Triky s trpaslíky

Stáhnout Triky s trpaslíky
Shlédnout Triky s trpaslíky

Triky s trpaslíky (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Triky s trpaslíky (2017):

Chloe a její maminka Catherine se už zase stěhují. Tentokrát do Nové Anglie, ve které si pořídily nádherný gotický dům, plný zvláštních zahradních trpaslíků. Chloe má ale jiné starosti. Začíná chodit do nové školy a snaží se spřátelit se svými spolužačkami. Navíc se do ní zakoukal kluk ze sousedství Liam, který se ji neustále snaží oslnit. Chloe si ale postupně začne všímat, že se v domě dějí divné věci. Všude jsou obaly od sladkostí, které někdo snědl. A co ti trpaslíci? Jako by snad na ni mrkli, nebo se dokonce pohnuli? Chloe brzy pochopí, že trpaslíci jsou skutečně živí, a navíc mají dům chránit před hrozbou z jiné dimenze. Tohle dobrodružství si rozhodně nesmí nechat ujít!(Fénix Distribution)

Chloe a jej mama Katarína sa už zasa sťahujú. Tentokrát si na novom mieste prenajali nádherný, rozľahlý, gotický dom, plný zvláštnych záhradných trpaslíkov. Dcéra ale nemá čas venovať svoje myšlienky novému domu. Začína chodiť do novej školy a snaží sa spriateliť sa so svojimi spolužiačkami. K týmto starostiam pribudla ešte jedna a to, že sa do nej zaľúbil susedov chlapec Liam, ktorý sa  pred ňou neustále predvádza a snaží sa upútať jej pozornosť. Postupne si ale Chloe začína všímať, že sa v dome dejú zvláštne veci. Všade sa povaľujú obaly od sladkostí, ktorá niekto pojedol. Akoby to mali na svedomí trpaslíci. Zdá sa jej, akoby ju pozorovali a občas na ňu žmurkali, niekedy si dokonca myslí, že sa hýbu. Chloe rýchlo pochopí, že nemá vidiny, ale že trpaslíci sú skutočne živí, zistí tiež, že sú tu preto, aby ochraňovali dom, ktorému hrozí nebezpečenstvo.(Magic Box)

Informace o filmu Triky s trpaslíky

Režie:

Peter Lepeniotis

Scénář:

Michael Schwartz, Zina Zaflow

Hudba:

Patrick Stump

Hrají:

Josh Peck, Becky G, Olivia Holt, Tara Strong, David Koechner, Nash Grier, George Lopez, Madison De La Garza, Jeff Dunham, Patrick Stump

Producenti:

John H. Williams, Danielle Sterling

Střih:

Rob Neal

(další profese)

Triky s trpaslíky (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Triky s trpaslíky na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/534174-triky-s-trpasliky/Straniero di silenzio, Lo

Stáhnout Straniero di silenzio, Lo
Shlédnout Straniero di silenzio, Lo

Straniero di silenzio, Lo (1968) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Straniero di silenzio, Lo (1968):

Americký tulák se dostane k záhadnému svitku, který mu předá umírající Japonec s instrukcemi, že jej má dopravit jeho pánovi do Japonska a dostane za to 200.000 dolarů. Tulák neváhá a vydává se na cestu. To ovšem ještě netuší, jaké útrapy ho v Japonsku čekají.(špaček421)

Informace o filmu Straniero di silenzio, Lo

Režie:

Luigi Vanzi

Scénář:

Giancarlo Ferrando, Lloyd Battista

Kamera:

Mario Capriotti

Hudba:

Stelvio Cipriani

Hrají:

Tony Anthony, Raf Baldassarre, Lloyd Battista, Kjóiči Sató

Producenti:

Tony Anthony

(další profese)

Straniero di silenzio, Lo (1968) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Straniero di silenzio, Lo na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/280158-straniero-di-silenzio-lo/Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál)

Stáhnout Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál)
Shlédnout Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál)

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál) (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál) (1993):

Arabela pokračuje dalšími šestadvaceti příběhy, jimiž autoři Miloš Macourek a Václav Vorlíček volně navázali na díly předchozí. Než se podařilo pokračování úspěšného seriálu napsat a natočit, uběhla řada let. Někteří herci z první série se už, bohužel, natáčení nedožili: Vladimír Menšík, Václav Lohniský, Petr Svojtka či Jiří Hrzán. Přesto se ale s většinou herců, které si diváci oblíbili, zase setkají. Se Stellou Zázvorkovou, Vlastimilem Brodským, Ivou Janžurovou, Janou Brejchovou, Vladimírem Dlouhým a přibudou k nim desítky představitelů nových rolí. Například Marian Labuda, Petr Nárožný a Pavel Zedníček. V titulní roli Arabely vystřídala slovenskou herečku Janu Nagyovou neméně půvabná Mirka Šafránková. Od chvíle, kdy naposledy zazvonil kouzelný zvoneček, se udála spousta věcí. Arabela a Petr jsou spolu 10 let a marně čekají na dítě. Z Honzíka a Mařenky se stali vysokoškoláci, studují folkloristiku, tedy pohádky. Říše pohádek je vážně ohrožena, ze země obrů je pro své vegetariánství vyhnán obr Balibul a usadí se poblíž království, aby se naučil jíst lidi. Každý den žádá novou oběť. Bystrozraký uteče z vězení, aby se nestal jeho obětí a zmocní se kouzelného pláště. Letí do světa lidí.(Česká televize)

Informace o filmu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál)

Režie:

Václav Vorlíček

Scénář:

Miloš Macourek

Kamera:

Emil Sirotek

Hudba:

Angelo Michajlov, Vítězslav Hádl

Hrají:

Jiří Lábus, Miroslava Šafránková, Vladimír Dlouhý, Marián Labuda st., Jaroslava Kretschmerová, Ondřej Kepka, Petr Nárožný, Pavel Zedníček, Hana Igonda Ševčíková, Dagmar Patrasová, Matouš Soukenka, Jana Kimlová, Vlastimil Brodský, Jana Brejchová, Jiří Sovák, Stella Zázvorková, Jana Andresíková, Oldřich Kaiser, Iva Janžurová, Radoslav Brzobohatý, Luděk Sobota, Bronislav Poloczek, Josef Dvořák, Raoul Schránil, Lucie Vondráčková, Petra Martincová, Luba Skořepová, Václav Štekl, Gabriela Wilhelmová, Ota Jirák, Pavel Nový, Jana Drbohlavová, Jana Synková, Jiří Hálek, Valerie Kaplanová, Oldřich Vízner, Lubomír Kostelka, Karel Effa, Jan Přeučil, Vítězslav Jandák, Květa Fialová, Milan Neděla, Martin Růžek, Michal Suchánek, Ilja Racek, Ladislav Trojan, Ladislav Županič, Uršula Kluková, Jan Vágner, Lucie Svobodová, Václav Babka, Miriam Kantorková, Nina Divíšková, Radan Rusev, Miroslav Moravec, Marcela Martínková, Břetislav Slováček, Lena Birková, Bedřich Prokoš, Oldřich Velen, Jiří Krytinář, Karel Augusta, Daniela Pokorná, Bohumil Bezouška, Stanislav Bruder, Otto Budín, Václav Chalupa, Karel Chromík, Vilma Cibulková, Hana Čížková, Jozef Dóczy, Martin Faltýn, Zdena Hadrbolcová, Jiří Havel, Jaroslav Heyduk, Roman Hemala, Jindřich Hinke, Jan Hraběta, Jan Kehár, Jaroslav Kepka, Jiří Kodeš, Martin Kolár, Michaela Koliandrová, Karel Koloušek, Miroslav Krejča, Josef Kubíček, Jiří Kvasnička, Barbora Leichnerová, Blanka Lormanová, Svatopluk Matyáš, Miroslav Saic, Dana Morávková, Viktor Nejedlý ml., Jan Nemejovský, Gustav Nezval, Miroslav Nohýnek, Jaroslava Obermaierová, Rudolf Papežík, Jiří Patočka, Ladislav Potměšil, Alexej Pyško, Josef Šebek, Jana Šedová, David Schneider, Roman Skamene, Jan Skopeček, Jan Škvor, Milan Stehlík, Leoš Suchařípa, Miroslav Táborský, Miloš Vávra, Vlastimila Vlková, Josef Vondráček, Vlastimil Zavřel, Stanislav Zindulka, Miroslav Zounar, Jiří Zahajský, Ivan Jiřík, Zdeněk Srstka, Karel Polišenský, Alexander Hemala, Kateřina Kaira Hrachovcová, František Filipovský, Jan Kalous, Václav Kotva, Alena Karešová, Věra Nerušilová, Pavel Vondruška, Adam Novák, Jiří Lír, Bohumil Vávra, Sabina Králová, Libor Baselides, Jana Altmannová, Eduard Pergner, Stanislava Bartošová, Jana Robenková, Václav Upír Krejčí, Jaroslav Čejka, Daniel Rous, Pavel Mang, Petr Rajchert, Jaroslav Pauer, Karel Smyczek, Lenka Kubálková, Kateřina Hejdušková, Hana Talpová, Ivan Helcl, Daniela Bakerová, Jakub Zdeněk, Jiří Sedláček, Tomáš Staněk, Michal Malátný, Jarmila Beránková, Vilém Udatný, František Dominik Staněk, Hana Ulrychová

Střih:

Dalibor Lipský

Zvuk:

Jiří Kříž

Scénografie:

Jindřich Kočí

Masky:

František Příhoda, Zdena Prchlíková, Tomáš Kuchta

Kostýmy:

Šárka Hejnová, Věnceslava Vrtíšková

(další profese)

Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál) (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Arabela se vrací aneb Rumburak králem Říše pohádek (TV seriál) na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71925-arabela-se-vraci-aneb-rumburak-kralem-rise-pohadek/Vládci vesmíru

Stáhnout Vládci vesmíru
Shlédnout Vládci vesmíru

Vládci vesmíru (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vládci vesmíru (1987):

Hemanovu planetu Eternia zajme zlý lord Skeletor (Frank Langella). Chce toho nenáviděného tvora konečně zabít, ale Hemanovi (Dolph Lundgren) se podaří se skřetem a dvěma jedinými zbyvšími vojáky utéct pomocí tajemného teleportačního klíče pryč. Ve zmatku při útěku špatně zadají "adresu" a náhodou se trefí přímo na Zemi. Zároveň ztratí klíč a vrátit se a zachránit svou planetu tedy nemohou. Seznámí se s mladým párem (Courteney Cox, Robert Duncan McNeill), který jim začne pomáhat, protože lord Skeletor za nimi vyslal své nejdrsnější a nejtvrdší lovce, aby je zabili a získali klíč a zametli stopy. Heman tak bude muset napnout veškeré své síly, aby se mu podařilo dostat se zpátky domů, zachránit obě planety a zbavit se zlého lorda Skeletora.(monolog)

Informace o filmu Vládci vesmíru

Režie:

Gary Goddard

Scénář:

Stephen Tolkin, David Odell

Kamera:

Hanania Baer

Hudba:

Bill Conti

Hrají:

Dolph Lundgren, Frank Langella, Meg Foster, Billy Barty, Courteney Cox, Robert Duncan McNeill, John Cypher, Chelsea Field, James Tolkan, Anthony De Longis, Christina Pickles, Barry Livingston

Producenti:

Yoram Globus, Menahem Golan

Střih:

Anne V. Coates

Scénografie:

William Stout

Kostýmy:

Julie Weiss

(další profese)

Vládci vesmíru (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vládci vesmíru na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/3320-vladci-vesmiru/Sněhurka a sedm trpaslíků

Stáhnout Sněhurka a sedm trpaslíků
Shlédnout Sněhurka a sedm trpaslíků

Sněhurka a sedm trpaslíků (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sněhurka a sedm trpaslíků (1987):

Informace o filmu Sněhurka a sedm trpaslíků

Režie:

Michael Berz

Předloha:

Jacob Grimm (kniha), Wilhelm Grimm (kniha)

Scénář:

Michael Berz

Kamera:

Amnon Salomon

Hudba:

Arik Rudich

Hrají:

Diana Rigg, Billy Barty, Sarah Patterson, Nicola Stapleton, Arturo Gil, Ricardo Gil, Chana Eden, Idit Teperson, Mike Edmonds

Producenti:

Yoram Globus, Menahem Golan

Scénografie:

Marek Dobrowolski

(další profese)

Sněhurka a sedm trpaslíků (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sněhurka a sedm trpaslíků na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/87675-snehurka-a-sedm-trpasliku/Husí kůže

Stáhnout Husí kůže
Shlédnout Husí kůže

Husí kůže (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Husí kůže (2015):

Teenager Zach Cooper (Dylan Minnette) je znechucen tím, že se z velkého města musel přestěhovat do malého městečka. Zjišťuje ale, že vše má i své světlé stránky - setkává se totiž s krásnou dívkou Hannou (Odeva Rush), která žije v sousedním domě. Ale i v těch nejprosluněnějších končinách občas slunce zajde za mraky, a ty Zachovy se objevují ve chvíli, kdy zjišťuje, že Hannah má tajemného otce, ze kterého se vyklube R. L. Stine (Jack Black), autor série bestsellerů s názvem Goosebumps. Ukazuje se, že existují reálné důvody, proč je Stine takový podivín... Je totiž vězněm své vlastní představivosti. Příšery, kterými se jeho knihy proslavily, jsou skutečné, a Stine své čtenáře chrání tím, že tato monstra drží uvězněná ve svých knihách. Když Zach neúmyslně příšery z rukopisů vypustí a ty začnou terorizovat celé městečko, je na Stineovi, Zachovi a Hannah, aby je znovu vrátili do knih, kam patří.(Falcon)

Zacha vôbec neteší, že sa musel s mamou presťahovať do malého mesta, až do momentu, kým nestretne pôvabnú susedku Hannah. Jej otec R. L. Stine píše hororové knihy pre deti, na čom by nebolo nič zvláštne, keby... všetkých duchov a príšery čo vytvoril, nedržal pod zámkom vo svojich rukopisoch. Zachovi sa však nedopatrením podarí tieto monštrá vypustiť do sveta ľudí. A tak Hannah, Zach a pán Stine spoja sily, aby nebezpečných votrelcov vrátili tam, odkiaľ prišli.(Itafilm)

Teenager Zach Cooper (Dylan Minnette) je naštvaný na svet, pretože sa musí presťahovať z veľkomesta do malého mestečka. Keď však stretne krásnu dievčinu Hannah (Odeya Rush), ktorá žije hneď vedľa, všetko sa zrazu zdá byť perfektné. Avšak, ako to už býva, všetko dobré máva nejaký háčik. Problém nastáva, keď sa Zach dozvie, že Hannah má tajomného otca, ktorým  nie je nikto iný, ako sám R. L. Stine (Jack Black), autor bestsellerovej hororovej série Goosebumps. A ako časom zisťuje, Stine má dôvod pre svoje zvláštne správanie; je totiž väzňom svojej vlastnej predstavivosti. Monštrá, ktoré jeho knihy preslávili, sú skutočné a Stine chráni svojich čitateľov tým, že ich drží zavreté vo svojich knihách. Keď však Zach neúmyselne vypustí monštrá z jeho rukopisov a tie začnú terorizovať mesto, je iba na nich troch, aby vrátili všetky príšery späť do kníh, kam patria.(figliar)

Informace o filmu Husí kůže

Režie:

Rob Letterman

Předloha:

R.L. Stine (kniha)

Scénář:

Darren Lemke

Kamera:

Javier Aguirresarobe

Hudba:

Danny Elfman

Hrají:

Jack Black, Dylan Minnette, Odeya Rush, Ryan Lee, Amy Ryan, Jillian Bell, Halston Sage, Steven Krueger, Amanda Lund, Karan Soni, Jeremy Ambler, Ella Wahlestedt, E. Roger Mitchell, John Bernecker

Producenti:

Deborah Forte, Neal H. Moritz

Střih:

Jim May

Scénografie:

Sean Haworth

Kostýmy:

Judianna Makovsky

(další profese)

Husí kůže (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Husí kůže na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/368780-husi-kuze/7 trpaslíků

Stáhnout 7 trpaslíků
Shlédnout 7 trpaslíků

7 trpaslíků (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu 7 trpaslíků (2004):

Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli.(oficiální text distributora)

Informace o filmu 7 trpaslíků

Režie:

Sven Unterwaldt Jr.

Scénář:

Otto Waalkes, Bernd Eilert

Kamera:

Jo Heim

Hudba:

Joja Wendt

Hrají:

Otto Waalkes, Heinz Hoenig, Boris Aljinovic, Markus Majowski, Cosma Shiva Hagen, Martin Schneider, Atze Schröder, Harald Schmidt, Helge Schneider, Christian Tramitz, Tom Gerhardt, Mavie Hörbiger, Nina Hagen, Douglas Welbat, Hilmi Sözer, Mirco Nontschew, Markus Hoffmann, Ralf Schmitz, Helmut Zerlett, Lena Amende, Norbert Heisterkamp, Holger Franke, Hans Werner Olm

Zvuk:

Benjamin Schubert

(další profese)

7 trpaslíků (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu 7 trpaslíků na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/166721-7-trpasliku/7 trpaslíků

Stáhnout 7 trpaslíků
Shlédnout 7 trpaslíků

7 trpaslíků (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu 7 trpaslíků (2014):

Špunťa, nejmladší ze sedmi trpaslíků nešťastnou náhodou píchnul princeznu Růženku do prstu než hodiny na oslavě jejích 18. narozenin odbily půlnoc. Tak naplnil kletbu zlé čarodějnice Dellamorty. Touto drobností totiž poslal celé království do staletí trvajícího spánku. On i jeho šest kamarádů musí stůj co stůj chybu napravit. Ale jak? Přece polibkem z pravé lásky! Trpaslíci vědí, že Růženka miluje Jacka. On jediný ji může probudit ze zakletí. Jenže Jack je momentálně ve spárech děsivého draka Paliče. Ten, jak všichni vědí, sídlí v pevnosti mocné Dellamorty. Našich sedm statečných sebere odvahu a neohroženě se vydávají Jacka osvobodit. A jako v každé správné pohádce, na malé hrdiny čeká mnoho nástrah a dobrodružství.(Bioscop)

Možná to byla nemotornost, možná jen smůla...Bobo, nejmladší ze sedmi trpaslíků nešťastnou náhodou píchnul princeznu Růženku do prstu než hodiny na oslavě jejích 18. narozenin odbyly půlnoc. Tak naplnil kletbu zlé čarodějnice Della Morty. Touto drobností totiž poslal celé království do staletí trvajícího spánku. On i jeho šest kamarádů musí stůj co stůj chybu napravit. Ale jak? Přece polibkem z pravé lásky!Trpaslíci vědí, že Růženka miluje Jacka. On jediný ji může probudit ze zakletí. Jenže Jack je momentálně ve spárech děsivého draka Paliče. Ten, jak všichni vědí, sídlí v pevnosti mocné Della Morty. Našich sedm statečných sebere odvahu a neohroženě se vydávají Jacka osvobodit.A jako v každé správné pohádce, na malé hrdiny čeká mnoho nástrah a dobrodružství.(Magic Box)

7 trpaslíkov, 18. narodeniny, 2 draci, bozk alebo 100 rokov spánku ... a rozprávka môže začať!(Magic Box)

Informace o filmu 7 trpaslíků

Režie:

Boris Aljinovic, Harald Siepermann

Scénář:

Harald Siepermann, Sven Unterwaldt Jr., Daniel Welbat, Bernd Eilert, Douglas Welbat

Kamera:

Jo Heim

Hudba:

Daniel Welbat

Hrají:

Otto Waalkes, Gustav-Peter Wöhler, Boris Aljinovic, Martin Schneider, Nina Hagen, Elvin Cameron, Ana Sani, Mirco Nontschew, Santiago Ziesmer, Ralf Schmitz, Henning Nöhren, Norbert Heisterkamp

Producenti:

Matthias Triebel

(další profese)

7 trpaslíků (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu 7 trpaslíků na ČSFD

36%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/356803-7-trpasliku/