High Strung

Stáhnout High Strung
Shlédnout High Strung

High Strung (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu High Strung (2016):

Informace o filmu High Strung

Režie:

Michael Damian

Scénář:

Michael Damian, Janeen Damian

Kamera:

Viorel Sergovici

Hudba:

Nathan Lanier

Hrají:

Keenan Kampa, Nicholas Galitzine, Jane Seymour, Sonoja Mizuno, Paul Freeman, Maia Morgenstern, Oxana Moravec, Richard Southgate, Giulia Nahmany

Producenti:

Michael Damian, Janeen Damian

Střih:

Janeen Damian

Scénografie:

Mihai Dorobantu

(další profese)

High Strung (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu High Strung na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/426889-high-strung/IS: Infinite Stratos (TV seriál)

Stáhnout IS: Infinite Stratos (TV seriál)
Shlédnout IS: Infinite Stratos (TV seriál)

IS: Infinite Stratos (TV seriál) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu IS: Infinite Stratos (TV seriál) (2011):

V blízké budoucnosti jsou Infinite Stratos, vytvořené japonským vědcem, nejvyspělejší bojové stroje na světě, daleko převyšující všechny ostatní technologie. Díky této ohromné převaze schválí nejvýznamnější státy světa tzv. Aljašskou dohodu, která zaručuje, že IS nebudou použity pro válečné účely. Bohužel pro muže, pouze ženy dokážou řídit tyto stroje. Výjimkou je patnáctiletý Ichika Orimura, jenž jako jediný muž na světě dokáže IS ovládat. Proto je donucen jít na elitní mezinárodní IS akademii, kde jsou trénováni nejlepší piloti z celého světa. Zde je jako jediný chlapec okamžitě středem pozornosti všech dívek a tak začíná jeho rušný školní život.(J-kob)

Orimura Ichika vo svojich 15 rokoch začína navštevovať IS Akadémiu. Tu sa učia mladé dievčatá ovládať IS zbrane, ktoré ich aj ako jediné dokážu obsluhovať. Je to zvláštne, ale Ichika je jediný muž na svete, ktorý tieto zbrane dokáže obsluhovať tiež. Na akadémii je teda obklopený samými ženami, čo mu však nie je až tak príjemné. Stretáva tu aj Shinonono Houki, svoju kamarátku z detstva a dokonca sa s ňou má deliť o internátnu izbu. Aby toho na neho nebolo málo, zistí, že jedným z inštruktorov je i jeho staršia sestra, s ktorou to tiež nebude mať ľahké.(Trip)

Informace o filmu IS: Infinite Stratos (TV seriál)

Režie:

Jasuhito Kikuči

Předloha:

Izuru Jumizuru (kniha)

Scénář:

Činacu Hódžó, Acuhiro Tomioka, Fumihiko Šimo

Hudba:

Masumi Itó

Hrají:

Jumi Hara, Brittney Karbowski, Monica Rial, Kana Hanazawa, Kóki Učijama, Makoto Jasumura, Jukana, Marina Inoue, Mai Kadowaki, Jóko Hikasa, Megumi Tojoguči, Kei Mizusawa, Asami Šimoda, Noriko Šitaja, Saori Seto, Jukari Tamura, Rjóko Tanaka

IS: Infinite Stratos (TV seriál) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu IS: Infinite Stratos (TV seriál) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/290022-is-infinite-stratos/Paříž 15:17

Stáhnout Paříž 15:17
Shlédnout Paříž 15:17

Paříž 15:17 (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Paříž 15:17 (2018):

V podvečer 21. srpna 2015 svět v němém úžasu sledoval oznámení v médiích o zmařeném teroristickém útoku ve vlaku Thalys #9364 na trase do Paříže – pokusu o teroristický útok zabránili tři odvážní mladí Američané cestující po Evropě. Film sleduje životní příběhy těchto tří přátel, od jejich dětských, přes hledání svého místa v životě, až po sérii málo pravděpodobných událostí vedoucích k útoku.(Vertical Ent.)

21.augusta 2015 si celý svet v ohromení vydýchol, keď médiá ohlásili zmarený teroristický útok na vlak # 9364 smerujúci do Paríža. Za obdivuhodným hrdinským činom stála trojica mladých Američanov cestujúcich po Európe, ktorí premohli ťažko ozbrojeného Maročana pripraveného zabíjať...(Continental)

Informace o filmu Paříž 15:17

Režie:

Clint Eastwood

Scénář:

Dorothy Blyskal

Kamera:

Tom Stern

Hudba:

Christian Jacob, Thomas Newman

Hrají:

Judy Greer, Jenna Fischer, Thomas Lennon, Jaleel White, Tony Hale, Lillian Solange Beaudoin, Sinqua Walls, P.J. Byrne, Bryce Gheisar, Robert Pralgo, Steve Coulter, Gary Weeks, Jeanne Goursaud, Elena Campbell-Martinez, Seth Meriwether, Ray Corasani, Kevin Mukherji

Producenti:

Clint Eastwood, Tim Moore

Střih:

Blu Murray

Scénografie:

Kevin Ishioka

Kostýmy:

Deborah Hopper

(další profese)

Paříž 15:17 (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Paříž 15:17 na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/558518-pariz-15-17/Gekidžóban Clannad

Stáhnout Gekidžóban Clannad
Shlédnout Gekidžóban Clannad

Gekidžóban Clannad (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gekidžóban Clannad (2007):

Film se odehrává na střední škole v Japonsku. Okazaki Tomoya je student třetího ročníku, který studium nebere vážně. Vždycky chodí pozdě na vyučování a svými spolužáky, kteří jsou zaneprázdněni přípravami na své závěrečné zkoušky, je považován za delikventa. Netřeba dodávat, že nemá moc přátel, až na jednoho. Jednoho dne se však setká s Furukawou Nagisou, která na škole zůstala sama bez přátel, protože všichni už dávno absolvovali. Zpočátku si o ní myslí, že je pouhá nemotorná holka, ale seznámí se s ní blíže a začne k ní chovat silné city, které ona začne opětovat.(Jigvell)

Informace o filmu Gekidžóban Clannad

Režie:

Osamu Dezaki

Hrají:

Kendži Nodžima, Hóko Kuwašima, Hikaru Midorikawa, Daisuke Sakaguči, Satomi Kórogi, Júko Minaguči, Mai Nakahara, Jukitoši Tokumoto, Hiroki Takahaši, Moju Arišima, Kikuko Inoue

Gekidžóban Clannad (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gekidžóban Clannad na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/202703-gekidzoban-clannad/Balls Out: Garyho výzva

Stáhnout Balls Out: Garyho výzva
Shlédnout Balls Out: Garyho výzva

Balls Out: Garyho výzva (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Balls Out: Garyho výzva (2009):

Nadějný tenista Gary se rozhodl vydat vlastní cestou a se sportem sekl. K tenisu se ale úplnou náhodou vrací jako asistent trenéra na jedné střední škole. Když současný kouč nečekaně zemře, ujímá se jeho místa. Na starost dostane několik puberťáků, jejichž snem je výhra poháru. Hrají: R. Quaid, S. W. Scott, E. Wallaceová, B. Eaton. Režie D. Leiner (89 min(oficiální text distributora)

Gary Houseman se narodil v rodině tenisových nadšenců. Jeho otec měl radši jeho bratra, proto se Gary jednoho dne rozhodl, že odejde do Mexika a začne hrát tenis v poloprofesionální lize. Bohužel tam měl problémy a musel odejít. Rozhodl se, že už nechce mít s tenisem nic společného, pořídil si obytný vůz a odešel dělat údržbáře do školy. Tam se setkal s tenisovým trenérem, který mu nabídnul, aby mu dělal asistenta. Gary toto místo přijal, ale trenér zanedlouho během vyučování náhle zemřel. Gary spolu se studentem univerzity (který ale tenisu moc nerozuměl) se stali trenéry školního družstva a rozhodli se splnit sen bývalého trenéra - dostat mladé tenisty na státní soutěž. Za pomoci Garyho svérázných metod se na soutěž dostanou. A nejen to…(renegrido)

Informace o filmu Balls Out: Garyho výzva

Režie:

Danny Leiner

Scénář:

Andy Stock, Rick Stempson

Kamera:

Rogier Stoffers

Hudba:

John Swihart

Hrají:

Seann William Scott, Randy Quaid, Brando Eaton, Emilee Wallace, A.D. Miles, Leonor Varela, Ryan Simpkins, Conor Donovan, Allen Evangelista, Justin Chon, Chandler Canterbury, Meredith Eaton, Sterling Knight, Deke Anderson, Ryan Lee, Dani Dwyer, Matthew Garth II, Jorge A. Jimenez, Evan Gamble, Daniel Ross Owens, Cameron Dwyer, Jerry Haynes

Producenti:

John Penotti

Scénografie:

Steve Rosenzweig

Kostýmy:

Leeann Radeka

(další profese)

Balls Out: Garyho výzva (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Balls Out: Garyho výzva na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/208312-balls-out-garyho-vyzva/Kono danši, ningjo hiroimašita.

Stáhnout Kono danši, ningjo hiroimašita.
Shlédnout Kono danši, ningjo hiroimašita.

Kono danši, ningjo hiroimašita. (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kono danši, ningjo hiroimašita. (2012):

Krátký film z alternativního současného světa o vztahu studenta a mořského muže je v pořadí druhým příběhem série Kono danshi, pro kterou je charakteristická zvláštní výrazná zajímavá grafika a animace kombinující několik různých stylů.Shima Kawauchi žil jen se svým dědou. Vždy se snažil všem vyhovět, být dobrým žákem a být přátelský, ale pod touto maskou skrýval pocit naprosté osamělosti. Od dětství chodil tajně plakat na opuštěné molo na pláži. Když rodiče nepřijeli ani na dědečkův pohřeb, šel se po obřadu vyplakat na molo, urna mu vyklouzla z ruky a on se za ní bezmyšlenkovitě vrhl do moře. Probral se na pláži, kde se nad ním skláněl krásný zlatovlasý muž s rybím tělem od pasu dolů. Ten plačícímu chlapci nabídl, že s ním zůstane. Shima souhlasil a nastěhoval mořského muže do obývacího pokoje do nafukovacího bazénku. Pojmenoval ho „pan Isaki" podle ryby, kterou měl právě v lednici. Shima si na Isakiho brzy zvykl, začal se mu svěřovat a byl šťastný. Isaki byl ale šťastný pouze, když byli spolu. Neslavný pokus vydat se za Shimou do školy, nedělní příhoda z pláže a každodenní pozdní návraty Shimy domů kvůli festivalu Isakiho přesvědčily, že už pro něj v životě Shimy není místo. Doufal, že jeho utrpení ukončí návrat do moře. Shima našel dům prázdný. Běžel na pláž, marně volal Isakiho a zoufalý skočil z mola. Skončí tenhle vztah člověka a mořské bytosti stejně tragicky jako příběh o Malé mořské víle?(bergenia)

Informace o filmu Kono danši, ningjo hiroimašita.

Režie:

Sóbi Jamamoto

Hrají:

Júki Kadži

Kono danši, ningjo hiroimašita. (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kono danši, ningjo hiroimašita. na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/365135-kono-dansi-ningjo-hiroimasita/Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál)

Stáhnout Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál)
Shlédnout Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál)

Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál) (2012):

Informace o filmu Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál)

Hrají:

Minori Čihara, Hiro Šimono, Aja Endó

Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dakara boku wa, H ga dekinai. (TV seriál) na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/320505-dakara-boku-wa-h-ga-dekinai/Another Gay Movie

Stáhnout Another Gay Movie
Shlédnout Another Gay Movie

Another Gay Movie (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Another Gay Movie (2006):

Andy je typický americký středoškolák, kterého trápí nejvíc to, že je stále panic. Myslí pouze na sex s kýmkoli, s čímkoli, a hlavně hned. Stejný problém kupodivu řeší i jeho tři nejbližší kamarádi – sympatický sportovec Jarod, třídní šprt a romantik Griff a výstřední milovník gay filmů Nico. Všichni si přísahají, že do konce léta přijdou o panictví. K tomu jim mají pomoci triky, které se naučí od drsné lesby Muffler, o které kolují sexuální legendy. Tato komedie si utahuje nejen z „heterosexuálních“ filmů typu Prci, prci, prcičky, ale i z gay klasik jako jsou Klub zlomených srdcí nebo Queer as Folk. Zároveň film zůstává natolik citlivý, aby pod povrchním tlacháním o sexu objevil příběh o přátelství a ztrátě dětské nevinnosti.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Another Gay Movie

Režie:

Todd Stephens

Scénář:

Todd Stephens

Kamera:

Carl Bartels

Hrají:

Michael Carbonaro, Jonah Blechman, Richard Hatch, Darryl Stephens, Jonathan Chase, Ashlie Atkinson, Scott Thompson, Alyshia Ochse, Mitch Morris, Angela Oh, Joanna Leeds, Graham Norton, Jenny Hinkey, Tate Hanyok, Chris Anthony Miller

Producenti:

Jenny Hinkey

Scénografie:

Chris Anthony Miller

(další profese)

Another Gay Movie (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Another Gay Movie na ČSFD

31%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/223263-another-gay-movie/Orange (TV seriál)

Stáhnout Orange (TV seriál)
Shlédnout Orange (TV seriál)

Orange (TV seriál) (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Orange (TV seriál) (2016):

16letá dívka Takamiya Naho dostane podivný dopis, který poslalo její 26leté já. Nejdříve si myslí, že je to jen vtip, ale vše, co je napsané v dopise, se stane. Včetně příchodu nového studenta Naruse Kakeru. Na konci dopisu 26letá Naho píše, že jediné, čeho ve svém životě lituje, je to, že Kakeru už s nimi není, a žádá 16letou Naho, aby na něho dávala dobrý pozor.(Harroc)

Každý z nás něčeho lituje, ať už jde o promarněné příležitosti, špatná rozhodnutí nebo směr, kterým se náš život vydal. Pokud by existovala možnost, jak změnit minulost a těmto chybám se vyhnout, nebylo by hloupé ji nevyužít? Takamiya Naho je obyčejné mladé děvče, které jednoho dne objeví tajemný dopis, jehož autorem je její o jedenáct let starší já. Původně si myslí, že je to vtip, ovšem fakt, že písmo je stejné jako to její, ji znepokojuje. Když se navíc události popsané v dopise začnou naplňovat s hrozivou přesností, začne Naho o významu této zprávy uvažovat. Hlavním obsahem dopisu je kromě vylíčení některých událostí, které se mají stát, i žádost, aby Naho chránila to, co je jí nejcennější a zároveň bedlivě sledovala nového studenta v jejich třídě, chlapce jménem Naruse Kakeru. Ten se velmi rychle stává členem party, v které je i Naho, a mezi oběma mladými lidmi se pomalu začíná vytvářet velmi silné pouto...(Jeoffrey)

Informace o filmu Orange (TV seriál)

Režie:

Hiroši Hamasaki, Takahiko Kjógoku, Júičiró Jano

Hrají:

Kana Hanazawa, Jú Asakawa, Mamiko Noto, Tomohiro Cuboi, Ajane Sakura, Kazujuki Okicu

Orange (TV seriál) (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Orange (TV seriál) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/443023-orange/Rosario to Vampire (TV seriál)

Stáhnout Rosario to Vampire (TV seriál)
Shlédnout Rosario to Vampire (TV seriál)

Rosario to Vampire (TV seriál) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Rosario to Vampire (TV seriál) (2008):

Finanční problémy zapříčiní, že Aono Tsukune se nemůže dostat na žádnou střední školu. Čirou náhodou mu však přijde dopis s potvrzením, že byl nakonec na nějakou přijat. Youkai? O tom nikdy neslyšel. Přesto do této speciální střední nastoupí. Proč speciální? Youkai je střední škola pro nadpřirozené bytosti a Tsukune je obyčejný člověk. Kdo větří problémy, větří správně. Když to náš milý hrdina zjistí, chce utéct, jenomže to už se stačil seznámit s pohlednou spolužačkou Mokou, která se, když přijde o růženec, jež zdobí její krk, promění v upírku.(Zíza)

Informace o filmu Rosario to Vampire (TV seriál)

Režie:

Takajuki Inagaki, Šin Itagaki

Hrají:

Nana Mizuki, Rie Kugimija, Šúiči Ikeda, Takehito Kojasu, Tomokazu Seki, Monica Rial, Jukana, Saori Gotó, Sajuri Jahagi, Majuki Makiguči, Rjóta Takeuči, Nobuo Tobita, Čihiro Suzuki, Daisuke Kišio, Nobujuki Hijama, Haruhi Nanao

Rosario to Vampire (TV seriál) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Rosario to Vampire (TV seriál) na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/240864-rosario-to-vampire/