In Fear

Stáhnout In Fear
Shlédnout In Fear

In Fear (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu In Fear (2013):

Tom a Lucy sa spoločne vydajú autom na cesty. Po niekoľkých hodinách sa však stratia niekde na vidieckej ceste v lese. Prichádza noc a s ňou aj niečo temné, čo ich začne terorizovať. Ich jedinou obranou je ich auto, v ktorom sa schovávajú spolu so strachom z tmy, obavami z temnoty a postupne aj podozrením voči sebe navzájom.(kubqo)

Informace o filmu In Fear

Režie:

Jeremy Lovering

Scénář:

Jeremy Lovering

Kamera:

David Katznelson

Hudba:

Daniel Pemberton, Roly Porter

Hrají:

Alice Englert, Allen Leech, Iain De Caestecker

Producenti:

Nira Park

Střih:

Jonathan Amos

(další profese)

In Fear (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu In Fear na ČSFD

52%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/330229-in-fear/Veľká noc a veľký den

Stáhnout Veľká noc a veľký den
Shlédnout Veľká noc a veľký den

Veľká noc a veľký den (1974) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Veľká noc a veľký den (1974):

Poslední den druhé světové války na jedné slovenské dědině nepřináší úlevu, ale naopak zauzlení nejistoty a obav. Tvůrci zamýšleli zvnitřnit rázovité postavy, přiblížit, jak prožívají tyto vypjaté okamžiky, ale přesto zůstávají v půli cesty. Příběh o vesničanech, partyzánech, kolaborantech i německých vojácích rozbíjejí do spleti tezovitých, oficiálnímu dějinnému výkladu poplatných epizod. Nevyhnuli se ani ploše osvětářským tendencím, kdy diváci musí být poučováni, jak si jednotlivé události mají vykládat.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Veľká noc a veľký den

Režie:

Štefan Uher

Scénář:

Alfonz Bednár

Kamera:

Stanislav Szomolányi

Hudba:

Svetozár Stračina

Hrají:

Bronislav Križan, Marie Drahokoupilová, Elena Zvaríková-Pappová, Štefan Kvietik, Ladislav Lakomý, Ján Mistrík, Zdeňka Gräfová, Petra Vančíková, Darina Šimanská, Mária Markovičová, Dušan Blaškovič, Anton Mrvečka, František Zvarík, František Desset, Ľudovít Króner, Ľudovít Reiter, Ladislav Večeřa, Vladimír Malina, Karol Jaura, Zdeněk Blažek, Andrej Rimko, Jozef Cút, Ján Mildner, Ján Géc, Anton Majerčík, Martina Vančíková, Ľudovít Ozábal, Milan Fiabáne, Natália Hasprová, Ľuboš Mikulský, Ján Greššo, Augustín Kubán, Michal Belák, Karol Čálik, Jozef Kuchár, Ernest Šmigura, Jaroslav Vrzala

Střih:

Maximilián Remeň

Zvuk:

Milan K. Némethy

Scénografie:

Anton Krajčovič

(další profese)

Veľká noc a veľký den (1974) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Veľká noc a veľký den na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29035-velka-noc-a-velky-den/Kouzlo všedních dnů (TV film)

Stáhnout Kouzlo všedních dnů (TV film)
Shlédnout Kouzlo všedních dnů (TV film)

Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005):

Během druhé světové války otěhotní dcera coloradského ministra Olivie Daleová. Voják, kterého miluje, ji ale opustí a ona je svým puritánským otcem donucena k sňatku z rozumu za v podstatě cizího člověka, mladého farmáře Raye Singletona. Ray je pro ni schopen udělat cokoli, aby byla šťastná, a z celého srdce ji má rád. Vzdělaná Olivie ho ale nemiluje a v podstatě neví, co k němu cítí. Ví, že manželovi ubližuje, a chystá se odjet a porodit do Denveru. Až teď dochází k zjištění, v čem je pravé jádro skutečné lásky.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kouzlo všedních dnů (TV film)

Režie:

Brent Shields

Kamera:

Eric Van Haren Noman

Hudba:

Lawrence Shragge

Hrají:

Keri Russell, Skeet Ulrich, Mare Winningham, Gwendoline Yeo, Katie Keating, Eric Winter, Jane McGregor, Tania Gunadi, Daryl Shuttleworth, Mary Black, Kira Bradley

Producenti:

Andrew Gottlieb, Jim O'Grady

Střih:

Michael D. Ornstein

Scénografie:

Clark Hunter

Kostýmy:

Karyn Wagner

(další profese)

Kouzlo všedních dnů (TV film) (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kouzlo všedních dnů (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/197357-kouzlo-vsednich-dnu/Dům u dálnice

Stáhnout Dům u dálnice
Shlédnout Dům u dálnice

Dům u dálnice (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dům u dálnice (2008):

Uprostred tichej a opustenej vidieckej krajiny sa tiahne nedokončená diaľnica. Len pár metrov od bezpečnostných bariér stojí dom. Otec, matka a ich tri deti tu šťastne žijú už desať rokov. Idylka sa končí v okamihu, keď sa výstavba skompletizuje a v tesnej blízkosti domu začnú hučať prvé autá. Odpor rodiny rastie, odmieta sa vzdať svojej oázy pokoja. Novodobí švajčiarski robinsoni strácajú definitívne zmysel svojho doterajšieho života.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dům u dálnice

Režie:

Ursula Meier

Scénář:

Ursula Meier, Gilles Taurand, Raphaëlle Desplechin, Olivier Lorelle

Kamera:

Agnès Godard

Hrají:

Isabelle Huppert, Olivier Gourmet, Adélaïde Leroux, Kacey Mottet Klein, Jean-François Stévenin, Marc Berman

Producenti:

Denis Freyd

Střih:

François Gédigier, Nelly Quettier, Susana Rossberg

(další profese)

Dům u dálnice (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dům u dálnice na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/251090-dum-u-dalnice/Metrix – Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film)

Stáhnout Metrix – Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film)
Shlédnout Metrix – Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film)

Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film) (2012):

Informace o filmu Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film)

Režie:

Martin Kubíček

Hrají:

Martin Kubíček

Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Metrix - Legenda Hroznové Lhoty (amatérský film) na ČSFD

31%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/344077-metrix-legenda-hroznove-lhoty/Jidášova žena (TV seriál)

Stáhnout Jidášova žena (TV seriál)
Shlédnout Jidášova žena (TV seriál)

Jidášova žena (TV seriál) (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jidášova žena (TV seriál) (2002):

Gloria Lealová je mladá, krásná a trochu naivní žena, jejíž profesí je filmová tvorba. Rozhodne se natočit dokument o fascinujícím příběhu, který obklopuje dvacet let starou vraždu kněze - zločin, za který byla obžalována a neprávem odsouzena dědička vinic Altagracia Del Toro. Legenda známá jako "Jidášova žena" je znovu na titulních stranách novin, jakmile je Altagracia po dvaceti letech propuštěna z vězení. Lidé ve městě se jí bojí a záhada se dále prohlubuje, když se najednou začne znovu vraždit. A stejně jako u vraždy kněze se pokaždé, když je spáchána vražda, objeví žena oblečená jako nevěsta. Ale když není vinna Altagracia, pak kdo je tedy vrahem? Kdo je "Jidášova žena"?Gloriin záměr natočit dokument se poněkud zkomplikuje, když se setká se Salomónem Vaismanem, prezidentem vinařských závodů Del Toro, který ji od prvního momentu přitahuje. Salomón je zpočátku velmi ochoten pomoci, ale potom se náhle od projektu odvrátí zrovna ve chvíli, kdy se Altagracia vrací, aby uplatnila své dědické právo na pozemky, na nichž vinice Del Toro stojí. Protože Gloriiono pátrání vede stále blíže k vyřešení záhadných vražd, Salomónův ústup ji zaskočí.Jaké je spojení mezi Salomónem a Altagracií? Proč skrývá Salomón svou minulost? Legenda o Altagracii Del Toro, "Jidášovy ženy", je příběhem extrémů - dobra a zla, nenávisti, vraždy, chamtivosti, ambicí, smrti, odvahy a pýchy. A samozřejmě lásky.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Jidášova žena (TV seriál)

Režie:

Olegario Barrera

Hrají:

Chantal Baudaux, Juan Carlos García, Fedra López, Rhandy Piñango, Betty Ruth, Javier Vidal, Gledys Ibarra

Jidášova žena (TV seriál) (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jidášova žena (TV seriál) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/137310-jidasova-zena/Zázraky

Stáhnout Zázraky
Shlédnout Zázraky

Zázraky (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zázraky (2014):

Film Zázraky vypráví příběh dvanáctileté Gelsominy, která žije s rodiči a třemi mladšími sestrami na opuštěném statku kdesi v Umbrii na italském venkově. Otec drží rodinu stranou nástrah moderního světa a striktně prosazuje život v souladu s přírodou. Chov včel a výroba přírodního medu jsou pro rodinu jediným zdrojem obživy a točí se kolem nich veškerý život na statku. Pevné rodinné vazby podřízené praktickým činnostem jsou však narušeny natáčením televizní reality show „Zázraky venkova", které poblázní celý kraj. Jistoty idealistického a poněkud despotického otce jsou zviklány poznáním, že milovaná dospívající dcerka se možná vydá jinými cestami, než jaké volil pro sebe a své nejbližší. Zčásti autobiografický poetický snímek režisérky Alice Rohrwacherové o rozpadajícím se ideálním světě místy osciluje na hranici mezi realitou a snem.(Aerofilms)

Gelsomina žije s rodiči a třemi mladšími sestrami na opuštěném statku kdesi v Umbrii. Otec drží rodinu stranou nástrah moderního světa, hlásaje návrat k přírodě jako jedinému bodu bezpečí. Políčko zeleniny a hlavně péče o včely poskytující med jako hlavní zdroj obživy stmeluje dospělé i děti, dokud pevné vazby nenahlodá příchod Martina, mladého provinilce, jehož přijmou v rámci programu převýchovy. Zásah zvenku představuje ale také natáčení televizní soutěže o vyhlášení „zázračné vesnice", které poblázní celý kraj. Jistoty idealistického a poněkud despotického otce jsou zviklány poznáním, že milovaná dospívající dcerka se možná vydá jinými cestami, než jaké volil pro sebe a své nejbližší. Alice Rohrwacherová stejně jako její sestra Alba, představitelka matky, vyrostla nedaleko míst, kam situovala svůj „rodinný příběh". Okouzlila jím v Cannes publikum i mezinárodní porotu, která udělila Zázrakům svou Velkou cenu, nejvyšší vyznamenání po Zlaté palmě.(MFF Karlovy Vary)

Čtrnáctiletá Gelsomina žije se třemi sestrami a rodiči v Toskánsku, kde její rodina provozuje včelařství. Její otec byl dříve levicovým idealistou, změnil se ale na patriarchu s autoritářskými sklony, který v rodině ale ztrácí své slovo. Chov včel a výroba přírodního medu jsou pro rodinu jediným zdrojem obživy a točí se kolem nich veškerý život na statku, ale stačí pro obživu stále méně. Aby vylepšil rodinný rozpočet, přihlásí se otec do sociálního projektu a přivádí do rodiny německého mladíka s kriminální minulostí. Otec není jediný, kdo se snaží zlepšit situaci rodiny. Gelsomina bez jeho vědomí přihlásí rodinu do reality show „Zázraky venkova", která pobláznila celý kraj. Zčásti autobiografický poetický snímek režisérky Alice Rohrwacherové o rozpadajícím se ideálním světě místy osciluje na hranici mezi realitou a snem.(Das Filmfest)

Nič nebude pre Gelsominu a jej tri mladšie sestry na konci toho leta také ako predtým. Je dedičkou zvláštneho, odľahlého kráľovstva, ktoré okolo nich vybudoval ich otec, aby ochránil svoju rodinu pred "koncom sveta". Jedinečné leto, keď sa prísne pravidlá, ktoré držia rodinu pohromade, začínajú rozpadať: sčasti kvôli príchodu Martina, nemeckého chlapca na rehabilitácii, a sčasti kvôli tomu, že miestna komunita sa zúčastňuje televíznej súťaže "Zázraky vidieka" moderovanej tajomnou Milly Catenou.(4 živly)

Informace o filmu Zázraky

Režie:

Alice Rohrwacher

Scénář:

Alice Rohrwacher

Kamera:

Hélène Louvart

Hudba:

Piero Crucitti

Hrají:

Alba Rohrwacher, Maria Alexandra Lungu, Sam Louwyck, Sabine Timoteo, Agnese Graziani, Monica Bellucci, André Hennicke, Margarete Tiesel

Producenti:

Carlo Cresto-Dina, Tiziana Soudani, Karl Baumgartner, Michael Weber

Střih:

Marco Spoletini

Scénografie:

Emita Frigato

Kostýmy:

Loredana Buscemi

(další profese)

Zázraky (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zázraky na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/373342-zazraky/Prach

Stáhnout Prach
Shlédnout Prach

Prach (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prach (2015):

Mrtvice otce odstartuje příběh tří dnů a dvou nocí v životě jedné rodiny. Kvůli ní přijíždějí k rodičům na venkovskou samotu oba synové se svými partnerkami. Po dlouhé době jsou společně na jednom místě. V domě se pomalu zastavuje čas, pietní nálada vybízí k meditacím o základních otázkách života. A nenápadné, podivné náhody směřují jejich cesty nepředvídaným směrem. Decentní snímek, spoléhající na divákovu aktivní spolupráci, navrací do české kinematografie duchovní rozměr.(Artcam)

Dva bratři, starší s manželkou, mladší s milenkou a malým dítětem, se potkávají na venkovské usedlosti poté, co jejich otce stihne mrtvice. Subtilní rodinné drama od debutujícího Víta Zapletala, které se z běžné české tvorby vymyká přirozeným akcentem křesťanské víry.(MFF Karlovy Vary)

Otcova mrtvice jako by zastavila čas. Do rodného domu přijíždějí oba dospělí synové se svými partnerkami i dítě staršího z nich. Všichni sice tuší, že stojí před těžkou životní zkouškou, ale pod tlakem událostí začínají na povrch probublávat všechny dosud neřešené a přehlížené problémy s netušenou intenzitou.(Letní filmová škola)

V třech dnech a dvou nocích se odehrává kontemplativní a až na dřeň vypreparované rodinné drama, kterým celovečerně debutuje čerstvý absolvent FAMU Vít Zapletal. Otcova mrtvice je katalyzátorem pro zkoumání vztahů jeho nejbližších, k otci, mezi sebou i k sobě samým. Nenápadně plynoucí a soustředěné vyprávění se noří do nitra postav, opírá se o detaily světa venkovského domku, v improvizovaném nemocničním pokoji a přilehlém sadu a otevírá otázky spirituality, rodiny a mezilidské odpovědnosti. Minimalismus a otevřenost k interpretaci se snoubí s pojetím bolesti v mnoha podobách jako ústředního tématu filozoficky ambiciózního snímku.(Febiofest)

Informace o filmu Prach

Režie:

Vít Zapletal

Scénář:

Vít Zapletal, Václav Hrzina

Kamera:

Ondřej Belica

Hudba:

Robert Křesťan, Jiří Vašíček

Hrají:

Radek Valenta, Hana Jagošová, Vojtěch Poláček, Eliška Stejskalová, Filip Truksa, Hilda Novotná, Rudolf Fuchs, Miroslav Babuský, Karel Vlček

Producenti:

Radim Procházka

Střih:

Jiří Procházka

Zvuk:

Jan Richtr

Scénografie:

Jana Hauskrechtová

(další profese)

Prach (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prach na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/396166-prach/Plameny vášně (TV seriál)

Stáhnout Plameny vášně (TV seriál)
Shlédnout Plameny vášně (TV seriál)

Plameny vášně (TV seriál) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Plameny vášně (TV seriál) (2003):

Juan, Oscar a Franco jsou bratři, kteří mají ještě sestru Libii. Ta je mladá, krásná a zamilovaná do bohatého Bernarda Elizonda, který je o hromadu let starší než ona. Libia otěhotní, ale Bernardo má nehodu na koni a umírá. Zdrcená dívka se teprve nyní dozvídá, že Bernardo byl ženatý a měl tři dcery potom spáchá sebevraždu. Její bratři chtějí pomstím sestřinu smrt a vydávají se do domu rodiny Elizondo. Tam potkají tři krásné sestry - Jimenu, Saritu a Normu. Norma je vdaná, ale její manželství s Fernandem není šťastné. Bratři plánují pomstu, nechají se zaměstnat v domě Elizondových, ale co se stane, když se do krásných sester zamilují?(misulin)

Informace o filmu Plameny vášně (TV seriál)

Režie:

Rodrigo Triana

Hrají:

Danna García, Mario Cimarro, Paola Rey, Juan A. Baptista, Natasha Klauss, Michel Brown, Ana Lucía Domínguez, Juan Pablo Shuk, Jorge Cao, Zharick León, Juan Sebastián Aragón, Lorena Meritano

Plameny vášně (TV seriál) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Plameny vášně (TV seriál) na ČSFD

41%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/165597-plameny-vasne/Pohádka máje

Stáhnout Pohádka máje
Shlédnout Pohádka máje

Pohádka máje (1940) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pohádka máje (1940):

Hlavní postavou je líbezná a plachá Helenka, dcera revírníka z Komory nedaleko Ostrovačic, která žije se svým otcem v myslivně uprostřed nádherné moravské přírody. Jednoho večera ji na ostrovačickém plese vyzve k tanci synovec místního faráře Ríša, který studuje v Praze na právnické fakultě. Zalíbila se mu na první pohled, a tak se o její přízeň začal ucházet jen co se znovu objevil v Ostrovačicích. Zprvu nepřístupná Helenka časem podlehne okouzlení z první lásky, ale když jí Ríša vypráví historky ze svého světáckého života v Praze, začne se mu vyhýbat. Láska je však mocná čarodějka a ona mu časem přece jen odpustí. A Ríša, který dříve jen lehkomyslně utrácel tatínkovy peníze a obletoval holky, se vrátí do Prahy s odhodláním dostudovat a pak se vrátit pro svou milovanou Helenku... Tento námět byl již v českém filmu zpracován, a to pod stejným názvem v režii Karla Antona v roce 1926.(oficiální text distributora)

Student Ríša se nevěnuje právům, ale flámům a výtržnostem. Rozzlobený otec již odmítá platit jeho dluhy. Ríša však není úplně zkažený. Rozhodne se odjet na čas ke strýci faráři na Moravu a tam se připravit na zkoušky. Na venkovském plese se seznámí s Helenkou, plachou revírníkovou dcerou. Půvabná dívka Ríšu okouzlí. Je úplně jiná než ženy, které doposud poznal. Jejich známost se mění ve velkou lásku. Plynou dny a idylický vztah začíná Ríšu nudit. Z jakési škodolibosti začne jednou Helence vyprávět o svém bývalém zhýralém životě a o zlomených srdcích krásných žen. I když to jsou vesměs smyšlenky, Helenka je dotčena a odmítne se dál s Ríšou scházet. Strýček farář se rozzlobí a vykáže synovce z domu. Ríša zoufale hledá Helenku, aby se s ní udobřil. Až těsně před odjezdem vlaku do Prahy mu Helenka odpouští.(NFA)

Informace o filmu Pohádka máje

Režie:

Otakar Vávra

Předloha:

Vilém Mrštík (kniha)

Scénář:

Otakar Vávra

Kamera:

Ferdinand Pečenka

Hudba:

Jiří Srnka

Hrají:

Nataša Gollová, Jaroslav Vojta, Leopolda Dostalová, Svatopluk Beneš, Theodor Pištěk, Marie Blažková, Jaroslav Průcha, Vlasta Fabianová, Miloš Nedbal, Božena Šustrová, Hermína Vojtová, Slávka Procházková, Stanislava Strobachová, Václav Švec, Miloš Šubrt, František Kovářík, František Hlavatý, Filip Balek-Brodský, Stanislav Neumann, Emanuel Hříbal, Bedřich Ulrych, Martin Raus, Jiří Julius Fiala, Antonín Jirsa, Jiří Hron, Elsa Vetešníková, Josef Oliak, Alois Dvorský

Střih:

Jan Kohout

Zvuk:

František Šindelář

(další profese)

Pohádka máje (1940) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pohádka máje na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/9474-pohadka-maje/