Whitney (TV film)

Stáhnout Whitney (TV film)
Shlédnout Whitney (TV film)

Whitney (TV film) (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Whitney (TV film) (2015):

Americký film Whitney dokumentuje médii ostře sledovaný vztah kultovní zpěvačky, herečky a modelky Whitney Houstonové a zpěváka a textaře Bobbyho Browna od okamžiku, kdy se na samém vrcholu slávy poprvé setkali, až po jejich zásnuby a bouřlivé manželství. Hvězdný pár byl však od začátku do konce sužován celou řadou problémů. Musel se potýkat s ohromujícími výdělky a důsledky slávy a bohatství, které mu přinesl raketový vzestup Houstonové, jenž je oba brzy zastínil.(HBO Europe)

Film opisuje ostro sledovaný vzťah kultovej speváčky, herečky a modelky Whitney Houstonovej (Yaya DaCosta) a speváka a textára Bobbyho Browna (Arlen Escarpeta) od okamihu, keď sa na samom vrchole slávy prvýkrát stretli, až po ich zásnuby a búrlivé manželstvo. Hviezdny pár bol však od začiatku do konca sužovaný celým radom problémov. Museli sa potýkať s ohromujúcimi zárobkami a dôsledkami slávy a bohatstva, ktoré im priniesol raketový vzostup Houstonovej a zároveň ich oboch čoskoro zatienil...(TV Doma)

Informace o filmu Whitney (TV film)

Režie:

Angela Bassett

Scénář:

Shem Bitterman

Kamera:

Anastas N. Michos

Hudba:

Dan Sundquist

Hrají:

Yaya DaCosta, Arlen Escarpeta, Yolonda Ross, Suzzanne Douglass, Mark Rolston, Rolonda Watts, James A. Watson Jr., JR Lemon, Wesley Jonathan, Billy 'Sly' Williams, Hampton Fluker, Deborah Lacey, Nafessa Williams, Saundra McClain, Felisha Cooper, Deborah Joy Winans

Producenti:

Kyle A. Clark

Střih:

Richard Comeau

Scénografie:

Warren Alan Young

Kostýmy:

Mona May

(další profese)

Whitney (TV film) (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Whitney (TV film) na ČSFD

45%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/398919-whitney/Status Update

Stáhnout Status Update
Shlédnout Status Update

Status Update (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Status Update (2018):

Kyle Moore (Ross Lynch) je mladý a ambiciózní teenager, ale chybí mu sebevědomí. S mámou a sestrou se přistěhovali z Kalifornie. První den ve škole je pro něj katastrofou a navíc se mu rozbije telefon. Vyrazí do obchoďáku a narazí na podivného prodejce s ještě podivnější aplikací "U-niverse". Prý do ní napíše, co si přeje, a ono se to vyplní. Kyle to zkusí a opravdu se začnou plnit jeho přání. Že by měl podivín z krámku pravdu? Teď by mohl být vším, čím nikdy nebyl.(Rodriguez)

Informace o filmu Status Update

Režie:

Scott Speer

Scénář:

Jason Filardi

Kamera:

Russ T. Alsobrook

Hudba:

Jeff Cardoni

Hrají:

Ross Lynch, Courtney Eaton, Olivia Holt, Gregg Sulkin, Brec Bassinger, Nicholas Lea, Max Chadburn, Wendi McLendon-Covey, Famke Janssen, Rob Riggle, John Michael Higgins, Osric Chau, Megan Trainer, Diana Bang, Gillian Barber, Glenn Beck, Maude Green, Harvey Guillen, Vivian Full, Tyronne L'Hirondelle

Producenti:

Jennifer Gibgot, Adam Shankman, Shawn Williamson, Dominic Rustam

Střih:

Sean Valla

Scénografie:

Liz Kay

Kostýmy:

Lorraine Carson

(další profese)

Status Update (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Status Update na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/588210-status-update/Povinně nezadaný

Stáhnout Povinně nezadaný
Shlédnout Povinně nezadaný

Povinně nezadaný (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Povinně nezadaný (2010):

Lila se vrátila do Berlína poté, co strávila rok v USA, a právě zjišťuje, co vše se změnilo – její matka se opět zamilovala a malá sestra Lucy je zblázněná do nějaké nové hudební skupiny, o které Lila nikdy v životě neslyšela... Ale i Lila se brzy zamiluje do chlapce jménem Chriz. Je však asi jediná v celém Berlíně, která neví, že Chriz je zpěvákem slavné německé kapely Berlin Mitte a zároveň největším idolem dívek. A aby to tak podle manažerů i zůstalo, měl by Chriz stále vystupovat jako nezadaný...(Zlín Film Festival)

Lila sa práve vrátila do Berlína po tom, čo strávila rok v USA a zisťuje, že všetko sa zmenilo - jej matka sa opäť zamilovala a jej malá sestra je zbláznená do nejakej novej skupiny, o ktorej Lila nemá ani potuchy. Ale aj Lila sa čoskoro zamiluje do chlapca menom Chris. Nevie pri tom, že Chris je práve spevákom Berlin Mitte a najväčším idolom dievčat a aby to tak podľa manažérov aj ostalo, mal by stále vystupovať ako nezadaný.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Povinně nezadaný

Režie:

Marc Rothemund

Scénář:

Kristina Magdalena Henn, Lea Schmidbauer

Kamera:

Martin Langer

Hudba:

Gerd Baumann

Hrají:

Kostja Ullmann, Anna Fischer, Inka Friedrich, Ben Braun, Amber Bongard, Nina Gummich, Roman Knižka, Sina Tkotsch, Simone Hanselmann, Matthias Kupfer, Lilli Fichtner, Nicole Mercedes Müller, Marian Meder, Ralph Misske, Magali Greif, Ole Fischer, Franziska Wulf, Frank Streffing, Pauline Fuchs, Petra Marie Cammin, Michael Keseroglu, Arissa Ferkic, Julian F.M. Stoeckel

Producenti:

Ewa Karlström, Andreas Ulmke-Smeaton

Střih:

Hans Funck

(další profese)

Povinně nezadaný (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Povinně nezadaný na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/314085-povinne-nezadany/Film mých snů (TV film)

Stáhnout Film mých snů (TV film)
Shlédnout Film mých snů (TV film)

Film mých snů (TV film) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Film mých snů (TV film) (2013):

Dva mladí surfaři Brady a Mackenzie se dostanou do 60. let, do filmu snů. Než přijdou na to, jak se dostat zpět, musí dělat vše pro to, aby nepůsobili nápadně a do filmu dobře zapadli. Brzy vyjde najevo velká rivalita mezi místními surfaři a motorkáři. Všechno se otáčí naruby, když se dvojice kluků ze současnosti stane objektem zájmu milenecké dvojice dvou hlavních postav filmu, čímž se zásadně naruší původní zápletka. Když se všichni dají do zpěvu a tance a boj mezi motorkáři a surfery vypukne, Brady a Mack se pokoušejí z filmu rychle dostat zpět do současnosti.(hábič)

Informace o filmu Film mých snů (TV film)

Režie:

Jeffrey Hornaday

Scénář:

Vince Marcello, Robert Horn

Kamera:

Mark Irwin

Hudba:

David Lawrence

Hrají:

Grace Phipps, Kevin Chamberlin, Ross Lynch, Maia Mitchell, Garrett Clayton, Jessica Lee Keller, Megan Littler, Chrissie Fit, Mollee Gray, Suzanne Cryer

Producenti:

Robert F. Phillips

Střih:

David Finfer

Scénografie:

Mark Hofeling

Kostýmy:

Ruth E. Carter

(další profese)

Film mých snů (TV film) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Film mých snů (TV film) na ČSFD

42%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/330119-film-mych-snu/Jersey Boys

Stáhnout Jersey Boys
Shlédnout Jersey Boys

Jersey Boys (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Jersey Boys (2014):

Z dílny režiséra Clinta Eastwooda přichází příběh čtveřice mladíků z chudinské čtvrti New Jersey, kteří společně stvořili hudební ikonu 60. let, rockovou skupinu Frankie Valli and The Four Seasons. Jejich pokusy a úspěchy doprovází hity, které formovaly celou generaci: „Sherry", „Big Girls Don't Cry", „Walk Like a Man", „Dawn", „Rag Doll", „Bye Bye Baby" a mnoho dalších. John Lloyd Young (znovu coby frontman skupiny Frankie Valli, za jehož portrét si už dříve odnesl ocenění Tony®), Erich Bergen (skladatel Bob Gaudio), Michael Lomenda (Nick Massi) a Vincent Piazza (Tommy DeVito) jako The Four Seasons a Christopher Walken v roli gangstera Gypa DeCarla.(Magic Box)

Informace o filmu Jersey Boys

Režie:

Clint Eastwood

Předloha:

Marshall Brickman (kniha)

Scénář:

John Logan

Kamera:

Tom Stern

Hudba:

Kyle Eastwood

Hrají:

Christopher Walken, John Lloyd Young, Michael Lomenda, Renée Marino, Erich Bergen, Mike Doyle, Erica Piccininni, Freya Tingley, Kathrine Narducci, Sean Whalen, James Madio, Vincent Piazza, Alexis Krause, Danielle Souza, Mark Lotito, David Crane, Rosemary Howard, Alexandria Sounis, Annika Noelle, Meagan Holder, Joseph Russo, Francesca Eastwood, Louis Lombardi, Lacey Hannan, Jeremy Luke, Steve Schirripa, Aria Ostrander, Matt Nolan, Kathryn Eastwood, Elizabeth Hunter, John Griffin, Barry Livingston, Scott Vance, Annie O'Donnell, Meli Alexander, Bill Watterson

Producenti:

Graham King, Clint Eastwood, Robert Lorenz

Střih:

Joel Cox, Gary Roach

Scénografie:

James J. Murakami

Kostýmy:

Deborah Hopper

(další profese)

Jersey Boys (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Jersey Boys na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/309299-jersey-boys/Spatřil jsem světlo

Stáhnout Spatřil jsem světlo
Shlédnout Spatřil jsem světlo

Spatřil jsem světlo (2015) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Spatřil jsem světlo (2015):

Působivý snímek vypráví příběh kultovního zpěváka a písničkáře Hanka Williamse, který navždy změnil country hudbu díky svému okouzlujícímu charismatu, úžasnému hlasu a originálním písním, z nichž většina je dnes považována za americkou klasiku a byla mnohokrát znovu nahrána popovými, rockovými i country umělci. Hank Williams (Tom Hiddleston) se vynořil z hlubin lokální alabamské hudební scény po druhé světové válce. Jeho žena Audrey (Elizabeth Olsen) se navzdory svému nedostatečnému talentu zoufale snažila zpívat po jeho boku, což u nich vedlo k velmi bouřlivé domácnosti. Williamsova schopnost psát písně pokrývající širokou škálu emocí, k nimž ho inspirovaly vlastní osobní problémy, se stala podstatou country hudby. Na konci se mu podařilo uskutečnit své sny: vytvořil řadu úspěšných hitů, vydobyl si místo na prestižní nashvillské scéně i v rozhlasovém pořadu Grand Ole Opry a dokonce občas vystupoval i v tehdy zcela novém médiu - televizi.(HBO Europe)

Životopisný snímek o legendárním country zpěvákovi Hanku Williamsovi (Tom Hiddleston), který je natočený na základě knižní biografie Hank Williams: The Biography od autorů Colina Escotta, George Merritta a Williama MacEwena. Film se zaměřuje na raketový vzestup jeho slávy a její tragický dopad na jeho zdraví a osobní život, který byl předčasně ukončen.(formelin)

Informace o filmu Spatřil jsem světlo

Režie:

Marc Abraham

Předloha:

Colin Escott (kniha)

Scénář:

Marc Abraham

Kamera:

Dante Spinotti

Hudba:

Aaron Zigman

Hrají:

Tom Hiddleston, Elizabeth Olsen, David Krumholtz, Bradley Whitford, Maddie Hasson, Cherry Jones, Josh Pais, James DuMont, Wrenn Schmidt, Jeff Caperton, Joe Chrest, Wayne Pére, Charlie Talbert, Gary Teague, Joshua Brady, Rob Boltin, Cory Hart, Christopher Heskey, Jayson Warner Smith, Garrett Kruithof, Douglas M. Griffin, Emily Marie Palmer, Elliott Grey

Producenti:

Aaron L. Gilbert, Marc Abraham, Brett Ratner

Střih:

Alan Heim

Scénografie:

Merideth Boswell

Kostýmy:

Lahly Poore

(další profese)

Spatřil jsem světlo (2015) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Spatřil jsem světlo na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/387458-spatril-jsem-svetlo/Čarovný les

Stáhnout Čarovný les
Shlédnout Čarovný les

Čarovný les (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Čarovný les (2014):

Vtipný a dojemný muzikál Čarovný les představuje klasické pohádkové příběhy Popelky, Červené Karkulky, Jacka a fazolového stonku a Lociky - ty všechny spojené v původním příběhu, ve kterém se dále objevuje pekař se svou ženou a přáním založit rodinu, a také zlá čarodějnice, která na oba manžele uvrhla kletbu. Čarovný les je moderním zpracováním oblíbených pohádek bratří Grimmů, ve kterém se protínají příběhy hned několika z nich, a který ukazuje, jaké důsledky mají přání a poslání jejich postav.(Falcon)

Muzikálové zpracování pohádek propojuje známé příběhy Popelky, Červené Karkulky, Jacka a fazolového stonku a Lociky do jednoho vyprávění. Pekař s manželkou touží po dítěti, ale jejich rod je proklet čarodějnicí (Meryl Streep). Dokud nebude kletba zrušena, nemůže pekařova žena otěhotnět. Čarodějnice jim proto dá za úkol získat kouzelné předměty, které známe z jednotlivých příběhů – Popelčin střevíček, plášť Červené Karkulky, bílou krávu, kterou prodává Jack...(Febiofest)

V adaptaci stejnojmenného broadwayského muzikálu se můžeme těšit na příběh, kdy čarodějnice (Meryl Streep) vymyslí plán, jak dát za vyučenou oblíbeným postavám dětských pohádek. Setkáme se tak například s Červenou Karkulkou, Popelkou, Jackem z Jacka a obří fazole i princeznou Locikou.(Amarria)

Informace o filmu Čarovný les

Režie:

Rob Marshall

Předloha:

James Lapine (kniha)

Scénář:

James Lapine

Kamera:

Dion Beebe

Hudba:

Stephen Sondheim

Hrají:

Emily Blunt, James Corden, Meryl Streep, Anna Kendrick, Chris Pine, Johnny Depp, Lucy Punch, Mackenzie Mauzy, Christine Baranski, Tracey Ullman, Frances de la Tour, Tammy Blanchard, Billy Magnussen, Daniel Huttlestone, Lilla Crawford, Simon Russell Beale, Annette Crosbie, Richard Glover, Barrie Martin

Producenti:

Marc Platt, John DeLuca

Střih:

Wyatt Smith

Scénografie:

Dennis Gassner

Masky:

Tamsin Dorling

Kostýmy:

Colleen Atwood

(další profese)

Čarovný les (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Čarovný les na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/313398-carovny-les/Božská Florence

Stáhnout Božská Florence
Shlédnout Božská Florence

Božská Florence (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Božská Florence (2016):

Meryl Streep v roli závratně bohaté ženy, jejímž jediným snem je zpívat. Bohužel její hudební nadání a hlas jsou jednoznačně příšerné. Když se v roce 1944 rozhodne uspořádat svůj velkolepý koncert v Carnegie Hall, její přítel a manažer Hugh Grant, který ji láskyplně chránil před krutou pravdou o jejím talentu, nyní čelí obtížné výzvě...(Bioscop)

Hriešne bohatá Florence Foster Jenkins (Meryl Streep) je v roku 1944 na výslní vrcholu newyorskej spoločnosti. So svojím manželom a manažérom v jednej osobe, St. Clair Bayfieldem (Hugh Grant), veľkorysým patrónom klasickej hudby, zahŕňajú mestskú smotánku výberom slávnych operných árií v podaní samotnej božskej Florence. Jediným nedostatkom jej vystúpení je skutočnosť, že Florence nielenže nedokáže udržať pri speve melódiu, ale jej hudobné nadanie a hlas sú jednoducho príšerné. Takúto drobnosť však dokáže dobrý milujúci manžel vyriešiť. Bayfield udržuje svoju Florence v presvedčení, že jej spev je priamo nadpozemsky krásny. A tak Florence vždy spieva pre starostlivo vybrané a zaplatené publikum, či veľmi lojálnych priateľov. Povzbudená svojimi úspechmi, Florence sa rozhodne splniť si celoživotný sen: vystupovať v Carnegie Hall. Vo svojej neskrotnej štedrosti rozdá na svoj chystaný koncert tisíce vstupeniek veteránom vracajúcich sa z vojny. Bayfield, ktorý ju láskyplne chráni pred krutou pravdou, musí čeliť najťažšej výzve svojho života...(Magic Box)

Informace o filmu Božská Florence

Režie:

Stephen Frears

Scénář:

Nicholas Martin

Kamera:

Danny Cohen

Hudba:

Alexandre Desplat

Hrají:

Meryl Streep, Hugh Grant, Simon Helberg, Rebecca Ferguson, Nina Arianda, Stanley Townsend, Allan Corduner, Christian McKay, David Haig, John Sessions, Brid Brennan, John Kavanagh, Maggie Steed, Paola Dionisotti, David Mills, Carl Davis, Josh O'Connor, Nathan Osgood, Ewan Stewart, Grant Gillespie, Nat Luurtsema, Philip Rosch, Elliot Levey, Mark Arnold, Paul Bergquist, Martyn Mayger, Shaun Newnham, Phelim Kelly

Producenti:

Michael Kuhn, Tracey Seaward

Střih:

Valerio Bonelli

Scénografie:

Alan MacDonald

Kostýmy:

Consolata Boyle

(další profese)

Božská Florence (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Božská Florence na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/393403-bozska-florence/Sestra v akci

Stáhnout Sestra v akci
Shlédnout Sestra v akci

Sestra v akci (1992) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sestra v akci (1992):

Temperamentní barová zpěvačka Deloris Von Cartierová se ve volných chvílích věnuje svému milenci, ženatému mafiánovi Vincemu. Jednoho dne je však ke své smůle svědkem toho, jak její milý přikládá pistoli k jedné neloajální hlavě a se zdravým pudem sebezáchovy usoudí, že je na čase změnit náruč. Uchýlí se proto do bezpečí policejní stanice a svého přítele udá. Policie, vděčná za korunního svědka, nemíní nechat nic náhodě a schová Deloris na poslední místo, kde by ji mafiáni hledali - do kláštera. Deloris, vybavená zdravou nechutí ke všemu, co jen připomíná jeptišku, zuří, a jistě by se nechala raději zastřelit. Ale je pozdě. Čeká ji nevzhledný hábit, krutá disciplína a žalostný nedostatek jakéhokoli povyražení. Rázná dáma se ovšem po počáteční depresi vzchopí a obratem ruky změní klášter v jeden velký zmatek. Matka představená se jí proto snaží uklidit na to nejméně exponované místo - do sboru. Iniciativní sestra ale nemešká a s radostnou pomocí ostatních jeptišek promění ubohé pěvecké výstupy ve strhující koncerty. Návštěvy kostela stoupají a stoupá i zájem veřejnosti a tak se Vince jednoho dne nešťastnou náhodou dozví, kde se Deloris skrývá. Zbožná členka řádu je unesena. Zločinci ovšem nepočítají s nečekaným soupeřem - řádové sestřičky se rozhodnou napomoci boží spravedlnosti a vydají se pro svou družku přímo do jámy lvové...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Sestra v akci

Režie:

Emile Ardolino

Scénář:

Joseph Howard

Kamera:

Adam Greenberg

Hudba:

Marc Shaiman

Hrají:

Whoopi Goldberg, Maggie Smith, Kathy Najimy, Wendy Makkena, Harvey Keitel, Bill Nunn, Robert Miranda, Richard Portnow, Ellen Albertini Dow, Carmen Zapata, Jenifer Lewis, Max Grodénchik, Toni Kalem, Nicky Katt, Mary Wickes, Pat Crawford Brown, Jim Beaver, Joseph Maher, Alexander Kanellakos, Zatella Beatty, Aric Cushing, Jacquelyn Twodat Jackson, A.J. Johnson, Beth Fowler

Producenti:

Scott Rudin

Střih:

Colleen Halsey, Richard Halsey

Scénografie:

Jackson De Govia

Kostýmy:

Molly Maginnis

(další profese)

Sestra v akci (1992) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sestra v akci na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13947-sestra-v-akci/Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu

Stáhnout Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu
Shlédnout Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu

Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu (1993):

Deloris Van Cartierová na svých dobrodružstvích v klášteře nakonec ještě vydělala a slaví právě úspěchy v nové show v Las Vegas. Z opojení slávou je však vytržena neodbytnými jeptiškami, které přicházejí s prosíkem. Po předchozích zkušenostech s temperamentní sestrou dospěly tyto dobré ženy k názoru, že Deloris je jejich jedinou nadějí v katastrofální situaci. Škola sv. Františka, kde všechny učí, má být zavřena, a to z ryze světských a přízemních důvodů - pro peníze. Žáci nevykazují žádné zvláštní schopnosti, škola se neúčastní žádných soutěží ani závodů, a sponzoři a dobrodinci ztratili zájem. Zkrátka a dobře, škole je potřeba dodat nového ducha, a navíc - stejně potřebují učitelku zpěvu. A tak se Deloris navzdory všem svým předsevzetím nechává znovu navléci do černého hábitu a poněkud rozechvěle předstupuje před třídu plnou hlučných a neukázněných výrostků, které ta černá jeptiška před tabulí ale vůbec nezajímá. Deloris čeká tuhý boj, má-li nakonec vzbudit ve svých žácích zájem o hudbu a ještě z nich udělat sbor, schopný vyhrát celostátní soutěž.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu

Režie:

Bill Duke

Scénář:

Jim Cruickshank

Kamera:

Oliver Wood

Hudba:

Marc Shaiman, Miles Goodman

Hrají:

Whoopi Goldberg, Kathy Najimy, Barnard Hughes, James Coburn, Michael Jeter, Wendy Makkena, Sheryl Lee Ralph, Robert Pastorelli, Thomas Gottschalk, Maggie Smith, Lauryn Hill, Alanna Ubach, Jennifer Love Hewitt, Monica Calhoun, Jenifer Lewis, Bill Duke, Mary Wickes, Pat Crawford Brown, Ashley Thompson, Yolanda Whittaker, Michael Taliferro, Warren Frost, Sydney Lassick, Bill Irwin, Tanya Newbould, Robin Gammell, Carmen Zapata, Sebastian La Cause, Ellen Albertini Dow, Riley Weston, Terri J. Vaughn, Brad Sullivan, Beth Fowler

Producenti:

Scott Rudin

Střih:

Stuart H. Pappé, Pembroke J. Herring, John Carter

Scénografie:

John DeCuir Jr.

Kostýmy:

Francine Jamison-Tanchuck

(další profese)

Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu na ČSFD

49%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/2481-sestra-v-akci-2-znovu-v-cernem-habitu/