Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě

Stáhnout Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě
Shlédnout Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě

Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě (1998) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě (1998):

Než spolu mohli Belle a její milý začít "žít šťastně až do smrti", hodně se toho přihodilo! Nechte se unést zábavným dobrodružstvím jedné z Disneyho nejvtipnějších princezen a všech jejích začarovaných přátel. Jejich příběhy pokračují ve skvělém třetím pokračování - Kráska v kouzelném světě - které vychází z oskarového veledíla Kráska a zvíře (v roce 1991 získalo Oskara za nejlepší skladbu a nejlepší hudbu a nominaci na Oskara pro nejlepší snímek roku) z dílny Walta Disneyho.
Vydejte se s Belle, jejím milým a jejich mnoha kamarády na cestu, na které se naučí, že láska, společné úsilí, odpuštění a přátelství mohou proměnit strašidelný zámek v palác, který je skutečně hodný krásné princezny. Vychutnejte si jedinečné bonusy, potkejte známé postavičky a poslechněte si oblíbené písničky v napínavém příběhu, který dokáže, že pravý poklad si nosí každý sám v sobě!(oficiální text distributora)

Třetí Disneyho film o Krásce a zvířeti, který u nás vyšel na DVD s názvem KRÁSKA V KOUZELNÉM SVĚTĚ, obsahuje příběhy z doby, kdy Kráska byla hostem na zámku a snažila se se Zvířetem sblížit. První příběh je o odpouštění, druhý o lásce, svícnu a smetáčku, třetí o oslavě paní Konvičkové a čtvrtý o ptáčku se zlomeným křídlem.(honajz)

Informace o filmu Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě

Režie:

Cullen Blaine

Hudba:

Harvey Cohen

Hrají:

Jeff Bennett, Robby Benson, Jim Cummings, Paige O'Hara, David Ogden Stiers, Jerry Orbach, Rob Paulsen, Frank Welker, Kimmy Robertson, Jo Anne Worley

Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě (1998) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kráska a zvíře: Kráska v kouzelném světě na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/22604-kraska-a-zvire-kraska-v-kouzelnem-svete/Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce

Stáhnout Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce
Shlédnout Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce

Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce (1997) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce (1997):

Všechno, co se vám líbilo v klasické animované pohádce Kráska a Zvíře, která byla oceněna Oscarem, najdete i v tomto novém Disneyho hudebním filmu! Je Štědrý večer a Kráska chce proteplit zámek svátečním pocitem radosti - i když ví, že Zvíře si na Vánoce vůbec nepotrpí. Ale ještě než slavnost vůbec může začít, Kráska i její kamarádi Richard, Lumiere, paní Konvičková, Kája a Angelika, což je krásný andílek z vánočního stromku, zjistí, že proti nim kuje pikle Maestro Forte z varhan. A jen díky tomu, že podle Krásky naděje nikdy neumírám Zvíře pochopí, co Vánoce doopravdy znamenají!
Výpravná animace s mnoha barvitými detaily, nové postavičky, strhující písničky, pohádkové kouzlo, na němž mají zásluhu i speciální umělecké efekty, to vše malým i velkým divákům přináší film Kráska a Zvíře - Kouzelné Vánoce. Zveme vás k vyprávění dosud neznámé kapitoly pohádkového příběhu, který jinak důvěrně znáte!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce

Režie:

Andrew Knight

Scénář:

Bill Motz, Bob Roth

Hudba:

Rachel Portman

Hrají:

Paige O'Hara, Robby Benson, Jerry Orbach, David Ogden Stiers, Bernadette Peters, Tim Curry, Haley Joel Osment, Frank Welker, Jeff Bennett, Jim Cummings, Paul Reubens, Angela Lansbury, Howard McGillin, Andrew Keenan-Bolger, Rebecca Luker

Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce (1997) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Kráska a Zvíře: Kouzelné Vánoce na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11717-kraska-a-zvire-kouzelne-vanoce/Air In Summer

Stáhnout Air In Summer
Shlédnout Air In Summer

Air In Summer (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Air In Summer (2005):

Příjemná dvoudílná bonusovka k TV seriálu Air (2005), která s tímto seriálem a s filmem k němu (Gekijōban Air, 2005) má společné pouze postavy a jistou dějovou návaznost, ale svým celkovým optimistickým vyzněním do rámce původního příběhu nezapadá. Komorní vyprávění o cestě vznešené holčičky Kanny za její maminkou je zasazeno do prostředí historického Japonska. Kanna se svou služkou Urahou a osobním strážcem Ryuyou utíkají za deštivé noci z kláštera, kde byla Kanna zadržována. Pěšky se chtějí přes hory dostat za matkou Kanny. Začíná slunečné léto. Přestože je trojice hlavních hrdinů pronásledována vojáky a na své cestě se setkají i s dalšími obrazy kruté reality tehdejší doby, je jejich putování vedoucí převážně lesem idylické a prodchnuté spoustou vtipných momentů a častých drobných střetů rozmazlené holčičky s jejími o něco staršími, leč níže postavenými průvodci. Šťastné shledání zatoulaného malého králíčka, kterého našli v lese, s jeho matkou naznačuje, že i cesta Kanny může mít šťastný konec.(bergenia)

Tento dvojdílný speciál rozšiřuje okolnosti osmého dílu seriálu Air (2005), kde hlavní hrdina, osobní strážce Ryuya, Její svatost Kannabi no Mikoto a její služka Uraha utečou ze svatyně, ve které byla Kannabi nuceně vězněna. V patách jim je nejprve stráž svatyně, následně však i císařské vojsko. Ryuya i tak Kannabi i Urahu ubrání a po zbytek cesty k matce se před pronásledovateli skrývají...(Honza135)

Informace o filmu Air In Summer

Režie:

Tacuja Išihara

Hrají:

Činami Nišimura, Čiwa Saitó

Air In Summer (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Air In Summer na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/230392-air-in-summer/Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie

Stáhnout Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie
Shlédnout Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010):

První oficiální film z universa Warhammer 40k pojednává o mladém Proteovi, který se chystá na svou první misi, coby člen věhlasné kapituly Hvězdné pěchoty, Ultramaríny.
Se svou jednotkou přistávají na planetě Mithron, aby zkontrolovali Imperiální svatyni, odkud se jim místo celé posádky hlásí pouze nouzový signál majáku. Brzy po přistání zjišťují, že jejich podezření bylo opodstatněné a opravdu mají co dočinění se zhoubnými silami Chaosu...(Crowen)

Je 41. milénium, divoká a ponurá budoucnost, kdy lidstvo bojuje o přežití v galaxii zmítané krveprolitím a ničením. Lidské pokolení balancuje na pokraji vyhynutí, přepadáváno ze všech stran nepřáteli, kacíři chaosu, mutanty a zrádci. Jen silní dokáží přežít, nejlepší z nich, výkvět Imperiálních jednotek, nezdolní Space Marines, geneticky vylepšení elitní bojovníci s nadlidskými schopnostmi. Ze všech starověkých a úctyhodných kapitul Space Marines jsou právě Ultramarines ti nejsilnější, nejvíce respektovaní a nejodvážnější. Jsou oddáni svému poslání a císaři, jedinému bohovi.
Kapitán Severus, uctívaný veterán, obdržel naléhavou žádost o pomoc ze vzdálené planety Mithron. Vyráží pouze s deseti muži, nikdo jiný se v blízkosti nenachází. Mithron je strategicky významné místo a jeho svatyni chrání již po několik generací kapitula Imperial Fists. Co strašného se jim mohlo stát, že proslulá kapitula žádá o pomoc?(ČSFD.cz)

Informace o filmu Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie

Režie:

Martyn Pick

Scénář:

Dan Abnett

Hrají:

Terence Stamp, Sean Pertwee, Steven Waddington, Donald Sumpter, John Hurt, Johnny Harris, Ben Bishop

Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ultramarines: A Warhammer 40,000 Movie na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/281663-ultramarines-a-warhammer-40-000-movie/Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (TV film)

Stáhnout Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (TV film)
Shlédnout Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (TV film)

Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (TV film) (2002) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (TV film) (2002):

Sobí přátelé si žijí v poklidu a snaží se živit cestovním ruchem, což se jim příliš nedaří. Robbie tvrdí, že viděl Vikinga, ale to mu nikdo nevěří, protože podle legendy se všichni poté, co porobili všechny národy a nebylo s kým bojovat, pobili navzájem. Blitzn je pro dobré chování puštěn z vězení a chce všechny přesvědčit, že je nyní úplně jiný, polepšený. Může se takový záporák skutečně napravit? To zjistíte v už druhém dílu příhod soba s vytrénovaným čenichem.(pekas)

Informace o filmu Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (TV film)

Režie:

Peter Peake

Scénář:

Kevin Cecil

Hudba:

Joby Talbot

Hrají:

Ardal O'Hanlon, Jane Horrocks, Jeff Goldblum, Steve Coogan, Harry Enfield, David Attenborough, Rob Brydon, Jeremy Dyson, Mark Gatiss, Steve Pemberton, Reece Shearsmith, Jerry Stiller, Natalie Imbruglia, Ricky Gervais, Brad Garrett, Britney Spears

Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (TV film) (2002) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Sob Robbie a legenda o ztraceném kmenu (TV film) na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/91678-sob-robbie-a-legenda-o-ztracenem-kmenu/Americký ocásek 2

Stáhnout Americký ocásek 2
Shlédnout Americký ocásek 2

Americký ocásek 2 (1991) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Americký ocásek 2 (1991):

Život v New Yorku není tak snadný, jak se zprvu zdálo, a navíc ho komplikují i všudypřítomné kočky. Co teď? Odjet na západ, kde je šance na lepší život? Proč ne? Jen nesmíte naletět prvnímu kočičímu podnikateli, jehož cílem je nadělat z nicnetušících osadníků... myšburgery!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Americký ocásek 2

Režie:

Simon Wells, Phil Nibbelink

Scénář:

David Kirschner

Hudba:

James Horner

Hrají:

James Stewart, Jon Lovitz, John Cleese, Amy Irving, Dom DeLuise, Nehemiah Persoff, Cathy Cavadini (vyp.), Robert Watts, Phillip Glasser, Erica Yohn

Producenti:

Steven Spielberg, Robert Watts

Střih:

Nick Fletcher

(další profese)

Americký ocásek 2 (1991) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Americký ocásek 2 na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/16218-americky-ocasek-2/Lego Scooby: Strašidelný Hollywood

Stáhnout Lego Scooby: Strašidelný Hollywood
Shlédnout Lego Scooby: Strašidelný Hollywood

Lego Scooby: Strašidelný Hollywood (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lego Scooby: Strašidelný Hollywood (2016):

Scooby a Shaggy se zúčastní soutěže v pojídání hamburgerů a vyhrají. První cenou je zájezd do Hollywoodu, kam vezmou i své kamarády - Freda, Velmu a Daphne. Po příjezdu jdou na prohlídku krachujících bricktonských studií, kde se natáčely slavné horory a filmy o příšerách. U brány je uvítá mladý student, který je tam zaměstnán jako chlapec pro všechno. Během prohlídky se na scéně objeví filmové příšery a Scooby-Doo a jeho kamarádi na vlastní kůži poznají, co je to strach. Fred dostane nápad, že sestříhá záběry, které zaznamenaly bezpečnostní kamery. Hororový snímek má obrovský úspěch a studia pana Bricktona jsou zachráněna.(Nova Cinema)

Informace o filmu Lego Scooby: Strašidelný Hollywood

Režie:

Rick Morales

Scénář:

James Krieg, Duane Capizzi

Hudba:

Robert J. Kral

Hrají:

Kate Micucci, Dee Bradley Baker, JB Blanc, Matthew Lillard, Scott Menville, Cassandra Peterson, James Arnold Taylor, Frank Welker

Lego Scooby: Strašidelný Hollywood (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lego Scooby: Strašidelný Hollywood na ČSFD

57%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/434827-lego-scooby-strasidelny-hollywood/Halloween Is Grinch Night (TV film)

Stáhnout Halloween Is Grinch Night (TV film)
Shlédnout Halloween Is Grinch Night (TV film)

Halloween Is Grinch Night (TV film) (1977) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Halloween Is Grinch Night (TV film) (1977):

Informace o filmu Halloween Is Grinch Night (TV film)

Předloha:

Dr. Seuss (kniha)

Scénář:

Dr. Seuss

Hrají:

Hans Conried, Henry Gibson, Hal Smith

Halloween Is Grinch Night (TV film) (1977) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Halloween Is Grinch Night (TV film) na ČSFD

59%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/190313-halloween-is-grinch-night/Horton Hears a Who! (TV film)

Stáhnout Horton Hears a Who! (TV film)
Shlédnout Horton Hears a Who! (TV film)

Horton Hears a Who! (TV film) (1970) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Horton Hears a Who! (TV film) (1970):

Informace o filmu Horton Hears a Who! (TV film)

Režie:

Chuck Jones

Hudba:

Eugene Poddany

Hrají:

June Foray, Chuck Jones, Hans Conried

Horton Hears a Who! (TV film) (1970) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Horton Hears a Who! (TV film) na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/152287-horton-hears-a-who/Příběh o Santa Clausovi (TV film)

Stáhnout Příběh o Santa Clausovi (TV film)
Shlédnout Příběh o Santa Clausovi (TV film)

Příběh o Santa Clausovi (TV film) (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Příběh o Santa Clausovi (TV film) (1996):

Animovaný vánoční speciál o Santa Clausovi a vůbec o tom, jak začala jeho pracovní činnost". Kdysi dávno žil v jednom městečku muž Nicholas Klaus se svojí ženou a ti měli obchod s hračkami. Jednoho dne je zlý majitel vyhnal a oni se vydali na dalekou cestu, při které je potkalo štěstí v neštěstí. Při tragické nehodě zahynuli, ale zase se dostali do kouzelné země plné skřítků. Tady se jim mohlo splnit jedno přání. Pan Santa Claus si přál, aby byl v roce den, kdy by všechny děti na celém světě dostávaly dárky. Tím však způsobí v říši skřítků velký zmatek, protože skřítci do té doby nepracovali a teď musí najednou vyrobit dárky pro děti na celém světě...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Příběh o Santa Clausovi (TV film)

Režie:

Toby Bluth

Hrají:

Tim Curry, Edward Asner, Jim Cummings, Miko Hughes, Gregg Berger, Betty White, Victoria Carroll

Příběh o Santa Clausovi (TV film) (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Příběh o Santa Clausovi (TV film) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11758-pribeh-o-santa-clausovi/