Válka bez pravidel

Stáhnout Válka bez pravidel
Shlédnout Válka bez pravidel

Válka bez pravidel (2014) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Válka bez pravidel (2014):

Obchodník Abel Morales se snaží rozšířit firmu a oslabit konkurenci. Čeká ho životní obchod, musí se však potýkat s každodenním násilím, korupcí a nespravedlností. Snahu překonat tato úskalí komplikuje hrozba, která nad ním visí a která může způsobit ztrátu všeho, co se jeho rodině doposud podařilo vybudovat...(TV Prima)

Dráma sa odohráva v New Yorku v roku 1981, ktorý bol najnásilnejším rokom v histórii mesta. Príbeh sa sústreďuje na život imigranta Abela Moralesa (Oscar Isaac) a jeho rodiny. Moralesovci sa snažia využiť všetky príležitosti na rozšírenie svojho podnikania, pri ktorom sa stretávajú s každodenným násilím, korupciou a nespravodlivosťou. Snahu prekonať tieto úskalia im však komplikuje neustála hrozba vysiaca nad nimi, ktorá ak sa naplní, spôsobí stratu všetkého, čo vybudovali...(readan)

Informace o filmu Válka bez pravidel

Režie:

J.C. Chandor

Scénář:

J.C. Chandor

Kamera:

Bradford Young

Hudba:

Alex Ebert

Hrají:

Oscar Isaac, Jessica Chastain, Elyes Gabel, David Oyelowo, Albert Brooks, Ashley Williams, Christopher Abbott, Jerry Adler, Catalina Sandino Moreno, Harris Yulin, Robert Clohessy, Ben Rosenfield, Patrick Breen, Peter Gerety, Daisy Tahan, Frank Wood, William Hill, Jason Ralph, Teddy Cañez, Elizabeth Marvel, Glenn Fleshler, Jenilyn Rodriguez, Giselle Eisenberg, David Margulies, Susan Blackwell, Taylor Richardson, Pico Alexander, Nick Bailey, Kathleen Doyle, Annie Funke

Producenti:

Neal Dodson

Střih:

Ron Patane

Scénografie:

John P. Goldsmith

Kostýmy:

Kasia Walicka-Maimone

(další profese)

Válka bez pravidel (2014) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Válka bez pravidel na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/364487-valka-bez-pravidel/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *