The Spy in Black

Stáhnout The Spy in Black
Shlédnout The Spy in Black

The Spy in Black (1939) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu The Spy in Black (1939):

Informace o filmu The Spy in Black

Režie:

Michael Powell

Hudba:

Miklós Rózsa

Hrají:

Conrad Veidt, Valerie Hobson, Marius Goring, June Duprez, Helen Haye, Hay Petrie, Bernard Miles, Torin Thatcher, Esma Cannon, Sebastian Shaw, Cyril Chamberlain, Graham Stark, Johnnie Schofield, Bryan Herbert, Cyril Raymond, Skelton Knaggs, Mary Morris

The Spy in Black (1939) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu The Spy in Black na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/7453-the-spy-in-black/Bílý panter (neoficiální název)

Stáhnout Bílý panter (neoficiální název)
Shlédnout Bílý panter (neoficiální název)

Bílý panter
(neoficiální název) (1988) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bílý panter
(neoficiální název) (1988):

Jen velmi málo bojovníků ze Západu bylo poctěno členstvím v bratrstvu Bílých panterů sídlících v Hong Kongu. Prvním byl William Anderson (John Stanton), nyní řady klanu rozšířila i jeho dcera Linda a přeborník v kung-fu Jason Blade (Edward John Stazak). Linda poté odjíždí do australského Perthu, kde je při vyšetřování chladnokrevně zavražděna zabijákem Baxterem (James Richards), pravou rukou místního drogového bosse (Michael Carman). Právě jemu Blade vzápětí nabízí své služby velmistra bojových umění, aby mohl vykonat spravedlivou mstu.(J.Connor)

Informace o filmu Bílý panter
(neoficiální název)

Režie:

Brian Trenchard-Smith

Scénář:

Peter West, Brian Trenchard-Smith

Hrají:

Edward John Stazak, Paris Jefferson

Bílý panter
(neoficiální název) (1988) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bílý panter
(neoficiální název) na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/71797-bily-panter/Obchod století

Stáhnout Obchod století
Shlédnout Obchod století

Obchod století (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Obchod století (2007):

Britská akční dobrodružná komedie svede dohromady nesourodou čtveřici, která zažije sérii komediálních nehod ve snaze rozjet nejsenzačnější akci v životě. Will Spencer, podnikatel s pozoruhodnou minulostí, a jeho parťák z kriminálu Tom Marks se už léta neviděli. Ale když Will vymyslí plán století, Tom je ten pravý a jediný, s kým jej dokáže provést. Dvojice ovšem potřebuje ještě někoho, komu může důvěřovat. Willova půvabná neteř Fiona, která vede oddělení marketingu v UK Space Center, má svého strýce ráda a navíc sdílí jeho vášeň pro adrenalin. A když pochopí, co se chystá, nechce zůstat stranou. A pak je tu ještě Tomův syn Travis, který se vyzná v technologiích a specializuje se na informatiku. Teď jsou konečně čtyři a akce může začít... Režie se ujal Chris Munro, hrají Martin Kemp, Chris Barrie, Stefan Booth, Joanna Taylorová ad.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Obchod století

Režie:

Chris Munro

Kamera:

Martin Kenzie

Hudba:

Mark Thomas

Hrají:

Martin Kemp, Chris Barrie, Dennis Waterman, Brian Blessed, Joanna Taylor, Togo Igawa, Stephen Greif, Alison King, Stefan Booth, Frank Thornton

Střih:

Andrew MacRitchie

Scénografie:

Simon Waters

Kostýmy:

Andrew Cox

(další profese)

Obchod století (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Obchod století na ČSFD

44%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/216288-obchod-stoleti/Ztracen

Stáhnout Ztracen
Shlédnout Ztracen

Ztracen (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ztracen (2004):

Americký akční thriller vypráví o nejhorším dni, jaký kdy Jeremy Stanton (Dean Cain) v životě zažil. Poté, co přišel o práci a jeho rodina se topí v dluzích, se Jeremy rozhodne, že rázně změní svůj dosavadní život a přijde lehce k penězům. Aby se pomstil svému šéfovi, spřáhne se s bývalým kriminálníkem Archerem (Danny Trejo) a společně vyloupí banku. Jeremy si pečlivě naplánuje útěk a po akci zamíří do malého města uprostřed nekonečné nevadské pouště. Stačí však jedno špatné rozhodnutí a začíná nebezpečná hra, v níž se Stanton stává štvancem. Setká se ještě někdy se svou ženou a synem nebo dojde až na pokraj smrti? Film pro milovníky thrillerů natočil režisér Darren Lemke.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ztracen

Režie:

Darren Lemke

Scénář:

Darren Lemke

Kamera:

Paul Emami

Hudba:

Russ Landau

Hrají:

Dean Cain, Ashley Scott, Danny Trejo, Irina Björklund, Justin Henry, Carrie-Anne Moss, Darren Lemke, Robert Easton, Luis Chávez, Taylor Boggan, Lois Hall

Producenti:

Paul Emami

Střih:

Bob Joyce

Kostýmy:

Robert Constant

(další profese)

Ztracen (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ztracen na ČSFD

53%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/207485-ztracen/Nízký přelet

Stáhnout Nízký přelet
Shlédnout Nízký přelet

Nízký přelet (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nízký přelet (2000):

V lesích kolem Killingtonu se zřítilo letadlo převážející nukleární zbraň. To bylo uneseno teroristou ze skupiny Carla Greiga, kterého zuřivě pronásleduje FBI. Greig se svou bandou se vydají do hor, aby letadlo našli a to s pomocí Sondry, která zná dokonale terén. Nemají příliš času, protože FBI je jim v patách. Tato skutečnost tragicky zasáhne do života lidí, kteří pobývají v překrásném horském lyžařském letovisku. Greig a jeho banda totiž letovisko obsadí a vezmou všechny jako rukojmí, které neváhají zabít, aby dosáhli svého. Mezi rukojmími se však ocitne také Meg, snoubenka lyžařského instruktora a záchranáře Matta Fostera, který je odhodlán teroristy jednoho po druhém zlikvidovat, jen aby zachránil své milé život. Pokud se mu to povede, zachrání nejen Meg a ostatní rukojmí, ale přesvědčí také jejího bohatého otce, že není zase až takový budižkničemu a pro jeho dceru tak špatnou partií jak si zatím myslí.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Nízký přelet

Režie:

David Giancola

Hrají:

Sean Astin, Bruce Campbell, Stacy Keach, John James

Nízký přelet (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nízký přelet na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/10333-nizky-prelet/Únos v ráji (TV film)

Stáhnout Únos v ráji (TV film)
Shlédnout Únos v ráji (TV film)

Únos v ráji (TV film) (1999) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Únos v ráji (TV film) (1999):

Beth Emerson je úspěšná právnička z Denveru, která letí na jeden z karibských ostrovů, aby se zúčastnila svatby své sestry Megan, kterou nikdy neměla moc ráda. Zatímco ona si musela v životě všechno vybojovat tvrdou prací, Megan se vždycky dařilo proplouvat životem bez námahy díky její schopnosti omotat si kolem prstu každého muže, počínaje jejich otcem. Megan a její snoubenec Jack pozvou Beth na víkendovou plavbu podél pobřeží Jackovou jachtou. Sotva však vyplují, začnou se obě ženy hádat a nakonec Jack požádá Beth, aby odešla a pak požádá jednu z blízko plujících lodí, zda by ji nedopravila na břeh. Jenže loď, která přirazí k boku jeho jachty, patří bandě všehoschopných novodobých pirátů vedených brutálním Renardem.
Ten pobije posádku, zavraždí Jacka, unese Megan a nakonec loď vyloupí a potopí. Beth se jako zázrakem podaří přežít a na břeh se dostane s pomocí mrzoutského opilce, osamělého mořského vlka Matta Palina, který ji zachrání z moře. Okamžitě se obrátí na policii, ale když je jasné, že od té se jí dostane pramalé pomoci, rozhodne se zachránit sestru sama. Obrátí se na Matta, který nejen že zná zdejší vody jako své boty, ale navíc byl kdysi jedním z Renardových pirátů. Matt nepříliš ochotně souhlasí a zavede Megan do tajné skrýše, kde se pirát, pašerák a vrah Renard snaží Megan, která se mu velmi zalíbila, okouzlit a získat. Jeho pokusy však překazí Matt a Beth, kteří se Megan pokusí s nasazením života zachránit.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Únos v ráji (TV film)

Režie:

Rob Hedden

Scénář:

David Chisholm

Hudba:

Joseph Conlan

Hrají:

Joely Fisher, Charlotte Ross, Robert Knepper, David Beecroft

Střih:

Gib Jaffe

(další profese)

Únos v ráji (TV film) (1999) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Únos v ráji (TV film) na ČSFD

39%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/22946-unos-v-raji/Divoké sestry

Stáhnout Divoké sestry
Shlédnout Divoké sestry

Divoké sestry (1974) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Divoké sestry (1974):

Tři přitažlivé ženy - černoška Lynn, běloška Jo a orientálka Mei Ling - se zapletou do ostrovní revoluce. Figurují v miliónové krádeži a mají spoustu osobních ale i technických problémů, jak dostat sebe i peníze do bezpečí. Všichni muži, kteří se jim snaží pomoci, jim vlastně jenom překážejí v cestě za jejich cílem, tyhle tři divošky vědí samy dosti dobře, co mají dělat.(Karlos80)

Informace o filmu Divoké sestry

Režie:

Eddie Romero

Hudba:

Les Baxter

Hrají:

Gloria Hendry, Cheri Caffaro, Sid Haig, Vic Diaz, John Ashley

Producenti:

John Ashley

Scénografie:

Robert Formoso

(další profese)

Divoké sestry (1974) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Divoké sestry na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/168214-divoke-sestry/Tian shi te jing

Stáhnout Tian shi te jing
Shlédnout Tian shi te jing

Tian shi te jing (1991) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tian shi te jing (1991):

Informace o filmu Tian shi te jing

Hrají:

Moon Lee, Wilson Jun-Yin Lam

Tian shi te jing (1991) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tian shi te jing na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/310266-tian-shi-te-jing/Přebytečná zátěž

Stáhnout Přebytečná zátěž
Shlédnout Přebytečná zátěž

Přebytečná zátěž (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Přebytečná zátěž (2018):

Sean je zkušený pilot, který si přivydělává různými bokovkami. Teď má za úkol doručit zásilku drog. Sleduje ho však drogový kartel i protidrogová jednotka, a on spolupracuje s oběma. Je na čase se rozhodnout, na které straně vlastně stojí...(TV Prima)

Sean Haggerty (Daniel Radcliffe) je zkušeným pilotem, který si přivydělává "bokem". Jeden let však změní úplně všechno, co doposud považoval za rutinu. Musí se rozhodnout, na které straně vlastně stojí! Jestli na straně drogového kartelu, DEA nebo po boku těžce nemocné manželky, která svůj smutek utápí v láhvi alkoholu? Jeho rozhodnutí bude mít vliv na jeho budoucnost. Podaří se mu vybrat správnou kartu?(Rodriguez)

Informace o filmu Přebytečná zátěž

Režie:

Jesper Ganslandt

Scénář:

Adam Hoelzel

Kamera:

Michael Barrett

Hudba:

Tim Jones

Hrají:

Daniel Radcliffe, Grace Gummer, Pablo Schreiber, David Joseph Martinez, Sean Glover, Renée Willett

Producenti:

Mary Aloe, Paul Schiff

Scénografie:

Nava

Kostýmy:

Roger J. Forker

(další profese)

Přebytečná zátěž (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Přebytečná zátěž na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/585518-prebytecna-zatez/GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál)

Stáhnout GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál)
Shlédnout GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál)

GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál) (2007) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál) (2007):

Byli trénováni k dokonalosti, jsou na vrcholu fyzické zdatnosti a striktně dodržují pravidla. Muži ze Speciální jednotky, německé elitní protiteroristické organizace GSG 9, jsou připraveni čelit jakékoliv hrozbě. V každé speciální jednotce je 5 mužů, kteří jsou oddáni úkolu bojovat s hrozbou terorizmu v naší společnosti. Roste nebezpečnost teroristických skupin jak v oblasti inteligence, tak v oblasti touhy jednat - rozhodně a efektivně - tyto speciální jednotky jsou perfektně vybaveny, aby této hrozbě čelily. Musí riskovat své životy ve jménu bezpečnosti a ve prospěch společnosti - často za velmi komplikované politické situace - a po dobu výkonu služby se musí chovat čestně. Velitel jednotky musí dělat těžká, nepříjemná rozhodnutí a pak posílá své muže akce, a aby se pokud možno vrátili celí…(TV Barrandov)

Sú perfektne vzdelaní, mimoriadne fyzicky pripravení a dodržiavajú kódex cti – príslušníci elitnej jednotky GSG 9. Ich mottom je: Vždy dať to najlepšie. Viera v dobro ich robí silnejšími, odvaha z nich robí hrdinov. Päť špecialistov, jeden tím – GSG 9. Elitnú jednotku Spolkovej ochrany hraníc GSG 9 - Grenzschutzgruppe 9 - tvoria špeciálne vycvičení príslušníci, pripravení zasiahnuť vždy v pravý čas, keď sú ohrozené životy či majetky ľudí. Zamedziť šíreniu zla je ich povolaním. Na svojich misiách zneškodňujú nastražené bomby, bránia útokom smrteľnými vírusmi, chytajú atentátnikov, zachraňujú rukojemníkov, bojujú proti teroristom, zápasia s organizovaným zločinom a riskujú v ďalších náročných a nebezpečných akciách. Extrémna práca sa nekončí len odchodom zo služby domov, ohrození sú aj ich rodinní príslušníci. Nepoznajú súkromie, osobný život je na vedľajšej koľaji. A sú vždy pripravení priniesť aj obeť najvyššiu - svoj vlastný život.(oficiální text distributora)

Informace o filmu GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál)

Režie:

Jorgo Papavassiliou, Michael Wenning, Florian Kern

Scénář:

Douglas Wissmann, Christian Schiller, Clemens Murath, Christoph Darnstädt, Matthias Herbert, Frank Koopmann, Ulf Tschauder, Helmut Schweiker, Lorenz Stassen, Jeanet Pfitzer

Kamera:

Anton Klima, Vladimir Subotic

Hrají:

André Hennicke, Florentine Lahme, Franz Dinda, Andreas Pietschmann, Lil Oggesen, Franziska Weisz, Aaron Hildebrand, Sanna Englund, Vinzenz Kiefer, Mehdi Nebbou, Oliver Stritzel, Annika Kuhl, Jevgenij Sitočin, Julia Hartmann, Julia-Maria Köhler, Adrian Topol, Alwara Höfels, Joseph Konrad Bundschuh, Christoph Grunert, Marie Rönnebeck, Katharina Spiering, Godehard Giese, Max Herbrechter, Marc Zwinz, Corinna Kirchhoff, Jule Böwe, Christoph Zrenner, Ruth Reinecke, Proschat Madani, Anna von Berg, Stefan Rudolf, Patrick Abozen, Christina Große, Paul Faßnacht, Stephan Korves, Alexander Hauff, Falk Rockstroh, Thomas Lawinky, René Ifrah, Kida Khodr Ramadan, Mehmet Bozdoğan, Peter Benedict, Marc Benjamin Puch, Neil Malik Abdullah, Ilknur Boyraz, Radik Golovkov, Bülent Sharif, Felix Lampe, Cleo-Johanna Budde, Jonas Hartmann, Erden Alkan, Lenn Kudrjawizki, Inga Birkenfeld, Sabrina Rattey, Jekaterina Medvedeva, Murat Yilmaz, Henny Reents, Wladimir Tarasjanz, Katja Giammona, Patrick von Blume, Christian Tasche, Steffen Münster, Caroline Scholze, David Ali Hamade, Omar El-Saeidi, Dimitri Bilov, Wieslawa Wesolowska, Orhan Güner, Monika Hetterle, Thomas Wehling, Stefan Staudinger, Lutz Lansemann, Urs Rechn, Bert Böhlitz, Rainer Reiners, Torsten Michaelis, Adina Vetter, Greta Galisch de Palma, Michael Ojake, Clayton Nemrow, Christoph Hofrichter, Hans-Heinrich Hardt, Lars Weström, Jorres Risse, Adnan Maral, Peter Fieseler, Luca Maric, Mike Adler, Bruno F. Apitz, Max Woelky, Denis Burgazliev, Rainer Winkelvoss, Vincent Kastner, Toks Körner, Nils Düwell, Mark Zak, Anton Levit, Tilla Kratochwil, Max Schmiedl, Tim Egloff, Thomas Wegner, Stephan Schill, Ercan Özcelik, Martin Becker, Simon Newby, Richard van Weyden, Frank Engster, Louis El-Ghussein, Anika Mauer, Andree-Östen Solvik, Lorenz Christian Köhler, Pinar Erincin, Chajim Koenigshofen, Megan Gay, Joan Pascu, Adrian Can, Jeannette Arndt, Cosima Shaw, Jörg Steinberg, Norbert Stöß, Mathias Kopetzki, Lennart Bloch, Stefan Miess, Martin Luding, Bohdan Swiderski, Volkmar Witt, Kerem Can, Erika Skrotzki, Thomas Franz, Mürtüz Yolcu, Anna De Carlo, Jacqueline Svilarov, Shirin Kühn, Walter Hötte, Boris Bianchi-Pastori, Maxim Kovalevski, Patrick Heinrich

Producenti:

Anna Karlstedt, David Groenewold

Střih:

Barbara von Weitershausen, Ollie Lanvermann, Achim Seidel

Scénografie:

Christian Eisele

(další profese)

GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál) (2007) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu GSG 9: Speciální jednotka (TV seriál) na ČSFD

40%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/262304-gsg-9-specialni-jednotka/