Severní pobřeží

Stáhnout Severní pobřeží
Shlédnout Severní pobřeží

Severní pobřeží (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Severní pobřeží (1987):

Na Havajské ostrovy přijíždí mladý surfař Rick Kane (M. Adler). Láká ho známá surfařská soutěž a hodlá na ostrovech zůstat. Potkává místní krásku Kiani (N. Peeples), naslouchá rozvážnému Chandlerovi (G. Harrison), který před léty přišel z "pevniny". Celkově je však Rick zklamán turisticky zkaženým prostředím bývalého ráje. Podaří se mu vyhrát soutěž a na radu Chandlera se vrací do Kalifornie studovat.(Rhed)

Informace o filmu Severní pobřeží

Režie:

William Phelps

Scénář:

Tim McCanlies, William Phelps

Kamera:

Peter Smokler

Hudba:

Richard Stone

Hrají:

Gregory Harrison, Nia Peeples, Laird John Hamilton, Mark Occhilupo, John Paragon, Cristina Raines, Ken Bradshaw, Gerry Lopez, John Philbin, Matt Adler

Producenti:

Bill Finnegan

Střih:

Robert Gordon

Kostýmy:

Kathe James

(další profese)

Severní pobřeží (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Severní pobřeží na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/87618-severni-pobrezi/Na hraně

Stáhnout Na hraně
Shlédnout Na hraně

Na hraně (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Na hraně (2009):

Austin Roberts (Chris Carmack, Do hlubiny 2) je nadějný hokejista. Jeho skutečnou vášní je však vodní lyžování. Proto se, když má postoupit mezi hokejové profíky, ještě jednou vrací na jezero, aby se naposledy rozletěl za lodí... Jenže tenhle akční sport, silní soupeři a příležitost zúčastnit se šampionátu H2O Extreme ho nakonec zcela pohltí. S pomocí kamaráda Grega (Rider Strong, Penthouse), nové lásky Ashlyn (Nikki Griffin,Rychle a zběsile 2) a trenéra Crashe (John Schneider, Sidney White) se Austin rozhodne sebrat veškeré své umění a předvést v soutěži mimořádně náročné prvky a splnit si tak takřka zapomenutý sen.
Ve snímku nabitém kaskadérskými kousky, které popírají zemskou přitažlivost, se objeví také profesionální vodní lyžaři a wakeboardisté Ryan Jones, Tino Santori, Andre De Villiers, Geno Yauchler, Keith St Onge nebo Hank Amos.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Na hraně

Režie:

Bill Scharpf

Hrají:

Chris Carmack, Nikki Griffin, Rider Strong, John Schneider, Susan Gallagher, Tad Hilgenbrink, Cynthia Murell

Producenti:

Ryan R. Johnson

Střih:

Monica Anderson

Scénografie:

Jerry Eller

Kostýmy:

Beverly Safier

(další profese)

Na hraně (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Na hraně na ČSFD

42%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/279941-na-hrane/Ve vlnách

Stáhnout Ve vlnách
Shlédnout Ve vlnách

Ve vlnách (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ve vlnách (2013):

Snímek Drift se odehrává na počátku 70. let v jednom zapadlém městě na nádherném australském pobřeží a vypráví příběh dvou bratrů, kteří stáli u zrodu moderního surfařského průmyslu.Film se odehrává v Austrálii v 70. letech minulého století. Bratry Andyho a Jimmyho Kellyovi spojuje jedna obrovská vášeň - jízda na velkých vlnách. Když byli malí, utekli se svou matkou ze Sydney do ospalého přímořského města Margaret River, kde jsou jedny z nejlákavějších a nejnebezpečnějších vln na světě. Příštích dvanáct let zde oba chlapci zdokonalovali své surfařské umění. Každá jejich jízda musela být zkrátka dokonalá. Volnomyšlenkářský Jimmy je nadaný a novátorský surfař, který se však začíná zaplétat se zločinem, aby pomohl rodině z dluhů. A tak Andy udělá velké rozhodnutí. Opustí stálé zaměstnání a vsadí na Jimmyho surfařské záměry i vlastní obchodní dovednosti. Na dvorku za domem pak oba bratři otevřou podnik se surfařským vybavením. Vytvoří nový design surfařských prken, zdokonalí neoprenové oblečení a všechno vybavení prodávají ve své dodávce. A protože jim jejich noví přátelé - potulný bohémský fotograf a surfařský filmař JB se svou nádhernou havajskou společnicí Lani, která bratrům pomotá hlavu – dodají odvahu, začínají hledat způsoby, jak svoji živnost pořádně rozjet.(HBO Europe)

V západnej Austrálii 70. rokov 20. storočia bojujú dvaja bratia s veľkými vlnami, konzervatívnou spoločnosťou a nemilosrdnými cyklistami, aby rozbehli moderný surfový priemysel. Aby sa vyhol práci v továrni a svetu drobných zločinov, vytvorí svojhlavý starší brat Andy (Mylles Pollard) dočasné spojenectvo s mladším bratom Jimmym (Xavier Samuel). S pomocou ich matky, krajčírky Kat (Robyn Malcolm), začnú doma vyrábať obleky a dosky na surfovanie. Za krátky čas dosiahnu významný úspech, ktorý je však tŕňom v oku niektorých obyvateľov mesta, obzvlášť však motocyklovému gangu obchodujúcemu s drogami, ktorý sa snaží prekaziť ich snaženie.   Keď problémy bratov výrazne narastú, do mesta dorazí tvorca športových filmov JB (Sam Worthington) a jeho krásna havajská spoločníčka Lani (Lesley-Ann Brandt). Obaja stelesňujú boj proti konzervatívnym hodnotám vtedajšej spoločnosti a čoskoro zistia, že ak sa priekopníckym bratom podarí prekonať počiatočné problémy, môžu stvoriť čosi skutočne neobyčajné.Drift je príbeh zo športového prostredia založený na skutočných udalostiach. Rozpráva o rodine, ktorá hádže zlú minulosť za seba a vytvorí nielen pre seba, ale aj pre svet zaujímavú športovú budúcnosť.(Acrobat)

Informace o filmu Ve vlnách

Režie:

Morgan O'Neill

Scénář:

Morgan O'Neill

Kamera:

Geoffrey Hall

Hudba:

Michael Yezerski

Hrají:

Sam Worthington, Lesley-Ann Brandt, Xavier Samuel, Robyn Malcolm, Steve Bastoni, Myles Pollard, Sean Keenan, Kai Arbuckle, Ben Mortley

Producenti:

Michele Bennett

Střih:

Marcus D'Arcy

Scénografie:

Clayton Jauncey

(další profese)

Ve vlnách (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ve vlnách na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/299866-ve-vlnach/Divoké vlny 2

Stáhnout Divoké vlny 2
Shlédnout Divoké vlny 2

Divoké vlny 2 (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Divoké vlny 2 (2017):

Je to jeden z těch neuvěřitelných příběhů, který musel být zfilmován. Mladý tučňák Cody Maverick dal vale ledovým planinám domova a vydal se na exotický ostrov Pin-Guí, aby se před davy fanoušků a objektivy kamer zúčastnil surfařského šampionátu. Byla z toho velká sláva, Cody našel sám sebe a taky kamarády. Všichni se teď vrací v novém dobrodružství plném vysokých divokých vln a surfařské zábavy. Cody, surfující kuře Joe a plavčice Lani se dají dohromady s partou pěti radikálních surfařů, kteří jsou silní, namachrovaní, namistrovaní a kteří vyhledávají ve vlnách jen ten nejtvrdší adrenalin. Tahle Velká pětka vezme Codyho a kámoše na cestu na to nejlegendárnější surfovací místo na Zemi, do surfařského ráje, kde jsou vlny opravdu divoké.(Bontonfilm CZ)

Informace o filmu Divoké vlny 2

Režie:

Henry Yu

Scénář:

Abdul Williams

Hudba:

Toby Chu

Hrají:

Jeremy Shada, John Cena, Mark Calaway, Saraya-Jade Bevis, Paul Levesque, Vince McMahon, Diedrich Bader, Michael Coulthard, Jon Heder, James Patrick Stuart

Producenti:

Michelle Wong

Střih:

Mark Yeager

(další profese)

Divoké vlny 2 (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Divoké vlny 2 na ČSFD

42%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/452493-divoke-vlny-2/Mělčiny

Stáhnout Mělčiny
Shlédnout Mělčiny

Mělčiny (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Mělčiny (2016):

V napínavém thrilleru Mělčiny se Nancy (Blake Lively) vydává osamoceně surfovat na odlehlé pláži. V průběhu surfování je napadena velkým bílým žralokem a zůstane uvězněna na moři jen nedaleko od břehu. Ačkoliv ji od přežití dělí pouhých 200 metrů, jejich překonání se ukáže být otázkou souboje dvou vůlí.(Falcon)

V napínavém thrilleru se surfařka Nancy (Blake Lively), milovnice odlehlých pláží, ocitá v lovišti lidožravého bílého žraloka. Přestože je necelých 200 metrů od pobřeží, v boji o holé přežití bude muset prokázat nezměrnou odvahu, vynalézavost a pevnou vůli.(Bontonfilm)

Surfistka Nancy si ani nemohla vybrať krajší deň na zdolávanie vĺn. Odľahlá pláž pripomína raj na zemi, no nevinné surfovanie sa čoskoro zmení na peklo. Z mora sa totiž vynorí hrozba - veľký biely žralok, ktorý Nancy síce zraní, no napriek tomu sa jej podarí dostať na neďalekú bóju. Žralok sa však svojej koristi tak ľahko nevzdá a okolo bóje trpezlivo krúži. Pobrežie je síce vzdialené len 200 metrov, no so stúpajúcim prílivom je žralok k svojej koristi každou minútou bližšie... Nancy tak musí musí pozbierať všetku odvahu, aby sa dostala bezpečne na breh.(Itafilm)

V trileri The Shallows sa Nancy (Blake Lively), ktorá sa so smrťou svojej matky vyrovnáva surfovaním, vydáva osamote surfovať na odľahlú pláž. Počas cesty je vystavená útoku veľkého bieleho žraloka a zostane uväznená na mori len kúsok od brehu. Od prežitia ju delí iba pár stoviek metrov, no ich prekonanie sa ukáže byť otázkou napínavého súboja dvoch vôlí.(Acrobat)

Informace o filmu Mělčiny

Režie:

Jaume Collet-Serra

Scénář:

Anthony Jaswinski

Kamera:

Flavio Martínez Labiano

Hudba:

Marco Beltrami

Hrají:

Blake Lively, Óscar Jaenada, Brett Cullen, Sedona Legge, Janelle Bailey, Chelsea Moody

Producenti:

Lynn Harris, Matti Leshem

Střih:

Joel Negron

Scénografie:

Hugh Bateup

Kostýmy:

Kym Barrett

(další profese)

Mělčiny (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Mělčiny na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/64155-melciny/