Dimension 1991-2024

Stáhnout Dimension 1991-2024
Shlédnout Dimension 1991-2024

Dimension 1991-2024 (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Dimension 1991-2024 (2010):

Zajímavý filmový počin Larse von Triera, jehož premiéra je stanovena na 30. dubna 2024. Vždy na konci roku se tvůrci sejdou, aby natočili pár minut filmového záznamu, který pak dá vzniknout zajímavému časosběrnému dokumentu, v němž budou postavy vždy o rok starší. Existuje neoficiální synopse, podle které by se mělo jednat o klasickou gangsterskou zápletku uchopenou netradičním způsobem. Existují však domněnky, že koncem 90. let bylo natáčení Dimenze pozastaveno.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Dimension 1991-2024

Režie:

Lars von Trier

Scénář:

Lars von Trier, Niels Vørsel

Hrají:

Jean-Marc Barr, Katrin Cartlidge, Eddie Constantine, Udo Kier, Stellan Skarsgård

Dimension 1991-2024 (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Dimension 1991-2024 na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/298650-dimension-1991-2024/Escape from Hell

Stáhnout Escape from Hell
Shlédnout Escape from Hell

Escape from Hell (2000) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Escape from Hell (2000):

Mladý lékař Eric je resuscitován v nemocnici a v zápětí ujíždí v sanitce do vzdáleného kostela, kde vypráví knězi svůj příběh hledání pravdy.(Chorcheus)

Doktor Eric Robinson provádí společně se svou známou, psychiatričkou Marissou Holloway, výzkum o tom, co je po smrti. Chtějí potvrdit nebo vyvrátit existenci nebe a pekla. Robinsonovi umírá otec a pro něj se tak výzkum stává osobní záležitostí. Chce vědět, co s jeho otcem je. Protože se mu všechny dosavadní výsledky zdají nedůvěryhodné a neprůkazné, rozhodne se pro nebezpečný experiment - zabít sám sebe. Zatímco se jej kolegové pokoušejí oživit, chce během své klinické smrti najít svého otce. Podaří se?(KrestanFilms)

Informace o filmu Escape from Hell

Režie:

Danny Carrales

Hrají:

Greg Provance, Emilie Jo Tisdale

Producenti:

Danny Carrales

Střih:

Danny Carrales

(další profese)

Escape from Hell (2000) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Escape from Hell na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/175706-escape-from-hell/Lancaster Skies

Stáhnout Lancaster Skies
Shlédnout Lancaster Skies

Lancaster Skies (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Lancaster Skies (2019):

Informace o filmu Lancaster Skies

Režie:

Callum Burn

Scénář:

Callum Burn

Hudba:

James Griffiths

Hrají:

Kris Saddler

Producenti:

Callum Burn

Střih:

Callum Burn

(další profese)

Lancaster Skies (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Lancaster Skies na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/559427-lancaster-skies/O válce

Stáhnout O válce
Shlédnout O válce

O válce (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu O válce (2008):

Filmový režisér Bertrand připravuje svůj nejnovější snímek a v rámci rešerší požádá majitele pohřební agentury, zda by mohl v jeho ústavu zůstat i po zavírací době. Nedokáže odolat pokušení lehnout si do rakve. Její víko však nešťastnou náhodou sklapne a Bertrand zůstane uvězněný uvnitř.(oficiální text distributora)

Informace o filmu O válce

Režie:

Bertrand Bonello

Hrají:

Mathieu Amalric, Asia Argento, Guillaume Depardieu, Aurore Clément, Laurent Lucas, Clotilde Hesme, Elina Löwensohn, Vincent Macaigne, Léa Seydoux, Thierry de Peretti, Ludovic Virot, Laurent Delbecque, Elsa Amiel, Audrey Bonnet, Marcelo Novais Teles, Aude Py, Christian Chaussex

Producenti:

Kristina Larsen

Střih:

Fabrice Rouaud

Zvuk:

Olivier Le Vacon

Scénografie:

Antoine Platteau

(další profese)

O válce (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu O válce na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/242564-o-valce/Linka (TV seriál)

Stáhnout Linka (TV seriál)
Shlédnout Linka (TV seriál)

Linka (TV seriál) (2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Linka (TV seriál) (2019):

Informace o filmu Linka (TV seriál)

Režie:

Jiří Chlumský, Martin Kopp

Scénář:

Lenka Hornová, Lucie Konečná, Magdalena Turnovská

Kamera:

Lukáš Teren, Jan Filip

Hudba:

Ondřej Gregor Brzobohatý

Hrají:

Ivana Chýlková, Ondřej Gregor Brzobohatý, Martin Hofmann, Vladimír Kratina, Martin Finger, Roman Vojtek, Eva Leimbergerová, Jiří Klem, Jan Novotný, Adam Vacula, Petra Hobzová, Ondřej Kavan, Petr Batěk, Hana Baroňová, Vanessa Levá, Antonio Šoposki, Filip Antonio, Jana Sováková, Annette Nesvadbová, Matěj Šíma, Jáchym Kučera, Libuše Švormová, Veronika Duchková, Bořek Joura, Jiří Basl, Adéla Dobešová, Petr Volek, Sandra Černodrinská, Josef Hervert, Radim Novák, Jiří Král, Vendula Křížová, Jana Durčáková, Josef Havelka, Lukáš Jurek, Renata Podlipská, Martin Sobotka, Martin Davídek, Martin Ešpandr, Jan Vyskočil, Markéta Špicová, Vilém Udatný, Markéta Coufalová, Václav Jan Podrazil, Darija Pavlovičová, Václav Knop, Jarmila Vychodilová, Luděk Jiřík, Josef Bláha, Jan Pavel Filipenský, Olga Želenská-Drápalová, David Bolech, Barbora Váchová, Josefína Krycnerová, Václav Legner, Karolina Frydecká, Jan Szymik

Producenti:

Simona Brdičková

Střih:

Lukáš Opatrný

Zvuk:

Jan Senft, Jiří Klenka

Scénografie:

Milan Býček

Masky:

Vilém Persy

Kostýmy:

Zuzana Straková

(další profese)

Linka (TV seriál) (2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Linka (TV seriál) na ČSFD

37%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/732601-linka/Skutečný Rocky Balboa

Stáhnout Skutečný Rocky Balboa
Shlédnout Skutečný Rocky Balboa

Skutečný Rocky Balboa (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Skutečný Rocky Balboa (2016):

Biografické sportovní drama inspirované životem boxera těžké váhy Chucka Wepnera, který měl v životě to štěstí a utkal se v ringu s Muhammadem Alim... Na počátku sedmdesátých let 20.století byl Chuck Wepner boxerem v Bayonne, New Jersey a boxoval v těžké váze. Nebyl stylovým boxerem, ale  dvě věci svědčily v jeho prospěch: uměl přijmout úder a měl srdce. Poté, co se účastnil místní  soutěže a dostal soupeře podobné úrovně, jeho výkon nebyl slavný a během boje utrpěl těžkou ránu do oka. Vypadalo to, že Wepner prohraje. Rozhodčí mu radil, aby boj v příštím kole vzdal kvůli závažnosti zranění. Chuck dokázal, že rozhodčí se mýlí, když vstoupil do ringu a v dalším kole vyhrál knockoutem. Zní to neuvěřitelně, ale tímto vítězstvím se Wepner probojoval do světového žebříčku. To znamenalo, že mohl zápasit a soutěžit na světovém šampionátu v těžké váze, ačkoli nikdo nevěřil, že toto by se někdy mohlo stát... Chuck Wepner je mužem, který boxoval patnáct kol v ringu s Muhammadem Alim. Stal se žijící inspirací pro  film Rocky (1976).(TV JOJ)

Film inspirovaný osobou boxera v těžké váze Chucka Wepnera.(Listeroman)

Informace o filmu Skutečný Rocky Balboa

Režie:

Philippe Falardeau

Scénář:

Jeff Feuerzeig, Jerry Stahl

Kamera:

Nicolas Bolduc

Hudba:

Corey Allen Jackson

Hrají:

Liev Schreiber, Naomi Watts, Elisabeth Moss, Jim Gaffigan, Pooch Hall, Morgan Spector, Ron Perlman, Georgia Ximenes Lifsher, Ivan Martin, Wass Stevens, Liz Celeste, Alex Ziwak, Leslie Lyles, William Hill, Charlie Meany, J.J. Kandel, Robert C. Kirk, Darren Whitfield, Sadie Sink, Catherine Corcoran, Zina Wilde, Mareli Miniutti

Producenti:

Liev Schreiber, Michael Tollin, Carl Hampe

Střih:

Richard Comeau

Scénografie:

Inbal Weinberg

(další profese)

Skutečný Rocky Balboa (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Skutečný Rocky Balboa na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/300914-skutecny-rocky-balboa/Hoisawon

Stáhnout Hoisawon
Shlédnout Hoisawon

Hoisawon (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Hoisawon (2012):

Hyeong-Do je profesionálnym zabijakom pracujúcim pre spoločnosť, ktorá vystupuje pod menom Metal Trading. Na jednej akcii spolupracuje s dvadsaťročným mužom menom Hyun-Yi, ktorého po skončení akcie musí zabiť. Hyun-Yi ho žiada o láskavosť. Hyeong-Do návštívi domov Hyun-Yia, kde stretne jeho matku Su-Yeon. Su-Yeon je bývalá speváčka, ktorú Hyeong-Do v minulosti obdivoval. Pocity viny nad jeho krvavou minulosťou ho privedie k rozhodnutiu opustiť svoju prácu. Jeho spoločnosť to vníma ako zradu a Hyeong-Do sa stáva štvancom.(ČSFD.cz)

Informace o filmu Hoisawon

Režie:

Sang-yoon Lim

Scénář:

Sang-yoon Lim

Hudba:

Seong-hyeon Lee

Hrají:

Ji-sub So, Bo-bae Han, Mi-yeon Lee, Kyeong-yeong Lee, Jae-yoon Lee, Dong-joon Kim, Gene-woo Park, Do-won Kwak, Gook-hwan Jeon, Sang-yoon Lim, Seok-jeong Hwang, Ha-bok Yoo, Ji-soo Park

Hoisawon (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Hoisawon na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/327058-hoisawon/NCIS: Los Angeles (TV seriál)

Stáhnout NCIS: Los Angeles (TV seriál)
Shlédnout NCIS: Los Angeles (TV seriál)

NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009–2019) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009–2019):

Trénovaní agenti využívají falešné identity a nejnovější technologie, aby splnili svůj úkol. Zvláštní agent „G“ Callen je jako chameleon, který se dokáže proměnit v kohokoliv, když je třeba proniknout do zločineckého podsvětí. Jeho parťákem je zvláštní agent Sam Hanna, který sloužil u námořnictva a zažil bojové akce v Afghánistánu i Iráku.(AXN)

Losangeleská Námořní vyšetřovací služba má tajné Oddělení pro zvláštní úkoly. Jeho agenti riskují životy při práci v utajení a snaží se dopadnout nepolapitelné zločince v těch nejsložitějších a nejnapínavějších případech...(TV Prima)

Oddělení pro zvláštní úkoly (The Office of Special Projects - OSP) je tajná divize losangeleské NCIS. K dopadení zločinců, kteří ohrožují národní bezpečnost, používají zvlášť utajované prostředky. Tým sestává z G Callena (Chris O'Donnell), který je přirozeným talentem pro práci v utajení, Sama Hannyho (LL Cool J), Callenova partnera a bývalého mariňáka, Kensi Blye (Daniela Ruah), forenzní vyštřovatelky, Nata Getze (Peter Cambor), terénního psychologa. Dalšími členy týmu jsou Dominic Vail, nováček, který se musí naučit, jak používat své vědomosti v praxi a Henrietta "Hetty" Lange, vedoucí provozu, která se nestará jen o peníze, ale i o tým samotný. Mají přístup k nejnovějším technologiím a dělají vše pro to, aby splnili svůj úkol.(c.tucker)

Informace o filmu NCIS: Los Angeles (TV seriál)

Tvůrci:

Shane Brennan

Režie:

Dennis Smith, Tony Wharmby, Terrence O'Hara, John Peter Kousakis, James Whitmore Jr., James Hanlon, Diana C. Valentine, Steven DePaul, Eric Laneuville, Eric A. Pot, Karen Gaviola, Jonathan Frakes, Robert Florio, Larry Teng, Frank Military, Paul A. Kaufman, Kate Woods, Tawnia McKiernan, Leslie Libman, Christine Moore, Steve Boyum, David Barrett, Paris Barclay, Rod Holcomb, Perry Lang, Elodie Keene, Alan J. Levi, Norberto Barba, Félix Enríquez Alcalá, Jan Eliasberg, Kevin Bray, Chris O'Donnell, David Rodriguez, Benny Boom, Ruba Nadda, Lily Mariye, Yangzom Brauen, Rick Tunell, Sherwin Shilati

Scénář:

R. Scott Gemmill, Frank Military, Dave Kalstein, Shane Brennan, Gil Grant, Christina M. Kim, Lindsay Sturman, Speed Weed, Scott Sullivan, Cheo Hodari Coker, Michele Fazekas, Tara Butters, Corey Miller

Kamera:

Victor Hammer

Hudba:

Jay Ferguson, James S. Levine, Martin Davich

Hrají:

Chris O'Donnell, Daniela Ruah, Barrett Foa, Linda Hunt, LL Cool J, Eric Christian Olsen, Renée Felice Smith, Miguel Ferrer, Peter Cambor, Nia Long, Adam Jamal Craig, Andrea Bordeaux, Vyto Ruginis, Bar Paly, Erik Palladino, Rocky Carroll, Elizabeth Bogush, Pamela Reed, Peter Jacobson, Jeff Kober, Claire Forlani, Aunjanue Ellis, Esai Morales, Christopher Lambert, Mercedes Mason, John M. Jackson, Marsha Thomason, Karina Logue, Long Nguyen, Geoff Brown, Kathleen Rose Perkins, Kurt Yaeger, Roman Mitichyan, Mathew St. Patrick, Alex Fernandez, Ariel Gade, Rodney Rowland, Matt Battaglia, Brian Gross, Michael Reilly Burke, Kenny Johnson, Waleed Zuaiter, Daniel Hugh Kelly, Pauley Perrette, Jana Kolesárová, Michael Gilden, Raymond J. Barry, Jonathan Adams, Lew Temple, Nico Evers-Swindell, Cliff Simon, Warren Kole, Jonathan Frakes, Beth Behrs, Robin Atkin Downes, Amy Sloan, Clare Carey, Sonny Surowiec, Stephen Amell, Richard Brake, Bridget Regan, Ian Harding, Gary Weeks, Jake McLaughlin, Jeff Denton, Adrienne Rusk, Alicia Coppola, Elise Robertson, Walter Perez, Andrew Rothenberg, David Dayan Fisher, Helena Mattsson, Parry Shen, D.C. Douglas, Stanton Barrett, Troy Evans, Collins Pennie, Hikaru Hajaši, Sam Golzari, Caitlin Keats, Mackenzie Mauzy, Maurice Compte, Stephen Snedden, Billy Magnussen, Jack Kennedy, Derek Baker, Nick Jandl, David Chisum, Taylor Sheridan, Leslie Odom Jr., Ellary Porterfield, Courtney Hope, Lindsay Taylor, Sophina Brown, Andrea Roth, Sean Wing, Jes Macallan, Kym Jackson, Dylan Kenin, Luciana Carro, Hrach Titizian, Russell Vance Bailey, Bruno Gunn, Henry Barrial, Falk Hentschel, Gregory Alan Williams, Tammy Townsend, Audrey Marie Anderson, Adam Croasdell, Austin Stowell, Molly Hagan, Vanessa Vander Pluym, Pascal Petardi, Paul James, Cas Anvar, Gideon Emery, Navid Negahban, Amy Rasimas Holt, Brant Cotton, Derek Ray, Anisha Adusumilli, Joe Egender, Katie Gill, Mo Gallini, Brian George, Bre Blair, Cassandra Jean, Luke White, Gene Gabriel, Abbie Cobb, Camryn Grimes, Sarah Domin, Heidi Marnhout, Darri Ingolfsson, Hemky Madera, Sophie Oda, Meagan Holder, Jeanette Brox, Rebecca Spicher, Adam Huss, Reggie Austin, Bernard White, Robyn Cohen, Adrian Gonzalez, Timothy V. Murphy, Matt Lewis, Richard Cox, Spencer Garrett, Angela Oh, James Chen, Bryan Friday, Exie Booker, Tanya Clarke, Ian Reed Kesler, Evan Parke, Neil Brown Jr., Noel Arthur, Ron Roggé, Kevin McNamara, Mark Saul, Ciera Payton, Rachel Grate, Gillian Alexy, Kristen Hager, Julia Whelan, Eric Ladin, Andy T. Tran, Ravil Isjanov, Fouad Hajji, Nick Jameson, Alaina Huffman, Abby Brammell, Steven W. Bailey, Virginia Williams, Elizabeth Bond, Myndy Crist, Marisol Nichols, Rachel Luttrell, Meagan Tandy, Craig Parker, Meredith Scott Lynn, Danny Jacobs, J. Michael Trautmann, Meredith Monroe, Diana Maria Riva, Dan Glenn, Brook Kerr, Lydia Look, Kyle Davis, Max Bunzel, Whitney Anderson, Katerina Kopel, Jaye Razor, Matt Riedy, Zack Duhame, Katherine Sigismund, Gabriel Suttle, Brian Letscher, Michael Hyatt, Tiffany Dupont, Connor Kalopsis, Murray Gershenz, Rachael Kahne, Desiree Hall, Anna Wood, Cathy Ladman, Sherman Augustus, Tim DeZarn, Connie Sawyer, Joshua Sawtell, Bruce Locke, Jacqueline McKenzie, Richard Blake, Kelly Frye, Suzanne Quast, Julie Chen, David Del Rio, Brea Grant, Stephanie Fantauzzi, Sam Medina, Laura Regan, Sunkrish Bala, Celia Finkelstein, Yaniv Rokah, Erin Foster, Liisa Evastina, Abdoulaye NGom, Gary Perez, Heather Sossaman, Matthew Del Negro, Dan Warner, Allan Louis, Chris Olivero, Sean McGowan, David de Lautour, Michael Harney, Kari Coleman, Zoran Korach, Jim Pirri, Travis Tope, Jaswant Dev Shrestha, Mandy June Turpin, Marcos De Silvas, Mariano Mendoza, Tait Fletcher, Melanie Kannokada, Adam Tsekhman, Ben Youcef, Jack Kehler, Nick Gracer, Nicholas Guilak, Glenn Taranto, Gabriel Luna, Lucas Di Medio, Evelina Fernández, Elizabeth Sung, Ray Santiago, Wilmer Calderon, James Harvey Ward, Juan Carlos Cantu, Andy Mackenzie, Rebecca McFarland, Marcus Giamatti, Derek Mio, Sonalii Castillo, Tiffany Brouwer, Eddie J. Fernandez, Tom Gallop, Sean Marquette, Ben Begley, Julian Acosta, Tom Kiesche, John Posey, Lee de Broux, Zoë Hall, Júdži Okumoto, Myk Watford, Jen Dede, Brandon Keener, Isaiah Mustafa, Michael Irby, Tabitha Morella, Michelle Trachtenberg, Carlos Lacámara, Jack Foley, Kevin Jackson, David Hoflin, Ayman Samman, Henri Lubatti, Tyler Jacob Moore, Dean Chekvala, Peter Porte, Omid Abtahi, Charles Esten, Ron Yuan, Evan Gamble, Beejan Land, Lawrence Kao, Brian Howe, E.J. Callahan, Rowena King, Patti Yasutake, Nic Bishop, Aaron Hill, Lorenzo James Henrie, Varick Addler, Stephen Monroe Taylor, Miguel Izaguirre, Carlease Burke, Sean Cook, Bertila Damas, Kyle Dietz, Ray Stoney, Rob Evors, Barry Livingston, Scott MacDonald, Sterling Macer Jr., Ed Moy, Charlene Amoia, Rolando Boyce, Nikki Hahn, Vincent De Paul, Brandon Scott, Christine Bently, Lenny Jacobson, Patrick St. Esprit, Tate Hanyok, Jackson Davis, LaMonica Garrett, Sarayu Blue, Hilary Ward, Shane Coffey, Jeanine Mason, Owiso Odera, Chris Tardio, Melise, Jovan Adepo, Mark D. Espinoza, Fernando Rivera, David Barrera, Tonja Kahlens, Phoebe Neidhardt, Nicholas Givanio, Scott MacArthur, Laird Macintosh, Kevin Will, Bruno Verdoni, Shree Crooks, Azita Ghanizada, Gonzalo Menendez, Anna Khaja, Corey Reynolds, John Eddins, Julianna McCarthy, Karl Makinen, Michael Ornstein, Nigel Gibbs, Stoney Westmoreland, Dohn Norwood, Cathy Lind Hayes, James Shanklin, Macey Cruthird, David Furr, Matt Bushell, Burt Bulos, Curtis Taylor, Owen Teague, Marco Morales, Anthony Molinari, Anthony Martins, Sam Hale, Griffin Freeman, Jonathan Fraser, Mark Kubr, Troy Ruptash, Annie Little, John Hartmann, Joe Nunez, David Andriole, Jorge-Luis Pallo, Brian Guest, Vincent Irizarry, Taja V. Simpson, Ivo Nandi, Grant Garry, Bellina Logan, Jason Matthew Smith, Graham Shiels, Keone Young, Chad Todhunter, Nondumiso Tembe, Greg Collins, Chris Butler, Jeremy Denzlinger, Kristofer McNeeley, Rocky McMurray, Jason Manuel Olazábal, Michael Cory Davis, Mike Erwin, Ben Maccabee, Omar Leyva, Storm Reid, Blake Cooper Griffin, Anjali Bhimani, Lorena McGregor, Lester Keefe, Alon Aboutboul, Rob Benedict, Jessalyn Wanlim, Mario Perez, Linc Hand, Jeffrey Muller, Anthony Fanelli, Arden Belle, Robert Craighead, Hal Devi, Ian Fisher, Stephen Rider, Angel Qinan, Garret Sato, Devan Long, Lou Ferrigno Jr., Jonathan Schmock, Miguel Pérez, Tony Curtis Blondell, Fernanda Andrade, Kip Pardue, Matthew Atkinson, Julie McNiven, David Cade, Eddie George, Rocky Marquette, Chris McGarry, Rebecca Wisocky, Joseph C. Phillips, Alex Wyse, Caleel Harris, Lauren Boles, Seidy Lopez, Christian Keiber, Fay Wolf, Kelly Hu, Kelvin Yu, Kathleen Munroe, Monet Mazur, Gregory Scott Cummins, Mark Rolston, Rachael Carpani, Tony Aaron II, Owen Beckman, Cory Tucker, Kris Lemche, Matt Lasky, Assaf Cohen, JR Bourne, Jeffrey Pierce, Andrew Connolly, Dameon Clarke, Devon Sawa, Brian Goodman, Mac Brandt, Scott Alan Smith, Tzi Ma, Dichen Lachman, Scout Taylor-Compton, Sticky Fingaz, Matt Gerald, Jonathan Kowalsky, Josh Thomson, Cung Le, Faran Tahir, Cherilyn Wilson, Carlo Rota, Yancey Arias, Adam Jamal Craig (a.z.), Peter Wingfield, Steve Bacic, Eli Danker, Tom Choi, Jon Sklaroff, Meta Golding, Liane Balaban, Steven Brand, Alan Ruck, Vincent Laresca, Matt Cohen, Luke Webb, Brian McNamara, Louis Mandylor, Erik Fellows, Elaine Hendrix, Haley Ramm, Kate Levering, Christopher Judge, Lynn Chen, Brett DelBuono, Mary Pat Gleason, Jürgen Prochnow, Chris McKenna, Samantha Quan, Aaron Abrams, Izzy Diaz, Ned Vaughn, Erik Jensen, Hakeem Kae-Kazim, Rick Ravanello, Pej Vahdat, Ed Quinn, Connor Trinneer, Johnny Sneed, Brad Beyer, Said Faraj, Eduardo Yáñez, Marta McGonagle, Victor Webster, Harry Van Gorkum, Wynn Everett, David Haley, Channon Roe, Rebeka Montoya, Blake Gibbons, Jake Richardson, Cristine Rose, Jilon VanOver, James Ryen, Nathan Gamble, Jordan Belfi, Ethan Wilde, Tyler Francavilla, Sheetal Sheth, Jeannette Sousa, America Olivo, Danny Nucci, Scott Paulin, Robin Thomas, Ursula Taherian, Jodie Fisher, Kiralee Hayashi, Craig McLachlan, Charles Parnell, Drew Fuller, Marmee Cosico, Reynaldo Gallegos, Kirk Taylor, Tongai Arnold Chirisa, Cyrus Farmer, Mary Page Keller, Jamie Elle Mann, Michael Weston, John Hillard, Leland Orser, Arlen Escarpeta, Ramon De Ocampo, Ian Nelson, Jaz Martin, Lothaire Bluteau, Alana De La Garza, Currie Graham, Basil Wallace, Peter Stormare, Eric Etebari, André Gordon, Gregg Henry, Samantha Smith, Laura Harring, François Chau, Dan Lauria, VyVy Nguyen, Gino Anthony Pesi, Brian Patrick Wade, Eric Jungmann, Scott Caan, Daniel Dae Kim, Cynthia Addai-Robinson, Masi Oka (a.z.), Grace Park (a.z.), Brianne Davis, Scott Elrod, Brent Briscoe, Dustin Ingram, William Gregory Lee, Lauren Sweetser, Eyal Podell, Ivar Brogger, Erick Avari, Glenn Morshower, Kate McNeil, Enuka Okuma, Anthony Azizi, Travis Aaron Wade, Troy Winbush, Roy Werner, Rachel Ticotin, Sam Anderson, Nayo Wallace, Glynn Turman, Keith Powell, Andrew Howard, Jeremy Lelliott, Andy Umberger, Greg Cipes, Jenny Gago, Sasha Jackson, James Babson, Cameron Goodman, Chris Brochu, Shashawnee Hall, Benito Martinez, Kurt Caceres, Cyia Batten, Brandy Ledford, Teri Reeves, Jonathan Murphy, Gerald Downey, Aaron Jaeger, Corin Nemec, Erin Chambers, Hartley Sawyer, Landon Ashworth, Sala Baker, John Corbett, Kim Raver, Scott Grimes, Edwin Hodge, Kenneth Mitchell, Sterling Sulieman, Marcos A. Ferraez, Jeff Austin, Jamie Harris, Chris Bruno, Jay Ellis, Rance Howard, Lily Mariye, James MacDonald, Hector Luis Bustamante, Ronan Vibert, Carsten Nørgaard, Nicholas Downs, Jeananne Goossen, Greg Ellis, Natasha Alam, Fahim Fazli, Pasha D. Lychnikoff, Marco Rodríguez, Annie Tedesco, Rosalie Ward, John Cothran Jr., John Ellison Conlee, Jeff Branson, Brett Rice, Brando Eaton, Lanny Joon, Diane Yang, Kirk Baltz, Bradford Anderson, William Russ, Eric Allan Kramer, Ernie Reyes Jr., Radha Mitchell, John Getz, Antonio D. Charity, Roy Vongtama, Mido Hamada, Dylan Bruno, Alexandra Holden, Angelique Cinelu, Benjamin Ciaramello, Jessica Camacho, Mustafa Shakir, Danny Trejo, Jonny Cruz, Derek Webster, David Sullivan, Nikki McKenzie, Tate Ellington, Jim Holmes, Dylan Ramsey, Rick Peters, Tom Schanley, Daniel Henney, Emily Baldoni, Kristen Ariza, Nina Rausch, Cameron Daddo, Val Lauren, Francis Capra, Jud Tylor, Clark Freeman, Sean Patrick Murphy, Elaine Loh, Shannon Wilcox, Kieu Chinh, John Heard, Aisha Hinds, Eddie Shin, Irene Choi, Cuyle Carvin, Gerald McRaney, Tim Griffin, John Billingsley, Gloria Garayua, James Ferris, Lindsay Hollister, James Black, Casey Sander, Erin Cahill, Anderson Silva, Alex Carter, William Shockley, Tamlyn Tomita, Daniel Roebuck, Jonathan Chase, Anthony De Longis, Adam Bartley, Dio Johnson, Regi Davis, Bart Johnson, Merle Dandridge, Travis Wester, Joseph D. Reitman, Alice Hunter, Ella Scott Lynch, Patrick Gallagher, Mia Serafino, Derek Graf, Angelique Cabral, Don Franklin, Joe Nieves, Paul Tassone, Jay Pickett, Delpaneaux Wills, Enrique Castillo, Kim Hawthorne, Adrian R'Mante, Jonah Wharton, Michael Gaston, Parminder Nagra, Rebecca Metz, Christina Cox, Asante Jones, Mykel Shannon Jenkins, Becca Tobin, Michelle Ang, Aaron Lustig, Jos Viramontes, James Huang, Patrick Cavanaugh, S.E. Perry, Patrick Kilpatrick, Rodney Eastman, Rebecca Field, Charles Halford, Lilli Birdsell, Eddie McGee, Mila Brener, Ray Campbell, David S. Lee, Maria Zyrianova, Shannon Cochran, Erin Krakow, Billy Mayo, Taylor Nichols, Tom Parker, Michael Weatherly, Bobby Lee, Danielle Bisutti, Anthony Ruivivar, Arlene Santana, Sebastian Roché, Lauren Bowles, Sarah Lafleur, Jessica Jade Andres, Philippe Brenninkmeyer, Luis Moncada, Manny Montana, Nicole Steinwedell, Arthur Darbinyan, Cesar Garcia, Anne Griffin, Jesse Bernstein, Tim Budas, Nick Chinlund, Paulina Olszynski, Raphael Sbarge, Emerson Brooks, Poorna Jagannathan, Pisay Pao, Kaj-Erik Eriksen, Galadriel Stineman, Abhi Sinha, Jason Brooks, Alex Weed, Bahram Khosraviani, Rizwan Manji, Salvator Xuereb, Daniel J. Travanti, Jonno Roberts, Ward Roberts, Wolé Parks, Eme Ikwuakor, Alexis Carra, Jennifer Carta, James Kyson, Corey Sorenson, Judith Shekoni, Gerald Webb, Jayne Taini, Amy Holland Pennell, Frank Maharajh, JoNell Kennedy, Jack Griffo, Simone Bailly, Mike Peebler, Jackson Hurst, Sammy Sheik, Alexander Wraith, Cherami Leigh, Bryce McBratnie, Gretchen Palmer, Nadia Gray, Alyssa Diaz, Anne-Marie Johnson, Katherine Kamhi, Byron Mann, Catherine Carlen, Dale Pavinski, T.J. Ramini, Rob Brownstein, Marc Anthony Samuel, Markie Adams, Ben Weber, Ashley Jones, Jed Rees, Jonathan Brooks, Eden Riegel, Kandis Fay, Markus Flanagan, Hank Chen, Alice Amter, India de Beaufort, Joan Severance, Meredith Giangrande, Chase Kim, Nate Hartley, Arturo del Puerto, Alison Haislip, Natalie Wachen, Miguel Angel Caballero, Christy Choi, Vivis Colombetti, Robert Allen Mukes, Teddy Lane Jr., Anzu Lawson, Debra Jo Rupp, Martin Mull, John Colton, Connor Weil, Bruce Thomas, Lester Speight, Anthony Dilio, Chriss Anglin, Keiko Agena, Gabriel Tigerman, Sara Fletcher, David Fumero, Ally Maki, Madison Mason, Caitlin McHugh, Shanna Collins, Lynn A. Henderson, Clint Culp, James Remar, Carl Lumbly, Adam Harrington, Erin Way, Guri Weinberg, William O'Leary, Ali Hillis, Jeryl Prescott, Rachael Holmes, Michele Boyd, Joe Lorenzo, Tina Grimm, Jon Lindstrom, Tembi Locke, Costas Mandylor, Uriah Shelton, Rich Ting, Amanda Clayton, Robert Curtis Brown, Joshua Elijah Reese, Ellen Wroe, Ashley Spillers, Ricardo Chacon, Andrew Bowen, Phil Morris, Benny Nieves, Paula Jai Parker, Marcus DeAnda, Lisandra Tena, Miriam Flynn, David Grant Wright, Sean O'Bryan, Adam Bucci, La Monde Byrd, Gabriel Olds, Sean Carrigan, Kinga Philipps, Josh Kelly, J. Teddy Garces, Shannon Collis, Darrell Lake, Tien Pham, Christian Gehring, Ryan Kelley, Drew Waters, Natalia Castellanos, Tobias Jelinek, David Meunier, Erik Aude, Roy Abramsohn, Julian Works, Andrew Leeds, June Carryl, Daniel Feuerriegel, Michael Rivera, Jake Lockett, Benjamin J. Cain Jr., Josh Coxx, Ramon Fernandez, Wesam Keesh, Felisha Cooper, Stacey Hinnen, Tyler Poelle, Wiley M. Pickett, Benjamín Benítez, Jamison Haase, Max Martini, Lewis Tan, Weston Cage, C.J. Valleroy, Barack Obama (a.z.), Jake Borelli, Alex Blue Davis, Matthew Jones, Liane Balaban (a.z.), Akanimo Eyo, Maz Siam, April Parker-Jones, Andrew DeVitre, Robert Parks-Valletta, Annie Lee, Azie Tesfai, Jack Stehlin, Onahoua Rodriguez, Anthony Palermo, Enver Gjokaj (a.z.), Martin Thompson, Patrick Gorman, Tye White, Mary Hollis Inboden, Bill Clinton (a.z.), Matt Stasi, Shaun Duke, Kimberley Crossman, Julie Berlin, Rich McDonald, Ella Thomas, Phil Abrams, V.J. Foster, Brian Turk, Christopher Rivas, Liz Jenkins, Layla Crawford, Mariela Garriga, Andrew Pifko, Lamont Thompson, Greg Serano, Serafin Falcon, Ritesh Rajan, Britt Rentschler, Sam Adegoke, Jordan L. Jones, Michael B. Silver, Bru Muller, Piter Marek, Karibel Rodriguez, John Lafayette, Jennifer Jalene, Josh Crotty, Dendrie Taylor, Monique Gabriela Curnen, Kathleen Gati, Katie Malia, Rey Valentin, Bill Goldberg, Sara Visser, Elizabeth Anweis, Samantha Cope, René Ashton, Brian Kubach, Zeeko Zaki, Michael Cram, Mary-Bonner Baker, Burt Grinstead, Ravi Kapoor, Michelle Clunie, Michael Kostroff, Ajay Mehta, Christopher Goodman, Joe Spellman, Marisol Ramirez, Aiden Lewandowski, Dina Meyer, Lisa Kaminir, Roz Witt, Nick Sagar, Reiley McClendon, Michael Galante, Rich Hutchman, Kate Mines, Wen Yann Shih, Paul Keith, Rachel Sterling, Emily Tosta, Cheryl Texiera, Anthony Fanelli (a.z.), Doug Tompos, Hector Hugo, Mathew Botuchis, Gino Montesinos, Dimiter D. Marinov, Mark Bloom, Tommy Martinez, Sundra Oakley, JJ Snyder, Eli Bildner, James Handy, Kerr Smith, Medalion Rahimi, Julie Zhan, Danny Boushebel, JB Blanc, Rob Nagle, Laura Kai Chen, Michael McMillian, Marcelo Tubert, Travis Caldwell, Rafael Martinez, Gustavo Quiroz, Kelly Sry, Garrett Westton, Ina Barrón, Lynn Adrianna, Matthew Atkinson, Saba Homayoon, Mimi Rogers, Monib Abhat, Razaaq Adoti, Gillian White, Michael Holden, Carmela Zumbado, Christian Svensson, Dariush Kashani, Cedric Sanders, Colby French, Sterling Jones, Victoria Gabrielle Platt, Dominic Pace, Alexandra Kahwagi, John Harlan Kim, David Shatraw, Alyshia Ochse, Issac Ryan Brown, Carolyn Hennesy, Carlos Ciurlizza, Ally Iseman, Juan Alfonso, George Gerdes, Antwon Tanner, Shane McMahon, Shiloh Nelson, Nikki McCauley, Josh Braaten, Jay Cramer, Jae Suh Park, Victor Onuigbo, Julianna Gamiz, David James Elliott, Dusty Sorg, Alexandra Barreto, Catherine Bell, Karen Obilom, Eve Harlow, Denise Crosby, Michael McShane, Dave Florek, Rudy Dobrev, Matty Castano, Casey Adams, Erin Pineda, Ted King, Oscar Nuñez, Gene Farber, John Lacy, Sprague Grayden, Michael Roark, Rene Moran, Nadine Ellis, Elena Tovar, Eddie Alfano, Spencer Daniels, Gil Birmingham, Guy Wilson, Mason McNulty, Ken Medlock, Joseph Lee, Cindy Luna

Producenti:

Rick Tunell, Erik Whitmyre, Dave Kalstein, Lindsay Sturman, Christina M. Kim, Cheo Hodari Coker

Střih:

Robert Florio, Lee Haxall, M. Edward Salier, Eric Wilson, Marissa Mueller

Scénografie:

Thomas Fichter

Kostýmy:

Darryl Levine

(další profese)

NCIS: Los Angeles (TV seriál) (2009–2019) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu NCIS: Los Angeles (TV seriál) na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/262220-ncis-los-angeles/Nutná oběť

Stáhnout Nutná oběť
Shlédnout Nutná oběť

Nutná oběť (2011) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nutná oběť (2011):

Kriminálníci nehrají podle pravidel, tak proč by policajti měli? John Hebron (Cuba Gooding Jr) je moderní Drsný Harry. Když se mu někdo pomstí tím, že zabije jeho ženu a dítě, jeho život se v okamžiku změní. V naprostém zoufalství se vrhne do práce a nic ho nezastaví. Mstí se na drogových dealerech, zlodějích a vrazích, jimiž se město jen hemží. Otec Porter (Christian Slater) se snaží Johnovi pomoct, aby svou traumatickou ztrátu překonal, ale ani bývalý voják, který našel víru, nedokáže k Johnovi proniknout. Ten se místo k Bohu obrátil k láhvi. Mike je mladý drogový dealer, který prodává, aby se mohl starat o svou pětiletou sestřičku Angel. Dělá, co může, aby ji uchránil před hrůzami, které denně vidí na ulicích, a uvědomuje si, že ji dokáže opravdu ochránit jedině když se vymaní se ze svého kriminálního života a začne znovu. Jeho šéf Arment (Kim Coates) ho nechce nechat jít, protože Mike toho ví příliš. Mike ví, že je v pasti. Když dostane na starost ohromnou zásilku heroinu v podobě sošek Panny Marie, považuje to za svou nejlepší šanci k útěku. Sošku v hodnotě 20 milionů dolarů ukradne a ukryje ji v kostele otce Portera. Mike požaduje svobodu, ale Arment nesmlouvá. Společný přítel požádá Johna, aby Mikeovi zavolal a pomohl mu z jeho nesnází. Mike nic neřekne, jen Johna požádá, aby se postaral o Angel, kdyby se mu něco stalo. Když Mikea zabijí, Arment jde po Angel a snaží se zjistit něco o tom heroinu. John, který dostal příležitost malou Angel zachránit, což nedokázal udělat pro svou vlastní dcerku, se nezastaví před ničím, aby ji dostal zpět. S pomocí otce Portera se probíjí podsvětím, až se dostane k Armentovi. V patové situaci, která nastane, se ukáže, jaký John je nejen jako polda, ale jako člověk.(Filmbox)

Informace o filmu Nutná oběť

Režie:

Damian Lee

Kamera:

David Pelletier

Hrají:

Cuba Gooding Jr., Christian Slater, Devon Bostick, Kim Coates, Lara Daans, Andre Givogue, Adrian Langley, Arcadia Kendal, Sean Tucker, Tommy Dreamer, Tommy Mercer, Michasha Armstrong, Matthew Stefiuk

Producenti:

Robert Menzies, Michael Baker

Scénografie:

Lisa Soper

Kostýmy:

Ton Pascal

(další profese)

Nutná oběť (2011) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nutná oběť na ČSFD

36%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/117895-nutna-obet/Konec ráje (TV film)

Stáhnout Konec ráje (TV film)
Shlédnout Konec ráje (TV film)

Konec ráje (TV film) (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Konec ráje (TV film) (1996):

Erik je mladý pianista, který se vrací do svého rodného města Templeton. Zde se seznamuje s Chel, snoubenkou svého brata Jense. Chel žije s Jensem farmě, ale její životem je hudba, které věnuje všechen svůj volný čas. Právě hudba jí dává možnost vzdálit se od tvrdého života na farmě. Eric se nabídne dávat jí hodiny, aby se zdokonalila v technice hry. Brzy však mezi nimi vzniká romantický vztah, kterému se Chel brání kvůli společenským a náboženským konvencím...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Konec ráje (TV film)

Režie:

Graeme Clifford

Scénář:

Joyce Eliason

Kamera:

Gordon Lonsdale

Hudba:

Mark Snow

Hrají:

Jennie Garth, Rob Estes, Polly Holliday, Reb Fleming, Melissa Moore, Mike Doyle, Scott Wilkinson, Michael Milhoan, Marcia Dangerfield

Střih:

Kimberly Ray

Kostýmy:

Tom McKinley

(další profese)

Konec ráje (TV film) (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Konec ráje (TV film) na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/100911-konec-raje/