Vražední ptáci

Stáhnout Vražední ptáci
Shlédnout Vražední ptáci

Vražední ptáci (1987) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vražední ptáci (1987):

Skupina studentů biologie se vydává do džungle zkoumat život a chování vzácných druhů ptáků. Netuší přitom, že se pohybují v oblasti, kde před lety došlo k hrůznému masakru. Nepříčetný vietnamský veterán tu zavraždil svou manželku s jejím milencem a prakticky každého, kdo se postavil do cesty jeho ostré dýce. Zdá se, že msta nebyla zcela dokonána a že jeden z vědců má s dávnou tragedií společného víc, než by se mu líbilo. Zrůdné zombie vstávají ze svých hrobů, aby dokončily to, co bylo započato před mnoha desetiletími...(oficiální text distributora)

Parta studentů, která studuje biologii se jednoho dne vydá do džungle, aby prozkoumala život vzácných druhů ptáků. Vůbec ale netuší, že se zrovna nachází v místech, kde před lety došlo k velkému masakru...(duklak2)

Skupina studentů se vydá do lesů objevit ptáka, který už 20 let nebyl spatřen a utáboří se ve starém opuštěném domě. Nikdo netuší, že v domě za mlada jeden z nich bydlel a jeho otec zde zavraždil kvůli nevěře svou manželku, její rodinu a milence. Studenti zjišťují, že s domem není něco v pořádku, když z močálů příchází zombie toužící po pomstě.(jonyyy)

Příběh o cestě do neznáma - který se změní v noční můru. Parta studentů vyrazí do tajemné džungle, aby zde prozkoumali různé druhy ptáků, ovšem co by to bylo za dobrodružství, kdyby se nic nestalo. V této džungli na ně jistě nečeká nic dobrého, pouze smrt a děsivá hrůza!!!(Chupacabre)

Informace o filmu Vražední ptáci

Režie:

Joe D'Amato, Claudio Lattanzi

Kamera:

Joe D'Amato

Hudba:

Carlo Maria Cordio

Hrají:

Lara Wendel, Leslie Cumming, Robert Vaughn

Producenti:

Joe D'Amato

(další profese)

Vražední ptáci (1987) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vražední ptáci na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/21594-vrazedni-ptaci/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *