Oni přicházejí

Stáhnout Oni přicházejí
Shlédnout Oni přicházejí

Oni přicházejí (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Oni přicházejí (2002):

Julia je úspěšná mladá dívka, s pěkným bytem, s milujícím přítelem a slibně nastartovanou kariérou psycholožky. Americký sen. Jenže pak se probudí do jiného snu... Setkání s přítelem z dětství v ní oživí vzpomínky na dávno zapomenuté noční můry. Noční můry, které se teď po letech vracejí... jako skutečné.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Oni přicházejí

Režie:

Rick Bota, Robert Harmon

Scénář:

Brendan Hood

Kamera:

Rene Ohashi

Hudba:

Ilja David Cmíral

Hrají:

Laura Regan, Marc Blucas, Ethan Embry, Dagmara Dominczyk, Jon Abrahams, Alexander Gould, Jonathan Cherry, Jay Brazeau, Jodelle Ferland, Mark Hildreth, Peter LaCroix, Jessica Amlee, L. Harvey Gold, Mark Brandon

Producenti:

Scott Kroopf, Tom Engelman

Střih:

Chris Peppe

Scénografie:

Douglas Higgins

Kostýmy:

Karen L. Matthews

(další profese)

Oni přicházejí (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Oni přicházejí na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/29834-oni-prichazeji/Nesmrtelný

Stáhnout Nesmrtelný
Shlédnout Nesmrtelný

Nesmrtelný (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nesmrtelný (2015):

Průmyslový magnát, miliardář Damian Hale (Ben Kingsley) již dlouho ovládá svůj svět, ve kterém ze své newyorské operační základny mistrovsky rozehrává mocenské hry. Po vzájemném odcizení se svou dcerou, aktivistkou Claire (Michelle Dockery), má Damian opravdový vztah pouze ke svému celoživotnímu příteli a pravé ruce Martinu O'Neilovi (Victor Garber). Ale diagnóza nevyléčitelné rakoviny přiměje Damiana podstoupit radikální lékařský zákrok, „odpoutání", který pro něj zvrátí běh času.(Freeman Ent.)

Miliardár Damian Hale (držiteľ Oscara Ben Kingsley) sa vo finančnom svete dostal na absolútny vrchol. Keď mu diagnostikujú smrteľnú chorobu, podstúpi radikálny lekársky zákrok na klinike, ktorá bohatým poskytuje nadštandardné služby. Jej zamestnanci zinscenujú Damianovu smrť a jeho vedomie pretransformujú do nového, mladšieho tela.Damian, z ktorého je teraz Edward (Ryan Reynolds), si zvyká na nové telo a plnými dúškami si užíva svoj nový život bohatého muža s fantastickým postavením a možnosťami. Jediným rušivým momentom sú flashbecky z minulosti, ktoré sa mu zjavujú v mysli. Je to daň za nesmrteľnosť?Nepríjemné spomienky sa vracajú s čoraz väčšou intenzitou a Damian začína postupne odhaľovať pozadie organizácie, ktorá je pripravená umlčať ho, aby ochránila svoje tajomstvá a to kým sa vlastne stal.(Forum Film SK)

Extrémne bohatý postarší pán umierajúci na rakovinu podstúpi radikálny medicínsky zákrok, ktorým prenesú jeho vedomie do tela mladého a zdravého muža. Všetko vyzerá byť v poriadku, až kým sa nezačne odkrývať tajomstvo pôvodu mladého tela a tajnej organizácie, ochotnej zachovať zvrátené tajomstvo za každú cenu.(Acrobat)

Informace o filmu Nesmrtelný

Režie:

Tarsem Singh

Scénář:

Àlex Pastor, David Pastor

Kamera:

Brendan Galvin

Hudba:

Dudu Aram, Antonio Pinto

Hrají:

Ryan Reynolds, Natalie Martinez, Matthew Goode, Ben Kingsley, Victor Garber, Derek Luke, Melora Hardin, Michelle Dockery, Sam Page, Griff Furst, Teri Wyble, Gary Weeks, Kristin Erickson, Jimmy Gonzales, Jesica Ahlberg, Dacia Fernandez, Oscar Gale, Jaynee-Lynne Kinchen, Christopher Heskey, Robert Segari, Lola Phillips, Thomas Francis Murphy, Sadarias Harrell, Mary Katherine Oglesby, Douglas M. Griffin, John L. Armijo, Jaci LeJeune, Emily Tremaine

Producenti:

Ram Bergman, James D. Stern, Peter Schlessel

Střih:

Robert Duffy

Scénografie:

Tom Foden

Kostýmy:

Shay Cunliffe

(další profese)

Nesmrtelný (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nesmrtelný na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/345744-nesmrtelny/Inferno

Stáhnout Inferno
Shlédnout Inferno

Inferno (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Inferno (2016):

Ve snímku Inferno se známý symbololog (opět v podání Toma Hankse) pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou (Felicity Jones), doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.(Falcon)

Strhujúci triler nakrútený podľa rovnomenného svetoznámeho bestselleru z pera Dana Browna, ktorý je po Anjeloch a démonoch, Da Vinciho kóde a Stratenom symbole už štvrtou časťou slávnej knižnej série. Profesor Robert Langdon sa zobudí na nemocničnom lôžku vo Florencii a nepamätá si nič, čo sa odohralo za posledných niekoľko dní. Jeho život je v ohrození a všetko závisí od toho, či dokáže rozlúštiť najťažšiu hádanku svojho života.(Itafilm)

Informace o filmu Inferno

Režie:

Ron Howard

Předloha:

Dan Brown (kniha)

Scénář:

David Koepp

Kamera:

Salvatore Totino

Hudba:

Hans Zimmer

Hrají:

Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Sidse Babett Knudsen, Ben Foster, Ana Ularu, Paul Ritter, Fortunato Cerlino, Attila Árpa, Francesca Inaudi, Maria Grazia Mandruzzato, Philip Arditti, Vincent Riotta, Lili Gesler, Björn Freiberg

Producenti:

Michael De Luca, Brian Grazer, Ron Howard, Andrea Giannetti

Střih:

Daniel P. Hanley, Tom Elkins

Scénografie:

Peter Wenham

Kostýmy:

Julian Day

(další profese)

Inferno (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Inferno na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/374794-inferno/