(T)Raumschiff Surprise – Periode 1

Stáhnout (T)Raumschiff Surprise – Periode 1
Shlédnout (T)Raumschiff Surprise – Periode 1

(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu (T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004):

Scifi príbeh z roku 2304. Po osdídlení Marsu začína invázia na Zem. Kráľovná sa musí vrátiť v čase do roku 2004 a zabrániť prvému kontaktu s Marťanmi, čo viedlo ku kolonizácii Marsu.(oficiální text distributora)

Po celá staletí se lidé zabydlovali na Marsu, Regulator Rogul (Rehberg) a Lord Jens Maul (Kavanian), vedou jednotku Marťanů k Zemi, aby ovládli planetu. Královna Metaphora (Kling) se s prosbou o pomoc obrátí na homosexuální hrdiny na palubě vesmírné lodi Surprise (Překvápko) - kapitán Kork (Tramitz), pan Spuck (Herbig) a první inženýr Schrotty (Kavanian) tak budou muset podniknout několik výprav a zažít nejedno dobrodružství, ještě než se stihnou vrátit na Miss Waikiki beach contest.(Fary)

Informace o filmu (T)Raumschiff Surprise - Periode 1

Režie:

Michael Herbig

Kamera:

Stephan Schuh

Hudba:

Ralf Wengenmayr

Hrají:

Sky du Mont, Maverick Quek, Michael Herbig, Til Schweiger, Anja Kling, Marc Bischoff, Christoph Maria Herbst, Siegfried Terpoorten, Rick Kavanian, Christian Tramitz, Diana Herold, Hans Peter Hallwachs, Reiner Schöne, Anton Figl, Hans-Michael Rehberg, Tim Wilde, Hans-Jürgen Silbermann, Tom O'Malley, Edeltraud Schubert, Brigitte Beyeler, Thorsten Wolf, Klaus-Peter Grap, Conrad F. Geyer, Errol Trotman-Harewood, Andreas Seifert, Gerd Rigauer

Střih:

Alexander Dittner

(další profese)

(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu (T)Raumschiff Surprise - Periode 1 na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/116555-t-raumschiff-surprise-periode-1/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *