Vánoční píseň (TV film)

Stáhnout Vánoční píseň (TV film)
Shlédnout Vánoční píseň (TV film)

Vánoční píseň (TV film) (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoční píseň (TV film) (1999):

Cal Peterson dohlíží jako školní inspektor na finance krachujících škol. Po smrti své sestry vychovává neteř Fern. Kvůli své práci se musí často stěhovat. Nyní před Vánocemi dostal na starost zachránit školu ve svém rodném městě. Fern jede s ním a opět si musí zvykat na nové prostředí. Velkou oporu nachází u učitelky hudební výchovy, Lily. Ta brzy poznává, že Fern má hudební talent. Navrhne jí, aby spolu složily vánoční píseň. Cal se však v rámci úspor rozhodne zrušit hudební výuku. Fern a Lily to takhle nenechají. Podaří se jim přesvědčit Cala, aby změnil svůj plán?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vánoční píseň (TV film)

Režie:

Bobby Roth

Kamera:

Eric Van Haren Noman

Hudba:

Christopher Franke, Edgar Rothermich

Hrají:

Naomi Judd, Andy Griffith, Gerald McRaney, Alison Pill, Nathan Carter, Sumela Kay, Aron Tager

Producenti:

Randi Richmond

Střih:

Armen Minasian

Scénografie:

Dan Yarhi

Kostýmy:

Linda Kemp

(další profese)

Vánoční píseň (TV film) (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoční píseň (TV film) na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/89903-vanocni-pisen/The Search for Santa Paws

Stáhnout The Search for Santa Paws
Shlédnout The Search for Santa Paws

The Search for Santa Paws (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Search for Santa Paws (2010):

Odhalenie skutočnej pravdy o priateľstve Santa Clausa a jeho štvornohých pomocníkov!
Okúzľujúce filmové dobrodružstvo evokuje tradície Disneyho sviatočných rozprávok. Keď sa Santa Claus a jeho najnovší dobrý kamarát dozvedia, že z detí celého sveta sa vytratil sviatočný duch Vianoc, rozhodnú sa vydať do New Yorku. Vplyvom nešťastnej nehody však Santa Claus stratí vedomie, a tak sa jedinou šancou detí po celom svete stanú jeho verný psík, malá sirota a jej priateľ Will. Iba oni môžu svetu otvoriť oči a zabezpečiť znovuobjavenie skutočnej podstaty sviatočných dní.(Incantator)

Informace o filmu The Search for Santa Paws

Režie:

Robert Vince

Scénář:

Robert Vince, Anna McRoberts

Kamera:

Kamal Derkaoui

Hudba:

Brahm Wenger

Hrají:

Kaitlyn Maher, Diedrich Bader, Jason Connery, Bill Cobbs, Patrika Darbo, Zachary Gordon, Mitchel Musso, Richard Kind, Bonnie Somerville, Nicole Leduc, Wendi McLendon-Covey, Tom McBeath, C. Ernst Harth, Eric Keenleyside, Michelle Creber, Pia Mia Perez, Jonathan Morgan Heit, John Ducey, Reese Alexander, G. Hannelius, Peter New, Jakob Davies, Melody B. Choi, Ameko Eks Mass Carroll, Pete Gardner

Producenti:

Anna McRoberts, Robert Vince

Střih:

Kelly Herron

Scénografie:

Michael S. Bolton

Kostýmy:

Jori Woodman

(další profese)

The Search for Santa Paws (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Search for Santa Paws na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/287519-the-search-for-santa-paws/Kdo rozsvítí Vánoce (TV film)

Stáhnout Kdo rozsvítí Vánoce (TV film)
Shlédnout Kdo rozsvítí Vánoce (TV film)

Kdo rozsvítí Vánoce (TV film) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kdo rozsvítí Vánoce (TV film) (2010):

Každý prosinec chce Bob Wallace (Daniel Stern) řádně oslavit vánoční svátky a tak ho po letech nejlépe vyzdobeného domu na Vánoce šokuje skutečnost, že má konkurenci v podobě nového souseda a starého soka ze školy, Stua Jonese (Matt Frewer). Brzy se mezi nimi rozpoutá boj o nejlepší vánoční výzdobu v sousedství.(Universal Channel)

Bob Wallace každý rok pred Vianocami povyťahuje všetky vianočné ozdoby a dekorácie, aby nimi ozdobil svoj dom. Záleží mu totiž na tom, aby práve jeho dom bol najžiarivejší a najväčšmi slávnostne vyzdobený v celom jeho okolí. Tento rok však bude mať súpera. Jeho čerstvo nasťahovaný nový sused Stu Jones si ozdobil dom ešte väčším množstvom svetiel a ozdôb než Bob, a to Boba poriadne nahnevá. Navzájom si vyhlásia vojnu o najúžasnejšiu vianočnú výzdobu domu v susedstve. V americkej komédii sa predstavia herecké hviezdy Daniel Stern a Matt Frewer.(TV JOJ)

Informace o filmu Kdo rozsvítí Vánoce (TV film)

Režie:

Harvey Frost

Scénář:

W. Paul Thompson

Kamera:

Paul Mitchnick

Hudba:

Hal Beckett

Hrají:

Daniel Stern, Matt Frewer, Allison Hossack, Teryl Rothery, Emily Tennant, Jorge Vargas, C. Ernst Harth, Ryan Grantham, Ellie Harvie, Alf Humphreys, Daryl Shuttleworth, Donna White, Tim Henry, Lesley Ewen

Producenti:

Jamie Goehring, Jonathan Shore

Scénografie:

Renee Read

Kostýmy:

Tanya Lipke

(další profese)

Kdo rozsvítí Vánoce (TV film) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kdo rozsvítí Vánoce (TV film) na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/299325-kdo-rozsviti-vanoce/Vánoční příběh

Stáhnout Vánoční příběh
Shlédnout Vánoční příběh

Vánoční příběh (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoční příběh (2008):

Učená pře o tom, jak přežít Vánoce a transplantaci kostní dřeně. Tragikomedie s Catherine Deneuveovou v hlavní roli. „Trochu násilnický a trochu rozverný příběh“ vyprávějící o jedné rodině a jedné transplantaci. Do severofrancouzského Roubaix k rodičům na návštěvu přijíždějí jejich již dospělé děti, aby zde společně se svými rodinami oslavily vánoční svátky. Pod vlivem matčiny nemoci, spojené s hledáním vhodného dárce kostní dřeně, ožívají vzájemné ambivalence, rodinná tajemství i tragédie. Pozvolna plynoucí snímek s vtipnými dialogy a nápaditou formou vyprávění odkazuje k slavným filmovým dílům i předním evropským myslitelům, jež hojně cituje.(oficiální text distributora)

Abel a Junon prošli v mládí těžkou zkouškou, když jejich nejstarší syn Joseph zemřel na vážnou genetickou nemoc. Uběhlo mnoho let a vztahy v rodině se vyhrotily. Rodina se setkává na Vánoce, aby se dozvěděla, že i matka rodu Junon je nemocná a může ji zachránit jedině transplantace. Najde se ale vhodný dárce?(Febiofest)

Vánoční příběh je film, prostřednictvím něhož máme možnost nahlédnout do života jedné rodiny, která společně prožívá vánoční svátky v jednom domě. Junon a Abel k sobě pozvou své děti a svá vnoučata. Juno oznámí svým rodinným příslušníkům, že je vážně nemocná. Jak se bude dále ubírat Vánoční příběh a osudy členů jedné rodiny? Dojde na skládání účtů, k utišení starých křivd nebo k odhalení nových?(Aurorka)

Informace o filmu Vánoční příběh

Režie:

Arnaud Desplechin

Scénář:

Arnaud Desplechin, Emmanuel Bourdieu

Kamera:

Eric Gautier

Hudba:

Grégoire Hetzel, Mike Kourtzer

Hrají:

Catherine Deneuve, Jean-Paul Roussillon, Anne Consigny, Mathieu Amalric, Melvil Poupaud, Hippolyte Girardot, Emmanuelle Devos, Chiara Mastroianni, Laurent Capelluto, Emile Berling, Thomas Obled, Clément Obled, Françoise Bertin, Romain Goupil, Samir Guesmi, Azize Kabouche, Philippe Morier-Genoud, Hélène Roussel

Producenti:

Pascal Caucheteux

Střih:

Laurence Briaud

Zvuk:

Sylvain Malbrant

Scénografie:

Daniel Bevan

Masky:

Sylvie Aid

Kostýmy:

Nathalie Raoul

(další profese)

Vánoční příběh (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoční příběh na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/242111-vanocni-pribeh/Kouzelné Vánoce

Stáhnout Kouzelné Vánoce
Shlédnout Kouzelné Vánoce

Kouzelné Vánoce (1985) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kouzelné Vánoce (1985):

Pán nebes sesílá na zemi dva vánoční anděly. Každý z nich má za úkol nalézt jednoho člověka, který neuznává kouzlo Vánoc. Gideon dostane na starost Ginny Graingerovou, matku malé Abbie a jen o něco staršího Caleba. V předvánočním čase je Ginnie, která pracuje jako pokladní v supermarketu, nervózní, otec Jack je momentálně bez práce a rodina dostala navíc výpověď z bytu. Gideon vyhledá Abbie a domlouvá se s ní, jak ovlivnit maminku a její názor na Vánoce. Jack tajně vybere z účtu peníze, aby mohl koupit alespoň dětem nějaké dárky. Ginnie to považuje za zbytečnost, a když se to dozví, utíká za ním do banky. Tam právě došlo k přepadení, při kterém je Jack zastřelen. Obě děti navíc vezme zoufalý lupič jako rukojmí, cestou však nezvládne řízení a spadne i s autem do řeky. Děti zachrání Gideon, a když se od něj Abbie dozví, že táta je mrtvý, chce, aby mu pomohl. Gideon ji posílá za Santa Klausem, ani on však holčičce nemůže pomoci, tatínka prý může zachránit pouze Ginnie, pokud se zlomí její odpor k Vánocům...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kouzelné Vánoce

Režie:

Phillip Borsos

Scénář:

Thomas Meehan

Kamera:

Frank Tidy

Hrají:

Mary Steenburgen, Gary Basaraba, Harry Dean Stanton, Arthur Hill, Elisabeth Harnois, Michelle Meyrink, Elias Koteas, Wayne Robson, Jan Rubeš st., Sarah Polley, Graham Jarvis, Timothy Webber, Sam Malkin, Alf Humphreys, Geneviève Appleton

Producenti:

Peter O'Brian

Střih:

Sidney Wolinsky

Scénografie:

Bill Brodie

Kostýmy:

Olga Dimitrovová

(další profese)

Kouzelné Vánoce (1985) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kouzelné Vánoce na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/16132-kouzelne-vanoce/Flintstoneovi: Vánoční koleda (TV film)

Stáhnout Flintstoneovi: Vánoční koleda (TV film)
Shlédnout Flintstoneovi: Vánoční koleda (TV film)

Flintstoneovi: Vánoční koleda (TV film) (1994) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Flintstoneovi: Vánoční koleda (TV film) (1994):

Na vánoční nákupy už zbývá jen jediný den! Fred je tak zaujatý svým hereckým debutem v roli Scrooge v bedrocké inscenaci “Vánoční koledy”, že úplně zapoměl koupit dárky. A co hůř, nechal malého Peeblese v jeskynním dětském koutku! Naštěstí jeho žena Vilma a pár rodinných duchů udělá pravý vánoční zázrak a připomene starému dobrému Fredovi skutečný význam svátků. Přidejte se k Barneymu, Bam Bamovi a Dinovi v této zábavné taškařici, která přenáší kouzelnou sváteční klasiku do doby kamenné.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Flintstoneovi: Vánoční koleda (TV film)

Režie:

Joanna Romersa

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Scénář:

Glenn Leopold

Hudba:

Steven Bernstein

Hrají:

Frank Welker, Russi Taylor, John Rhys-Davies, Marsha Clark, Henry Corden

Flintstoneovi: Vánoční koleda (TV film) (1994) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Flintstoneovi: Vánoční koleda (TV film) na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15684-flintstoneovi-vanocni-koleda/Barbie a dokonalé Vánoce

Stáhnout Barbie a dokonalé Vánoce
Shlédnout Barbie a dokonalé Vánoce

Barbie a dokonalé Vánoce (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Barbie a dokonalé Vánoce (2011):

Vydejte se s Barbie a jejími sestrami Skipper, Stacie a Chelsea na vánoční prázdniny, které se promění v nečekané dobrodružství. Když je jejich let do New Yorku kvůli sněhové bouři přesměrován, dívky se ocitají daleko od svého cíle i prázdninových snů. V odlehlém hostinci v maličkém městě jménem Tannebaum na ně ale čekají noví přátelé a spousta kouzelných zážitků. Aby sestry všem poděkovaly za jejich vřelé přivítání, využijí své hudební vlohy a pro celé město připraví vystoupení. Barbie a její sestry pochopí, že nejlepší Vánoce jsou takové, při kterých mohou sdílet společnou radost!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Barbie a dokonalé Vánoce

Režie:

Mark Baldo

Scénář:

Elise Allen

Hudba:

Gabriel Mann

Hrají:

Diana Kaarina

Scénografie:

Walter P. Martishius

(další profese)

Barbie a dokonalé Vánoce (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Barbie a dokonalé Vánoce na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/301732-barbie-a-dokonale-vanoce/Jiný vánoční polibek (TV film)

Stáhnout Jiný vánoční polibek (TV film)
Shlédnout Jiný vánoční polibek (TV film)

Jiný vánoční polibek (TV film) (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jiný vánoční polibek (TV film) (2014):

Na vánočním večírku si Jenna neplánovaně vymění nezapomenutelný polibek s neodolatelným multimilionářem Cooperem Montgomerym. Nevědoma si jeho pohnutek a ze strachu, že by ji zase někdo ve vztahu ublížil, slíbí si, že zůstane k jeho citům chladná. Když s ním ale začne trávit více času, zjišťuje, že jeho city jsou opravdové.(Universal Channel)

Jenna Kingston (Elisabeth Harnois) nešla do práce s očakávaním, že sa bláznivo zamiluje. Ale keď vo výťahu padne do oka príťažlivému neznámemu mužovi a navyše nad nimi visí imelo, začnú lietať iskry a schyľuje sa k bozku. Je tu však jeden problém: Jenna sa dozvie, že tento muž je Cooper Montgomery (Adam Mayfield), starší brat jej šéfky Mie Montgomery (Lola Glaudini), majiteľky firmy Trend Fashion. A keďže Cooper je technicky tiež polovičný majiteľ, znamená to, že je aj Jenniným šéfom. Očarený Cooper sa neúnavne usiluje o jej srdce, ale Jenna je na pochybách - Cooper je totiž známy sukničkár, ktorý už po sebe zanechal množstvo zlomených sŕdc. Je presvedčená, že aj ju považuje len za ďalšiu výzvu, vytrvalo preto jeho pokusy o ďalšie zblíženie odráža. Nemôže však poprieť iskrenie, ktoré cíti, kedykoľvek je Cooper nablízku, a Cooper je zas presvedčený, že už nie je prelietavým zvodcom, akým býval. Ale dokáže Cooper naozaj začať odznova a byť verným mužom jednej ženy? Alebo je Jenna na najlepšej ceste, aby jej Cooper zlomil srdce tesne pred vianočnými sviatkami?(TV Doma)

Informace o filmu Jiný vánoční polibek (TV film)

Režie:

Kevin Connor

Scénář:

Joany Kane

Kamera:

Theo Angell

Hrají:

Jonathan Bennett, Lola Glaudini, Celesta Hodge, Elisabeth Harnois, Ray Laska, Elisabeth Röhm, Steven Schub, Adam Mayfield, Maurice Hall

Střih:

Sharyn L. Ross

Scénografie:

Steve Ochoa

Kostýmy:

Shi Tang

(další profese)

Jiný vánoční polibek (TV film) (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jiný vánoční polibek (TV film) na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/50601-jiny-vanocni-polibek/Vánoční koleda pana Karrolla (TV film)

Stáhnout Vánoční koleda pana Karrolla (TV film)
Shlédnout Vánoční koleda pana Karrolla (TV film)

Vánoční koleda pana Karrolla (TV film) (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoční koleda pana Karrolla (TV film) (2004):

Allen Karroll nenávidí Vánoce od té doby, kdy ho jeho bývalá přítelkyně právě ve svátečním čase ponížila před tisíci lidí. Vzhledem k tomu, že se živí jako autor svátečních přání, to tak nemá jednoduché. Podaří se vánočním duchům docílit toho, aby znovu objevil kouzlo Vánoc? Americká komedie na motivy povídky Ch. Dickense.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vánoční koleda pana Karrolla (TV film)

Režie:

Dennis Dugan

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Kamera:

Jon Joffin

Hudba:

John Frizzell

Hrají:

Tom Everett Scott, Verne Troyer, Wallace Shawn, Alanna Ubach, Deanna Milligan, Richard Kline, Dennis Dugan, Kailin See, Larry Miller, Sarah-Jane Redmond, Julia Faye West

Střih:

Patrick J. Don Vito

Scénografie:

Louise Middleton

Kostýmy:

Carol Case

(další profese)

Vánoční koleda pana Karrolla (TV film) (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoční koleda pana Karrolla (TV film) na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234302-vanocni-koleda-pana-karrolla/Vánoční polibek (TV film)

Stáhnout Vánoční polibek (TV film)
Shlédnout Vánoční polibek (TV film)

Vánoční polibek (TV film) (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vánoční polibek (TV film) (2011):

Wendy Walton je nejlepší designérka v Bostonu....ale zatím to ještě nikdo neví. Wendy opustila práci v místním divadle, aby se stala asistentkou Pricsilly Hall, nejprestižnější designérky ve městě. Ms. Hall nutí pracovat Wendy dlouho do noci. Jednou pozdě v noci, když odchází z práce, uvízne ve výtahu s mladým a velice pohledným cizincem. Ještě než se stačí otevřít dveře výtahu, Wendy a její záhadný muž se políbí. Druhý den v práci spatří Wendy záhadného cizince před dveřmi kanceláře....Ukáže se, že to je Adam Hughes, bohatý filantrop a přítel Ms. Hall. Wendy musí připravit Vánoční party, které se uskuteční v domě Ms. Hall. Jak se blíží prázdniny, Wendy a Adam spolu tráví více a více času... Wendy si uvědomí, že se do Adama zamilovala. Má riskovat všechno na čem tak dlouho pracovala a říct Adamovi pravdu? A uvědomí si Adam, že pravá láska stojí právě před ním? Vánoční romance o tom, jak jeden polibek může vše změnit...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Vánoční polibek (TV film)

Režie:

John Stimpson

Scénář:

Joany Kane

Kamera:

Brian Crane

Hudba:

Ben Decter

Hrají:

Elisabeth Röhm, Laura Breckenridge, Brendan Fehr, Jerrika Hinton, Laura Spencer, Mark Joy

Producenti:

Mark Donadio

Střih:

John Stimpson

(další profese)

Vánoční polibek (TV film) (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vánoční polibek (TV film) na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/306252-vanocni-polibek/