Na palmě (TV pořad)

Stáhnout Na palmě (TV pořad)
Shlédnout Na palmě (TV pořad)

Na palmě (TV pořad) (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Na palmě (TV pořad) (2000):

Skrytá kamera, zábavné scénky dvojice bavičů Zdeněk Izer & Marek Dobrodinský a známá osobnost nachytaná skrytou kamerou v různé situaci nám ukáže, jak na daný souhrn okolností zareaguje a následně bude ve studiu od dvojice moderátorů vyzpovídána a odměněna kokosovým ořechem. To vše připraveno jen pro tento zábavný pořad…(Stocki)

Informace o filmu Na palmě (TV pořad)

Režie:

Antonín Vomáčka

Hrají:

Zdeněk Izer, Marek Dobrodinský, Marek Eben, Václav Vydra nejml., Marek Vašut, Jan Čenský, Pavel Soukup, Radim Uzel, Luděk Sobota, Marian Labuda st., Roman Pomajbo, Jan Kraus, Ivan Vyskočil, Karel Černoch, Tomáš Töpfer, Aleš Cibulka, Adriana Sobotová, Claudia Vašeková, Pavel Nový, Valérie Zawadská, Alena Zárybnická, Otakar Brousek ml., Iveta Bartošová, Anife Ismet Hassan-Vyskočilová, Petra Černocká, Věra Galatíková, Olga Šípková

Na palmě (TV pořad) (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Na palmě (TV pořad) na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/251153-na-palme/Dokonalá chůva

Stáhnout Dokonalá chůva
Shlédnout Dokonalá chůva

Dokonalá chůva (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dokonalá chůva (2014):

Manželé Linda a Mark shánějí novou chůvu pro svoji malou dcerku Chloe. Jednoho dne se před jejich dveřmi objeví mladá dívka Heather. Ta si Chloe rychle získá a rodiče jí rádi práci svěří. Po nějakém čase se ale v rodině začnou dít zvláštní věci a Linda tuší, že jim Heather o sobě neřekla celou pravdu...Linda má zdánlivě dokonalou rodinu. Její manžel Mark je pohledný a osmiletá dcera Chloe je prostě okouzlující. Jenže pak Chloe ublíží starší chůva, která trpí demencí. Linda si chce být stoprocentně jistá, že se už nikdy nic takového nestane. Nová chůva Heather se zpočátku zdá být dokonalá a skvěle zapadne do rodiny. Jenže Heather se tajně vyžívá v intrikách, rozvrací Lindin vztah s Markem a libuje si v následných zmatcích. Linda navíc ke svému zděšení postupně zjišťuje, že Heather má s její rodinou ještě mnohem zlověstnější plány.(TV Prima)

Linda (Laura Allen) má zdanlivo dokonalú rodinu. So sympatickým manželom Markom (Cam Gigandet) majú rozkošnú osemročnú dcérku Chloe (Farrah Mackenzie). Jej staršia opatrovateľka s rozvíjajúcou sa demenciou ju už nemohla ďalej opatrovať, pretože Chloe pri nej došla k úrazu. Linda aj Mark sú príliš pracovne vyťažení, nemajú preto inú možnosť, ako urýchlene nájsť niekoho nového. Pre svoje dieťa chcú zabezpečiť tú najlepšiu starostlivosť a aby sa jej už nikdy nič podobné nestalo. Spočiatku sa Heather (India Eisley), nová opatrovateľka, zdá byť ideálnym doplnkom tejto prakticky dokonalej rodiny. Zdanie však klame. Heather je intrigánka, ktorá využíva praskliny vo vzťahu Marka a Lindy. Marka sa pokúsi zviesť, najradšej by sa videla na Lindinom mieste a malú Chloe unesie!(TV Markíza)

Informace o filmu Dokonalá chůva

Režie:

Nancy Leopardi

Scénář:

Brian McAuley

Kamera:

Andrew Russo

Hudba:

Roy Mayorga

Hrají:

Laura Allen, India Eisley, Cam Gigandet, Farrah Mackenzie, Renée Felice Smith, Richard Portnow, David Sullivan, Andy Mackenzie, Andre Gower, Carol Herman

Producenti:

Ross Kohn

Střih:

Rowan Glenn

Scénografie:

Jessica Mahnke

Kostýmy:

Martha Gretsch

(další profese)

Dokonalá chůva (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dokonalá chůva na ČSFD

46%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/400754-dokonala-chuva/Jackass: Děda Mizera .5

Stáhnout Jackass: Děda Mizera .5
Shlédnout Jackass: Děda Mizera .5

Jackass: Děda Mizera .5 (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jackass: Děda Mizera .5 (2014):

Pokračování příběhu Dědy Mizery nabízí zcela nový pohled na život Irvinga Zismana. Spousta bonusových scén a legrace za přispění Spika Jonze a Catherine Keenerové. Fanoušci Jackass se mohou těšit na zlobivé alter ego Johnnyho Knoxvilla.Kontroverzní osmdesátník Irving Zisman nabízí další dávku bláznivých kousků v pokračování příběhu Dědy Mizery. V novém snímku se objevují scény, které byly pro původní film příliš ostré. Užijte si čtyřicet minut nepřetržitého smíchu nad bonusovými scénami zakončenými diskuzí Knoxvilla, Jonze a odvážného režiséra Tremaina u kulatého stolu.(HBO Europe)

Informace o filmu Jackass: Děda Mizera .5

Režie:

Jeff Tremaine

Scénář:

Spike Jonze, Johnny Knoxville, Jeff Tremaine

Hudba:

Sam Spiegel

Hrají:

Georgina Cates, Spike Jonze, Catherine Keener, Johnny Knoxville, Jackson Nicoll

Jackass: Děda Mizera .5 (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jackass: Děda Mizera .5 na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/374669-jackass-deda-mizera-5/Open Windows

Stáhnout Open Windows
Shlédnout Open Windows

Open Windows (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Open Windows (2014):

Když Nick (Elijah Wood) zjistí, že vyhrál večeři se svou oblíbenou hvězdou Jill Goddard (Sasha Grey), je neuvěřitelně nadšený, že konečně dostal šanci setkat se s ní. To vzrušení ho opustí, když zjistí, že herečka nesdílí stejné nadšení jako on. Jillin manažer Chord (Neil Maskell) mu nabídne něco, co nemůže odmítnout: Chord umožní Nickovi neustále sledovat Jill přes počítač. Nick se zpočátku zdráhá, ale Chord ho přesvědčí tím, že by měl dostat alespoň nějakou šanci se k herečce přiblížit. Nick začne svou hvězdu sledovat. Posléze zjišťuje, že není vše v pořádku a že Chord na něj ušil boudu.(Terva)

Informace o filmu Open Windows

Režie:

Nacho Vigalondo

Scénář:

Nacho Vigalondo

Hudba:

Jorge Magaz

Hrají:

Elijah Wood, Sasha Grey, Neil Maskell, Iván González, Owen Egerton, Daniel Pérez Prada, Nic Brown, Trevante Rhodes

Producenti:

Mercedes Gamero, Belén Atienza

Střih:

Bernat Vilaplana

(další profese)

Open Windows (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Open Windows na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/329656-open-windows/Nejhledanější muž

Stáhnout Nejhledanější muž
Shlédnout Nejhledanější muž

Nejhledanější muž (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nejhledanější muž (2014):

V hamburské islámské komunitě se jedné noci objeví neznámý muž na pokraji smrti. Napůl Čečenec, napůl Rus, který má u sebe 500 dolarů a tajné informace o milionovém kontě v jedné soukromé bance. Jeho identita zůstává záhadou - je Issa terorista nebo oběť špinavých praktik mezinárodního zločinu? Když vyjde najevo, odkud pocházejí peníze na účtu, jeho život bude opět v ohrožení a začnou se o něj intenzivně zajímat všechny tajné služby.(Forum Film CZ)

Issa Karpov je utečenec z Čečenska, ktorý je v Nemecku ilegálne. Dostane sa do hľadáčika nemeckej tajnej služby, ktorá monitoruje aktivity militantných moslimských kruhov a predovšetkým činnosť dr. Abdullaha, bohatého filantropa, ktorého podozrievajú z financovania terorizmu. Keď vysvitne, že Karpov má v hamburskej banke uloženú veľkú sumu peňazí, začne sa o prípad zaujímať aj americká ambasáda.(STV)

Philip Seymour Hoffman vo filme Najhľadanejší muž vo svojej poslednej roli stvárňuje šéfa nemeckej protiteroristickej skupiny Gunthera, ktorý má problémy s alkoholom. Skupina sa v poslednom čase zameriava na záhadného čečenského utečenca Issa Karpova (Grigorij Dobrygin), ktorý sa usiluje získať peniaze od svojho otca. Je tento chlap teroristom s napojením na Ál-Káidu alebo obeťou? V ďalších úlohách sa objavia Rachel McAdams ako advokátka Annabel Richter, ktorá háji Karpovove práva, či bohatý bankár Willem Dafoe ako Tommy Brue. Realisticky poňatú špionážnu drámu odohrávajúcu sa v Hamburgu natočil Anton Corbijn podľa bestselleru Johna le Carrého.(Acrobat)

Informace o filmu Nejhledanější muž

Režie:

Anton Corbijn

Předloha:

John le Carré (kniha)

Scénář:

Andrew Bovell

Kamera:

Benoît Delhomme

Hudba:

Herbert Grönemeyer

Hrají:

Philip Seymour Hoffman, Rachel McAdams, Willem Dafoe, Nina Hoss, Robin Wright, Daniel Brühl, Homayoun Ershadi, Martin Wuttke, Mehdi Dehbi, Kostja Ullmann, Grigorij Dobrygin, Rainer Bock, Charlotte Schwab, Derya Alabora, Vicky Krieps, Ursina Lardi, Vedat Erincin, Herbert Grönemeyer, Bernhard Schütz, Uwe Dag Berlin, Max Volkert Martens, Neil Malik Abdullah, Tamer Yigit, Franz Hartwig, Leif Altenburg, Anton Corbijn, Imke Büchel, Georg Ebinal

Producenti:

Gail Egan, Stephen Cornwell, Malte Grunert, Simon Cornwell, Andrea Calderwood

Střih:

Claire Simpson

Zvuk:

Frank Kruse

Scénografie:

Sebastian T. Krawinkel

Kostýmy:

Nicole Fischnaller

(další profese)

Nejhledanější muž (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nejhledanější muž na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/302227-nejhledanejsi-muz/