Triáda

Stáhnout Triáda
Shlédnout Triáda

Triáda (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Triáda (2007):

Shanghai 1930: zářící město neřesti a dekadence. Tři nevinní mladí muži přijíždí do tohoto zdánlivého ráje hledat lepší budoucnost. Ale jak čas ubíhá, jejich cesty se rozcházejí, přestože se všichni propadnou do světa zločinu. Brzy se přítel obrací proti příteli, bratr proti bratru. Nyní jsou spojeni krví, ale i vzpomínkou na jejich nevinnou minulost.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Triáda

Režie:

Alexi Tan

Kamera:

Michel Taburiaux

Hudba:

Daniel Belardinelli

Hrají:

Qi Shu, Daniel Wu, Honglei Sun, Chen Chang, Ye Liu, Li Xiaolu, Tony Yang, Zhiyong Zhang

Producenti:

John Woo, Terence Chang

Scénografie:

Alfred Yau

(další profese)

Triáda (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Triáda na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/233682-triada/Za zhi

Stáhnout Za zhi
Shlédnout Za zhi

Za zhi (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Za zhi (2012):

Tři přátelé z dětství se přidávají k v Hong - Kongu k triádám, aby si vybojovali svou slávu a štěstí a časem se z nich možná pilnou dřinou stali vůdci celé organizace. Jejich přátelství však bude muset projít těžkou zkouškou, než k samotné volbě nového vůdce dojde, neboť vůdce může být jen jeden a na tuto pozici je až příliš mnoho kandidátů. Zkouška přátelství a boj mezi členy triád propukne v ulicích Hong Kongu naplno...(t_gon)

Informace o filmu Za zhi

Režie:

Daniel Yee Heng Chan

Scénář:

Frankie Tam

Kamera:

Wade Muller

Hudba:

Ronald Ng

Hrají:

William Chan, Michael Wai-Man Chan, Patrick Yiu-Man Tam, Michelle Wai, Kathy Yuen, Edward Tsui, Derek Tsang, Irene Wan, Hoi-pang Lo, Yung-cheung Chang, Kon-chung Tam, Parkman Wong, Tin-hung Yick, Kwok-kit Lam, Cho-kuen Chu, Man-kee Yiu, Wilson Tong, Fu-keung Kong, Wai-nam So, Kei Law, Deep Ng

Producenti:

Kin-Hung Ng

(další profese)

Za zhi (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Za zhi na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/320979-za-zhi/Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō

Stáhnout Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō
Shlédnout Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō

Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō (1995):

Příběh se točí kolem homosexuální triadské skupiny, jež je napadána konkurenční skupinou Yakuzy. Do toho se o skupinu zajímá policejní inspektor. Ten brzy zjistí, že jeho mladší bratr se stal právníkem oné triadské skupiny. Rozepře mezi oběma bratry později vede k rozpadu celé skupiny. Jde o jeden z prvních příkladů, kde režisér Miike používá extrémní násilí a neobvyklé charakteristiky postav.(rodier)

Informace o filmu Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō

Režie:

Takaši Miike

Hrají:

Kippei Šiina, Ren Ósugi, Tomorowo Taguči, Jódži Tanaka

Producenti:

Tošiki Kimura

(další profese)

Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Shinjuku kuroshakai: Chaina mafia sensō na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/82930-shinjuku-kuroshakai-chaina-mafia-senso/Freeman – plačící drak

Stáhnout Freeman – plačící drak
Shlédnout Freeman – plačící drak

Freeman - plačící drak (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Freeman - plačící drak (1995):

Samuraj Yo Hinomura (MARK DACASCOS) je nájomný vrah, ktorý pracuje pre tajnú čínsku organizáciu. V podsvetí ho prezývajú Plačúci drak, pretože údajne vyroní slzy ľútosti nad každou svojou zabitou obeťou. Intenzívny boj o moc vo vedení Jakuzy vyústi do nájomnej vraždy starého bossa. Snaha o pomstu sa jeho prisluhovačom nevyplatí, už čoskoro si celé podsvetie uvedomí omyl, keď podcenilo smrtonosné majstrovstvo Plačúceho draka.
Svedkom poslednej akcie Plačúceho draka, neľútostnej a elegantnej popravy troch gangstrov Jakuzy na kalifornskom pobreží, je krásna umelkyňa, výtvarníčka Ema O´Hara (JULIE CONDRAOVÁ), ktorá tam práve pracovala. Už dlhší čas žije v ústraní, ďaleko od ľudí, pretože mafia zabila jej otca, počestného sudcu, ktorý nekompromisne potieral zločin. Spôsob, akým Drak rozsieva smrť, ju však fascinuje a paradoxne sa zamiluje do vznešeného ale kontroverzného bojovníka. Drak vidí, že jeho čin má svedka, a ten nesmie nikdy prehovoriť. Je jasné, že táto žena bude jeho nasledujúca obeť.
Po policajnom vyšetrovaní gangsterskej vraždy sa Emu vracia do Vancouveru. Mieri tam aj Plačúci drak, ktorý ju musí umlčať a navyše má zabiť aj krstného otca tamojšej mafie...

Príbeh Plačúci drak nakrútili s hviezdou akčných filmov Markom Dacascosom podľa námetu obľúbeného japonského komiksu a populárnych animovaných akčných sérií.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Freeman - plačící drak

Režie:

Christophe Gans

Scénář:

Christophe Gans, Roger Avary

Kamera:

Thomas Burstyn

Hudba:

Patrick O'Hearn

Hrají:

Mark Dacascos, Julie Condra, Rae Dawn Chong, Byron Mann, Masaja Kató, Jóko Šimada, Mako, Tchéky Karyo, Kevan Ohtsji, Russell Ferrier, Paul McGillion, Hiro Kanagawa, Jerry Wasserman, Alex Diakun

Producenti:

Brian Yuzna, Samuel Hadida

Střih:

Christopher Roth

Scénografie:

Alex McDowell, Douglas Higgins

Kostýmy:

Toni Burroughs-Rutter

(další profese)

Freeman - plačící drak (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Freeman - plačící drak na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13861-freeman-placici-drak/Nemilosrdný

Stáhnout Nemilosrdný
Shlédnout Nemilosrdný

Nemilosrdný (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nemilosrdný (2009):

Zeť a vnuci bývalého zabijáka Costella byli zavražděni a jeho dcera skončila po útoku těžce zraněná. Costello se vydá na dálný východ, aby svoji dceru pomstil. Zaplatí si tři nájemné vrahy, kteří mu mají pomoci. Je tu ale jeden problém: Costello má kvůli starému válečnému zranění potíže s pamětí, a tak si musí vše zapisovat a fotit. Podaří se mu pomstít svoji dceru, než zapomene, že vůbec nějakou má?(oficiální text distributora)

Keď sa bývalý zabijak v podaní Johnnyho Hallydaya dozvedá o tom, že jeho dcéra je na jednotke intenzívnej starostlivosti a jej rodina je mŕtva, rozhodne sa ich pomstiť. Na následky starého zranenia mu začne zlyhávať pamäť, takže nemá veľa času.(joske88)

Informace o filmu Nemilosrdný

Režie:

Johnnie To

Scénář:

Ka-fai Wai

Kamera:

Siu-keung Cheng

Hudba:

Tayu Lo

Hrají:

Johnny Hallyday, Anthony Wong, Simon Yam, Suet Lam, Ka-tung Lam, Sylvie Testud, Felix Wong, Siu-fai Cheung, Yuk-sau Ng, Maggie Shiu, Stanley Fung, Michelle Ye, Jo Koo, Elena Kong, Farini Chang, Vincent Sze, Wai Lam, Chung-shun Tsui, Yung-cheung Chang, Chi-wai Wong, Hau-keung Lo, Hai-tao Li, Tin-hung Yick, Sing-hung Leung, Cho-kuen Chu, Man-kee Yiu, Chi-ping Cheung, Wah-wo Wong, Jackson Ha, Jeff Cheung, Jack Lai, Chi-shing Chiu, Ching-ting Lu, Florence Kwok, Conroy Chan, Terence Yin, Wing-cheong Law

Producenti:

Laurent Pétin, Michèle Pétin, Johnnie To

(další profese)

Nemilosrdný (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nemilosrdný na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/39533-nemilosrdny/Tygří klec

Stáhnout Tygří klec
Shlédnout Tygří klec

Tygří klec (1988) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tygří klec (1988):

Hongkongská policie úspěšně dopadne drogové dealery, až na hlavního šéfa Hunga (Wang Lung Wei), kterému se podaří utéct. Ten chce ihned pomstu a rovnou zabije kapitána hongkongské policie Stana Lunga (Leung Ka-Yan), který celou akci řídil jako policista v utajení. Po jeho smrti se policistka Shirley Ho Siu-Ling (Carol 'Do Do' Cheng), která byla jeho snoubenkou, rozhodne využít jakékoli prostředky, aby samotného Hunga dostala. To se sice podaří, ale při jeho zatčení ho v sebeobraně zastřelí inspektor hongkongské policie Michael Wong (Simon Yam) . Krátce po Hungově smrti Shirley zjistí, že její zesnulý snoubenec Stan Hung byl zkorumpovaný policista, který také obchodoval s drogami v zahraničí. K tomu policista Stuart Fong Chung-Yau (Jacky Cheung) dostane podezření, že jeden z jeho kolegů Tat (Ng Man-Tat) je také zkorumpovaný policista. Později se Stuartovi podaří tajně natočit na pásku Tatův obchod s drogami s dvěma americkými drogovými dealery (Michael Woods a Stephan Berwick). Pásku si ale náhodně pustí tvrdohlavý policista Terry (Donnie Yen), který se hned pustí do případu na vlastní pěst. Shirley se Stuartem musí rychle zjistit, kdo je v policejním oddělení další zkorumpovaný.(tequilla)

Informace o filmu Tygří klec

Režie:

Woo-ping Yuen

Hrají:

Jacky Cheung, Donnie Yen, Simon Yam, Ka-Yan Leung, Wang Lung Wei, Yuen Cheung-Yan, Shun-Yi Yuen, Woo-ping Yuen, Fung Hak On, Michael Woods, Tai Kit Mak, Irene Wan, Stephan Berwick, Jing Chen, Carol Cheng

Střih:

Chi-Leung Kwong

(další profese)

Tygří klec (1988) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tygří klec na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/10056-tygri-klec/