Vánoce v Connecticutu (TV film)

Stáhnout Vánoce v Connecticutu (TV film)
Shlédnout Vánoce v Connecticutu (TV film)

Vánoce v Connecticutu (TV film) (1992) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoce v Connecticutu (TV film) (1992):

Informace o filmu Vánoce v Connecticutu (TV film)

Režie:

Arnold Schwarzenegger

Scénář:

Adele Comandini (původní scénář), Lionel Houser (původní scénář), Janet Brownell

Hudba:

Charles Fox

Hrají:

Dyan Cannon, Kris Kristofferson, Tony Curtis, Richard Roundtree, Jimmy Workman, Arnold Schwarzenegger, Peter Kent, David Arnott, Robert Noble

Producenti:

Cyrus Yavneh

Střih:

Michael Jablow

Scénografie:

Craig Stearns

Kostýmy:

Bobbie Mannix

(další profese)

Vánoce v Connecticutu (TV film) (1992) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoce v Connecticutu (TV film) na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11785-vanoce-v-connecticutu/Far North

Stáhnout Far North
Shlédnout Far North

Far North (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Far North (2007):

V tundře, v nejodlehlejším regionu Aljašky, žijí dvě domorodé ženy, které v nelítostných přírodních podmínkách úspěšně bojují o přežití. Jejich vztah je ale narušen příchodem zběhlého vojáka, jehož zachrání před umrznutím a nechají na čas u sebe. Obě se do něj rychle zamilují a voják si vybere mladší z nich. Zdánlivě běžný konflikt má však nečekaně kruté následky. Režisér pomocí silných přírodních metafor zobrazuje boj o život, v němž se nikdo neohlíží na soucit nebo morální zásady. Jen silnější může přežít. Během několika flashbacků se zároveň postupně odkrývá krvavá minulost, která příběhu předcházela. V tomto vizuálně působivém komorním dramatu je krutost postav stejně neúprosná jako krutost přírodních podmínek.(Febiofest)

Informace o filmu Far North

Režie:

Asif Kapadia

Kamera:

Roman Osin

Hudba:

Dario Marianelli

Hrají:

Sean Bean, Michelle Krusiec, Michelle Yeoh, Sophie Wu, Gary Pillai

Producenti:

Bertrand Faivre

Scénografie:

Ben Scott

Kostýmy:

Ben Scott

(další profese)

Far North (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Far North na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/226335-far-north/Kai a Gerda (TV film)

Stáhnout Kai a Gerda (TV film)
Shlédnout Kai a Gerda (TV film)

Kai a Gerda (TV film) (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kai a Gerda (TV film) (2002):

Každý rok se ujme vlády nad týmto svetom. Jej bozky sú však príliš ľadové a zmrazia každú vášeň. Na tomto svete je však stále viac lásky ako nenávisti. Kay sa ocitne celkom v zajatí ľadu. Gerda sa ho vyberie hľadať. Láska v jej srdci by dokázala roztopiť každého. Nepozná, čo je to strach, pretože v jej srdci horí plameň odhodlania. A na tento plameň Snehová kráľovná tak ľahko nezabudne. Dvojdielna miniséria je modernou adaptáciou klasickej rozprávky H. Ch. Andersenea...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kai a Gerda (TV film)

Režie:

David Wu

Předloha:

Hans Christian Andersen (kniha)

Scénář:

Simon Moore

Kamera:

Gregory Middleton

Hudba:

Lawrence Shragge

Hrají:

Bridget Fonda, Chelsea Hobbs, Jeremy Guilbaut, Robert Wisden, Wanda Cannon, Rachel Hayward, Duncan Fraser, Daniel Gillies, Sage Brocklebank, Dan Payne, Jim Byrnes, John DeSantis, Adrian Holmes, Kira Clavell, Olesja Žurakovskaja, Mark Acheson, Jennifer Clement, Suzy Joachim

Scénografie:

Clyde Klotz

Kostýmy:

Nancy Bryant

(další profese)

Kai a Gerda (TV film) (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kai a Gerda (TV film) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/46063-kai-a-gerda/Föhn

Stáhnout Föhn
Shlédnout Föhn

Föhn (1950) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Föhn (1950):

Nové zpracování klasického filmu z roku 1929 Bílé peklo. Uplynulo 20 let od doby, kdy dr. Johannes Jensen ztratil svou ženu při pádu laviny. Nyní se zdá, že se příběh bude opakovat. Petr a jeho přítelkyně Marie se chtějí pokusit o stejný výstup. Marie se podobá mrtvé manželce dr. Jensena a Petr mu připomíná jeho vlastní, bezohledné mládí. Dr. Jensen se snaží mladý pár zadržet, to se mu ale nepodaří. Drama na východní stěně začíná.(wero1000)

Informace o filmu Föhn

Režie:

Rolf Hansen

Kamera:

Richard Angst

Hudba:

Mark Lothar

Hrají:

Hans Albers, Liselotte Pulver, Adrian Hoven, Antje Weissgerber, Ellen Widmann, Heinrich Gretler

Producenti:

Rolf Hansen

Střih:

Anna Höllering

Zvuk:

Hermann Storr

Scénografie:

Hans Sohnle

(další profese)

Föhn (1950) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Föhn na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/228124-fohn/Vánoční horor

Stáhnout Vánoční horor
Shlédnout Vánoční horor

Vánoční horor (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoční horor (2015):

Vánoce mají být časem radosti, míru a dobré vůle. Pro některé obyvatele Bailey Downs se však promění v něco mnohem méně slavnostního. Když je Krampus, démonický opak Santy, přivolán do města malým chlapcem, všichni musejí bojovat o přežití.Jsou to svátky radosti, míru a dobré vůle... tedy pokud nežijete v Bailey Downs. O loňském Štědrém dnu se dva mladíci dočkali v suterénu školy příšerného konce. Nyní, o rok později, se na město valí nová série hrůz. Když tři kamarádi objeví dějiště masakru, zlý duch je tam hodlá držet navěky. Jednoho z prvních policajtů na místě činu postihnou nové komplikace, neboť jeho syn začne vykazovat známky děsivého a násilného chování. A když se místní rodina snaží usmířit s odcizenou tetou, musí náhle v hrůze prchat před Krampusem, démonickým opakem Santy Clause. Teroru se nevyhne dokonce ani sv. Nick, který bojuje s hordou elfích zombíků. Budou to svátky, na které nikdy nikdo nezapomene.(Cinemax)

Při loňském Štědrém dnu v Bailey Downs dopadli dva mladíci ošklivě ve školním sklepě. Nyní, o rok později, přichází do města nová série hrůz. Když tři přátelé objeví dějiště masakru, zlovolný duch je rozhodnut udržet je zde navěky. Jeden z prvních policistů na místě vražd má nové komplikace, když jeho syn předvádí děsivé a násilné chování. A když místní rodina hledá usmíření s odcizenou tetou, náhle se dostane do teroru Krampuse, démonického anti Santa Clause. Ani sv. Nick není imunní vůči teroru, když bojuje s hordou zombie elfů. Budou to prázdniny, na které nikdo nikdy nezapomene.(noelcoward73)

Nie každá vianočná story vzbudzuje natoľko radostné pocity, aby potešila nejednu šťastnú famíliu. No keď sa už samotný Santa musí podujať na kynoženie svojich vlastných pomocníkov, ktorí sa nečakane zmenili na malé zombie beštie, zrejme každému dôjde, že tu sa už nejedná o klasické príbehy plné pokoja a porozumenia, ale objavenie zla, ktoré si nevyberá vhodný čas a ani obete. Policajt z miestneho oddelenia, ktorý bol na mieste činu pri dvojnásobnej rituálnej vražde študentov, vezme svoju ženu so synom do neďalekého lesa, aby si spílili vlastnú jedličku. Po návrate domov začína malý chlapec vykazovať netradičné správanie. Bohužiaľ, už to viac nie je on. Trojica študentov vstupuje na vlastnú päsť do areálu školy, aby o dávnych zločinoch natočila dokument. Už čoskoro sa všetci presvedčia, že so zlom sa zahrávať neoplatí. Obzvlášť, keď neustále sídli v útrobách školy. Osud je osud. To, čo nepostretlo mladú dievčinu so spolužiakmi počas vlámania do suterénu školy, ju dobehlo počas rodinného stretnutie u starých rodičov. Plánované pokojné stretnutie naberá nečakane desivý spád potom, čo mladá generácia preukáže neúctu k starým rodinným tradíciám. Na ceste domov ich čaká neľahký súboj s prebudeným démonom Krampusom.(*CARNIFEX*)

Informace o filmu Vánoční horor

Režie:

Grant Harvey, Brett Sullivan, Steven Hoban

Scénář:

Pascal Trottier, Doug Taylor, James Kee, Sarah Larsen, Jason Filiatrault

Kamera:

Gavin Smith

Hudba:

Alex Khaskin

Hrají:

George Buza, Jeff Clarke, William Shatner, Alex Ozerov, Michelle Nolden, Amy Forsyth, Orion John, Oluniké Adeliyi, Adrian Holmes, Zoé De Grand Maison, Shannon Kook, Eric Woolfe, Percy Hynes White, Debra McCabe

Producenti:

Steven Hoban, Mark Smith

Střih:

Brett Sullivan, D. Gillian Truster

Scénografie:

Tim Bider

Kostýmy:

Brenda Broer

(další profese)

Vánoční horor (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoční horor na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/54397-vanocni-horor/Sněžní psi

Stáhnout Sněžní psi
Shlédnout Sněžní psi

Sněžní psi (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sněžní psi (2002):

Ted Brooks, který má v Miami zubařskou ordinaci, zjistí, že je uveden v závěti, vydá se na Aljašku, aby převzal své dědictví. Jenže když tam dorazí, nestačí se divit. Nezdědil totiž peníze ale smečku tažných psů jmenují se Démon, Nana, Scooper, Yodel, Sniff, Mack a Duchess. Po špatné zprávě ovšem může následovat ještě horší, Ted zjišťuje, že vychytralý horal Thunder Jack má na jeho psy zálusk a chtěl by ho vyštípat zpět do teplých krajů. A to je výzva, kterou Ted nemůže odmítnout.(oficiální text distributora)

Čo všetko sa môže stať, keď Afroameričan zo subtropickej Floridy zdedí na mrazivej Aljaške svorku polárnych psov?Cuba Gooding Jr. ako černošský zubár z Miami Ted Brooks zdedil na Aljaške psí záprah. Jeho vzácne polárne psy Demon, Nana, Diesel, Scooper, Yodel, Sniff, Mack a Duchess sú však tŕňom v oku drsnému miestnemu horalovi Thunder Jackovi, ktorý by ich rád získal. Ted sa však so psami spriatelí a Thunder Jack sa preňho dokonca stane výzvou, aby sa naučil ovládať psí záprah bez ohľadu na to, aké to bude ťažké...(TV JOJ)

Informace o filmu Sněžní psi

Režie:

Brian Levant

Scénář:

Jim Kouf, Tommy Swerdlow, Michael Goldberg

Kamera:

Thomas E. Ackerman

Hudba:

John Debney

Hrají:

Cuba Gooding Jr., James Coburn, Sisqó, Nichelle Nichols, Graham Greene, Brian Doyle-Murray, Joanna Bacalso, M. Emmet Walsh, Christopher Judge, Randy Birch, Donnelly Rhodes, Jay Brazeau, Jim Belushi, Jascha Washington, Jane Sibbett, Jean Michel Paré, Michael Bolton, Artine Brown, Angela Moore, Frank Charles Turner, Alison Matthews, Jess Maldaner, Anthony Harrison, Oscar Goncalves, Ron Small

Producenti:

Jordan Kerner

Střih:

Roger Bondelli

Scénografie:

Stephen J. Lineweaver

Kostýmy:

Monique Prudhomme

(další profese)

Sněžní psi (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sněžní psi na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13007-snezni-psi/Mapa lidského srdce

Stáhnout Mapa lidského srdce
Shlédnout Mapa lidského srdce

Mapa lidského srdce (1992) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mapa lidského srdce (1992):

Neuvěřitelný příběh lásky eskymáckého mladíka Avika, který překlenul léta, oceány i nebezpečí 2. světové války, aby našel svou dětskou lásku, míšenku Albertine. Nakonec ale zjistí, že jejich kultury jsou příliš odlišné na to, aby spolu mohli být.Opravdový cit nezlomí ani čas, ani vzdálenost, ani válečná vřava. V roce 1931 přistane v Arktidě pilot, který má zmapovat neprobádaná území. Zpět do civilizace s sebou vezme malého Eskymáckého chlapce Avika nemocného tuberkulózou. V domě katolických pěstounů, kde vyrůstá, chlapec vyzdraví. Tam se také setká s míšenkou Albertine a zamiluje se do ní. Ani po návratu na rodnou Arktidu nemůže na Albertine zapomenout. Po letech se náhodně setká s pilotem, díky kterému se s Albertine vůbec poznali, a pošle po něm své lásce vzkaz. Připojí se k pilotům, kteří ve 2. světové válce bojovali proti Hittlerovi a stále Albertine hledá. Zjišťuje však, že překážky, které ohrožují jeho přátelské i milenecké vztahy, jsou větší, než si byl vůbec kdy ochotný připustit. [28. Letní filmová škola](oficiální text distributora)

Informace o filmu Mapa lidského srdce

Režie:

Vincent Ward

Scénář:

Louis Nowra

Kamera:

Eduardo Serra

Hudba:

Gabriel Yared

Hrají:

Jason Scott Lee, Anne Parillaud, Clotilde Courau, Patrick Bergin, Ben Mendelsohn, John Cusack, Jeanne Moreau, Charlotte Coleman, Monique Spaziani, Annie Galipeau, Robert Joamie, Gordon Masten

Producenti:

Tim Bevan

Střih:

John Scott

Scénografie:

John Beard

Kostýmy:

Renée April, Penny Rose

(další profese)

Mapa lidského srdce (1992) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mapa lidského srdce na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11868-mapa-lidskeho-srdce/Hrdinové z Telemarku

Stáhnout Hrdinové z Telemarku
Shlédnout Hrdinové z Telemarku

Hrdinové z Telemarku (1965) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hrdinové z Telemarku (1965):

1942, Norsko pod německou správou: v provincii Telemark na jihu země Němci zabavují vodní elektrárnu v jejíž blízkosti mají v úmyslu nepozorovaně vyprodukovat až 10 000 liber deuteria. Je to prioritní otázka pro samotnou existenci Třetí říše, to alespoň tvrdí hlavní inženýr Nilssen (Ralph Michael). S ukradeným mikrofilmem se vydávají odbojář Knut Straud (Richard Harris) a vědec Dr. Rolf Pedersen (Kirk Douglas) do Anglie, aby uvědomili Spojence o německém náskoku v honbě za atomovou zbraní... Film podle skutečných událostí je posledním dokončeným dílem westernového umělce Anthony Manna, jehož natáčení se v zasněženém Norsku zúčastnil i norský olympijský tým.(Pohrobek)

Informace o filmu Hrdinové z Telemarku

Režie:

Anthony Mann

Scénář:

Ivan Moffat, Ben Barzman

Kamera:

Robert Krasker

Hudba:

Malcolm Arnold

Hrají:

Kirk Douglas, Richard Harris, Ulla Jacobsson, Michael Redgrave, Alan Howard, Patrick Jordan, Roy Dotrice, Anton Diffring, Barry Jones, Karel Štěpánek, Geoffrey Keen, Maurice Denham, Faith Brook, Annette Andre, John Moulder-Brown, Terence Plummer, Elvi Hale, Mervyn Johns, Ralph Michael, Grace Arnold, Victor Beaumont, Gerard Heinz, John Golightly, Jan Conrad, Fred Wood, Pamela Conway, George Murcell, Brook Williams, William Marlowe

Střih:

Bert Bates

(další profese)

Hrdinové z Telemarku (1965) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hrdinové z Telemarku na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/6419-hrdinove-z-telemarku/Smrtící lavina (TV film)

Stáhnout Smrtící lavina (TV film)
Shlédnout Smrtící lavina (TV film)

Smrtící lavina (TV film) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Smrtící lavina (TV film) (2008):

Alpské městečko Vent je obklopené zasněženými horami. Jenže tohle krásné místo se může velmi rychle proměnit v nejhorší noční můru. Za poslední dny napadlo extrémní množství sněhu a hrozí sesuv lavin. Záchranáři doporučují evakuaci, ale starosta je zásadně proti, spoléhá na nejmodernější protilavinové zábrany. Jenže ani ty nedokáží zastavit ohromnou masu sněhu, která se valí na město a zabíjí a ničí vše, co jí stojí v cestě.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Smrtící lavina (TV film)

Režie:

Jörg Lühdorff

Scénář:

Walter Kärger, Jurgen Wolff

Kamera:

Philipp Timme

Hudba:

Wolfram de Marco

Hrají:

Désirée Nosbusch, Vincent Perez, Aladin Reibel, Jacques Spiesser, Eva Habermann, Natalia Rybicka, Mirko Lang, Walter Sachers, Krzysztof Stelmaszyk, Wojciech Wysocki, Sebastian Edtbauer, Frank Röth, Michael Brandner, Joel Eisenblätter, Sebastian Feicht, Wolfgang Freundorfer, Josef Pfitzer, Manfred-Anton Algrang, Eva-Katrin Hermann, Gloria Nefzger, Antonio Putignano, Christine Klein, Coraly Zahonero, Christian Rudolf

Producenti:

Barbara Thielen, David Groenewold

(další profese)

Smrtící lavina (TV film) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Smrtící lavina (TV film) na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/255938-smrtici-lavina/Kolonie

Stáhnout Kolonie
Shlédnout Kolonie

Kolonie (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kolonie (2013):

Nepriaznivé zmeny podnebia spôsobia, že v roku 2045 sa preživší ľudskí obyvatelia Zeme zdržiavajú v izolovaných podzemných kolóniách. Prvoradou úlohou týchto útočísk je ochrana pred epidémiami a vytváranie dostatočného množstva potravín, ktoré dokážu populáciu uživiť. Veliteľ Siedmej kolónie Briggs (Laurence Fishburne) sa spolu s niekoľkými vojakmi vydáva do vzdialenej Piatej kolónie potom, čo od nich zachytia volanie o pomoc. Vzdorujúc extrémne studenému počasiu sa skupina dostáva do cieľa, kde nájdu jedného preživšieho. Na základe jeho svedectva a nájdených stôp Briggs a ostatní odhalia hrozbu, ktorá ohrozuje aj ich vlastnú kolóniu. Aby upozornili ostatných, musia sa predrať ruinami kedysi známeho veľkomesta, ktoré sa nachádzajú na trase medzi dvomi kolóniami. Po návrate však Briggs čelí nepríjemným prekvapeniam, ktoré prekonajú aj zistenia z Piatej kolónie. Zodpovednosť za nečakané zmeny leží na pleciach Briggsovho kolegu Masona (Bill Paxton), ktorý je známy svojou násilníckou povahou. A Mason svoje diabolské plány ešte iba rozbieha...(Incantator)

Informace o filmu Kolonie

Režie:

Jeff Renfroe

Scénář:

Patrick Tarr, Pascal Trottier

Kamera:

Pierre Gill

Hudba:

Jeff Danna

Hrají:

Laurence Fishburne, Kevin Zegers, Bill Paxton, Charlotte Sullivan, Romano Orzari, Michael Mando, Julian Richings, Lucius Hoyos, John Tench, Lisa Berry, Alex Paxton-Beesley, Douglas Rowe

Producenti:

Matthew Cervi

Střih:

Aaron Marshall

Scénografie:

Aidan Leroux

Kostýmy:

Lea Carlson

(další profese)

Kolonie (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kolonie na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/316804-kolonie/