Nebezpečná přání

Stáhnout Nebezpečná přání
Shlédnout Nebezpečná přání

Nebezpečná přání (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nebezpečná přání (2002):

Život Bretta Bumperse, mozku stření školy Martina Van Burena, se brzy změní. Bezhlavě se zamiluje do Samanthy, místní krásky a vzápětí dostává tajemný dárek: tři přání, která se mu mají vyplnit. První splněné přání - Samantina láska - ovšem předznamenává sled podivných událostí, které se začínají kolem něj odvíjet. Nejlepší studenti jeden za druhý umírají. Nad školou visí rouška tajemství. Když začne na škole čmuchat místní policie, Brett se začíná ptát sám sebe, zda mezi jeho schopnostmi a vrahem neexistuje nějaké spojení. Je Brett vrahovu příští obětí, nebo jeho spojencem? Brettův vztah k Samanthě se prohlubuje, roste však i pocit viny. Tuší, že kdyby využil svého posledního přání a nechal ji odejít, stala by se Samantha příští obětí. Co udělá, aby ochránil ženu, kterou miluje?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Nebezpečná přání

Režie:

Richard Wenk, Danny Graves

Scénář:

Larry Katz

Kamera:

Suki Medencevic

Hudba:

J. Peter Robinson

Hrají:

Sara Downing, Alexandra Holden, Huntley Ritter, Meat Loaf, Michael Weston, Austin Pendleton, Allyce Beasley, Sam McMurray, Zelda Rubinstein, Alexandra Breckenridge, A. J. Buckley, Evan Jones, Chris McKenna, Luis Avalos, Louis Mustillo, Derek Hamilton, A.R. Rahman, Charlie Talbert, Joseph Ruskin, Fred Lerner, Emily Arlook, Traci McWain, Hamilton Camp

Producenti:

Larry Katz

Střih:

Tim Board

Scénografie:

Michael Wylie

Kostýmy:

Julia Caston

(další profese)

Nebezpečná přání (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nebezpečná přání na ČSFD

43%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/14812-nebezpecna-prani/Prokletý

Stáhnout Prokletý
Shlédnout Prokletý

Prokletý (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Prokletý (2009):

Smrt tety známého právníka Bryana Becketa (Tim Daly) provází velmi zvláští okolnosti. Její synovec se nastěhuje do zděděného viktoriánského sídla, kde údajně straší. V domě skutečně dochází k podivným incidentům, které zarytý skeptik zpočátku ignoruje. Pak se terčem strašení stává sám Bryan a v jeho tvrdé slupce se pomalu začínají objevovat trhliny. Hlasy a přízraky v noční temnotě, indicie strašlivého tajemství – to vše přiměje dosud chladně uvažujícího Bryana pustit se do pátrání po děsivé pravdě, která ho může zničit. Ta mu ovšem jako prchavý stín stále uniká a celá se mu zjeví až v samém závěru filmu.(oficiální text distributora)

Po záhadné smrti své tety se skeptický právník Bryan Becket (Tim Daly) stěhuje do jejího domu. Odmítá si zahrávat s myšlenkou, že by v domě mohlo strašit. Zanedlouho opravdu začíná slyšet hlasy a objevovat různá vodítka ke strašlivému tajemství.(Chatterer)

Informace o filmu Prokletý

Režie:

Tennyson Bardwell

Scénář:

Tennyson Bardwell

Kamera:

Claudio Rocha

Hudba:

Brett Rosenberg

Hrají:

Tim Daly, Tom Arnold, Zoe Saldana, Andrea Roth, Edward Herrmann, Robert Prosky, Lea Coco, Steve Fletcher, Bruce Altman, Nicole Signore, Ann Marie Lizzi

Producenti:

Tennyson Bardwell

Střih:

Ann Marie Lizzi

Scénografie:

Susan Block

Kostýmy:

Sarah Beers

(další profese)

Prokletý (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Prokletý na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/237193-proklety/Vadí nevadí

Stáhnout Vadí nevadí
Shlédnout Vadí nevadí

Vadí nevadí (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vadí nevadí (2018):

Vadí nevadí je poměrně nevinná hra, při které hráči, když na ně přijde řada, volí, zda pravdivě odpoví na nějakou choulostivou otázku, nebo splní obtížný/nepříjemný/ponižující úkol. Spojení „poměrně nevinná“ přestává platit ve chvíli, kdy v případě lži nebo nesplněného úkolu zemřete. Studentka Olivia (Lucy Hale) vyrazila s partou přátel na pohodovou dovolenou do Nového Mexika. Seznámení s pohledným sympaťákem je zavedlo do lehce strašidelných kulis zrušeného kláštera, kde si zahráli právě Vadí nevadí. Jak už to u téhle hry bývá, kvůli tajemstvím vyplouvajícím na povrch začala atmosféra poněkud houstnout. Opravdové husto ale nastalo ve chvíli, kdy jim onen pohledný sympaťák prozradil, že kdyby je ke hře nenalákal, tak by zemřel. A že teď dost pravděpodobně začnou umírat oni, protože organizátor téhle verze Vadí nevadí se s ničím nepáře. Dalo by se nad tím mávnout rukou, kdyby po návratu domů Olivia a její přátelé nenacházeli připomínky hry na každém kroku. Textovky, telefonáty, nápisy na zdech, dotazy náhodných kolemjdoucích – ti všichni opakují otázku „Vadí nevadí?“ A varianta, že by odmítli, nepřichází v úvahu. Poznají to ve chvíli, kdy to někteří z nich zkusí a zemřou. Jak hráči ubývají, hra nabírá obrátky a stupňuje náročnost. Jak zastavit smrtící kolotoč, když žádné standardní řešení neexistuje?(CinemArt)

Vadí nevadí je pomerne nevinná hra, pri ktorej hráči, keď na nich príde rada, volia, či  pravdivo odpovedia na nejakú chúlostivú otázku, alebo splnia náročnú/nepríjemnú/ponižujúcu úlohu. Spojenie „pomerne nevinná“ prestáva platiť vo chvíli, keď v prípade klamstva alebo nesplnenej úlohy zomriete. Študentka Olívia (Lucy Hale) vyrazila s partiou priateľov na pohodovú dovolenku do Nového Mexika. Zoznámenie s neznámym fešákom ju zaviedlo do ľahko strašidelných kulís zrušeného kláštora, kde si zahrali práve Vadí nevadí. Ako to už u tejto hry býva, kvôli tajomstvu, ktoré vyplávalo na povrch začala atmosféra trošku hustnúť. Naozaj husto ale nastalo vo chvíli, keď im onen neznámy fešák prezradil, že keď by ich k hre nenalákal, tak by zomrel. A, že teraz je dosť pravdepodobné, že začnú umierať oni, pretože organizátor tejto verzie Vadí nevadí sa s ničím nekašle. Dalo by sa nad tým mávnuť rukou, kebyže po návrate domov Olívia a jej priatelia nenachádzali pripomienky hry na každom kroku. Sms-ky, telefonáty, nápisy na stenách, otázky náhodných ľudí – všetci títo opakujú otázku „Vadí nevadí?“ A variant, že by odmietli, neprichádza v úvahu. To spoznajú vo chvíli, keď to niektorý z nich vyskúša a zomrie. Ako sa hráči strácajú, hra naberá na obrátkach a stupňuje svoju náročnosť. Ako zastaviť smrtiaci kolotoč, keď žiadne štandardné riešenie neexistuje?(CinemArt SK)

Informace o filmu Vadí nevadí

Režie:

Jeff Wadlow

Scénář:

Michael Reisz, Jillian Jacobs, Christopher Roach, Jeff Wadlow

Kamera:

Jacques Jouffret

Hudba:

Matthew Margeson

Hrají:

Lucy Hale, Tyler Posey, Violett Beane, Sophia Ali, Nolan Gerard Funk, Landon Liboiron, Sam Lerner, Gary Anthony Williams, Hayden Szeto, Brady Smith, Aurora Perrineau, Tom Choi, Omar Leyva, Bradley Snedeker, Alexis Jacknow

Producenti:

Jason Blum, Couper Samuelson

Střih:

Sean Albertson

Scénografie:

Melanie Jones

Kostýmy:

Lisa Norcia

(další profese)

Vadí nevadí (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vadí nevadí na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/572120-vadi-nevadi/Pravěk: Nový svět (TV seriál)

Stáhnout Pravěk: Nový svět (TV seriál)
Shlédnout Pravěk: Nový svět (TV seriál)

Pravěk: Nový svět (TV seriál) (2012 - 2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pravěk: Nový svět (TV seriál) (2012 - 2013):

Po události zvané konvergence, což je přírodní děj, při kterém se prohodí póly Země, se začaly objevovat anomálie po celém světě. Primeval: New World se odehrává v severní Americe, kde byl sestaven nový tým mladých odborníků, jejichž úkolem je udržet tyto anomálie v tajnosti a zabraňovat tvorům z minulosti i budoucnosti pronikat do naší doby.
V týmu se setkáme s odbornicí na predátory Dylan Weir (Sara Canning). Dále tu je geniální technik Evan Cross (Niall Matter) a dalšími členy týmu jsou Mac Rendell (Danny Rahim), Angel Finch (Miranda Frigon), Ken Leeds (Geoff Gustafson) a Toby Nance (Crystal Lowe). Na výpomoc jim přichází posila z britského týmu Connor Temple (Andrew Lee Potts).(Pod)

Informace o filmu Pravěk: Nový svět (TV seriál)

Režie:

Martin Wood, Mike Rohl, Amanda Tapping, Andy Mikita

Scénář:

Garfield Reeves-Stevens, Judith Reeves-Stevens, Jon Cooksey, Gillian Horvath, Sarah Dodd, Peter Hume, Dennis Heaton

Kamera:

Michael C. Blundell, Ryan McMaster

Hudba:

Andrew Lockington

Hrají:

Niall Matter, Sara Canning, Miranda Frigon, Crystal Lowe, Andrew Lee Potts, Danny Rahim, Geoff Gustafson, Andrew MacFarlane, Adrian Holmes, Colin Ferguson, Jodi Balfour, Andrea Brooks, Sachin Sahel, Kimberly Sustad, Lexa Doig, Teagan Vincze, Sean Owen Roberts, Patrick Sabongui, Lorne Cardinal, Carolyn Adair, Dustin Schwartz, Christopher Pearce, Darren Dolynski, Michael Strusievici, Christina Gooding, J.C. Williams, Leif Havdale, Giacomo Baessato, Rob Hayter, Victor Zinck Jr., Adrian McMorran, Kristine Cofsky, Rukiya Bernard

Producenti:

George Horie

Střih:

Ron Yoshida, Gordon Rempel

Scénografie:

Rachel O'Toole

Kostýmy:

Carla Hetland

(další profese)

Pravěk: Nový svět (TV seriál) (2012 - 2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pravěk: Nový svět (TV seriál) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/305646-pravek-novy-svet/Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled

Stáhnout Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled
Shlédnout Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled

Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled (2002):

Steven Verdel (Michael Trucco) pracuje v muzeu a jednoho dne dostane podivnou skříňku, ale nemá čas ji prozkoumat. Mezitím se do muzea dostane jeho studentka Lisa (Tara Spencer-Nairn) a náhodou skříňku otevře. Do rukou se jí tak dostává rudý kámen a po jeho pohlazení je vyvolán Wishmaster (Peter Novak). Lise jsou splněny dvě přání a posléze i třetí. Je tak dána možnost armádě džinů vstoupit na zemi a začít ničit. Jenže Wishmaster je nepovolá. Třetí přání by je mohlo totiž zničit. Lisa je tak nucena vyslovit své poslední přání tak, aby nemohlo pána přání a jeho armádu zničit. A tak se Wishmaster snaží aby se Lisa do něj zamilovala.(Terva)

Informace o filmu Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled

Režie:

Chris Angel

Scénář:

John Benjamin Martin

Kamera:

Curtis Petersen

Hudba:

Daryl Bennett, Jim Guttridge

Hrají:

Tara Spencer-Nairn, Michael Trucco, Victor Webster, John Novak, Kimberly Huie, Chris Angel, Aleks Paunovic, Jason Thompson, Jennifer Pudavick, John Benjamin Martin

Producenti:

Gary Howsam

Střih:

Marcus Manton

Scénografie:

Réjean Labrie

Kostýmy:

Linda Madden

(další profese)

Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Wishmaster 4: The Prophecy Fulfilled na ČSFD

34%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/48861-wishmaster-4-the-prophecy-fulfilled/Strážce duší (TV seriál)

Stáhnout Strážce duší (TV seriál)
Shlédnout Strážce duší (TV seriál)

Strážce duší (TV seriál) (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Strážce duší (TV seriál) (2003):

Série tajuplných příběhů se Zuzanou Norisovou a Lukášem Vaculíkem v hlavních rolích. Žánrově se seriál pohybuje na pomezí detektivky a napínavého thrilleru s prvky tajemna, ale i jemného humoru. Sympatická dvojice, spisovatel Armín a studentka Katka, v něm pátrá po záhadách minulosti i současnosti. Do nečekaných souvislostí se v nich dostávají záhady z dávné minulosti s příběhy zcela současnými.(Česká televize)

Informace o filmu Strážce duší (TV seriál)

Režie:

Dušan Klein, Ivo Macharáček, Juraj Deák, Roman Motyčka, Pavel Jandourek

Scénář:

Arnošt Vašíček

Kamera:

Peter Beňa

Hudba:

Petr Malásek, Zbyněk Matějů

Hrají:

Lukáš Vaculík, Zuzana Norisová, Ladislav Frej st., Jan Šťastný, Markéta Hrubešová, Ilja Racek, Adrian Jastraban, Jana Hubinská, Luděk Randár, Pavel Zedníček, Jiří Dvořák, Jan Hartl, Michal Dlouhý, Jiří Strach, Zdeněk Podhůrský, Liliana Malkina, Zuzana Fišárková, František Řehák, Marek Vašut, Jiří Schmitzer, Ilona Svobodová, Jan Kraus, Jiří Hálek, Tereza Bebarová, David Suchařípa, Norbert Lichý, Alena Sasínová-Polarczyk, Pavel Kočí, Andrea Černá, Jan Vágner, Šárka Ullrichová, Radovan Lukavský, Zdenka Procházková, Michal Przebinda, Tomáš Jirman, Marie Logojdová, Veronika Forejtová, Apolena Veldová, Marian Roden, Antonín Samler, Ivan Urbánek, Eva Vrbková, Jan Hájek, Luděk Eliáš, Ivan Řehák, Klára Apolenářová, Gabriela Hyrmanová, Mariana Chmelařová, Iva Pazderková, Jan Nemejovský, Josef Nedorost, František Derfler, Petra Hřebíčková, Tomáš Matonoha, Vladimír Kratina, Michael Hofbauer, Martin Sitta, Jakub Žáček, Vladimír Kudla, Václav Neužil ml., Vladimír Marek, Kristýna Janáčková, Milena Marcilisová, Daniel Bambas, Andrea Kulasová, Naděžda Chroboková-Tomicová, Vladimír Čapka, Jan Počepický, Jan Apolenář, Jiří Hájek, Simona Peková, Jana Janěková, Izabela Kapiasová, Miroslav Rataj, Martin Duba, Lada Bělašková, René Šmotek, Helena Čermáková, David Viktora, Vítězslav Kryške, Marcel Nevín, Marek Cisovský, Martha Olšrová, Boris Kováč, Lucie Vondráčková, Dora Kršková, Věra Zástěrová, Mikuláš Pánek, Václav Bahník, Lucie Chlumská, Lukáš Rous, Zuzana Vojtíšková, Jiří Sedláček, Michal Dlouhý

Scénografie:

Jindřich Götz, Libor Fránek

Masky:

Tomáš Kuchta, Iveta Huptychová

Kostýmy:

Alena Schäferová, Zdeňka Macurová, Blanka Tesařová

(další profese)

Strážce duší (TV seriál) (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Strážce duší (TV seriál) na ČSFD

55%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/194887-strazce-dusi/Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Stáhnout Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)
Shlédnout Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007):

Dokumentární reality seriál, jehož hlavní představitelem je Josh Gates. V každé epizodě se vyšetřovatelé začnou zajímat o zprávy o neznámých tvorech, které někde někdo zpozoroval. Gates se pak se skupinou svých kolegů vydává na místa po celém světě, kde začnou vyšetřovat pomocí výslechů svědků, prověřování všech dostupných důkazů a průzkumu místní historie. Později se pak vydávají přímo do terénu, většinou po setmění, aby se pokusili získat důkaz o existenci tajemného a legendárního tvora, po kterém zrovna pátrají. Jakýkoliv materiál či důkaz následně posílají nezávislým expertům, do laboratoří nebo vědeckých pracovišť k dalším analýzám a ověření.Epizody:1. série1. Iguanodon a mořská panna (Ri/Iguanodon) 1. 7. 20122. Duchové a Nága (Haunted Village/Naga) 7. 7. 20123. Ropen a El Chupacabra (Ropen/Chupacabra) 8. 7. 20124. Malajský Yeti a Nahuelito (Bigfoot/Nahuelito) 14. 7. 20125. Mamlambo a Tokoloshe (Mamlambo/Tokoloshe) 15. 7. 20126. Lobizon a Pombero (El Lobizon/El Pombero) 21. 7. 20122. série1. Sněžný muž (Yeti) 22. 7. 20122. Strašidelný ostrov a Olgoj Chorchoj (Haunted Island & Devil Worm) 28. 7. 20123. Opičí muž a dinosaur z bažin (Wild Man & Swamp Dinosaur) 29. 7. 20124. Mořská příšera a netopýří démon (Tarasque/Popobawa) 4. 8. 20125. Obří lenochod a pterodaktyl (Flying Dinosaur & Sloth Monster) 5. 8. 20126. Obří anakonda (Giant Anaconda) 11. 8. 20127. Yowie a strašidelná mešita (The Yowie & Haunted Mosque) 12. 8. 20128. Orang Pendek a obří červ (Orang Pendek & Worm Monster) 18. 8. 20129. Jeskyně Cermai a Burrunjor (Haunted Cave & Burrunjor) 19. 8. 201210. Ahul a Pinatubská příšera (Ahool & Pinatubo) 25. 8. 201211. Les duchů a Asuang Josh (Aswang & Haunted Forest) 26. 8. 201212. Issie & Icelandic Elves (Issie & Icelandic Elves) 8. 2. 201413. Ninki Nanka & Kikiyaon (Ninki Nanka & Kikiyaon) 9. 2. 20143. série1. Haunted Forest/Alux (Haunted Forest/Alux) 15. 2. 20142. Island of the Dolls/Lusca (Island of the Dolls/Lusca) 16. 2. 20143. King Tut's Curse/Swamp Ape (King Tut's Curse/Swamp Ape) 22. 2. 20144. Ghosts of Chernobyl/Sal'awa (Ghosts of Chernobyl/Sal'awa) 23. 2. 20145. Alien Monsters/Lake Van Monster (Alien Monsters/Lake Van Monster) 1. 3. 20146. Chullachaqui/Bermuda Triangle (Chullachaqui/Bermuda Triangle) 2. 3. 20147. Haunted Lost City/Thunderbird (Haunted Lost City/Thunderbird) 8. 3. 20148. Werewolf/Africa Monster (Werewolf/Africa Monster) 9. 3. 20149. The Bhutan Yeti (The Bhutan Yeti) 15. 3. 201410. Ghosts of Masada/The Leprechaun (Ghosts of Masada/The Leprechaun) 16. 3. 201411. Ghosts of the Great Wall/Israeli Mermaid (Ghosts of the Great Wall/Israeli Mermaid) 22. 3. 201412. The Jersey Devil/The Yeren (The Jersey Devil/The Yeren) 23. 3. 201413. Haunted Mining Town/The Taniwha (Haunted Mining Town/The Taniwha) 29. 3. 201414. Ghost of Petra/The Lizard Man (Ghost of Petra/The Lizard Man) 30. 3. 201415. Spirits of Easter Island/The Moa (Spirits of Easter Island/The Moa) 5. 4. 20144. série1. Poltergeists of Pompeii/Nandi Beast (Poltergeists of Pompeii/Nandi Beast) 6. 4. 20142. Spirits of Angkor Wat/Canadian Lake Monster (Spirits of Angkor Wat/Canadian Lake Monster) 12. 4. 20143. Ghosts of Haboro/Mngwa (Ghosts of Haboro/Mngwa) 13. 4. 20144. Ghost Fleet/Japanese River Monster (Ghost Fleet/Japanese River Monster)5. Siberian Snowman (Siberian Snowman) 20. 4. 20146. Ghosts of Menengai Crater/Kalanoro (Ghosts of Menengai Crater/Kalanoro) 26. 4. 20147. Haunted Island Ruins/Moroccan Succubus (Haunted Island Ruins/Moroccan Succubus) 27. 4. 20148. Guam Zombies/Fangalobolo (Guam Zombies/Fangalobolo) 3. 5. 20149. Live from Ireland: The Search for the Banshee Ghost (Live from Ireland: The Search for the Banshee Ghost) 4. 5. 201410. Haunted Island Prison/Ucumar (Haunted Island Prison/Ucumar) 10. 5. 201411. Sandstorm Spirits/Cerro Azul Monster (Sandstorm Spirits/Cerro Azul Monster) 11. 5. 201412. Jungle Temple Ghosts/Namibian Night Stalker (Jungle Temple Ghosts/Namibian Night Stalker) 9. 12. 201213. Thai Tree People/Aiya Napa Monster (Thai Tree People/Aiya Napa Monster) 18. 5. 201414. Ghosts of Antarctica (Ghosts of Antarctica) 24. 5. 20145. série1. Vietnam's Bigfoot (Vietnam's Bigfoot) 25. 5. 20142. Return to the Haunted Forest/Belize Goblin (Return to the Haunted Forest/Belize Goblin) 31. 5. 20143. Ghosts of Cannibal Village/Kapre (Ghosts of Cannibal Village/Kapre) 1. 6. 20144. Alien Invaders/Swedish Lake Monster (Alien Invaders/Swedish Lake Monster) 7. 6. 20145. Spirits of Tikal/Creature from the Black Lagoon (Spirits of Tikal/Creature from the Black Lagoon) 8. 6. 20146. Vampire Monsters/Island Of The Damned (Vampire Monsters/Island Of The Damned) 14. 6. 20147. Hanging Coffins/Kazakh Monster (Hanging Coffins/Kazakh Monster)(oficiální text distributora)

Josh Gates a tým odborníků prozkoumává výskyt paranormálních jevů a výskyt neznámých tvorů. Společně se vydávají do těchto míst vyslechnout očité svědky a rozmístit fotopasti. Na závěr důkazní materiál analyzují experti v Los Angeles. Podaří se jim odhalit pravdu?(chaometic)

Informace o filmu Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál)

Režie:

Neil Mandt

Scénář:

Ian Shorr

Kamera:

Marc Carter

Hudba:

Raney Shockne

Hrají:

Josh Gates, Neil Mandt, Jason Hawes, Grant Wilson, Steve Gonsalves, Dave Tango, Kris Williams, Naomi Grossman, Brad Kuhlman

Střih:

Jennifer Tiexiera

(další profese)

Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dobyvatelé ztracené pravdy (TV seriál) na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/282929-dobyvatele-ztracene-pravdy/Kairo

Stáhnout Kairo
Shlédnout Kairo

Kairo (2001) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kairo (2001):

Napínavý apokalyptický příběh sleduje několik mladých lidí, kteří jsou svědky záhadných sebevražd a mizení lidí v okolí. Zdá se, že na vině je rostoucí vliv světa mrtvých. Duchové už nemají místo pro své bytí, a začínají pohlcovat náš svět. Existuje způsob, jak uniknout, jak to zastavit? Mladý Ryosuke Kawashima se o to snaží...(-bad-mad-wolf-)

Informace o filmu Kairo

Režie:

Kijoši Kurosawa

Scénář:

Kijoši Kurosawa

Kamera:

Džun'ičiró Hajaši

Hrají:

Kumiko Asó, Kojuki Kató, Šun Sugata, Šó Aikawa, Kódži Jakušo, Džun Fubuki, Kendži Mizuhaši

Kairo (2001) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kairo na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/86710-kairo/Nebe existuje

Stáhnout Nebe existuje
Shlédnout Nebe existuje

Nebe existuje (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nebe existuje (2014):

Film natočený na motivy bestselleru ze špičky žebříčku deníku New York Times, Nebe existuje, vypráví skutečný příběh otce z malého města, jenž musí nalézt odvahu a víru, aby se se světem podělil o synův výjimečný zážitek, který mu změnil život. Na Cenu Akademie® nominovaný Greg Kinnear (Nejlepší herec ve vedlejší roli – Lepší už to nebude, 1997) se představuje v roli Todda Burpa, jehož syn Colton tvrdí, že ve chvíli, kdy se ocitl na pokraji smrti, navštívil nebe. Colton podrobnosti ze své neskutečné cesty popisuje s dětskou nevinností a se samozřejmostí vypráví o věcech, které se staly před jeho narozením... O věcech, které nemohl vědět.(Bontonfilm)

(Ne)uveriteľný príbeh malého chlapca Coltona Burpa (Connor Corum), ktorý pri pobyte v nemocnici zažije blízkosť smrti a na malú chvíľu sa dostane do neba. Colton rozpráva všetko do detailov z jeho magickej cesty do neba s úprimnosťou vlastnou deťom a hovorí o veciach dávno pred svojím narodením, ktoré logicky nemôže vedieť. Spočiatku pochybovačný otec Todd (Greg Kinnear) s celou rodinou však postupom času na vlastnom tele preskúmajú význam tejto pozoruhodnej udalosti. Dojímavý film je nakrútený podľa románu, ktorý sa dostal na čelo rebríčku bestsellerov New York Times.(Acrobat)

Informace o filmu Nebe existuje

Režie:

Randall Wallace

Předloha:

Todd Burpo (kniha), Lynn Vincent (kniha)

Scénář:

Randall Wallace, Chris Parker

Kamera:

Dean Semler

Hudba:

Nick Glennie-Smith

Hrají:

Greg Kinnear, Kelly Reilly, Margo Martindale, Jacob Vargas, Connor Corum, Thomas Haden Church, Lane Styles, Darcy Fehr, John B. Lowe, Ali Tataryn, Keenan Lehmann, Mike Bell, Nancy Sorel

Producenti:

Joe Roth

Střih:

John Wright

Scénografie:

Arvinder Grewal

Kostýmy:

Michael T. Boyd

(další profese)

Nebe existuje (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nebe existuje na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/356821-nebe-existuje/Knihovníci (TV seriál)

Stáhnout Knihovníci (TV seriál)
Shlédnout Knihovníci (TV seriál)

Knihovníci (TV seriál) (2014 - 2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Knihovníci (TV seriál) (2014 - 2017):

Tato napínavá řada se začíná na našem území vysílat 24 hodin po premiéře v USA. Inspirovala se oblíbenou trilogii Knihovník. Flynn Carsen (Noah Wyle) vede dvojí život. Pracuje v Metropolitní knihovně, kde chrání sbírky podivných nadpřirozených artefaktů. Nebezpečná hrozba jej přiměje sestavit tým, který mu pomůže zabránit konci technologické civilizace. K boji proti hrozivému Bratrstvu hada mu plukovnice Eve Bairdová (Rebecca Romijnová) pomůže zlanařit chytrého kovboje Jacoba Stonea (Christian Kane), otřelého zloděje Ezekiela Jonese (John Kim) a odbornici na synestezii Cassandru Cillianovou (Lindy Boothová).(Universal Channel)

Dobrodružný seriál The Librarians sa sústredí na starodávnu organizáciu, pôsobiacu hlboko za skrytými múrmi Metropolitnej knižnice. Jej poslaním je riešiť komplikované záhady, bojovať proti nadprirodzeným hrozbám a zhromažďovať v útrobách knižnice nesmierne mocné a cenné artefakty z celého sveta. Počas posledných desiatich rokov bol Knihovníkom, zodpovedným za získavanie a ochranu artefaktov pred ziskuchtivými a zlovestnými jednotlivcami a skupinami, Flynn Carsen (Noah Wyle). Hoci jeho schopnosti sa časom zdokonalili, postupne mu práca prerastá cez hlavu. Vedenie Knižnice sa preto rozhodne zohnať mu pomocný tím a vyberie tých najlepších z celého sveta. Pomocnými knihovníčkami a knihovníkmi sa stanú Eve Baird (Rebecca Romijn), skúsená agentka protiteroristickej jednotky, ktorej úlohou je chrániť skupinu a udržať všetkých nažive; Jake Stone (Christian Kane), pôvodne zamestnanec ropnej spoločnosti v Oklahome s IQ 190 a encyklopedickými znalosťami z dejín umenia; Cassandra (Lindy Booth), svojrázna mladá žena s darom nachádzať skryté artefakty a nielen ich s pomocou živých vízií; a nakoniec Ezekiel Jones (John Kim), majster moderných technológií a fanúšik klasických zločinov so záľubou v hraní úlohy medzinárodne hľadaného záhadného muža. Koordináciu tímu a dohľad nad ním zabezpečuje prchký Jenkins (John Larroquette), expert na starovekú históriu, ktorý v administratíve Knižnice pracoval dlhšie, než si ktokoľvek pamätá. Spoločne musia čeliť mnohým protivníkom, z ktorých najnebezpečnejšie je Bratstvo hada, starodávny kult vedený nesmrteľným Dulaquem (Matt Frewer).(Incantator)

Informace o filmu Knihovníci (TV seriál)

Režie:

Dean Devlin, Jonathan Frakes, Noah Wyle, Tawnia McKiernan, John Larroquette, John Harrison, Emile Levisetti, Rod Hardy, Marc Roskin, Courtney Rowe, Nina Lopez-Corrado

Scénář:

Kate Rorick, Geoffrey Thorne, John P. Rogers, John Rogers, Alexa Alemanni, Steven Kriozere, Marco Schnabel, Dean Devlin, Tom MacRae, Noah Wyle, Gareth Roberts, Mark A. Altman

Kamera:

David Connell

Hudba:

Joseph LoDuca

Hrají:

Noah Wyle, Jane Curtin, Christian Kane, Bob Newhart, Rebecca Romijn, Lesley-Ann Brandt, John Larroquette, Lindy Booth, John Kim, Haley Webb, Tricia Helfer, Jacob Bean-Watson, Sean McGrath, Maxwell Chase, Matt Frewer, Bruce Campbell, Matt Nolan, Jeff Fahey, Michael Gladis, Aparna Brielle, Ben Andrews, Tyler Mane, Jim Jefferies, Cary-Hiroyuki Tagawa, Rene Auberjonois, Ted Rooney, Joanne Spracklen, Alicia Witt, Bex Taylor-Klaus, Mike Pfaff, Jerry O'Connell, Richard Cox, David S. Lee, Vanessa Vander Pluym, Kasha Kropinski, Robert Pescovitz, Beth Riesgraf, Mary Jon Nelson, Drew Powell, Michael Trucco, John de Lancie, Razaaq Adoti, Michelle N. Carter, Brent Spiner, David Ury, Paul F. Bernard, Kevin T. Williams, Vanessa Williams, Rob Nagle, Matt Lasky, Bob Olin, David Loftus, Usman Ally, Brian Adrian Koch, Eric Allan Kramer, Sean Astin, Felicia Day, William Morgan Sheppard, Julian Acosta, Jayne Taini, Clara Lago, Kc Guyer, Ernie Reyes Jr., Sonya Davis, Natasha Duvall, Norma Maldonado

Producenti:

Paul F. Bernard

Střih:

Eric L. Beason, Sonny Baskin, Chris A. Peterson

Kostýmy:

Critter Pierce

(další profese)

Knihovníci (TV seriál) (2014 - 2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Knihovníci (TV seriál) na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/373708-knihovnici/