High Strung

Stáhnout High Strung
Shlédnout High Strung

High Strung (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu High Strung (2016):

Informace o filmu High Strung

Režie:

Michael Damian

Scénář:

Michael Damian, Janeen Damian

Kamera:

Viorel Sergovici

Hudba:

Nathan Lanier

Hrají:

Keenan Kampa, Nicholas Galitzine, Jane Seymour, Sonoja Mizuno, Paul Freeman, Maia Morgenstern, Oxana Moravec, Richard Southgate, Giulia Nahmany

Producenti:

Michael Damian, Janeen Damian

Střih:

Janeen Damian

Scénografie:

Mihai Dorobantu

(další profese)

High Strung (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu High Strung na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/426889-high-strung/Tango libre

Stáhnout Tango libre
Shlédnout Tango libre

Tango libre (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tango libre (2012):

Příběh vězeňského dozorce JC, muže bez minulosti či budoucnosti, je vizuálně vytříbeným, pohádkově laděným příběhem o různých podobách lásky, která se nenechá spoutat společenskými konvencemi.(MFF Karlovy Vary)

Tango není jen tanec. Tango je emoce, která vás pohltí. Jean-Christophe (François Damiens) je rozpačitý, trochu nešťastný a velmi osamělý vězeňský dozorce a člověk bez historie i bez vyhlídek do budoucnosti. Jeho jedinou radostí je účast na tanečním kurzu argentinského tanga, na který chodívá jednou do týdne. Jednoho dne pozná nováčka kurzu – Alice (Anne Paulicevich). Setkají se i mimo hodiny tanga, když Alice navštíví svého manžela ve vězení, kde Jean-Christophe pracuje. JC je nepozorovaně vtažen do jejího složitého romantického života a nakonec pod vlivem nového citu porušuje všechny zásady a nepsaná pravidla, kterými se doposud v životě řídi.Snímek belgického režiséra Frédérica Fonteyna (Pornografický vztah, Gillesova žena) odráží dusnou atmosféru vězení a v rytmu tanga mapuje složitou síť mezilidských vztahů.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tango libre

Režie:

Frédéric Fonteyne

Scénář:

Anne Paulicevich, Philippe Blasband

Kamera:

Virginie Saint-Martin

Hrají:

François Damiens, Sergi López, Anne Paulicevich, Jan Hammenecker, David Murgia, Zacharie Chasseriaud, Christophe Rossignon, Corentin Lobet, Christian Kmiotek, Patrick Quinet

Producenti:

Patrick Quinet, Claude Waringo

Střih:

Ewin Ryckaert

Scénografie:

Véronique Sacrez

Kostýmy:

Catherine Marchand

(další profese)

Tango libre (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tango libre na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/329863-tango-libre/Klub 54

Stáhnout Klub 54
Shlédnout Klub 54

Klub 54 (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Klub 54 (1998):

Kdo si pamatuje, co se tam dělo, ten tam ve skutečnosti nebyl! V 80. letech se diskotéka na 54. ulici na Manhattanu stala centrem nočního života New Yorku. Klub 54 ztělesňoval puls a duši té doby. V něm se odehrával život se všemi radostmi - hudbou, tancem módou, volným sexem, drogami a obdivem slavných osobností - všichni zde žili naplno a cítili se jako v transu! Z newyorského předměstí New Jersey se 19ti letý Shane dostal do víru života v Klubu 54. Našel si zde zaměstnání i novou rodinu - číšníka Grega, který snil o tom, že bude vrchním barmanem, a jeho krásnou manželku Anitu, která zas toužila být zpěvačkou. A díky televizní hvězdičce Julii Blackové zde pozná i lásku. Nic však není tak jednoduché a tato parta mladých lidí prožívá nonstop párty - lásku, naděje, vzestupy i pády svých životů v rytmu diskotéky, pod zářivými světly nejlepšího klubu na světě - klubu 54.(oficiální text distributora)

Mladičký Shane (Ryan Phillipe) snil o hvězdách, vždy když se z jerseyského předměstí díval přes řeku na siluetu mrakodrapů na Manhattanu. Nachází se tam totiž legendární Studio 54, kde se jeho sny můžou splnit. Neomezený vládce tohoto klubu Steve Rubell (Mike Myers) mu jednoho dne pokyne, že do něj smí vstoupit - pokud si svlékne košili. Vzestup a pád klubu, ve kterém bylo vše možné, kde v koutě sedával Andy Warhol a kde se psala kulturní historie, se protíná s Shaneovou cestou vzhůru do uzavřené newyorské společnosti nových celebrit. Vše také komplikují jeho propletené vztahy s vlivnými muži i ženami a hlavně manželskou dvojicí přátel. Hvězdně obsazený film (také Salma Hayek a Neve Campbell) byl však před původním uvedením radikálně přestříhán. Unikátní režisérská verze rekonstruuje z nikdy neviděného materiálu původní, temnější a divočejší vizi chvíle, kdy parketu pod odlesky z diskokoulí vládla krása, sex a drogy a zdálo se, že večírek nikdy neskončí.(Mezipatra)

Informace o filmu Klub 54

Režie:

Mark Christopher

Scénář:

Mark Christopher

Kamera:

Alexander Gruszynski

Hudba:

Marco Beltrami

Hrají:

Ryan Phillippe, Salma Hayek, Neve Campbell, Mike Myers, Sela Ward, Breckin Meyer, Sherry Stringfield, Ellen Albertini Dow, Heather Matarazzo, Cameron Mathison, Noam Jenkins, Skipp Sudduth, Daniel Lapaine, Erika Alexander, Domenick Lombardozzi, Mark Ruffalo, Kohl Sudduth, Lorri Bagley, Lauren Hutton, Arthur J. Nascarella, Michael York, Michael Pitt, Cindy Crawford, Heidi Klum, Donald J. Trump, Art Garfunkel, Peter Bogdanovich, Valerie Perrine, Sheryl Crow, Ron Jeremy, Beverly Johnson, Louis Negin, Victor Browne, Brooke Lewis, Jimmy Carter, Ájatolláh Chomejní, Anthony Reynolds, Frederique Van Der Wal, Vieslav Krystyan, James Binkley, Robert Bauer

Střih:

Lee Percy

Scénografie:

Kevin Thompson

Kostýmy:

Ellen Lutter

(další profese)

Klub 54 (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Klub 54 na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/1518-klub-54/Láska a tanec

Stáhnout Láska a tanec
Shlédnout Láska a tanec

Láska a tanec (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Láska a tanec (2009):

Životem znuděný učitel angličtiny Jack (Tom Malloy) potkává okouzlující tanečnici Jessicu (Amy Smart) a jeho život najednou začíná mít smysl. Oba se snaží získat nejen srdce toho druhého, ale společně pak i titul na Světovém šampionátu ve swingu. Vyjdou z toho jako vítězové či poražení?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Láska a tanec

Režie:

Robert Iscove

Scénář:

Tom Malloy

Kamera:

Frank Byers

Hrají:

Amy Smart, Tom Malloy, Caroline Rhea, Billy Zane, Catherine Mary Stewart, Gregory Harrison, Leila Arcieri, Rachel Dratch, Maulik Pancholy, Betty White, Arron Shiver, Elise Eberle, Benji Schwimmer, David House, Frank Bond

Producenti:

Tom Malloy

Střih:

Casey O. Rohrs

Kostýmy:

Rob Saduski

(další profese)

Láska a tanec (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Láska a tanec na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/237249-laska-a-tanec/Tanec s vášní: Rozbal to!

Stáhnout Tanec s vášní: Rozbal to!
Shlédnout Tanec s vášní: Rozbal to!

Tanec s vášní: Rozbal to! (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tanec s vášní: Rozbal to! (2008):

Návrat fenoménu Tanec s vášní: Rozbal to! s novými tanečníky přináší i novou vášeň. Vše co kdy Kate Parkerová (Rachele Brooke Smithová) opravdu chtěla, bylo studium na prestižní newyorské Americké baletní akademii. Ale když jí tam nevezmou, uvědomí si, že aby uspěla v tanečním světě chce to něco víc, než jen přirozený talent. Ve špičkovém hip-hopovém klubu, za pomoci pohledného bývalého hokejisty - nyní tanečníka, však ještě může dosáhnout splnění svých snů.(HBO Europe)

Ak máte radi tanečné filmy, tento film je pre vás ako stvorený. Dej filmu sa odohráva v New Yorku, kde mladá Kate Parker príde, aby sa stala súčasťou najlepšej tanečnej školy v USA. Nakoniec však skončí ako čašníčka v bare a doučovateľka tanca jedného z úspešne prijatých študentov na školu. Film je plný skvelej hudby a tanečných scén.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Tanec s vášní: Rozbal to!

Režie:

Steven Jacobson

Scénář:

Karen Bloch Morse

Kamera:

Dino Parks

Hudba:

Laura Karpman

Hrají:

Rachele Brooke Smith, Kenny Wormald, Peter Gallagher, Sarah Jayne Jensen, Ethan Stiefel, Crystal Lowe, Tara Wilson, Harry Shum Jr., Nicole Muñoz, Aliyah O´Brien, Misha Gabriel Hamilton, Lucia Walters, Daniela Dib, Christopher Russell, Anthony Harrison

Producenti:

Laurence Mark

Střih:

Ian Slater

Scénografie:

Geoff Wallace

Kostýmy:

Angelina Kekich

(další profese)

Tanec s vášní: Rozbal to! (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tanec s vášní: Rozbal to! na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/246621-tanec-s-vasni-rozbal-to/Battle of the Year: The Dream Team

Stáhnout Battle of the Year: The Dream Team
Shlédnout Battle of the Year: The Dream Team

Battle of the Year: The Dream Team (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Battle of the Year: The Dream Team (2013):

Battle ofthe Year je pro tanečníky breakdance něco jako olympiáda. Na tomto turnaji se každý rok potkají ti nejlepší z nejlepších, ovšem žádná americká skupina nevyhrála už patnáct let. Proto se losangeleský hiphopový magnát a bývalý b-boy rozhodne, že je na čase vrátit USA na vrchol a najme kdysi schopného trenéra, aby sestavil hvězdný tým. Blake má pouhé tři měsíce na to, aby dal dohromady dvanáct talentovaných jedinců, kteří spolu dokážou spolupracovat a dotáhnou to až vysněnému titulu.(Falcon)

Připravte se na nejlepší světové tanečníky breakdance, kteří se spolu utkají na každoroční soutěži. Battle of the Year nabízí omračující taneční kreace, strhující sestavy a dech beroucí přehlídku zručnosti a fantazie. Podceňovaný americký tým se musí postavit proti letošní světové elitě, aby s podporou svých trenérů, Blakea (Josh Holloway) a Franklyna (Josh Peck), konečně vystoupal na samotný vrchol. Užijte si našlapaný soundtracka sledujte, jak se plní taneční sny.(Bontonfilm)

Americká taneční skupina B-Boy míří do Francie soutěžit v Mezinárodním mistrovství, v tzv. Bitvě roku. Dosavadní pokusy skončily neúspěchem. Podaří se jim tentokrát zvítězit, poté co vyměnili trenéra?(betyn)

Informace o filmu Battle of the Year: The Dream Team

Režie:

Benson Lee

Scénář:

Brin Hill, Chris Parker

Kamera:

Michael Barrett

Hudba:

Christopher Lennertz

Hrají:

Josh Holloway, Josh Peck, Chris Brown, Laz Alonso, Weronika Rosati, Giovanni V. Giusti, Caity Lotz, Joko Winterscheidt, Klaas Heufer-Umlauf, Keith Stallworth, Steve Terada, Terrence Jenkins

Producenti:

Beau Flynn, Tripp Vinson

Střih:

Peter S. Elliot

Scénografie:

Chris Cornwell

Kostýmy:

Soyon An

(další profese)

Battle of the Year: The Dream Team (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Battle of the Year: The Dream Team na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/306349-battle-of-the-year-the-dream-team/První krok (TV seriál)

Stáhnout První krok (TV seriál)
Shlédnout První krok (TV seriál)

První krok (TV seriál) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu První krok (TV seriál) (2009):

Seriál je nabitý hudbou, tancom, vášňou a emóciami pretavenými do všetkých tanečných štýlov od klasického baletu až po hip hop.
Ponúka vzťahy, intrigy a lásku v prostredí vyššej tanečnej školy a tanečných súborov. Večný boj profesorov a študentov, tanečníkov a choreografov mu dodávajú to správne napätie a spád...(oficiální text distributora)

Informace o filmu První krok (TV seriál)

Režie:

Ján Sebechlebský, Jiří Vejdělek

Hudba:

Jan P. Muchow

Hrají:

Klára Issová, Dominik Turza, Pavel Kříž, Veronika Žilková, Filip Cíl, Oldřich Navrátil, Jan Cina, Linda Fernandez Saez, Oldřich Vlach, Světlana Nálepková, Radka Pavlovčinová, Šárka Vaculíková, Pavla Ptáčková-Vitázková, Michal Kavalčík, Daniel Svoboda, Jiří Dvořák, Radovan Klučka, Igor Bareš, Kateřina Pindejová, Dominik Hybler, Karel Bělohradský, Helena Kramářová, Zuzana Onufráková, Otmar Brancuzský, Zdeněk Žák, Ludmila Šafářová, Václav Jílek, Jakub Tlapák, Klára Hajdinová, Veronika Khek Kubařová, Martin Veliký, Kateřina Velebová, Pavel Marek, Vlastina Svátková, Veronika Jeníková, Miroslav Hanuš, Charlotte Doubravová, Ondrej Antálek, Lilian Sarah Fischerová, Leona Siswartonová, Dusan Vodák

Střih:

Filip Issa, Ondřej Hokr

Masky:

Pavlína Čepická

(další profese)

První krok (TV seriál) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu První krok (TV seriál) na ČSFD

38%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/77473-prvni-krok/Děsnej dupák

Stáhnout Děsnej dupák
Shlédnout Děsnej dupák

Děsnej dupák (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Děsnej dupák (2009):

To, co Wayansové udělali pro Scary Movie, zopakovali i u povedené parodie na taneční a muzikálové filmy Dance Flick.
Megan se namísto taneční konzervatoře nečekaně ocitá na úplně obyčejné střední škole a její naivní sny o studiu baletu jsou ty tam. Seznámí se tu s hiphoperem Thomasem, který ovšem pochází z úplně jiných poměrů než Megan. Dokáže na sobě tahle mladá tanečnice bez zkušeností z ulice zapracovat a splnit si s partou nových kamarádů své sny?(oficiální text distributora)

Další kousek od bratrů Wayansových (Scary Movie, Pidihajzlík) je parodií na nejznámější taneční a muzikálové filmy. Naivní mladá dívka Megan se snaží splnit si svůj sen a stát se výbornou tanečnicí. Pomáhá jí v tom prohnaný chlapík z ulice...(Hogwarts)

Informace o filmu Děsnej dupák

Režie:

Damien Dante Wayans

Scénář:

Keenen Ivory Wayans, Shawn Wayans, Marlon Wayans, Craig Wayans, Damien Dante Wayans

Kamera:

Mark Irwin

Hrají:

Shawn Wayans, Marlon Wayans, Shoshana Bush, Affion Crockett, Craig Wayans, Kim Wayans, Keenen Ivory Wayans, Phil Beauman, Chris Elliott, Essence Atkins, David Alan Grier, Ross Thomas, Tarah Paige, Shelby Rabara, Kristen De Luca, Damon Wayans Jr., Christina Murphy, Michael Tiddes, Amy Sedaris, Ephraim Sykes, Lochlyn Munro, Tichina Arnold, David Hill, Twyla Banks, Lauren Bowles, Natalie Burn, Sufe Bradshaw, Nay Nay Kirby, Steven Bernstein, Elimu Nelson, Page Kennedy, B.J. Clinkscales, Beau Casper Smart, Howard Alonzo, Vincent Oshana

Producenti:

Rick Alvarez, Marlon Wayans, Shawn Wayans

Střih:

Scott Hill

Scénografie:

Aaron Osborne

Kostýmy:

Judy L. Ruskin

(další profese)

Děsnej dupák (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Děsnej dupák na ČSFD

42%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/250237-desnej-dupak/Hairspray

Stáhnout Hairspray
Shlédnout Hairspray

Hairspray (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hairspray (2007):

Píše se rok 1962, Baltimore, USA. Obtloustlá středoškolačka Tracy Turnblad (Nikki Blonsky) navzdory svým nepřehlédnutelným tělesným rozměrům miluje tanec a sní o tom, že se stane hvězdou televizní taneční show Cornyho Collinse (James Marsden). Na cestě za splněním svého snu ji sice podporuje otec Wilbur (Christopher Walken), ale Tracy musí překonat řadu překážek, které nesouvisejí jen s jejími tělesnými proporcemi: počáteční odpor své podobně tělnaté matky Edny (John Travolta) nebo nenávist televizní producentky Velmy (Michelle Pfeiffer) a její protěžované dcery. Tracy pak dokonce začne bojovat i s rasovou segregací, která ve společnosti vládne.(Damiel)

Informace o filmu Hairspray

Režie:

Adam Shankman

Scénář:

Leslie Dixon, John Waters (původní scénář)

Kamera:

Bojan Bazelli

Hudba:

Marc Shaiman

Hrají:

Nikki Blonsky, John Travolta, Christopher Walken, Queen Latifah, Amanda Bynes, James Marsden, Michelle Pfeiffer, Zac Efron, Brittany Snow, Allison Janney, Jerry Stiller, John Waters, Mink Stole, Elijah Kelley, Ricki Lake, Tanee McCall-Short, Marc Shaiman, Romina D'Ugo, Jayne Eastwood, Tabitha Lupien, Paul Dooley, Sarah Jayne Jensen, Nick Baga, Stephen Boss, Gerry Mendicino, George King, Ron Pardo, John de Klein, Ted Ludzik

Producenti:

Neil Meron, Craig Zadan

Střih:

Michael Tronick

Scénografie:

David Gropman

Kostýmy:

Rita Ryack

(další profese)

Hairspray (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hairspray na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/225558-hairspray/StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad)

Stáhnout StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad)
Shlédnout StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad)

StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006):

Známé české osobnosti pod vedením profesionálních tanečníků pilně trénovaly, aby zaujaly nejen porotu, ale především diváky. Předváděly brilantní taneční kreace, které byly v mnoha případech vykoupeny desítkami bezesných nocí, litry potu a modřinami. Těšit se můžete na skvostné taneční výkony, světové hity v atraktivním podání Martina Kumžáka a jeho Moondance Orchestry, luxusní zábavu, výroky nesmlouvavé odborné poroty i hlášky pohotových moderátorů!(Magic Box)

Jedná se o taneční soutěž. Do soutěže vstupuje osm profesionálních tanečníků a tanečnic standardních a latinskoamerických tanců, kteří utvoří taneční dvojice s osmi celebritami. Všech osm tanečních párů se utká ve vyřazovací taneční soutěži. Vítězný pár se stane Králem a Královnou tanečního parketu a získá vítěznou trofej.(duklak2)

Informace o filmu StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad)

Režie:

Roman Petrenko

Hrají:

Marek Eben, Tereza Kostková, Mahulena Bočanová, Jan Čenský, Jana Švandová, Roman Vojtek, Václav Vydra nejml., Michal Dlouhý, Lenka Filipová, Jiří Schmitzer, Tatiana Vilhelmová, Dana Batulková, Vladimír Kratina, Zuzana Norisová, David Suchařípa, Vlastimil Harapes, Jana Doleželová, Alexander Hemala, Jitka Čvančarová, Monika Absolonová, Pavel Kříž, Saša Rašilov nejml., Veronika Žilková, Jaromír Bosák, Aneta Langerová, Jolana Voldánová, Helena Zeťová, David Švehlík, Pavlína Němcová, Dana Morávková, Oldřich Navrátil, Petr Bende, Barbora Poláková, Zdeněk Chlopčík, Jan Révai, Marek Taclík, Aleš Valenta, Ondřej Brzobohatý, Taťána Kuchařová, Pavel Řezníček, Anna Polívková, Matěj Ruppert, Martin Procházka, Richard Hes, Ondřej Ruml, Radek Balaš, Monika Žídková, Jitka Schneiderová, Radoslav Banga, Kateřina Cajthamlová, Marie Doležalová, Leona Machálková, Leoš Mareš, Rostislav Osička, Lukáš Pavlásek, Tatiana Drexler, Tereza Bufková, Václav Masaryk, Lucia Krnčanová, Jiří Hein, Jan Onder, Kateřina Baďurová, Jan Tománek, Marek Dědík, Kamila Tománková, Simona Švrčková, Laura Klimentová, Michal Kurtiš, Alice Stodůlková, Lukáš Hojdan, Karolína Majerníková, Jan Kliment, Eva Krejčířová, Eva Bartuňková, Lucie Hunčárová, Lukáš Bartuněk, Jitka Hosprová, Šárka Kašpárková, Jitka Šorfová, Imrich Bugár, Filip Sajler, Veronika Šmiková, Bohouš Josef, Zdeněk Piškula, Miluše Bittnerová, Anna K., Kristýna Leichtová, Jana Plodková, Emanuel Ridi, Olga Šípková, Roman Zach, Petr Čadek

Střih:

Michal Novák, Michal Rykovský

Kostýmy:

Elen Horská

(další profese)

StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) (2006) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu StarDance aneb když hvězdy tančí (TV pořad) na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/250926-stardance-aneb-kdyz-hvezdy-tanci/