Páter Thomas

Stáhnout Páter Thomas
Shlédnout Páter Thomas

Páter Thomas (1980) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Páter Thomas (1980):

Městečko Dunwich: místní páter Thomas spáchá sebevraždu oběšením a v důsledku toho se otevřou brány pekla a mrtví vstávají z hrobů. New York: mladá žena má během jedné spirituální seance vize, ve kterých vidí město napadeno oživlými mrtvými. V naprosté hrůze upadá do stavu klinické smrti a je pohřbena. Po pohřbu však v rakvi procitá a je vysvobozena jedním reportérem, se kterým se pak vydává hledat tajemné město ze svých hrůzných vizích.(caligari)

Informace o filmu Páter Thomas

Režie:

Lucio Fulci

Scénář:

Lucio Fulci, Dardano Sacchetti

Kamera:

Sergio Salvati

Hudba:

Fabio Frizzi

Hrají:

Christopher George, Catriona MacColl, Giovanni Lombardo Radice, Michele Soavi, Venantino Venantini, Adriana Asti, Perry Pirkanen, Lucio Fulci, Aldo Massasso, Janet Agren, Luciano Rossi, Robert Sampson, Daniela Doria, Carlo De Mejo, Antonella Interlenghi

Scénografie:

Massimo Antonello Geleng

Kostýmy:

Massimo Antonello Geleng

(další profese)

Páter Thomas (1980) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Páter Thomas na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/31531-pater-thomas/Miss Zombie

Stáhnout Miss Zombie
Shlédnout Miss Zombie

Miss Zombie (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Miss Zombie (2013):

Na Zemi se rozšířil virus, který způsobuje, že se lidé mění v zombie. Přesto se ale podařilo většinu společnosti ochránit a odstranit nemrtvé z území měst. Oživlé mrtvoly jsou vnímány jako nebezpečí, přítěž a stávají se objekty nenávisti. I přesto se ale našel někdo, kdo se zombie rozhodl převychovat a udělat z nich „domácí mazlíčky". Čím má totiž zombie nižší úroveň, tím více lidskosti si ponechává, a tak pokud bude krmena pouze ovocem a nikdy neokusí maso, přijde o svou zuřivost a ztratí na nebezpečnosti. Jenže co se stane, když takovou zombie převezete do města plného opovržení a nenávisti, kde strach tvoří šikanu a dosud nepoznané probouzí chtíč?(EMIA)

Informace o filmu Miss Zombie

Režie:

SABU

Scénář:

SABU

Kamera:

Daisuke Sóma

Hrají:

Makoto Togaši, Tateto Serizawa, Tóru Tezuka, Riku Óniši, Taró Suruga, Takaja Jamaguči, Ajaka Komacu

Miss Zombie (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Miss Zombie na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/350678-miss-zombie/Naneživo (festivalový název)

Stáhnout Naneživo (festivalový název)
Shlédnout Naneživo (festivalový název)

Naneživo
(festivalový název) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Naneživo
(festivalový název) (2017):

Malý štáb točí laciný zombie horor v opuštěné fabrice, ve které kdysi japonská armáda experimentovala s mrtvými. Netrvá dlouho a herci i filmaři se začnou měnit na skutečné oživlé mrtvoly. Perfekcionistický režisér ale odmítá natáčení přerušit a posedlý utkvělou představou o ryzím umění pobíhá uprostřed nastalého chaosu s kamerou, zatímco nákaza si vybírá jednu obět za druhou. Pro dokonalý záběr je schopen obětovat vše. Anebo je to všechno jinak? Může být zombie krvák zároveň rodinnou komedií? Záleží na úhlu pohledu. Natočen s malými náklady, ale velkou láskou k řemeslu, Uedův celovečerní debut je originální poctou všem opravdovým filmařům.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Naneživo
(festivalový název)

Režie:

Šiničiró Ueda

Scénář:

Šiničiró Ueda

Kamera:

Cujoši Sone

Hrají:

Takajuki Hamacu, Harumi Šuhama, Yuzuki Akiyama, Kazuaki Nagaya, Hiroshi Ichihara

Producenti:

Kódži Ičihaši

Střih:

Šiničiró Ueda

(další profese)

Naneživo
(festivalový název) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Naneživo
(festivalový název) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/628481-nanezivo/Exit Humanity

Stáhnout Exit Humanity
Shlédnout Exit Humanity

Exit Humanity (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Exit Humanity (2011):

Příběh bývalého vojáka Edwarda Younga, který bude muset několik let po konci občanské války čelit nebezpečí daleko horšímu, než byli nepřátelští vojáci ve válce. Poté, co vinou záhadné epidemie ztratí svou manželku i syna, se vydá na dlouhou cestu, na níž bude pátrat jak po příčinách záhadných problémů, tak po novém smyslu života.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Exit Humanity

Režie:

John Geddes

Scénář:

John Geddes

Kamera:

Brendan Uegama

Hudba:

Nate Kreiswirth

Hrají:

Mark Gibson, Dee Wallace, Bill Moseley, Stephen McHattie, Brian Cox, Jordan Hayes, Ry Barrett, Jesse Thomas Cook, Matt Wiele, Tony Burgess, Cody Calahan, Ari Millen, Lari Teräs, Christian Martyn, Iain Robinson, Jason David Brown

Producenti:

John Geddes, Jesse Thomas Cook

Střih:

John Geddes

Scénografie:

Jason David Brown

(další profese)

Exit Humanity (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Exit Humanity na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/299495-exit-humanity/Lovec nestvůr

Stáhnout Lovec nestvůr
Shlédnout Lovec nestvůr

Lovec nestvůr (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lovec nestvůr (2010):

Dylan Dog je jediný soukromý detektiv na světě, který se specializuje na nemrtvé. Jak stojí na jeho vizitce, pracuje jako „vyšetřovatel paranormálních jevů: žádný puls, žádný problém“. Dylan zná všechna jejich tajemství z podsvětí i bratrovražedné spory a jako každý normální člověk je i on stále více přesvědčený o tom, že čím méně se s nemrtvými a jejich nesčetnými problémy zaplete, tím lépe. Zmizelý artefakt, krásná dědička a brutální vražda jej však stáhnou zpět do temného světa nemrtvých. „Dead of Night“ je gotický thriller podle jedné z nejprodávanějších komiksových sérií na světě, „Dylan Dog“. Odehrává se v téměř evropské atmosféře zapadlých uliček města New Orleans, které se pyšní dlouhou a legendami opředenou historií spojenou s nadpřirozenem.(Filmbox)

Soukromé očko Dylan Dog se snaží hodit za hlavu svoji minulost a vydělávat si počestně právě jako běžný privátní detektiv. Když ale ve městě začne řádit vlkodlak, znovu se otvírají dveře minulosti, za nimiž se ukrývá hrůzná skutečnost, že ONI, nemrtvé zombies, upíři a vlkodlaci, žijí, nebo spíše tlejí, mezi námi. Dylan a jeho nemrtvý partner musí co nejrychleji vyřešit záhadu spletitých událostí, které by zas a znovu mohly srazit svět na kolena a dost možná ještě níž.(MartinezZ)

Dylan Dog, nyní se živící jako obyčejný soukromý detektiv, je bývalým zvláštním vyšetřovatelem, zvoleným pro vyšetřování zločinů mezi nemrtvými. Je nucen navrátit se z důchodu díky sérii vražd, mezi které se připlete jako jedna z obětí i jeho partner. Brzy však zjišťuje, že křehký mír mezi znepřátelenými rasami se může stát minulostí díky ztracenému artefaktu, který v nesprávných rukou může vyvolat masakr.(SaNcHeZ_cz)

Súkromný detektív Dylan Dog už pred rokmi skončil so svojou minulosťou a usiluje sa žiť normálnym životom, ale jedného dňa jeho starý život znovu ožije – v meste začne vyčíňať vlkolak. Dylan sa tak opäť dostane do spoločnosti upírov, vlkolakov a zombie, hoci to doteraz vyzeralo, že už medzi nami nie sú. Dylan a jeho „nemŕtvy“ partner musia čo najrýchlejšie vyriešiť záhadu spletitých udalostí, ktoré by zas a znovu mohli zraziť svet na kolená ...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Lovec nestvůr

Režie:

Kevin Munroe

Scénář:

Thomas Dean Donnelly, Joshua Oppenheimer

Kamera:

Geoffrey Hall

Hudba:

Klaus Badelt, Andrew Raiher

Hrají:

Brandon Routh, Taye Diggs, Peter Stormare, Anita Briem, Sam Huntington, Brian Steele, Marco St. John, Kimberly Whalen, Laura Spencer, Ada Michelle Loridans, Laura Shipley, Kurt Angle, Mitchell Whitfield, Dacia Fernandez, Dan Braverman, Jon Eyez, Andrew Sensenig, Ladson Deyne, James Landry Hébert, Randal Reeder, Douglas M. Griffin, Harvey Lowry, Kyle Clements

Producenti:

Gilbert Adler

Střih:

Paul Hirsch

Scénografie:

Raymond Pumilia

Kostýmy:

Caroline Eselin

(další profese)

Lovec nestvůr (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lovec nestvůr na ČSFD

48%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/234817-lovec-nestvur/Útok slepých mrtvol (festivalový název)

Stáhnout Útok slepých mrtvol (festivalový název)
Shlédnout Útok slepých mrtvol (festivalový název)

Útok slepých mrtvol
(festivalový název) (1973) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Útok slepých mrtvol
(festivalový název) (1973):

Slavná tetralogie představuje vzorek původního španělského námětu i zpracování v rámci mezinárodních hororových trendů. Nestvůrní templáři směšující archetyp řady nemrtvých stvůr se v tomto díle opět vydávají hledat lidské oběti a trestat.(Letní filmová škola)

Film se odehrává v městečku, kde se připravuje velkolepá slavnost, která se však záhy změní v boj o holé životy, protože Templáři na koních míří právě sem...Druhý ze série filmů Tombs of the Blind Dead (1971), Return of the Blind Dead (1973), The Blind Dead 3 (1975) a The Blind Dead 4 (1975).(surface)

Informace o filmu Útok slepých mrtvol
(festivalový název)

Režie:

Amando de Ossorio

Kamera:

Miguel Fernández Mila

Hudba:

Antón García Abril

Hrají:

Lone Fleming, Tony Kendall, Fernando Sancho, Esperanza Roy, José Canalejas, Frank Braña, Juan Cazalilla, Francisco Sanz, Ramón Lillo, Loreta Tovar, Luis Barboo, Ramón Centenero, José Thelman

Střih:

José Antonio Rojo

(další profese)

Útok slepých mrtvol
(festivalový název) (1973) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Útok slepých mrtvol
(festivalový název) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/42455-utok-slepych-mrtvol/Z Nation (TV seriál)

Stáhnout Z Nation (TV seriál)
Shlédnout Z Nation (TV seriál)

Z Nation (TV seriál) (2014 - 2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Z Nation (TV seriál) (2014 - 2018):

Z Nation (Národ Z) sa odohráva vo vykonštruovanom svete Ameriky po invázii nemŕtvych. Rôznorodá skupina postáv, z ktorých väčšina nijako netúži stať sa hrdinami, bude musieť prekonať svoje nedostatky, obavy a morálne dilemy, aby prežila a získala nádej na lepší život.Sú to už tri roky, čo sa zombie vírus prehnal krajinou a celú ju zdevastoval. Skupina hrdinov všedného dňa, túžiacich po bezpečí a stabilite, má iba jedinú šancu: musia prepraviť jediného známeho človeka, ktorý je imúnny proti epidémii, z New Yorku do Kalifornie, kde sa nachádza posledné funkčné laboratórium, schopné syntetizovať vakcínu. Je síce pravda, že krv tohto človeka je najvhodnejšia na získanie protilátky, na druhej strane však muž skrýva temné tajomstvo, ktoré môže všetkých vážne ohroziť. V hre je prežitie ľudstva, a preto sa nesúrodá skupina rozhodne vydať na cestu dlhú tritisíc míľ naprieč vyľudnenou a smrteľne nebezpečnou postapokalyptickou Amerikou.(Incantator)

Informace o filmu Z Nation (TV seriál)

Tvůrci:

Craig Engler, Karl Schaefer

Režie:

John Hyams, Luis Prieto, Nick Lyon, Michael Robison, Rachel Goldenberg, Alexander Yellen, Tim Andrew, Jennifer Derwingson, Abram Cox, Dan Merchant, Juan A. Mas, Jodi Binstock, Andrew Drazek, Youssef Delara, Keith Allan

Scénář:

Eric Bernt, Craig Engler, Tye Lombardi, Karl Schaefer, Jennifer Derwingson, Michael Cassutt, Dan Merchant, John Hyams, Micho Rutare, Jodi Binstock, Delondra Williams, Abram Cox

Kamera:

Alexander Yellen, Federico Verardi

Hudba:

Jason Gallagher

Hrají:

Kellita Smith, DJ Qualls, Keith Allan, Anastasia Baranova, Pisay Pao, Nat Zang, Russell Hodgkinson, Michael Welch, Tom Everett Scott, Harold Perrineau, Matt Cedeño, Ben Andrews, Gary Taylor, Ryan Higgins, Rick Rivera, Bill Moseley, Darryl Lemon, Sali Sayler, Adam Lippert, Ramona Young, Brian Sutherland, Rich Morris, Mark Carr, Alex Terzieff, Christy Choi, Tony Doupe, Mike Butters, Conner Marx, Anna Marie Clausen, Kelly McGillis, Sara Coates, Brad Picard, Jacob Goudzwaard, Dawn Hunter, Patrick Treadway, Mark Kelley-Matthews, Donald Corren, Júdži Okumoto, Michelle Hippe, Emilio Rivera, William Sadler, Rosslyn Greer, William Voorhees, Jessica Bork, Dileep Rao, Gabriel Hansen, Missi Pyle, Gina Gershon, Mike Dunay, David S. Hogan, Cameron Gordon, Angela DiMarco, Ricki Bhullar, Julian Gavilanes, Tom Beyer, Lisa Coronado, Sarah-Eve Gazitt, Carollani Sandberg, Julia Keefe, Rosalie Miller, Reine Swart, Michael Draper, Jodi Binstock, Jason Gallagher, Peter Vives, D.C. Douglas, Mark Fullerton, George R.R. Martin, Doug Jones, Tonantzin Carmelo, Eddie Spears, Tinsel Korey, Anthony Michael Hall, Jayne Taini, Joseph Gatt, Sydney Viengluang, Aaron Trainor, Ron Ford, Robert Blanche, Kim Little, Bill Shaw, Debra Wilson, Nadine Velazquez, Dylan Vox, Caitlin Carmichael, Gracie Gillam, Henry Rollins, Michael Berryman, Tara Holt, Jerry L. Buxbaum, Cobey Mandarino, Marti Matulis, Peter 'Drago' Tiemann, Tamara Goodwin, Mario Van Peebles, Janelle Velasquez, Zack Ward

Producenti:

Jennifer Derwingson

Střih:

Jason A. Payne, Erik C. Andersen, Andrew Bentler, Brad Durante, Stuart Acher, Anders Hoffmann, Fred Beahm, Andrew Drazek, Youssef Delara

Scénografie:

Vincent DeFelice

Kostýmy:

Ashley Russell, Lisa Caryl-Vukas

(další profese)

Z Nation (TV seriál) (2014 - 2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Z Nation (TV seriál) na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/388036-z-nation/Vyléčení

Stáhnout Vyléčení
Shlédnout Vyléčení

Vyléčení (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vyléčení (2017):

Zombíci, dříve pojídající lidské maso, jsou vyléčeni, ale jejich začleňování zpátky do společnosti nevítají všichni s otevřenou náručí. Musejí se potýkat s postavením vyvrženců a s důsledky hrůzných činů, které coby "živí mrtví" spáchali.Co se stane, když se "živí mrtví" vrátí zpátky do života? V zemi pustošené po mnoho let virem, který nakažené měnil v zombíky pojídající lidské maso, se konečně podaří najít vhodnou léčbu a započne proces opětovného začleňování přeživších zpátky do společnosti. Mezi ně patří i Senan (Sam Keeley), mladík pronásledovaný hrůznými činy, které coby nakažený napáchal. Vrací se do rodiny své ovdovělé švagrové (Ellen Pageová), aby se pokusil začít nový život. Je však společnost připravená odpustit lidem jako je on? Nebo svět opět rozpoltí strach a předsudky? Snímek "Vyléčení", který prostřednictvím provokativních paralel poukazuje na problémy dnešní společnosti, vypráví chytrý, děsivý a hluboce lidský příběh o vině a vykoupení.(Cinemax)

Informace o filmu Vyléčení

Režie:

David Freyne

Scénář:

David Freyne

Hudba:

Rory Friers, Niall Kennedy

Hrají:

Sam Keeley, Ellen Page, Tom Vaughan-Lawlor, Amy De Bhrún, Dez McMahon, TJ O’Grady Peyton, Patrick Murphy, Stuart Graham, Peter Campion

Producenti:

Ellen Page

Střih:

Chris Gill

Zvuk:

Jens Petersen

Masky:

Niamh Glynn

Kostýmy:

Tiziana Corvisieri

(další profese)

Vyléčení (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vyléčení na ČSFD

51%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/506246-vyleceni/Go Goa Gone (festivalový název)

Stáhnout Go Goa Gone (festivalový název)
Shlédnout Go Goa Gone (festivalový název)

Go Goa Gone
(festivalový název) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Go Goa Gone
(festivalový název) (2013):

Goa nabízí ideální příležitost zapomenout na všední starosti. Tři kamarádi se rozhodnou strávit zde víkend, a když se dozví o tajné party pořádané ruskou mafií na opuštěném ostrově, nemůže je nic zastavit. K ránu však přichází kruté vystřízlivění – po požití nové drogy se většina hostů party promění v zombie a přehlídka všech prvků tohoto oblíbeného žánru může začít! Go Goa Gone je první bollywoodský zombie film!(Festival bollywoodského filmu)

Luv je čerstvo po rozchode. Odlúčenie od svojej životnej lásky chce riešiť radikálne. Rozhodne sa užívať si, koľko sa dá. Nezáväzný sex, zábava a alkohol sú pre neho jediným vykúpením. Spolu so svojimi dvomi priateľmi, nepoučiteľným sukničkárom Hardikom a Bennom, jediným z partie žijúcim usporiadaným životom, sa rozhodnú prijať pozvanie od krásnej Lenny na malý opustený ostrov. Ruská mafia tu pripravuje párty pre vyvolených. Na spoločne strávený večer vo štvorici po opici určite tak rýchlo nezabudnú. Novo objavená droga z ďalekého východu má totiž nežiaduce vedľajšie účinky: ľudí mení na nemŕtvych.(*CARNIFEX*)

Informace o filmu Go Goa Gone
(festivalový název)

Režie:

Krishna D.K., Raj Nidimoru

Scénář:

Krishna D.K., Raj Nidimoru, Sita Menon

Hudba:

Jigar Saraiya, Sachin Sanghvi

Hrají:

Saif Ali Khan, Kunal Khemu, Anand Tiwari, Vir Das, Pooja Gupta, Soha Ali Khan, Suparn Verma, Pitobash Tripathy

Producenti:

Dinesh Vijan, Saif Ali Khan, Sunil Lulla

Střih:

Arindam Ghatak

(další profese)

Go Goa Gone
(festivalový název) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Go Goa Gone
(festivalový název) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/338679-go-goa-gone/Perverzáci

Stáhnout Perverzáci
Shlédnout Perverzáci

Perverzáci (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Perverzáci (2011):

Tři filmové povídky, které spojuje téma sexu a smrti. Zvrácené erotické hrátky, nadpřirozená monstra a vzrušení z převleků nenechají nikoho chladným…
Tři příběhy spojuje jediné – sexuální perverze. První vypráví o netradičním manželském soužití. Manželku Viktorii vzrušuje sex se ženami. Ráda také pozoruje, jak její manžel souloží se ženami. Vždy si pozvou bezdomovkyni a nabídnou jí jídlo, koupel a pár drobných. Oběti vyhledává manžel. Do vína pak přimíchají omamné látky. S dívkami mluví jako pobožní lidé, aby se nebály. Svážou je nahé ve sklepě a ukájejí se na nich. Z poslední dívky se avšak vyklube zoombie...
Druhý příběh je o feťačce a prostituce. Snaží se začít znova s přítelem Frankem, který jí dřív dělal pasáka. Nyní krade lidem ledviny pro doktora, který je blázen. Schovává mutanta, který má nepřirozeně velký penis. Produkuje velké množství spermatu, ze kterého pak lékař opiáty, které jsou mnohem silnější a návykovější než drogy. Mutanta a jeho penis udržuje při životě jen kaše z lidských ledvin...
Třetí příběh je o ženě, která má neuvěřitelný strach ze psů. Je to neskutečná mrcha. Sex si dokáže užít, jen když může přítele ponižovat jako psa. Dokonce mají v bytě pokoj s náhubkem, obojkem a boudou. Claire si užívá. Chodí na koncerty a spí s kapelníky. Její přítel Pete o všem ví. Za trest jí pomočí spodní prádlo. Jejich vztah je na mrtvém bodě. Když jdou jednou na procházku, v tunelu potkají dva psy a Claire omdlí...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Perverzáci

Režie:

Andrew Parkinson, Simon Rumley, Sean Hogan

Scénář:

Andrew Parkinson, Simon Rumley

Kamera:

Milton Kam

Hudba:

Richard Chester

Hrají:

Kate Braithwaite, Andrew Parkinson, Luke de Lacey, Oliver Guy-Watkins, Amy-Joyce Hastings, Christopher Fairbank, James Oliver Wheatley, Jennifer Handorf

Střih:

Robert Hall

Kostýmy:

Camille Benda

(další profese)

Perverzáci (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Perverzáci na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/297827-perverzaci/