Čarodějovy hodiny

Stáhnout Čarodějovy hodiny
Shlédnout Čarodějovy hodiny

Čarodějovy hodiny (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Čarodějovy hodiny (2018):

Desetiletý chlapec Lewis se po smrti rodičů odstěhuje do panského sídla svého strýce Jonathana. Strýce i jeho sousedku si brzy oblíbí. V domě se však dějí podivné věci, strýček i jeho sousedka totiž ovládají kouzla. Lewis pomáhá svému kouzelnickému strýčkovi vypátrat hodiny, které by svou kouzelnou mocí mohly způsobit konec světa. Film je natočen podle klasického fantasy románu Johna Bellairse.(Vertical Ent.)

Osiřelý mladík je poslán ke strýčkovi (Jack Black). Brzy pochopí, že strýček je čarodějem, a ocitá se ve světě kouzel. V něm se ale pohybují i představitelé zlých sil. Jako kouzelník, který vyrobil hodiny odtikávající čas do apokalypsy. A ty je nutné včas najít!(Stoka)

Keď sa 10-ročný Lewis (Owen Vaccaro) dozvie, že sa musí presťahovať k svojmu strýkovi, netuší aké magické dobrodružstvo ho čaká. Jeho novým domovom sa stane rozľahlé starodávne sídlo, v ktorom, ako čoskoro zistí, sa dejú veľmi čudné veci. Strýko (Jack Black) a jeho susedka (Cate Blanchett) sú totiž čarodejníci a už dlho sa snažia rozlúštiť tajomstvo strašidelných hodín, tikajúcich v stenách domu. Podarí sa im s Lewisovou pomocou hodiny zastaviť a odvrátiť tak apokalypsu, ktorú kedysi dávno naplánoval jeden zlý čarodejník?(Forum Film SK)

Informace o filmu Čarodějovy hodiny

Režie:

Eli Roth

Předloha:

John Bellairs (kniha)

Scénář:

Eric Kripke

Kamera:

Rogier Stoffers

Hudba:

Nathan Barr

Hrají:

Jack Black, Cate Blanchett, Owen Vaccaro, Kyle MacLachlan, Colleen Camp, Renée Goldsberry, Sunny Suljic, Lorenza Izzo

Producenti:

Eric Kripke, James Vanderbilt

Střih:

Fred Raskin, Andrew S. Eisen

Scénografie:

Jon Hutman

Kostýmy:

Marlene Stewart

(další profese)

Čarodějovy hodiny (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Čarodějovy hodiny na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/548020-carodejovy-hodiny/Bastard

Stáhnout Bastard
Shlédnout Bastard

Bastard (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bastard (1997):

Mladý notorický delikvent Brute dostává poslední šanci žít normální a relativně svobodný život. V rámci nápravného programu, který britské úřady navrhly v roce 1991 pro případy s nižšímy tresty, je poslán do nejzapadlejšího dětského ústavu kdesi v Rumunsku. Přestože je konec dvacátého století, toto místo, které je sirotčincem a dětskou nemocnicí zároveň, připomíná spíše bránu do pekel. Nezkrotný a impulsivní mladík tu více než kde jinde poznává, že některá pravidla lidskosti musí platit a být uznávána i uprostřed chaosu, korupce či nezájmu, který vládne všude kolem. Když neexistují, musí si je vytvořit sám se svým svědomím. Právě tak nedokáže odepřít "lásku" beznadějnému případu, dvanáctileté nemocné romské dívce, která má nejmenší šanci na adopci ze všech chovanců. Přijme její nebezpečnou hru, která jí může zpříjemnit život. I jeho život se od jisté chvíle nenávratně změní.(oficiální text distributora)

V rámci nápravného programu dostal šancu žiť normálny a relatívne slobodný život. Dostal prácu v ústave pre chorých a siroty kdesi v zapadnutom mestečku v Rumunsku.Mladý notorický delikvent Brute dostáva poslednú šancu žiť normálny a relatívne slobodný život. V rámci nápravného programu, ktorý mu navrhli britské úrady v roku 1991 pre prípady s nižšími trestami, ho pošlú do najzapadnutejšieho detského ústavu niekde v Rumunsku. Hoci je už koniec dvadsiateho storočia, toto miesto, ktoré je sirotincom a detskou nemocnicou zároveň, však pripomína skôr bránu do pekla. Neskrotný a impulzívny mladík tu viac než kdekoľvek inde spozná, že niektoré pravidlá ľudskosti musia platiť a byť uznané aj uprostred chaosu, korupcie či nezáujmu, ktorý vládne vôkol. A ak neexistujú, tak ich musí vytvoriť on sám so svojím svedomím. Práve vďaka tomu nedokáže odoprieť aj „lásku" beznádejnému prípadu – dvanásťročnej chorej rómskej dievčine, ktorá má spomedzi všetkých chovancov najmenšiu šancu dostať sa do adoptívnej rodiny. Brute príjme jej nebezpečnú hru, ktorá jej môže spríjemniť život, no aj jeho život sa od tej chvíle zásadne zmení...(TV JOJ)

Informace o filmu Bastard

Režie:

Maciej Dejczer

Scénář:

Cezary Harasimowicz

Kamera:

Arthur Reinhart, Marian Prokop

Hudba:

Michał Lorenc

Hrají:

Til Schweiger, Polly Walker, Pete Postlethwaite, John Hurt, Anthony Higgins, Ida Nowakowska, Jolanta Lothe, Andrzej Grąziewicz, Witold Wieliński, Jerzy Próchnicki, Tony Denham, Rafał Walentowicz, Denis Delic

Producenti:

Lew Rywin, Claus Boje

Střih:

Scott Stevenson

Zvuk:

Mariusz Kuczynski, Aleksander Golebiowski

Scénografie:

Andrzej Przedworski

Kostýmy:

Magdalena Biedrzycka

(další profese)

Bastard (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bastard na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13452-bastard/Mariken

Stáhnout Mariken
Shlédnout Mariken

Mariken (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mariken (2000):

Mariken je překrásná a elegantní středověká pohádka - a vzrušující a podmanivé dobrodružství jedné svéhlavé, silné a výjimečné dívky. Mariken je sirotek. Žije na samotě v lese s podivínským starým poustevníkem. Nikdo neví, odkud pochází, dokonce ani onen excentrický poustevník Archibald, který ji ještě jako malé dítě našel v Přízračném lese. Naučí Mariken vše o okolním světě pomocí barevné, ale velmi cynické knihy Svět je fraška. Na jejich obživu jim stačí mléko jejich kozy. Jednoho dne se Mariken vydá do vesnice koupit novou kozu. Na své dobrodružné cestě do „skutečného světa" potká zábavné, zlé i starostlivé lidi a hodně toho zjistí o jejich dobrých i špatných stránkách.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Mariken

Režie:

André van Duren

Hrají:

Jan Decleir, Kim van Kooten, Willeke van Ammelrooy, Johanna ter Steege, Dora van der Groen, Hans Dagelet, Laurien Van den Broeck, Tom Jansen

Kostýmy:

Charlotte Willems, Kristin Van Passel

(další profese)

Mariken (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mariken na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/110206-mariken/Divoký anděl (TV seriál)

Stáhnout Divoký anděl (TV seriál)
Shlédnout Divoký anděl (TV seriál)

Divoký anděl (TV seriál) (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Divoký anděl (TV seriál) (1998):

Příběh začíná v jednom obyčejném argentinském klášteře, v jehož čele stojí úctyhodný otec Manuel. Právě v tomto klášteře žije od narození sirotek Milagros, které ale všichni přezdívají Cholito. Mili zbožňuje fotbal a jeho hraním tráví většinu času. Chodí oblékaná jako kluk a jejím poznávacím znamením je červená čapka a prořízlá pusa. Protože je Milagros osmnáct, musí z kláštera, který funguje jako dětský domov, odejít. Práci dostane v honosné vile boháčů Di Carlových jako služka.(Pawlinkaaa)

Informace o filmu Divoký anděl (TV seriál)

Režie:

Hernán Abrahamnsohn, Gaita Aragona, Víctor Stella

Hrají:

Natalia Oreiro, Facundo Arana, Victoria Onetto, Gabriela Sari, Arturo Maly, Osvaldo Guidi, Norberto Díaz, Fernanda Mistral, Gino Renni, Silvia Baylé, Valeria Lorca, Verónica Vieyra, Marcelo Mazzarello, Segundo Cernadas, Mariana Arias, Lydia Lamaison, Humberto Serrano, Pablo Novak, Lorena Meritano, Isabel Macedo, Diego Ramos, Regina Lamm, Claudia Albertario, Gogó Andreu, Roberto Antier, Emilio Bardi, Claudia Villafañe, Brian Caruso, Maite Zumelzú, Jorge García Marino, Paola Krum, Florencia Ortiz, Marita Ballesteros, Paula Siero, Rodolfo Machado, Daniel Kuzniecka

Divoký anděl (TV seriál) (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Divoký anděl (TV seriál) na ČSFD

34%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/122064-divoky-andel/Kazatel Kalašnikov

Stáhnout Kazatel Kalašnikov
Shlédnout Kazatel Kalašnikov

Kazatel Kalašnikov (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kazatel Kalašnikov (2011):

Když se bývalý motorkář a člen gangu Sam Childers rozhodne pro životní změnu a odjede do východní Afriky pomáhat na místech zničených občanskou válkou, je otřesen nepopsatelnými hrůzami, které zde místní obyvatelé a obzvlášť děti prožívají. Ignoruje varování svých zkušenějších kolegů a začne na vlastní pěst stavět sirotčinec v místě, jež ho nejvíce potřebuje – v samém středu teritoria ovládaného krutou Armádou Božího odporu, která verbuje do svých řad malé chlapce. Sam si však brzy uvědomí, že aby zachránil co nejvíce dětí, sirotčinec nestačí. Začne organizovat ozbrojené mise hluboko do území nepřítele, kde zachraňuje unesené děti. Skutečný příběh Sama Childerse, drogového dealera, který se rozhodl od základu změnit svůj život a našel poslání jako zachránce tisíců unesených a osiřelých dětí ve válkou zmítaném Súdánu. Roli Childerse, zakladatele humanitární organizace Angels of East Africa, skvěle ztvárnil Gerard Butler.(oficiální text distributora)

Film vypráví příběh bývalého drogového dealera Sam Childerse (Gerard Butler), který najde svou cestu k Bohu a stane se zachráncem pro stovky súdánských dětí, které byly odsouzeny k tomu, aby se staly vojáky.(Greg)

Informace o filmu Kazatel Kalašnikov

Režie:

Marc Forster

Scénář:

Jason Keller

Kamera:

Roberto Schaefer

Hudba:

Asche & Spencer, Thad Spencer

Hrají:

Gerard Butler, Michelle Monaghan, Michael Shannon, Madeline Carroll, Kathy Baker, Souleymane Sy Savane, Corey Large, Fana Mokoena, Misty Mills

Producenti:

Robbie Brenner, Marc Forster

Střih:

Matt Chesse

Scénografie:

Philip Messina

Kostýmy:

Frank L. Fleming

(další profese)

Kazatel Kalašnikov (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kazatel Kalašnikov na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/278295-kazatel-kalasnikov/Nadějné vyhlídky

Stáhnout Nadějné vyhlídky
Shlédnout Nadějné vyhlídky

Nadějné vyhlídky (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nadějné vyhlídky (2012):

Jedenáctiletý Pip je sirotek z chudých poměrů, který vyrůstá u své přísné sestry. Aby si vydělal na živobytí, začne pracovat u velmi bohaté slečny Havishamové. Je to excentrická a podivínská stará panna, která žije v ústraní, nenávidí muže a již roky nevychází na denní světlo. Pip má za úkol dělat společníka její dvanáctileté chráněnce Estelle. Pip se do Estelly zamiluje, ta jím však pro jeho původ pohrdá. O deset let později se na Pipa usměje štěstí, když mu neznámý dobrodinec odkáže velké množství peněz. Pip se stěhuje do Londýna a rozmařilý život ve velkoměstě ho rychle mění v povýšeného snoba. Jako bohatý a perspektivní gentleman se znovu začne ucházet o svou dětskou lásku Estellu. Ale pravda o jeho dobrodiní a záhadně získaném bohatství může zničit vše, na čem mu záleží…(Bioscop)

Informace o filmu Nadějné vyhlídky

Režie:

Mike Newell

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Scénář:

David Nicholls

Kamera:

John Mathieson

Hudba:

Richard Hartley

Hrají:

Jeremy Irvine, Holliday Grainger, Helena Bonham Carter, Ralph Fiennes, Jason Flemyng, Robbie Coltrane, Sally Hawkins, Ewen Bremner, David Walliams, Jessie Cave, Tamzin Outhwaite, Olly Alexander, Toby Irvine, Helena Barlow, William Ellis, Ben Lloyd-Hughes, Daniel Weyman, Pooky Quesnel, Ralph Ineson, Bebe Cave, Katy Allen, Lasco Atkins, Sophie Rundle

Producenti:

Christine Langan, Stephen Woolley, Emanuel Michael

Střih:

Tariq Anwar

Scénografie:

Jim Clay

Kostýmy:

Beatrix Aruna Pasztor

(další profese)

Nadějné vyhlídky (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nadějné vyhlídky na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/292008-nadejne-vyhlidky/Skleněný dům

Stáhnout Skleněný dům
Shlédnout Skleněný dům

Skleněný dům (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Skleněný dům (2001):

Ruby Bakerová žije životem bezstarostného dospívajícího děvčete. Jednoho večera vyrazí s kamarádkami tajně na divoký večírek. Když se vrátí, čeká doma policie, která jí oznámí, že rodiče zahynuli při autonehodě. V den pohřbu se Ruby dozvídá, že rodiče před smrtí určili jako opatrovníky pro ni a jejího mladšího bratra Rhetta své přátele Glassovi. Děti se přestěhují do extravagantního skleněného sídla Glassových v Malibu. Atmosféra je napjatá, Ruby si jen obtížně zvyká na nové prostředí, malý naivní Rhett je naopak oslněn drahými dárky, kterými ho Glassovi zahrnují. Brzy se ale začne ukazovat, že Erin a Terry Glassovi nejsou tak zcela milujícími adoptivními rodiči, jak by se mohlo na první pohled zdát. Luxusní sídlo je jakousi zlatou klecí, Erin a Terry se často hádají. Ruby se prostřednictvím právníka podaří zjistit, že po smrti rodičů získala díky pojistce jmění v hodnotě několika milionů dolarů. Erin má problémy s drogami (i když dětem tvrdí, že trpí cukrovkou a v injekcích si píchá inzulin) a Terryho trápí dluhy. Teď jsou jejími poručníky. Byla smrt rodičů skutečně jen nešťastná autonehoda?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Skleněný dům

Režie:

Daniel Sackheim

Scénář:

Wesley Strick

Kamera:

Alar Kivilo

Hudba:

Christopher Young

Hrají:

Leelee Sobieski, Diane Lane, Stellan Skarsgård, Bruce Dern, Kathy Baker, Trevor Morgan, Chris Noth, Michael O'Keefe, Gavin O'Connor, Carly Pope, China Jesusita Shavers, Agnes Bruckner, Michael Paul Chan, Erick Avari, John Billingsley, January Jones, Brent Sexton, Drew Snyder, Rita Wilson, Michele Nordin, Rutanya Alda, Rachel Wilson, Vyto Ruginis, Julia Vera, Paul Tuerpe

Producenti:

Neal H. Moritz

Střih:

Howard E. Smith

Scénografie:

Jon Gary Steele

Kostýmy:

Chrisi Karvonides-Dushenko

(další profese)

Skleněný dům (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Skleněný dům na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15971-skleneny-dum/Annie

Stáhnout Annie
Shlédnout Annie

Annie (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Annie (2014):

Annie, kterou její rodiče jako malou opustili s příslibem, že se pro ni jednoho dne vrátí, ztrpčuje život její zlá pěstounka, slečna Hanniganová (Cameron Diaz). Když se ale za velmi průhledných okolností odhodlaný podnikatel a kandidát na pozici starosty New Yorku Will Stacks (Jamie Foxx) na doporučení své geniální viceprezidentky Grace (Rose Byrne) a rafinovaného a vychytralého poradce Guye (Bobby Cannavale) rozhodne Annie ujmout, jedná se o krok, který jí změní celý život. Stacks je přesvědčen o tom, že je pro Annie spásou, ale vzhledem k její sebejisté a vždy optimistické povaze je docela klidně možné, že tomu bude přesně naopak.(Falcon)

Když byla Annie (Quvenzhané Wallis) malá, opustili ji rodiče, a proto žije s dalšími opuštěnými dětmi u zahořklé pěstounky slečny Collen Hannigan (Cameron Diaz). Jednoho dne Annie náhodou vrazí do milionáře a aktuálního kandidáta na starostu Williama Stackse (Jamie Foxx), který ji zachrání před projíždějícím autem. Stacks situaci využije ke své kampani a stane se dočasným pěstounem Annie. I přes odlišnost svých povah si jeden druhého oblíbí. S blížícími volbami se ovšem situace začne komplikovat.(vanityfair)

Annie (Quvenzhané Wallis) je mladá, energická a plná života aj napriek tomu, že ju opustili rodičia a žije v sirotinci u Miss Hannigan (Cameron Diaz). Keď sa Benjamin Stoh (Jamie Fox), magnát a kandidát na starostu, s Annie náhodou stretne, využije príležitosť a adoptuje si ju kvôli kampani. Po čase si jeden druhého obľúbia. U Benjamina nastáva zlom v okamihu, keď sa musí rozhodnúť medzi Annie a vlastnou kariérou. Príbeh skomplikujú aj Annini rodičia, ktorí sa nečakane objavia na scéne.(nikus120)

Informace o filmu Annie

Režie:

Will Gluck

Scénář:

Will Gluck, Aline Brosh McKenna

Kamera:

Michael Grady

Hrají:

Jamie Foxx, Quvenzhané Wallis, Rose Byrne, Bobby Cannavale, Adewale Akinnuoye-Agbaje, David Zayas, Cameron Diaz, Nicolette Pierini, Dorian Missick, Tracie Thoms, Mike Birbiglia, Andrew Fleming, Ty Jones, Donnamarie Recco, Patricia Clarkson, Bobby Moynihan, Mila Kunis, Ashton Kutcher, Hunter Goligoski, Booch O'Connell, Paulina Simkin, William Henderson White, Evie Paller, Jared Brito, Zoe Margaret Colletti, Rihanna, Michael J. Fox, Marc I. Daniels, Doris McCarthy, Derrick Baskin, Danny Flaherty, Pernell Walker, Taylor Richardson, Brendan Burke, Molly Prather, Darren Whitfield

Producenti:

Celia D. Costas, Will Smith, James Lassiter, Will Gluck

Střih:

Tia Nolan

Scénografie:

Marcia Hinds

Kostýmy:

Renee Ehrlich Kalfus

(další profese)

Annie (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Annie na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/337753-annie/Zachraňte Willyho!

Stáhnout Zachraňte Willyho!
Shlédnout Zachraňte Willyho!

Zachraňte Willyho! (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zachraňte Willyho! (1993):

Willy je nádherná kosatka uvězněná v příliš těsné nádrži Tichomořského severozápadního vodního parku. O nocích volá po své rodině, která dovádí v nedalekém zálivu. Nikdo nerozumí jeho nářkům a náladám - kromě dvanáctiletého chlapce, který až moc dobře ví, co to znamená žít bez rodiny. Zachraňte Willyho je milý a dojemný příběh přátelství chlapce a velryby. Když se chlapec dozví, jaký nešťastný osud jeho přítele čeká, vymyslí vlastní plán a svede boj s časem, aby Willyho vrátil do jeho přirozeného domova. Kritika označila tento film za velice přesvědčivý druh zábavy a filmové obecenstvo se všude tam, kde se promítal, zamilovalo do jeho hlavního hrdiny, nevšední třítunové kosatky.(oficiální text distributora)

Willy je nádherná kosatka uväznená v príliš tesnej nádrži Tichomorského severozápadného vodného parku. Po nociach volá na svoju rodinu, ktorá vyvádza v neďalekom zálive. Nikto nerozumie jeho nárekom a náladám - okrem dvanásťročného chlapca, ktorý až priveľmi dobre vie, čo to znamená žiť bez rodiny. Zachráňte Willyho je milý a dojemný príbeh priateľstva chlapca a veľryby. Keď sa chlapec dozvie, aký nešťastný osud jeho priateľa čaká, vymyslí vlastný plán a rozpúta boj s časom, aby Willyho vrátil do jeho prirodzeného domova. Kritika označila tento film za veľmi presvedčivý druh zábavy a filmové obecenstvo sa všade tam, kde sa premietal, zamilovalo do jeho hlavného hrdinu, neobyčajnej trojtonovej kosatky.(TV Markíza)

Informace o filmu Zachraňte Willyho!

Režie:

Simon Wincer

Scénář:

Keith Walker, Corey Blechman

Kamera:

Robbie Greenberg

Hudba:

Basil Poledouris

Hrají:

Jason James Richter, Lori Petty, Jayne Atkinson, August Schellenberg, Michael Madsen, Michael Ironside, Richard Riehle, Mykelti Williamson, Michael Bacall, Danielle Harris, Keiko, Rob Sample

Producenti:

Lauren Shuler Donner

Střih:

O. Nicholas Brown

Scénografie:

Charles Rosen

Kostýmy:

April Ferry

(další profese)

Zachraňte Willyho! (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zachraňte Willyho! na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/14520-zachrante-willyho/Obr Dobr

Stáhnout Obr Dobr
Shlédnout Obr Dobr

Obr Dobr (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Obr Dobr (2016):

Příběh mladé dívky a laskavého obra známého jako Obr Dobr, kteří se vydávají na dobrodružnou cestu s cílem zajmout zlé lidožroutské obry, kteří pronikají do světa lidí.(Freeman Ent.)

Vydejte se spolu se Sofií do magického světa Obra Dobra, laskavého, ale trochu popleteného obra, který umí lidem namíchat ty nejkrásnější sny. Aby do našeho světa nepronikli jeho zlí lidožraví bratři, musí se Sofií vymyslet plán, jak jim v tom jednou provždy zabránit. Držte si klobouky, čoklověci, dobrodružná výprava dvou přátel začíná!(Magic Box)

Ve filmu se spojuje talent tří velkých vypravěčů - Roalda Dahla, Walta Disneye a Stevena Spielberga, aby na filmovém plátně ožila Dahlova klasika. Film vypráví pohádkový příběh malé dívky Sofie a obra, který jí představuje divy a nástrahy země obrů. Obr BFG je velkým a přátelským obrem a není jako ostatní obyvatelé země obrů. Měří ve stoje čtyřiadvacet stop, má obrovité uši a vytříbený smysl pro vůně. Je nejmenším ze všech obrů v zemi a je vegetarián. Po svém příjezdu do země obrů má Sophie zpočátku strach, ale zjistí, že BFG je docela okouzlující. Učí Sophii vše o magii snů. A protože žili oba až do té doby sami ve svém vlastním světě, náklonnost jednoho k druhému rychle roste.(mac000)

Môže malé dievčatko zvíťaziť nad hroznými, ozrutnými obrami - ľudožrútmi, ktorí šíria strach po celej krajine? Máte pravdu - nemôže. Iba ak ... iba ak by jej pomohol dobrý kamarát, rovnako veľký ako oni - Kamoš Obor. Ale nemyslite si, že malá Sophia sa bude nejako veľmi báť! Kamoš Obor je totiž veľmi zábavný spoločník a Sophiu i vás často rozosmeje. No a pretože má rád deti, určite sa stane aj vaším kamarátom.(Forum Film SK)

Informace o filmu Obr Dobr

Režie:

Steven Spielberg

Předloha:

Roald Dahl (kniha)

Scénář:

Melissa Mathison

Kamera:

Janusz Kamiński

Hudba:

John Williams

Hrají:

Mark Rylance, Ruby Barnhill, Bill Hader, Penelope Wilton, Rebecca Hall, Jemaine Clement, Michael Adamthwaite, Adam Godley, Ólafur Darri Ólafsson, Jonathan Holmes, Gerardo Barcala, John Specogna, Callum Seagram Airlie, Rafe Spall, Marilyn Norry

Producenti:

Steven Spielberg, Frank Marshall, Sam Mercer

Střih:

Michael Kahn

Scénografie:

Rick Carter, Robert Stromberg

Kostýmy:

Joanna Johnston

(další profese)

Obr Dobr (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Obr Dobr na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/389286-obr-dobr/