Touch Me Not

Stáhnout Touch Me Not
Shlédnout Touch Me Not

Touch Me Not (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Touch Me Not (2018):

Laura již léta pracuje v továrně na výrobu figurín. Kvůli nemožnosti vlastního prožívání nahlíží do intimního života druhých a za navození iluze intimity platí mladým mužům. Tudorovi, herci, jenž si vydělává jako masér, se líbí žena, která odmítá jeho snahy o kontakt. Začne ji tedy pronásledovat a nachází jiné způsoby, jak se jí dotýkat, prostřednictvím věcí, míst, kterých se dotýkala ona. Laura jednoho dne mezi diváky interaktivní show Paula a Tudora pocítí jistou fascinaci. Postupně se stává tichým svědkem jejich životů i jejich osamělé touhy, která rezonuje s její vlastní zkušeností. V průběhu tohoto zrcadlení se zdi, jenž kolem sebe Laura tak pracně vystavěla, začínají hroutit pod návalem potlačených citů.(Czech Film Center)

„Proč ses mě nikdy nezeptal, o čem tenhle film je? A proč jsem ti to vlastně nikdy sama neřekla?“ táže se, spíše řečnicky, rumunská autorka v úvodu pozoruhodného průzkumu lidské intimity, aby jeden z možných důvodů nalezla o něco později: „Asi proto, že odpověď neleží ve sféře slov.“ Na průsečíku autenticky působící fikce a imaginativního dokumentu nalézáme empatický film-dotyk mezi debutující režisérkou a trojicí odvážných protagonistů, Laurou, Tomasem a Christianem. Dílo pokoušející se zachytit tělesnou blízkost k sobě i druhým, po níž neustále toužíme, o to více se jí však bojíme.(MFF Karlovy Vary)

Informace o filmu Touch Me Not

Režie:

Adina Pintilie

Scénář:

Adina Pintilie

Kamera:

George Chiper

Hudba:

Ivo Paunov

Hrají:

Laura Benson, Tómas Lemarquis, Christian Bayerlein, Grit Uhlemann, Adina Pintilie, Seani Love, Hermann Mueller, Irmena Chichikova, Georgi Naldzhiev, Dirk Lange, Annett Sawallisch

Producenti:

Adina Pintilie, Philippe Avril

Střih:

Adina Pintilie

Scénografie:

Adrian Cristea

Kostýmy:

Maria Pitea

(další profese)

Touch Me Not (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Touch Me Not na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/592254-touch-me-not/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *