Gamgi

Stáhnout Gamgi
Shlédnout Gamgi

Gamgi (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Gamgi (2013):

Zatiaľ čo záchranár Kang Ji-gu (Jang Hyuk), vysiac na lane, vyťahuje doktorku Kim (Soo Ae) zo šachty, do ktorej vletela svojím autom, na opačnom konci Bundangu, zaľudneného predmestia Soulu s takmer pol miliónom obyvateľov, otvára skorumpovaný policajt kontajner s utečencami. Po otvorení ho čaká hrôza a smrad z rozkladajúcich sa tiel nelegálnych prisťahovalcov, z ktorých len jeden akoby zázrakom prežil. Smrtiaca epidémia sa začína bleskurýchle šíriť...(sochoking)

Informace o filmu Gamgi

Režie:

Seong-soo Kim

Scénář:

Seong-soo Kim, Young-jong Lee

Kamera:

Mo-gae Lee

Hudba:

Tae-seong Kim

Hrají:

Soo-ae, In-pyo Cha, Hyo-joo Park, Hae-jin Yoo, Hyeok Jang, Dong-seok Ma, Hee-joon Lee, Sang-yeob Lee, Ki-hyeon Kim, Jeong-min Park, Yong-goo Do, Dong-jin Lee, Jin-seong Ham, Byeong-mo Choi, Moon-cheol Nam, Min-ha Park, Myeong-heon Yang, Ji-hyeon Ahn, Boris Stout

Gamgi (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Gamgi na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/344652-gamgi/Pontypool

Stáhnout Pontypool
Shlédnout Pontypool

Pontypool (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pontypool (2008):

Rozhlasový moderátor Grant Mazzy (Stephen McHattie) prichádza jedného rána do štúdia, kde sa spolu so svojimi dvomi kolegyňami chystajú odvysielať rutinnú show. Čoskoro sa k nim však dostanú informácie od kolegu z terénu o nepokojoch v uliciach, pre ktoré zatiaľ nikto nepozná žiadny rozumný dôvod. Podľa všetkého sa nejedná ani o politické protesty, ani o žiadne vzbury či akty terorizmu. Jediný fakt je, že násilie narastá a počet obetí priamo úmerne s ním. Dostane sa šialený dav až do budovy rádia? Môže s tým Mazzy niečo urobiť? A čo je príčinou tohto nevysvetliteľného správania väčšiny ľudí?(gfrusvk)

Informace o filmu Pontypool

Režie:

Bruce McDonald

Předloha:

Tony Burgess (kniha)

Scénář:

Tony Burgess

Kamera:

Miroslaw Baszak

Hudba:

Claude Foisy

Hrají:

Stephen McHattie, Lisa Houle, Georgina Reilly, Hrant Alianak, Boyd Banks, Rick Roberts, Louis Negin, Tony Burgess, Daniel Fathers

Producenti:

J. Miles Dale, Jeffrey Coghlan

Střih:

Jeremiah Munce

Scénografie:

Lea Carlson

Kostýmy:

Sarah Armstrong

(další profese)

Pontypool (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pontypool na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/254105-pontypool/Doghouse

Stáhnout Doghouse
Shlédnout Doghouse

Doghouse (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Doghouse (2009):

Skupinka mužů se vydá na záchranu svého přítele do odlehlé vesnice. Když ovšem dorazí na místo, něco není v pořádku. Neznámý vir totiž nakazil zdejší ženy a následkem toho se z nich staly krvelačné kanibalky. Začíná hra o život, v níž proti sobě budou stát kanibalové a skupinka kurážných mužů, hledajících cestu ven z pekla.(.killer.)

Nakoľko sa jeden zo siedmich najlepších priateľov rozvádza, pričom danú situáciu ani zďaleka psychicky nezvláda, ostatní nadobúdajú presvedčenie, že by bolo v záujme zachovania pevného puta priateľstva kamaráta poriadne odreagovať. Ich plán je úplne prostý a priamočiary: zájsť do opusteného domu babičky jedného z nich a v tamojšom malom mestečku Moodley sa poriadne zabaviť. "Zábavu", aká sa im naskytne, ale určite nemali na mysli. Namiesto popíjania v tamojších krčmách ich totiž čaká krutý boj o holý život proti miestnym ženám, ktoré zasiahol neznámy vírus.(*CARNIFEX*)

Informace o filmu Doghouse

Režie:

Jake West

Scénář:

Dan Schaffer

Kamera:

Ali Asad

Hudba:

Richard Wells

Hrají:

Danny Dyer, Stephen Graham, Noel Clarke, Terry Stone, Lee Ingleby, Keith-Lee Castle, Emil Marwa, Neil Maskell, Emily Booth, Billy Murray, Jessica Jane Clement, Alison Carroll, Mary Tamm, Beryl Nesbitt, Judith Lewis, Adele Silva, Melanie Light

Zvuk:

Adam Garstone

Scénografie:

Matthew Button

Kostýmy:

Hayley Nebauer

(další profese)

Doghouse (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Doghouse na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/238191-doghouse/Tokyo Gore Police (festivalový název)

Stáhnout Tokyo Gore Police (festivalový název)
Shlédnout Tokyo Gore Police (festivalový název)

Tokyo Gore Police
(festivalový název) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tokyo Gore Police
(festivalový název) (2008):

Již od úvodních idylických záběrů na květinky podmalovaných konejšivou hudbou je jasné, že zde je klíčovým principem nadsázka a přímé oslovování diváků. Ostatně sám titul filmu je v prvé řadě esenciálním lákadlem, které přímo pojmenovává hlavní atrakce filmu. Tvůrci evidentně chtěli vytvořit snímek, který bude ohromným hitem na zahraničních žánrových festivalech, a to se jim také povedlo. Jejich dílo je „fanservice“ pro západní publikum, tedy snímek poskládaný z prvoplánových atrakcí, které se přímo podbízí divákům. Tokyo Gore Police je v tomto ohledu jakýsi chorý sen západních fanoušků japonské popkultury, který v sobě slučuje všemožná výstřední specifika japonské kultury a fetišizované ikony. Na diváky tak čekají samurajské meče, kimona, prostituující se školačky, ošahávači v metru, sebevraždy či parafráze na ulítlé japonské televizní reklamy, a samozřejmě nechybí Tokijská věž ani hora Fudži. To vše zevnitř vyživuje třeskutě obskurní příběh parafrázující Blade Runnera, kde místo replikantů zaujali tzv. inženýři. To jsou geneticky modifikovaní masoví vrazi, kteří když jsou zraněni, tak jim rána zmutuje na zbraň. Hrdinkou pak je lovkyně inženýrů, která je členkou privatizované tokijské policie. Film tedy překypuje scénami mutací, amputací a destrukcí lidských těl, při nichž kameru doslova zaplavují hektolitry krve. Těšte se na enormní vaginu dentatu, pyj-kulomet či domácího mazlíčka v podobě ženy s amputovanými končetinami.(Festival otrlého diváka)

Nejlepší členka elitní japonské jednotky "gore police" bojuje proti neustále se objevujícím mutantům a agresivním zrůdám. Ve svém oboru je absolutní špička, téměř neporazitelná. Vše se však zvrátí ve chvíli, kdy se sama stane "nakaženou" a dozví se pravdu o původu nákaz a skutečném charakteru vlastní jednotky. Japonský splatter, kterému není nic svaté. Hektolitry krve, mraky brutalit, fatalit, rozmašírovaných těl, bizardních postav a jedna krásná, na první pohled křehká dívenka uprostřed toho všeho...(Flipnic)

Informace o filmu Tokyo Gore Police
(festivalový název)

Režie:

Jošihiro Nišimura

Scénář:

Maki Mizui, Kengo Kadži

Kamera:

Šú G. Momose

Hudba:

Kó Nakagawa

Hrají:

Eihi Šiina, Šóko Nakahara, Icudži Itao, Tak Sakaguči, Maki Mizui, Keisuke Horibe, Kentaró Kiši, Šóičiró Masumoto, Cugumi Nagasawa, Džidži Bú, Marie Mačida, Maiko Asano, Arata Jamanaka

Producenti:

Jošinori Čiba

(další profese)

Tokyo Gore Police
(festivalový název) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tokyo Gore Police
(festivalový název) na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/241057-tokyo-gore-police/Přenašeči

Stáhnout Přenašeči
Shlédnout Přenašeči

Přenašeči (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Přenašeči (2009):

V tomto apokalyptickém příběhu postihla Spojené státy americké děsivá virová pandemie. Čtyři přátelé (Piper Perabová, Chris Pine, Emily VanCampová a Josh Berry) se jí snaží uniknout, ovšem brzy zjistí, že jsou si navzájem nebezpeční více než nákaza hrozící ze vzduchu.Čtyři přátelé jedou napříč pouští na pláž. Ovšem tohle není radostná oslava konce semestru. Snaží se utéct konci světa a také jeden druhému. Aby unikl smrtícímu viru, který nemilosrdně zabíjí všechny kolem, se Danny s bratrem Brianem, přítelkyní Bobby a kamarádkou Kate vydávají na cestu napříč jihozápadem USA. Hrají o čas a každá minuta je velmi drahocenná. Během čtyř dnů se skupinka studentů potýká s těžkými morálními rozhodnutími. Přátelé nakonec zjišťují, že největším nebezpečím nejsou smrtelní mikrobi, ale temná stránka jich samotných.(HBO Europe)

Svět už není, co býval. Vysoce nakažlivá choroba decimuje lidskou populaci. Mrtvoly se vrší v popelářských vozech a už pomalu není, kdo by je odvážel na skládku. Cestu tímhle umírajícím světem si razí kvarteto dosud nenakažených přátel, kteří míří na pláž naposledy si zasurfovat a užít si života, dokud to jde. Všechno vychází podle plánu, než osud před Dannyho (Lou Taylor Pucci), Briana (Chris Pine), Bobby (Piper Perabo) a Kate (Emily VanCamp) postaví překážku, která je může stát jak jejich lidskost, tak jejich životy...(Suzie05)

Informace o filmu Přenašeči

Režie:

David Pastor, Àlex Pastor

Scénář:

Àlex Pastor, David Pastor

Kamera:

Benoît Debie

Hudba:

Peter Nashel

Hrají:

Lou Taylor Pucci, Chris Pine, Piper Perabo, Emily VanCamp, Christopher Meloni, Kiernan Shipka, Mark Moses, Brighid Fleming, Dylan Kenin

Producenti:

Anthony Bregman

Střih:

Craig McKay

Scénografie:

Clark Hunter

Kostýmy:

Jill Newell

(další profese)

Přenašeči (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Přenašeči na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/254873-prenaseci/Kmen Andromeda (TV film)

Stáhnout Kmen Andromeda (TV film)
Shlédnout Kmen Andromeda (TV film)

Kmen Andromeda (TV film) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kmen Andromeda (TV film) (2008):

Do malého městečka v Utahu se po srážce s meteoritem zřítila americká vojenská družice. Na svých panelech nese zhoubný virus, který během krátké doby usmrtí většinu obyvatel. Záhadným způsobem se podaří přežít pouze malému kojenci a starému alkoholikovi. Vláda okamžitě vyhlásí stav ohrožení a celá oblast je neprodyšně uzavřena. Tým mikrobiologů se v podzemní laboratoři uprostřed nevadské pouště snaží najít lék proti patogenu s kódovým označením Andromeda. Přes veškerá bezpečnostní opatření virus z laboratoře unikne a rychle se šíří do zabydlených oblastí. Začíná dramatický souboj s časem. Ať je Andromeda cokoli, zabíjí skutečně rychle, a pokud se ji nepodaří zastavit, je život na Zemi odsouzen k záhubě.

Nová adaptace stejnojmenné novely Michaela Crichtona, tentokrát zasazená do současnosti.(oficiální text distributora)

Nová adaptace stejnojmenného románu M. Crichtona, tentokrát dost upravená a zasazená do současnosti. Poblíž jistého městečka v Utahu se zřítí americký satelit, který v sobě nese smrt v podobě neznámého viru.(Non.Entity)

Informace o filmu Kmen Andromeda (TV film)

Režie:

Mikael Salomon

Předloha:

Michael Crichton (kniha)

Scénář:

Robert Schenkkan

Kamera:

Jon Joffin

Hudba:

Joel J. Richard

Hrají:

Benjamin Bratt, Eric McCormack, Ricky Schroder, Andre Braugher, Ted Atherton, Ted Whittall, Panou, Anna Galvin, Louis Ferreira, Viola Davis, Emily Holmes, Daniel Dae Kim, Christa Miller, Roman Podhora, Magda Apanowicz, Jesse Moss, Michal Suchánek, Tom McBeath, Tom Butler, Douglas O'Keeffe, Adrian Holmes, Barry Flatman, Luke Camilleri, Nels Lennarson, Jacob Blair, Teach Grant, Denise Galik, Eve Harlow, Michael Teigen, Shaine Jones, Daniel Bacon

Střih:

Scott Vickrey

Kostýmy:

Jenni Gullett

(další profese)

Kmen Andromeda (TV film) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kmen Andromeda (TV film) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234668-kmen-andromeda/Pod kůží

Stáhnout Pod kůží
Shlédnout Pod kůží

Pod kůží (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pod kůží (2008):

Mladý pár se vydává do divočiny, kde chce strávit romantický víkend – výlet se ovšem rychle mění v noční můru, protože jejich auta se zmocní uprchlý trestanec a jeho přítelkyně. Nikdo z nesourodé čtveřice, kterou svedla dohromady náhoda, si ale nedokáže představit strašlivou hrůzu, která na ně čeká u zapadlé a opuštěné benzínové stanice.(oficiální text distributora)

Tři náhodní lidé (mladý pár a uprchlý vezeň) jsou uvězněni na opuštěné benzínce, kde budou muset čelit nebezpečnému viru jménem "Splinter". Ten mění své oběti na krvelačné bestie. Nyní musejí společným úsilím najít způsob, jak přetrvat.(LIVINGDEAD)

Informace o filmu Pod kůží

Režie:

Toby Wilkins

Scénář:

Kai Barry, Ian Shorr

Kamera:

Nelson Cragg

Hudba:

Ilja David Cmíral

Hrají:

Charles Baker, Shea Whigham, Paulo Costanzo, Jill Wagner, Laurel Whitsett

Producenti:

Chad Burris

Střih:

David Michael Maurer

Scénografie:

Jennifer Spence

(další profese)

Pod kůží (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pod kůží na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/183077-pod-kuzi/Poslední dny na Marsu

Stáhnout Poslední dny na Marsu
Shlédnout Poslední dny na Marsu

Poslední dny na Marsu (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Poslední dny na Marsu (2013):

Vincent Campbell pracuje jako systémový technik na Marsu na základně Tantalus. Ta byla zřízena, aby poskytla útočiště vědeckým pracovníkům, kteří na rudé planetě odebírají vzorky půdy s cílem objevit zde známky života. Protože se ale nic takového nedaří a celková atmosféra kolektivu je na bodu mrazu, Vincent se nemůže dočkat dne, kdy jeho šestiměsíční pobyt na Marsu skončí. Trápí ho nejen nutnost žít v uzavřené vědecké základně s kolektivem, jehož členy si nevybral, v čele s bezcitnou vědkyní Kim, ale i vnitřní démoni připomínající mu tragickou událost z jeho minulosti.Jak se blíží den odjezdu, těší se Vincent víc a víc. Jeho nadšení narušuje jen pár hodin před odjezdem zvláštní objev kolegy Marka. Ten, aniž by komukoliv cokoliv prozradil, vyjíždí pod záminkou technické opravy na místo, kde získal vzorek půdy s neznámým organismem, důkazem života na Marsu. Souhrou něsťastných událostí se ale v momentě, kdy se snaží sebrat větší množství vzorků, které by jeho objev potvrdily, propadá pod povrch. Když se posléze objeví nahoře, z lidského jedince zbývá pouhá tělesná schránka a ani ta již není dokonale zachována. Neznámá životní forma touží navíc po svém rozšíření mnohem silněji, než by kdokoliv se zbytku posádky očekával.(Future Gate)

Měl to být poslední den jejich mise na Marsu, jenže poté, co se jeden ze členů týmu vydá na neschválenou expedici, to možná bude i poslední den jejich života...(Czexx)

Na Červenú planétu sa dostáva prvá ľudská posádka s cieľom nájsť na nej známky života. Zbierajú vzorky hornín, na ktorých nachádzajú mikroskopické stopy slúžiace ako dôkazy existencie života na Marse. Pred odchodom z planéty si ešte dvaja astronauti zájdu po ďalšie cenné horniny do jaskyne. Jeden z nich pri tom nešťastne spadne z veľkej výšky a krátko nato umiera. Po chvíli sa síce vracia k životu, no už nie ako človek. Členky a členovia výskumného tímu jeden po druhom podliehajú záhadnej a desivej sile, ktorá pôsobí v hlbinách planéty.(kubqo)

Informace o filmu Poslední dny na Marsu

Režie:

Ruairi Robinson

Kamera:

Robbie Ryan

Hudba:

Max Richter

Hrají:

Liev Schreiber, Olivia Williams, Goran Kostic, Tom Cullen, Romola Garai, Elias Koteas, Johnny Harris, Yusra Warsama, Paul Warren

Producenti:

Michael Kuhn

Střih:

Peter Lambert

Scénografie:

Jon Henson

(další profese)

Poslední dny na Marsu (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Poslední dny na Marsu na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/318087-posledni-dny-na-marsu/Povstání mrtvých: Strážní věž

Stáhnout Povstání mrtvých: Strážní věž
Shlédnout Povstání mrtvých: Strážní věž

Povstání mrtvých: Strážní věž (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Povstání mrtvých: Strážní věž (2015):

Skupinka lidí bojuje o život ve městě zamořeném zombie.(Filmbox)

Chase Carter pracuje ako investigatívny novinár televízie "UBN" v štáte Oregon, kde doposiaľ kľudné ulice ovládli hordy krvilačných zombie, bažiacich po ľudskom mäse. Liek vyvinutý spoločnosťou Zombrex, ktorý ochraňoval pred nákazou, nečakane prestáva účinkovať. Všetkým, ktorí boli doteraz na bezpečnej strane mesta, neostáva nič iné, iba sa všemožným spôsobom postaviť rozrastajúcemu sa nepriateľovi. Času však nie je nazvyš. Americká armáda stanoví časový limit do začiatku bombardovania stíhačkami. Podarí sa Chaseovi a jeho náhodným známym dostať do bezpečia?(*CARNIFEX*)

Informace o filmu Povstání mrtvých: Strážní věž

Režie:

Zach Lipovsky

Scénář:

Tim Carter

Kamera:

Mahlon Todd Williams

Hudba:

Oleksa Lozowchuk

Hrají:

Jesse Metcalfe, Meghan Ory, Virginia Madsen, Keegan Connor Tracy, Dennis Haysbert, Carrie Genzel, Rob Riggle, Peter Benson, C. Ernst Harth, Sachin Sahel, Julia Benson, Patrick Sabongui, Reese Alexander, Sylvia Soska, Jen Soska, Aleks Paunovic, Todd Thomson, Manny Jacinto, Darren Dolynski, Paul Lazenby, Nickolas Baric

Producenti:

Tim Carter

Scénografie:

Tony Devenyi

Kostýmy:

Barbara Gregušová

(další profese)

Povstání mrtvých: Strážní věž (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Povstání mrtvých: Strážní věž na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/392539-povstani-mrtvych-strazni-vez/Nákaza

Stáhnout Nákaza
Shlédnout Nákaza

Nákaza (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nákaza (2011):

Film „Nákaza“ sleduje rychlé šíření smrtícího vzduchem přenosného viru, který nemocné zabíjí během několika dnů. S rychlým šířením epidemie se lékaři po celém světe snaží najít lék a minimalizovat paniku, která se šíří ještě rychleji, než samotný virus.
Cestující na letišti se dotkne salátové místy v letištním baru předtím, než podá kreditní kartu číšníkovi. Obchodní jednání začne podáváním rukou. Muž zakašle v plném autobusu. Jeden kontakt. Jeden okamžik. A smrtelný virus se přenese.
V americkém Centru pro kontrolu a prevenci nemocí dochází k mobilizaci všech výzkumných pracovníků, kteří se snaží rozluštit kód unikátního patogenu, který neustále dále mutuje.
Jak postupně narůstá počet mrtvých a lidé se v kolabující společnosti snaží ochránit sebe samotné a své nejbližší, jeden aktivista a blogger (Jude Law) začne tvrdit, že veřejnost nedostává pravdivé informace o skutečném dění, čímž vyvolá epidemii paranoie as strachu stejně nakažlivou jako původní virus. . Obyčejní lidé se zároveň snaží přežít ve společnosti, která se prakticky zhroutila.(oficiální text distributora)

Akční thriller, jenž se soustřeďuje na čtyři světové kontinenty, které postihla smrtící nákaza představující existenční riziko pro lidstvo. Do ohniska hrůzné nákazy je seslán mezinárodní tým lékařů, který se s touto smrtelnou hrozbou bude muset vypořádat a co nejrychleji najít lék.(Zeck)

Informace o filmu Nákaza

Režie:

Steven Soderbergh

Scénář:

Scott Z. Burns

Kamera:

Steven Soderbergh

Hudba:

Cliff Martinez

Hrají:

Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Kate Winslet, Elliott Gould, Bryan Cranston, Gwyneth Paltrow, Tien You Chui, Josie Ho, Monique Gabriela Curnen, John Hawkes, Armin Rohde, Jennifer Ehle, Demetri Martin, Enrico Colantoni, Chin Han, Sanaa Lathan, Sanjay Gupta, Steven Soderbergh, Amanda Dyar, Griffin Kane, Ina Lereine, Sue Redman, Rebecca Spence, Alexander Kanellakos, E. Roger Mitchell, Jonathan Davila, Raymond Tsang, Jesse Muick, Scott Stangland, Mike Alfieri

Producenti:

Stacey Sher

Střih:

Stephen Mirrione

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Louise Frogley

(další profese)

Nákaza (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nákaza na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/273515-nakaza/