V husí kůži

Stáhnout V husí kůži
Shlédnout V husí kůži

V husí kůži (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu V husí kůži (2018):

Hlavní hrdina žije v husí kůži celý svůj život a za nic na světě by neměnil. Peng je totiž houser, žije v klidu ve volné přírodě a pekáč mu nehrozí. Peng je z druhu „husa pohodová“, ze všeho nejradši se baví, společné husí rituály nebo jakákoliv jiná pravidla nesnáší a v husím slovníku ho najdeme pod heslem „nezodpovědnost“, „pohodička“ a taky „na to kašlu“. Místo, aby s ostatními držel při přesunu na jih vyrovnanou formaci, lítá si sem a tam a věnuje se letecké akrobacii. Namyšlené mladíky často čeká pád a Peng při jednom odvážném manévru těsně nad zemí srazí dvě malé kachničky, které se díky tomu ztratí. Malým kachnám je teprve 16 dní. O tom, že by jim pomohl jejich hejno najít a napravit, co spískal, nechce ani slyšet. Nakonec ale souhlasí. Poraní si totiž křídlo a doprovodit dvě malé kachny pěkně pěšky mu poskytne šanci, aby se to nikdo nedozvěděl. Opeřená trojka se vydává na jih za svými hejny po zemi. Na svém dobrodružství projde skrz hory, kolem jezer, bambusovými lesy, mramorovou jeskyní nebo obyčejným kurníkem. V zádech mají hladového a nebezpečného kocoura a ve finále budou muset čelit i té kuchyňské troubě.(Bontonfilm)

Tieto vtáky rozhodne nie sú nahnevané, svoj život si užívajú plnými zobákmi. Byť v husej koži je ťažká pohoda, predovšetkým pre gunára v najlepších rokoch. Animovaná komédia Dve a pol kačky prinesie jednému takému gunárovi špeciálnu úlohu. Musí sa začať starať o dve malé kačičky a pomôcť im z bahna, ktoré tak trochu sám spôsobil. Ich spoločné dobrodružstvo ukáže, že rodina môže mať všetky možné podoby aj tvary a dokonca aj perie. A že priateľstvo a rodina je tá najväčšia zábava a jazda.(Bontonfilm SK)

Informace o filmu V husí kůži

Režie:

Christopher Jenkins

Scénář:

Rob Muir, Christopher Jenkins

Hudba:

Mark Isham

Hrají:

Jim Gaffigan, Zendaya, Lance Lim, Greg Proops, Natasha Leggero, Diedrich Bader, Reggie Watts, Carl Reiner, Stephen Fry, Craig Ferguson, Jennifer Grey, Rick Overton, Meilee Condron

Producenti:

Penney Finkelman Cox, Sandra Rabins

Střih:

Lisa Linder

Scénografie:

Christian Schellewald

(další profese)

V husí kůži (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu V husí kůži na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/525477-v-husi-kuzi/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *