Velká Northfieldská loupež

Stáhnout Velká Northfieldská loupež
Shlédnout Velká Northfieldská loupež

Velká Northfieldská loupež (1972) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Velká Northfieldská loupež (1972):

V roce 1876 byla banda bratří Youngerů a Jamesů považována jednou částí obyvatelstva státu Missouri za hrdiny, druhou částí pak za zločince. V září tohoto roku, když padla možnost, že by mohli být amnestováni, se bandité vedení Calem Youngerem a Jessem Jamesem pokusili o vyloupení banky ve městě Northfieldu ve státě Minnesota. Plán byl docela dobrý, ale pak se stalo něco, s čím nikdo nepočítal... a následky byly zničující.(Historik)

Píše se rok 1876 a banda Jesseho (Robert Duvall) a Franka (John Pearce) Jamesových dál brázdí celý divoký Západ. Na celou bandu je napsaná vysoká odměna. Vláda se rozhodla, že z důvodů nepokojů a zbytečného násilí, které může odradit investory průmyslové revoluce, stáhne stíhání na tyto muže. Ovšem parta lovců odměn je přepadne a těžce zraní Colea Youngera (Cliff Robertson). Jesse se svou bandou opět roztáčí kolotoč přepadení, loupeží a vražd. Cole se uzdraví a začnou společně pracovat na veliké loupeži v městě Northfield. V patách však mají nejen samozvané strážce zákona, ale i Pinkertonovu detektivní agenturu... Netradiční, novátorsky natočený western od tehdy začínajícího Philipa Kaufmana.(sud)

Informace o filmu Velká Northfieldská loupež

Režie:

Philip Kaufman

Scénář:

Philip Kaufman

Kamera:

Bruce Surtees

Hudba:

Dave Grusin

Hrají:

Cliff Robertson, Robert Duvall, Luke Askew, R.G. Armstrong, Dana Elcar, Donald Moffat, Matt Clark, Wayne Sutherlin, Robert H. Harris, Royal Dano, Elisha Cook Jr., William Callaway, Arthur Peterson, Monika Henreid, Liam Dunn, Paul Frees, Nolan Leary, William Challee, Ted Gehring, Barry Brown, Mary-Robin Redd, Buff Brady, Erik Holland, Jack Manning, Tony Epper, Anne Barton, Ken Drake, Henry Hunter

Producenti:

Jennings Lang

Střih:

Douglas Stewart

Kostýmy:

Helen Colvig

(další profese)

Velká Northfieldská loupež (1972) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Velká Northfieldská loupež na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/5019-velka-northfieldska-loupez/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *