Já Baryk (TV seriál)

Stáhnout Já Baryk (TV seriál)
Shlédnout Já Baryk (TV seriál)

Já Baryk (TV seriál) (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Já Baryk (TV seriál) (2002):

Dvanáct příběhů, z nichž každý je věnovaný vždy jednomu měsíci v roce a jednomu zvířeti, se kterým se dobromyslný pes Baryk ve svém okolí potká, to je spousta veselých i napínavých příhod. A ještě se děti dozvědí o jednotlivých zvířatech i zajímavé podrobnosti z jejich života - třeba, že zajíc je jako velbloud - nemusí půl roku pít, jaké druhy sýkorek u nás žijí, kolik hrabošů chytí čáp za hodinu, jaký je rozdíl mezi vránou a havranem, kolikrát je větší blecha krtčí nežli psí a další a další informace, které určitě nebudou znát často ani dospělí diváci. Scénáře k seriálu napsal Edgar Dutka, hudbu Petr Skoumal, animovali Petr Fašianok, Elen Kosová, Radek Růžička, Miroslav Walter, Jakub Sršeň a další, u kamery byl Zdeněk Kovář, režii seriálu měl Jiří Kubíček.Názvy jednotlivých epizod:
1. Já Baryk a moje sýkorky
2. Já Baryk a můj zajíc
3. Já Baryk a můj ježek
4. Já Baryk a můj čáp
5. Já Baryk a můj šnek
6. Já Baryk a můj slepýš
7. Já Baryk a můj krtek
8. Já Baryk a moje žába
9. Já Baryk a moje vlaštovka
10. Já Baryk a můj srnec
11. Já Baryk a můj bažant
12. Já Baryk a moje vrána(oficiální text distributora)

Informace o filmu Já Baryk (TV seriál)

Režie:

Jiří Kubíček

Předloha:

František Nepil (kniha)

Scénář:

Edgar Dutka

Hudba:

Petr Skoumal

Hrají:

František Nepil

Střih:

Gaia Vítková

Zvuk:

Jan Kacián

(další profese)

Já Baryk (TV seriál) (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Já Baryk (TV seriál) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/158877-ja-baryk/Pravěk: Nový svět (TV seriál)

Stáhnout Pravěk: Nový svět (TV seriál)
Shlédnout Pravěk: Nový svět (TV seriál)

Pravěk: Nový svět (TV seriál) (2012 - 2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Pravěk: Nový svět (TV seriál) (2012 - 2013):

Po události zvané konvergence, což je přírodní děj, při kterém se prohodí póly Země, se začaly objevovat anomálie po celém světě. Primeval: New World se odehrává v severní Americe, kde byl sestaven nový tým mladých odborníků, jejichž úkolem je udržet tyto anomálie v tajnosti a zabraňovat tvorům z minulosti i budoucnosti pronikat do naší doby.
V týmu se setkáme s odbornicí na predátory Dylan Weir (Sara Canning). Dále tu je geniální technik Evan Cross (Niall Matter) a dalšími členy týmu jsou Mac Rendell (Danny Rahim), Angel Finch (Miranda Frigon), Ken Leeds (Geoff Gustafson) a Toby Nance (Crystal Lowe). Na výpomoc jim přichází posila z britského týmu Connor Temple (Andrew Lee Potts).(Pod)

Informace o filmu Pravěk: Nový svět (TV seriál)

Režie:

Martin Wood, Mike Rohl, Amanda Tapping, Andy Mikita

Scénář:

Garfield Reeves-Stevens, Judith Reeves-Stevens, Jon Cooksey, Gillian Horvath, Sarah Dodd, Peter Hume, Dennis Heaton

Kamera:

Michael C. Blundell, Ryan McMaster

Hudba:

Andrew Lockington

Hrají:

Niall Matter, Sara Canning, Miranda Frigon, Crystal Lowe, Andrew Lee Potts, Danny Rahim, Geoff Gustafson, Andrew MacFarlane, Adrian Holmes, Colin Ferguson, Jodi Balfour, Andrea Brooks, Sachin Sahel, Kimberly Sustad, Lexa Doig, Teagan Vincze, Sean Owen Roberts, Patrick Sabongui, Lorne Cardinal, Carolyn Adair, Dustin Schwartz, Christopher Pearce, Darren Dolynski, Michael Strusievici, Christina Gooding, J.C. Williams, Leif Havdale, Giacomo Baessato, Rob Hayter, Victor Zinck Jr., Adrian McMorran, Kristine Cofsky, Rukiya Bernard

Producenti:

George Horie

Střih:

Ron Yoshida, Gordon Rempel

Scénografie:

Rachel O'Toole

Kostýmy:

Carla Hetland

(další profese)

Pravěk: Nový svět (TV seriál) (2012 - 2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Pravěk: Nový svět (TV seriál) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/305646-pravek-novy-svet/Věrný pes Jock

Stáhnout Věrný pes Jock
Shlédnout Věrný pes Jock

Věrný pes Jock (1994) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Věrný pes Jock (1994):

Za vidinou zlata sa do africkej divočiny vyberie na sklonku 19. storočia bankový úradník Percy Fitzpatrick. Ako zlatokop neuspeje, ale zaľúbi sa do krásnej prírody. Spriatelí sa s povozníkmi i psíkom Jockom, o ktorého sa začne starať. Zažije s ním mnoho dobrodružstiev a postupne sa naučí rozumieť prírode, žiť s ňou v harmóni a v nej nájde aj svoje životné šťastie. Podľa stejnojmenného autbiografického románu Percy Fitzpatricka.(oficiální text distributora)

Vidina zlata přivedla Percyho Fitzpatricka až do daleké Afriky. Jako zlatokop sice neuspěje, ale je tak okouzlen krásou tohoto kontinentu, že zde i přes nezdary zůstane a začne pracovat jako povozník. Když jednoho dne zachrání život malému štěněti, zrodí...(Vapet Production)

Informace o filmu Věrný pes Jock

Režie:

Danie Joubert, Duncan MacNeillie

Předloha:

Percy Fitzpatrick (kniha)

Scénář:

Duncan MacNeillie, Greg Latter

Hrají:

Robert Urich, Fay Masterson, Sean Gallagher, Wilson Dunster, Jeremy Crutchley

Kostýmy:

Darion Hing

(další profese)

Věrný pes Jock (1994) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Věrný pes Jock na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/40748-verny-pes-jock/Můj kamarád gepard

Stáhnout Můj kamarád gepard
Shlédnout Můj kamarád gepard

Můj kamarád gepard (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Můj kamarád gepard (2005):

Xan, který žije s rodinou na jihu Afriky, najde během jedné cesty s otcem Peterem gepardí mládě, jehož matku zabila lví smečka. Chce se o ně postarat a po dlouhém přemlouvání se mu podaří váhajícího otce přesvědčit. Pojmenují ho Duma a zvíře se postupně stane součástí rodiny. Když však začne dospívat, oznámí Peter Xanovi, že nastal čas vrátit ho do divočiny. Snaží se mu vysvětlit, že Duma musí žít život, pro který se narodil, jinak nikdy nebude žít naplno. Chlapec nakonec souhlasí a společně vypracují plán. Než ho však stačí naplnit, otec nečekaně onemocní a zemře. Xan s matkou Kristin se musí přestěhovat do Johannesburgu a Duma jde s nimi, což způsobí spoustu zmatků a potíží. Když jednoho dne uteče a vydá se za Xanem do školy, je z toho pozdvižení a chlapec je odhodlán zachránit Dumu před zajetím v místní ZOO. Uprchne s věrným zvířetem z města, a protože neví, kam se vydat, rozhodne se dokončit otcův plán. Chce ho vrátit do rodného kraje v Botswaně, což však znamená překonat žhavé solné pánve Makgadikgadi, Okavango Deltu a hory Erongo. Vyrazí na otcově motorce s gepardem v přívěsném vozíku a cestou prožijí mnohá dobrodružství. U rozbitého letadla narazí na záhadného tuláka Ripkuna, který se k nim připojí. Xan si však není jistý, jestli mu může věřit. Jeho podezření den ode dne vzrůstá, a když tulák uvízne ve starém diamantovém dole, rozhodne se ho Xan opustit. Vzápětí se však on i Duma ocitnou ve smrtelném nebezpečí.(TV Nova)

Príbeh o neobyčajnom vzťahu medzi zvieratami a ľuďmi. Xan je mladý chlapec, ktorý žije s rodičmi na ranči v Keni. Jedného dňa nájde mláďa geparda, ktorému umrela mama. Aby ho zachránil, vezme ho domov, kde sa spolu s rodičimi o neho začne starať. Pomenuje ho Dooms, podľa svahilského výrazu označujúceho mláďa geparda. Z chlapca a šelmy sa stanú nerozluční priatelia. Príroda však nemá pre malého chlapca prichystané vždy len šťastné konce...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Můj kamarád gepard

Režie:

Carroll Ballard

Předloha:

Carol Cawthra Hopcraft (kniha), Xan Hopcraft (kniha)

Scénář:

Karen Janszen

Hudba:

John Debney, George Acogny

Hrají:

Alex Michaeletos, Campbell Scott, Hope Davis, Eamonn Walker, John Whiteley

Producenti:

Hunt Lowry

Scénografie:

Johnny Breedt

Kostýmy:

Jayne Forbes

(další profese)

Můj kamarád gepard (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Můj kamarád gepard na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/181247-muj-kamarad-gepard/Návrat na zapomenutý ostrov

Stáhnout Návrat na zapomenutý ostrov
Shlédnout Návrat na zapomenutý ostrov

Návrat na zapomenutý ostrov (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Návrat na zapomenutý ostrov (2013):

Film Návrat na zapomenutý ostrov je pokračováním kasovního trháku Zapomenutý ostrov. Čtrnáctiletá Nim (Bindi Irwin) touží víc než kdo jiný chránit svůj milovaný ostrov i zvířata, která ho obývají. Když jejich domov začnou ohrožovat bezcitní stavitelé hotelů a chamtiví pytláci, Nim pochopí, že k záchraně ostrova bude muset spojit síly s cizincem Edmundem, uprchlíkem z pevniny. Jen s jeho pomocí se může postavit na odpor zloduchům ničícím jejich svět. Film Návrat na zapomenutý ostrov, od producentů snímku Letopisy Narnie, vznikl na motivy románové série autorky Wendy Orr a s jistotou uchvátí diváky všech věkových kategorií. Ve vedlejší roli se představuje Matthew Lillard (Scooby-Doo).(oficiální text distributora)

Informace o filmu Návrat na zapomenutý ostrov

Režie:

Brendan Maher

Hudba:

Nerida Tyson-Chew

Hrají:

Matthew Lillard, Bindi Irwin, Sebastian Gregory, John Waters, Toby Wallace

Producenti:

Paula Mazur, Chris Brown

(další profese)

Návrat na zapomenutý ostrov (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Návrat na zapomenutý ostrov na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/337290-navrat-na-zapomenuty-ostrov/Khumba

Stáhnout Khumba
Shlédnout Khumba

Khumba (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Khumba (2013):

Zebra Khumba byl už od narození terčem posměchů svého stáda, protože se narodil napůl pruhovaný a napůl bílý. Navíc když začalo období sucha, příbuzní Khumbu obvinili, že je prokletý a že je příčinou všech nepříjemností. Stádo v čele s jeho otcem ho tedy vyhnalo. Odvážná, polopruhovaná zebra se vydává do nebezpečného ale zároveň zábavného dobrodružství, aby našel chybějící proužky a získal zpět respekt své rodiny...(H.C.E.)

Z poloviny pruhovaná zebra, obviněná z období sucha, opustí své stádo a vydá se nalézt své ztracené pruhy. Na cestě potká přehnaně starostlivého pakoně a okázalého pštrosa. Společně se pokusí porazit tyranského leoparda a zachránit své stádo.(Sartorius)

Informace o filmu Khumba

Režie:

Anthony Silverston

Scénář:

Raffaella Delle Donne, Anthony Silverston

Hudba:

Bruce Retief

Hrají:

Jake T. Austin, Steve Buscemi, Loretta Devine, Laurence Fishburne, Richard E. Grant, Anika Noni Rose, AnnaSophia Robb, Catherine Tate, Liam Neeson, Dee Bradley Baker, Phil LaMarr, Jeff Bennett, Charles Adler, Ben Vereen, Jonny Rees, Kathryn Cressida, Julianna Rose, Joey Richter, Devon Graye, Khary Payton, Denver Vraagom

Khumba (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Khumba na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/311313-khumba/Zapomenutý ostrov

Stáhnout Zapomenutý ostrov
Shlédnout Zapomenutý ostrov

Zapomenutý ostrov (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zapomenutý ostrov (2008):

Malá Nim (Abigail Breslin) žije sama se svým otcem Jackem (Gerard Butler) na ostrově kdesi uprostřed Pacifiku. On zkoumá pobřežní plankton, ona se baví vymýšlením dobrodružných výprav po ostrově v doprovodu svých zvířecích kamarádů lachtana, ještěrky a papouška. Mezi její další záliby patří čtení knížek o Alexi Roverovi, největším dobrodruhovi všech dob, které jen podporují jejího dobrodružného ducha. Jednoho dne se Jack rozhodne odjet na pozorování na druhý ostrov a Nim si vyvzdoruje, že může doma zůstat sama. Jenže vzápětí udeří bouře a po Jackovi jakoby se slehla zem. Nim se tedy rozhodne napsat Alexovi, aby jí přijel zachránit. Jenže Alex je ve skutečnosti osamělá čtyřicátnice (Jodie Foster), která sice prodala milióny svých dobrodružných knížek, ale nikdy neopustila svůj dům. Odmítnout pomoc malé dívce a svojí oddané čtenářce se Alex ale nechce. Vypraví se tedy přes půl světa na osamělý ostrov, kde jí čeká největší dobrodružství jejího života.Jodie Foster známe spíše z vážnějších filmů a o to více překvapí její nesporný komediální talent. Ve svých rolích zazáří také Gerard Butler (300, P.S. Miluji tě, Lara Croft) a dětská hvězda Abigail Breslin (Znamení, Malá Miss Sunshine). Butler se navíc ve filmu objevuje v dvojroli, protože je to právě on, kdo se vtělil do hrdiny Alexe Rovera s nímž Foster k údivu ostatních ráda komunikuje a s kým Breslin prožívá většinu dobrodružství.Zapomenutý ostrov je tradičním dobrodružným filmem z exotického prostředí pro děti i pro dospělé. Snoubí se v něm romantika velkých dálek, nekonečných možností dětské fantazie, přátelství, lásky a porozumění. To vše pomůže Jackovi překonat svou urputnost ve výzkumu, díky které nemá na Nim tolik času, kolik by bylo třeba a Alex otevře cestu pryč z pohodlí jejího luxusního bytu směrem zpátky k lidem a do končin, o kterých tak ráda píše. Žijeme v uspěchané době, kdy nemáme čas na své nejbližší a rádi se uzavíráme do vlastních fantazijních světů, abychom naší samotu dokázali překonat. Zapomenutý ostrov ukazuje, že ať už se děje cokoliv, lidská ohleduplnost a sounáležitost dovedou člověka vysekat i z té největší bryndy.(oficiální text distributora)

Nim (Abigail Breslin) žije na svojom vlastnom ostrove, kde sa plnia všetky jej priania. Keď sa z ostrova stratí jej otec, hra osudu jej do cesty postaví Alexandru (Jodie Foster) - autorku knihy o Alexovi Roverovi, najväčšom dobrodruhovi na svete. Spoločne musia nabrať guráž a spolu s ich fiktívnym hrdinom nájsť silu na dobytie Niminho ostrova.(jojoping)

Informace o filmu Zapomenutý ostrov

Režie:

Mark Levin, Jennifer Flackett

Scénář:

Joseph Kwong, Jennifer Flackett, Mark Levin, Paula Mazur

Kamera:

Stuart Dryburgh

Hudba:

Patrick Doyle

Hrají:

Abigail Breslin, Jodie Foster, Gerard Butler, Christopher James Baker, Jay Laga'aia, Anthony Simcoe, Morgan Griffin, Alphonso McAuley, Colin Gibson

Producenti:

Paula Mazur

Střih:

Stuart Levy

Scénografie:

Barry Robison

Masky:

Anita Morgan

Kostýmy:

Jeffrey Kurland

(další profese)

Zapomenutý ostrov (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zapomenutý ostrov na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/235378-zapomenuty-ostrov/Zrozeni ke svobodě (TV seriál)

Stáhnout Zrozeni ke svobodě (TV seriál)
Shlédnout Zrozeni ke svobodě (TV seriál)

Zrozeni ke svobodě (TV seriál) (1974) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zrozeni ke svobodě (TV seriál) (1974):

Děj se odehrává v Africe. Po zastřelení Elsiny matky by se Elsa o sebe nemohla postarat a zemřela by. A tak se dostala, i se svými dvěma sourozenci, do rukou Joy a George Adamsonových. Dvě z těchto lvíčat však byli nuceni poslat do holandské zoo. Nechali si Elsu, protože byla ze všech nejslabší a na lidech hodně závislá. Joy s Georgem plánovali, že po nějaké době vypustí Elsu do přírody. Nejprve zkoušeli Elsu naučit lovit a zařadit se do místní lví smečky. Vždy ji nechali samotnou asi dva týdny. Pak, co se vrátili, našli Elsu vyhublou a čekající na ně. Na třetí pokus se to však povedlo a Elsa dokonce čekala mláďata s lvem, který byl vůdcem smečky, do které už Elsa také patřila. Krátce po narození mláďat Elsa zemřela na zákeřnou chorobu. Zůstali však po ní tři potomci, kteří byli úplně samostatní a Joy s Georgem je pouze jezdili navštěvovat.(duklak2)

Informace o filmu Zrozeni ke svobodě (TV seriál)

Režie:

Jack Couffer

Scénář:

Hesper Anderson, Carl Foreman, Richard Fielder

Hudba:

Dick DeBenedictis

Hrají:

Gary Collins, Diana Muldaur, Peter Lukoye, Susan Dey, Juliet Mills, Barbara Parkins, Teddy Lane Jr., Dawn Lyn, George Sewell, Tommy Eytle, Louis Mahoney

Producenti:

Paul B. Radin

(další profese)

Zrozeni ke svobodě (TV seriál) (1974) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zrozeni ke svobodě (TV seriál) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/77649-zrozeni-ke-svobode/Divočina patří lvům

Stáhnout Divočina patří lvům
Shlédnout Divočina patří lvům

Divočina patří lvům (1972) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Divočina patří lvům (1972):

Manželia Joy a George Adamsovci (NIGEL DAVENPORT, SUSAN HAMPSHIREOVÁ) žijú v 60. rokoch minulého storočia v Keni ako ochrancovia prírody a strážcovia národného parku. Osvojili si levíčatá, ktorým pytliaci zabili matku. Jedno z nich, levica Elsa, sa stala miláčikom Joy. Krotká Elsa nevie loviť, nebojí sa ľudí a ani nepozná iné levy. Aby neskončila v ZOO, Joy ju prevychová, aby znovu nadobudla základné inštinkty dravca a mohla žiť v divokej prírode. Elsa odišla za volaním divočiny. Na svoj vzťah k Joy však nezabudla a s dôverou jej jedného dňa príde ukázať svoje potomstvo. Elsine nezbedné mláďatá však začnú spôsobovať zmätok v susedných dedinách. Situácia sa vyostrí do takej miery, že by ich rozhnevaní obyvatelia mohli v sebaobrane obrane dokonca aj usmrtiť. Joy a jej manžel George sa preto rozhodnú presťahovať Elsinu rodinku do prírodnej rezervácie vzdialenej stovky míľ, aby všetci žili voľne a slobodne, no predovšetkým v bezpečí.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Divočina patří lvům

Režie:

Jack Couffer

Scénář:

Millard Kaufman

Hudba:

Sol Kaplan

Hrají:

Nigel Davenport, Susan Hampshire, Geoffrey Keen, Peter Lukoye, Edward Judd

Producenti:

Paul B. Radin

(další profese)

Divočina patří lvům (1972) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Divočina patří lvům na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/101349-divocina-patri-lvum/Krysař Willard

Stáhnout Krysař Willard
Shlédnout Krysař Willard

Krysař Willard (2003) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Krysař Willard (2003):

Vidíme dům a v něm muže. Není to obyčejný dům ani obyčejný muž. Jmenuje se Willard Stiles (Crispin Glover), nosí černý, dvacet let starý oblek a ulízané vlasy mu rámují bledý obličej. Není divu, že nemá přátele ani dívku - celý svůj život strávil pod taktovkou dominantní, nyní již poněkud trouchnivějící matky a ulisného šéfa, co ho drží ve firmě jen proto, že jí kdysi vedl s Willardovým otcem. Jednoho večera matka přikáže Willardovi, aby ve sklepě vyhubil krysy. Willard se o to zpočátku pokouší, ale když se mu podaří první chytit, naopak jí pustí a začne si s ní hrát a povídat. Po čase se skamarádí s celou krysí koloníí obývající sklep (a že jich není málo) a než se naděje, dokáže si Willard všechny ochočit. Vzhledem k tomu, že stovky krys se prakticky prokoušou čímkoliv, jsou velice inteligentní a Willarda poslouchají na slovo, stáva se z nich velice účinná zbraň, kterou její majitel často a rád použije proti těm, kdo se mu postaví...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Krysař Willard

Režie:

Glen Morgan

Předloha:

Stephen Gilbert (kniha)

Scénář:

Glen Morgan, Gilbert Ralston (původní scénář)

Kamera:

Robert McLachlan

Hudba:

Shirley Walker

Hrají:

Crispin Glover, David Parker, Laura Harring, Kristen Cloke, Jackie Burroughs, R. Lee Ermey, Ty Olsson

Producenti:

Glen Morgan

Střih:

James Coblentz

Scénografie:

Mark Freeborn

Kostýmy:

Gregory Mah

(další profese)

Krysař Willard (2003) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Krysař Willard na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/40132-krysar-willard/