Válka skladů (TV pořad)

Stáhnout Válka skladů (TV pořad)
Shlédnout Válka skladů (TV pořad)

Válka skladů (TV pořad) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Válka skladů (TV pořad) (2010):

Nejzábavnější seriál o hledání pokladů na kanále HISTORY® je zpět a kupci jsou připraveni na další napínavou akci. Jedná se o zvláštní druh hledání pokladů, kde – pokud máte štěstí – vám obsah opuštěného skladu může vydělat majlant. Kupci jsou různí, od dvacátníků hledajících zábavu a vzrušení po manželské páry, jimž jde o rychlý a tučný výdělek, a všichni jsou připraveni udělat z toho pořádné drama. Cokoli je možné, když kupci zvažují, zda ten který sklad stojí za koupi... a jak vysoko jsou připravení jít.(oficiální text distributora)

V americkom štáte Kalifornia je obrovské množstvo garáží. Ľudia v nich skladujú hocičo. Od starého nábytku, cez zbierky komiksov, baseballových kartičiek až po staré autá. Ak si však nájomca neplní povinnosti vyplývajúce mu zo zmluvy, majetok v garáži ide na dražbu. Ku garáži sa tak schádza skupina ľudí pripravených objaviť "poklad". A je už iba na ich odhade a odvahe, či kúpia mačku vo vreci alebo za pár šupov ukrytý klenot. Originálnu reality show vysiela americká stanica A&E.(fishki)

Informace o filmu Válka skladů (TV pořad)

Kamera:

Bryan Sprow

Hrají:

Brandi Passante, Jarrod Schulz, Barry Weiss, Dave Hester, Darrell Sheets, Brandon Sheets, Dan Dotson, Laura Dotson, Ivy Calvin, Rene Nezhoda, Casey Nezhoda, Roddy Piper

Válka skladů (TV pořad) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Válka skladů (TV pořad) na ČSFD

67%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/288264-valka-skladu/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *