Válečníci

Stáhnout Válečníci
Shlédnout Válečníci

Válečníci (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Válečníci (2007):

Film se odehrává v Číně uprostřed povstání kolem roku 1870. Generál Pang stěží přežil masakr svých vojáků. Nyní se připojuje ke skupině banditů, kterou vedou Er Hu a Wu Yang. Tito tři muži složí přísahu a stanou se pokrevními bratry… V Číně kolem roku 1870 byla moc zkorumpované dynastie Qing ohrožena vzestupem revoluční armády, jíž vedl náboženský fanatik, a občanská válka trhala zemi na kusy. Pang, dobrý muž bojující na straně Qinga je jedním z mála přeživších krvavé bitvy mezi revolucionáři a Qingovými vojsky. Hledá, kde by složil hlavu a útočiště nachází u krásné sedlácké ženy Lian. Pang s Lian stráví noc, jeden druhému v náručí a Pang se do své hostitelky zamiluje. Pang se vydává na cestu domů, na níž se spřátelí se dvěma bandity, Zhaem a Jiangem. Když Jianga přepadnou ze zálohy, Pang mu zachrání život a všichni tři spolu uzavřou pokrevní bratrství. Pang své nové bratry přesvědčí, aby společně bojovali proti revolucionářům. Je přesvědčen, že s pomocí těchto dvou přátel se mu podaří zvítězit. Jenže sny o slávě potlačí jejich zdravý rozum a vzájemný smysl pro loajalitu, Zhao s Jiangem přestanou věřit v jejich alianci. A vše se ještě zhorší, když vyjde najevo, že Lian je Zhaova žena…(HBO Europe)

Jet Li coby generál armády jako jediný přežije velkou bitvu, ve které ho zradili spojenci. Nečinně přihlíželi jak jeho vojáci umírají a on si zachránil život díky předstírání smrti. Dostane se do vesnice, kde složí přísahu pokrevního bratrství spolu s bratrem Er-Huem (Andy Lau) a bratrem Wen-Xiangem (Takeshi Kaneshiro). Vesnice trpí hladem a proto se rozhodnou přidat k armádě. Tak začíná jejich velkolepé tažení za slávou, bohatstvím a smrtí.(sheen)

V občianskou vojnou zmietanej Číne generál Pang ako jeden z mála prežije masaker svojich vojakov armádou vzbúrencov, ktorých vedie náboženský fanatik Qing. Útočisko nájde najskôr u krásnej Lian, do ktorej sa zamiluje a neskôr sa pripojí k dvojici banditov. Traja muži zložia prísahu a stanú sa pokrvnými bratmi. Pang je presvedčený, že s takýmito spolubojovníkmi po boku sa mu podarí vzbúrencov poraziť. Ich spojenectvo však začne ohrozovať vzájomná rivalita a žiarlivosť.(STV)

Informace o filmu Válečníci

Režie:

Peter Chan, Raymond Yip

Scénář:

Tin-nam Chun, Jun-Li Guo, Jiping He, Jianxin Huang, Yuet-Jan Hui, Aubrey Lam Oi-Wa, Lan Xu, James Yuen Sai-Sang

Kamera:

Arthur Wong

Hudba:

Kwong-Wing Chan, Peter Kam, Leon Ko, Chatchai Pongprapaphan

Hrají:

Jet Li, Andy Lau, Takeši Kaneširo, Jinglei Xu, Guo Xiaodong, Li Yan Ming, Jacky Heung, Ailei Yu, Hai Tao

Producenti:

Andre Morgan, Peter Chan

Scénografie:

Chung Man Yee

(další profese)

Válečníci (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Válečníci na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/226314-valecnici/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *