta (TV pořad)

Hrají:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Ondřej Sokol, Igor Chmela, Daniel Dangl

La Parta (TV pořad) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu La Parta (TV pořad) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71069-la-parta/Absurdistán

Stáhnout Absurdistán
Shlédnout Absurdistán

Absurdistán (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Absurdistán (2006):

Mike Judge, jeden z tvůrců seriálu Beavis a Butt-Head, Tatík Hill a spol. a Maléry pana Šikuly, přináší šílenou komedii, která vás donutí dvakrát se zamyslet nad budoucností lidstva. Seznamte se s Joe Bowersem (Luke Wilson). Moudrosti sice moc nepobral, ale když se po jednom nepovedeném vládním experimentu probudí v roce 2505, tak zjistí, že společnost zatím pod náporem reklam a hloupých televizních pořadů úplně zdegenerovala a z něho je rázem nejchytřejší člověk na planetě. A tak je na průměrném Joeovi, aby lidský vývoj vrátil zpátky do správných kolejí!(oficiální text distributora)

Joe je vojákem americké armády. Má svou klidnou práci ve skladě, kam nikdo nechodí. Už jen čeká, až půjde do důchodu. Jenže pro své schopnosti nebo spíš pro svou úplnou průměrnost je vybrán do tajného vládního projektu. Je zmrazený a za rok má být puštěn zase mezi lidi. Ovšem projekt je zrušen a nikdo si na milého Joea ani nevzpomene. Vypuštěn mezi lidi je až v roce 2505 jako nejchytřejší osoba na planetě. Země je v rozpadu, inteligence je na úrovni retardů a nic nefunguje, jak má. Je povolán, aby vyřešil problémy a dal lidem naději, jídlo a řád.(BUD-SFIS)

Informace o filmu Absurdistán

Režie:

Mike Judge

Předloha:

Mike Judge (povídka)

Scénář:

Mike Judge, Etan Cohen

Kamera:

Tim Suhrstedt

Hudba:

Theodore Shapiro

Hrají:

Luke Wilson, Maya Rudolph, Dax Shepard, Terry Crews, Anthony 'Citric' Campos, David Herman, Michael McCafferty, Justin Long, Patrick Fischler, Heather Kafka, Thomas Haden Church, Sara Rue, Stephen Root, Erik Anderson, Robert Musgrave, Andrew Wilson, Caitlin Wehrle, Jason Konopisos, Ryan Christopher, William McMinn, Lidia Porto, Scarface, Randal Reeder, Danny Cochran, Brendan Hill, Kristoffer Kjornes

Střih:

David Rennie

Scénografie:

Darren Gilford

Kostýmy:

Debra McGuire

(další profese)

Absurdistán (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Absurdistán na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/185578-absurdistan/Tele Tele (TV pořad)

Stáhnout Tele Tele (TV pořad)
Shlédnout Tele Tele (TV pořad)

Tele Tele (TV pořad) (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tele Tele (TV pořad) (2000):

Příznivci nejoblíbenějšího pořadu TV NOVA "TELE TELE", který se stal vítězem ankety ANNO 2002, mají další šanci, jak si vychutnat účinkovaní M. Suchánka, R. Genzera, V. Žilkové a J.Cardy. Dvouhodinová videokazeta "TELE TELE - to nejlepší" obsahuje výběr nejznámnějších Zpráv, dále všechny nejlepší scénky rodiny Kopečkovic, výběr pořadu Telekrám, Te péro, Spodek a mnoha dalších. Na výběru nechybí ani Reklamy, Počasí a oblíbené odbourávky.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tele Tele (TV pořad)

Režie:

Ondřej Sokol, Michael Čech, Zuzana Fialová

Scénář:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Veronika Žilková, František Ringo Čech

Hrají:

Michal Suchánek, Richard Genzer, Veronika Žilková, Josef Carda, Pavel Kikinčuk, Kateřina Kaira Hrachovcová, Lenka Filipová, Ondřej Sokol, Jiří Korn, Daniel Vali, František Ringo Čech

Tele Tele (TV pořad) (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tele Tele (TV pořad) na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/76716-tele-tele/Interview

Stáhnout Interview
Shlédnout Interview

Interview (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Interview (2014):

Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapaport (Seth Rogen) jsou autory populárního televizní pořadu o celebritách "Skylark Tonight". Když se jim donese, že severokorejský diktátor Kim Čong-un jejich show miluje, domluví si s ním rozhovor s vidinou, že se prosadí i na poli seriózní žurnalistiky. Zatímco se Dave a Aaron připravují na cestu do Pchjongchjangu,  plány jim poněkum naruší CIA, která dvojici nezkušených šílenců pověří jedním úkolem navíc: misí Kim Čong-una "oddělat"...(Bontonfilm)

Dave Skylark (James Franco) a jeho producent Aaron Rapoport (Seth Rogen) spoločne vedú úspešnú televíznu show o celebritách, pričom sa dozvedia, že veľkým fanúšikom ich programu je aj Kim Čong-un. Rozhodnú sa využiť túto príležitosť, letieť do Severnej Kórey, trochu Kima vyspovedať a zároveň aj konečne ukázať svetu, že vedia byť aj serióznymi novinármi. Všetko sa však obráti naruby, keď sa o ich ceste dozvie CIA, a títo dvaja netrénovaní blázni majú podľa ich pokynov Kima zabiť.(Refresher.sk)

Informace o filmu Interview

Režie:

Evan Goldberg, Seth Rogen

Scénář:

Evan Goldberg, Seth Rogen

Kamera:

Brandon Trost

Hudba:

Henry Jackman

Hrají:

James Franco, Lizzy Caplan, Randall Park, Seth Rogen, Timothy Simons, Anders Holm, Jason Cox, Diana Bang, Mercy Malick, Eminem, Joseph Gordon-Levitt, Rob Lowe, Reese Alexander, Oliver Drawson, Paniz Zade, Larry Hoe, Joe Seo, Alice Wetterlund, Paola Botero, Fred Henderson

Producenti:

James Weaver

Střih:

Zene Baker, Evan Henke

Scénografie:

Jon Billington

Kostýmy:

Carla Hetland

(další profese)

Interview (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Interview na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/357422-interview/Zbrusu Nový zákon

Stáhnout Zbrusu Nový zákon
Shlédnout Zbrusu Nový zákon

Zbrusu Nový zákon (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zbrusu Nový zákon (2015):

Bůh existuje. Žije v Bruselu. A je to pěkně nesnesitelný morous, který nosí ponožky do pantoflí a celé dny tráví vymýšlením absurdních zákonů a znepříjemňuje lidem život. Je to trochu jiný příběh, protože tenhle Bůh má kromě syna Ježíše ještě manželku a malou dceru, která ho nemůže vystát a jednoho dne pošle na truc všem lidem na světě SMS s datem jejich smrti. Co se asi stane, když se někdo dozví, že mu do konce života zbývá měsíc, nebo naopak 62 let?(Aerofilms)

A prvního dne stvořil Brusel. Šedivé město vzápětí ozvláštní žirafy a pštrosi, ale ta pravá zábava nastává, až když Bůh uvede na scénu poněkud omšelého Adama – ostatně ani Van Dormaelův Bůh není žádný atlet nebo myslitel: naopak, vypadá trochu jako hospodský povaleč. V usmoleném tílku sedí za počítačem, pije, kouří a z lidského pinožení má škodolibou legraci. Jeho malé dceři však jednoho dne dojde trpělivost a nechá z božského počítače všem pozemšťanům rozeslat datum jejich smrti. Vzápětí prchá z rodného hnízda, aby objevila šest nových apoštolů.(MFF Karlovy Vary)

„Bůh existuje. Žije v Bruselu. Chová se strašně ke své ženě a dceři. O jeho synovi jsme toho slyšeli dost, o jeho dceři zatím nic. Tou dcerou jsem já. Jmenuji se Ea a je mi deset let. Abych se mu pomstila, rozeslala jsem lidem textovky s datem, kdy umřou..."(Festival francouzského filmu)

Boh existuje. Žije v Bruseli, je poriadne neznesiteľný a celý deň len sedí za počítačom. Jeho syna už poznáte, tak sa pozrieme na jeho dcéru.  Režisér filmu Pán Nikto prichádza do kín s komédiou postavenou na skvelom scenári, ktorá pracuje ako s poetickými a vizuálne uhrančivými pasážami, tak šikovnou situačnou komikou.(ASFK)

„Boh existuje. Žije v Bruseli. Správa sa hrozne k svojej manželke. Veľa sme počuli o jeho synovi, ale veľmi málo o jeho dcére. Ja som jeho dcéra. Volám sa Ea a mám 10 rokov. A kaž- dému na svete som poslala esemesku s dátumom jeho smrti..." Uznávanému belgickému tvorcovi Jacovi van Dormaelovi nikdy nechý- bal dostatok invencie, aby zaujal publikum, hoci jeho nekonvenčné videnie sveta nebolo vždy pre väč- šinu divákov prijateľné. Po 6-ročnej odmlke sa vrátil v najlepšej forme. Precízne hravá, príjemná a často aj zábavná božská fantasy pripomína jeho najznámejšiu snímku Hrdina Toto z roku 1991. Originálny nápad vychádza z premisy, čo ak... Boh naozaj žije! V trojizbovom byte v Bruseli, s bezmennou božskou manželkou a malou dcérou. V tomto svete však Boh nie je láskavý ani pomstychtivý, ale skôr bezcitný bastard, ktorého najviac zo všetkého teší hromada problémov, ktoré si vytvoril vo svojich predstavách. Jeho sebecká povaha odpudzuje každého, kto sa snaží niekomu pomôcť  V postave večne podráždeného človeka, ktorý je sám zodpovedný za vlastné nešťastie, exceluje Benoit Poelvoorde.(Art Film Fest)

Informace o filmu Zbrusu Nový zákon

Režie:

Jaco van Dormael

Scénář:

Thomas Gunzig, Jaco van Dormael

Kamera:

Christophe Beaucarne

Hudba:

An Pierlé

Hrají:

Pili Groyne, Benoît Poelvoorde, Catherine Deneuve, François Damiens, Yolande Moreau, Laura Verlinden, Serge Larivière, Didier De Neck, Romain Gelin, Marco Lorenzini, Anna Tenta, Johan Heldenbergh, David Murgia, Gaspard Pauwels, Bilal Aya, Johan Leysen, Dominique Abel, Lola Pauwels, Sandrine Laroche, Louis Durant, Viviane de Muynck, Pascal Duquenne, Jean-François Wolff, Norbert Rutili, Luc Schiltz, Harry Cleven, Jean-Henri Compère, Tom Audenaert, Thomas Gunzig, Elsa Houben, Jaco van Dormael, Gabriel Boisante, Jérôme Varanfrain

Střih:

Hervé de Luze

Scénografie:

Sylvie Olivé

(další profese)

Zbrusu Nový zákon (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zbrusu Nový zákon na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/405400-zbrusu-novy-zakon/