Errementari

Stáhnout Errementari
Shlédnout Errementari

Errementari (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Errementari (2017):

Errementari vypráví příběh kováře Patxiho (Kandido Uranga), který uzavřel smlouvu s ďáblem, aby se vrátil v bezpečí z války za svou milovanou ženou. Když nadejde den, kdy si má ďábel vybrat svůj dluh, skočí na lest vychytralému kováři a stane se jeho zajatcem. Situace se změní, když zatoulaná dívka jménem Usue (Uma Bracaglia) ďábla nevědomky propustí. Proti kováři teď stojí nejen rozběsněný dav vesničanů, kteří si myslí, že Patxi dívku unesl, ale především celé peklo.(Hernycztek)

Informace o filmu Errementari

Režie:

Paul Urkijo Alijo

Scénář:

Paul Urkijo Alijo, Asier Guerricaechevarría

Kamera:

Gorka Gómez Andreu

Hudba:

Pascal Gaigne

Hrají:

Kandido Uranga, Eneko Sagardoy, Ramón Aguirre, Josean Bengoetxea, José Ramón Argoitia, Gorka Aguinagalde, Itziar Ituño

Producenti:

Miguel Ángel Jiménez, Paul Urkijo Alijo, Gorka Gómez Andreu

Střih:

Paul Urkijo Alijo

(další profese)

Errementari (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Errementari na ČSFD

69%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/546018-errementari/Tina a Vore

Stáhnout Tina a Vore
Shlédnout Tina a Vore

Tina a Vore (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tina a Vore (2018):

Tina, podivínská a samotářská celní úřednice s ne právě přívětivým vzhledem, má podivný dar nepřirozeně vyvinutých čichových schopností. Na švédské hranici s Dánskem dokáže identifikovat kontraband tak, že u cestujících vycítí čichem strach, úzkost, provinění i jiné emoce. Ačkoli je v práci při odhalování pašeráků úspěšná, její soukromý život za moc nestojí. S povalečským přítelem žije prázdný „pro forma“ vztah ve skromné chatě u lesa, a z rodiny jí zůstal jen dementní otec v ústavu. Přitahuje ji příroda a mnohem více než s lidmi si rozumí s divokými zvířaty. Všechno se změní, když při své práci potká záhadného podezřelého vyvrhele, s podobně zvláštní tváří, jménem Vore. Oba jsou k sobě až záhadně silně přitahováni.(Pilot Film)

Samotářská celní úřednice Tina má zvláštní dar neobvyklých čichových schopností. Dokáže u cestujících odhalit kontraband tím, že z nich vycítí strach či úzkost. Jednoho dne však kolem ní projde podezřele vyhlížející Vore a vše je najedou jinak. Originální variace na temnou severskou detektivku o lásce, lidech a jiných bytostech.(MFF Karlovy Vary)

Tina pracuje ako dôstojníčka colnej služby, čo sa v prípade ženy, ktorá šokuje okolie zdeformovanou tvárou, môže zdať nelogické. Lenže Tina má neuveriteľný čuch. Dokáže na diaľku odhaliť tých, čo majú strach a v batožine nepovolené látky a materiály. Počas jedného rutinného dňa v službe stretne Voreho, zanedbaného a mastného vlasáča v koženej bunde, ktorého pach nepripomína nič z toho, čo Tina dosiaľ cítila. Vore je kľúčom k jej záhadnej identite.(MFF Cinematik Piešťany)

Informace o filmu Tina a Vore

Režie:

Ali Abbasi

Předloha:

John Ajvide Lindqvist (povídka)

Scénář:

Ali Abbasi, Isabella Eklöf, John Ajvide Lindqvist

Kamera:

Nadim Carlsen

Hrají:

Eva Melander, Eero Milonoff, Viktor Åkerblom, Jörgen Thorsson, Andreas Kundler

Producenti:

Peter Gustafsson, Petra Jönsson

Střih:

Olivia Neergaard-Holm, Anders Skov

Kostýmy:

Elsa Fischer

(další profese)

Tina a Vore (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tina a Vore na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/617516-tina-a-vore/Neskutečná cesta Billa a Teda

Stáhnout Neskutečná cesta Billa a Teda
Shlédnout Neskutečná cesta Billa a Teda

Neskutečná cesta Billa a Teda (1991) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Neskutečná cesta Billa a Teda (1991):

V pokračování sci-fi komedie Skvělé dobrodružství Billa a Teda se přitroublá dvojka vydává na cestu do nebe, pekla a na různé zastávky mezi těmito cíli a setkává se (mimo jiné) s Albertem Einsteinem, velikonočním zajíčkem či smrtkou.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Neskutečná cesta Billa a Teda

Režie:

Peter Hewitt

Scénář:

Ed Solomon, Chris Matheson

Kamera:

Oliver Wood

Hudba:

David Newman

Hrají:

Keanu Reeves, Alex Winter, William Sadler, Joss Ackland, Pam Grier, George Carlin, Amy Stock-Poynton, Ed Solomon, Frank Welker, Chelcie Ross, Chris Matheson, Arturo Gil, Sarah Trigger, Tanya Newbould, Dana Stevens, J. Patrick McNamara, Roy Brocksmith, Taj Mahal, William Thorne, Tim Alexander, Hal Landon Jr., Robert Noble, Ed Gale, Les Claypool, Larry Lalonde, Tad Horino, Tom Allard, Michael Chambers

Producenti:

Scott Kroopf

Střih:

David Finfer

Scénografie:

David L. Snyder

Kostýmy:

Marie France

(další profese)

Neskutečná cesta Billa a Teda (1991) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Neskutečná cesta Billa a Teda na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/15602-neskutecna-cesta-billa-a-teda/Podivná věda

Stáhnout Podivná věda
Shlédnout Podivná věda

Podivná věda (1985) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Podivná věda (1985):

Dva 15ti letí chlapci Gary a Wyatt jsou celkem neoblíbení troubové. Ti by ale chtěli holku a spoustu přátel, které by mohli zvát na párty. Při sledování Frankensteina je napadne šílený plán. Pomocí počítače si vyrobí živou Lisu, krásnou a chytrou, přesně podle jejich představ. Ta dokáže dělat kouzla a pomocí nich dělá chlapcům problémy, které jim ale zároveň pomáhají zapadnout mezi ostatní a nadělat si přátele. Mimo Lisy jim dělá problémy i Wyattův starší bratr Chet. Nadělá jejich počínání víc škody než užitku?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Podivná věda

Režie:

John Hughes

Scénář:

John Hughes

Kamera:

Matthew F. Leonetti

Hudba:

Ira Newborn

Hrají:

Anthony Michael Hall, Kelly LeBrock, Bill Paxton, Ilan Mitchell-Smith, Suzanne Snyder, Judie Aronson, Robert Downey Jr., Robert Rusler, Vernon Wells, Britt Leach, Michael Berryman, Wallace Langham, Jeff Jensen, Phillip Borsos, Steve James, Jarrad Paul, John Kapelos, Joyce Mandel, Darren Harris, Jill Whitlow, Ivor Barry, Pamela Gordon, Doug MacHugh

Producenti:

Joel Silver

Střih:

Mark Warner, Chris Lebenzon, Scott K. Wallace

Scénografie:

John W. Corso

Kostýmy:

Marilyn Vance

(další profese)

Podivná věda (1985) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Podivná věda na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/4580-podivna-veda/Nenarozená pomsta

Stáhnout Nenarozená pomsta
Shlédnout Nenarozená pomsta

Nenarozená pomsta (2016) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Nenarozená pomsta (2016):

Černočerná jízlivá komedie sleduje těhotnou ženu Ruth ve víru vražedného řádění. Její mrzoutské nenarozené dítě ji totiž ponouká k hrůzným činům a viní společnost z nepřítomnosti otce. Promlouvá k Ruth z lůna a našeptává jí, aby přilákala své nic netušící oběti a nakonec je i zabila. Ruth, která se potýká se svým svědomím, osamělostí a podivným náporem předporodního šílenství, musí nakonec volit mezi vykoupením a zkázou. Snímek Nenarozená pomsta, který byl uveden v Benátkách, v Torontu a na mezinárodním filmovém festivalu v Londýně, je režisérským debutem britské komičky Alice Loweové, která je zároveň autorkou scénáře a v hlavní roli se zde brodí potoky krve.(Cinemax)

Vdova Ruth je v sedmém měsíci těhotenství a jako řada matek věří, že k ní její nenarozené dítě promlouvá. Rozdíl je v tom, že ne každé dítě své matce našeptává, aby popadla nůž a vyrazila za nemilosrdnou pomstou. Originální postfeministická revenge komedie vznikla v režii a podle scénáře britské komičky Alice Lowe (Sightseers), která se zde v hlavní roli brodí potoky krve.(Febiofest)

Po smrti partnera zostáva Ruth (Alice Lowe) sama. Aj keď nie úplne, pretože v jej vnútri sa nachádza ešte nenarodené dieťa. To ju nahovára, aby vzala nôž a vybrala sa za nekompromisnou pomstou. A keďže je pre Ruth jej dieťa jediným zmyslom života, rozhodne sa tieto žiadosti plniť.(Marceloo)

Informace o filmu Nenarozená pomsta

Režie:

Alice Lowe

Scénář:

Alice Lowe

Kamera:

Ryan Owen Eddleston

Hudba:

Pablo Clements, Toydrum, James Griffith

Hrají:

Alice Lowe, Kate Dickie, Gemma Whelan, Jo Hartley, Kayvan Novak, Eileen Davies, Tom Meeten, Dan Renton Skinner, Sara Dee, Tom Davis

Producenti:

Jennifer Handorf

Střih:

Matteo Bini

Kostýmy:

Sarah-Jane Perez

(další profese)

Nenarozená pomsta (2016) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Nenarozená pomsta na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/420757-nenarozena-pomsta/Just Imagine

Stáhnout Just Imagine
Shlédnout Just Imagine

Just Imagine (1930) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Just Imagine (1930):

Mladý muž (El Brendel) upadne na padesát let do spánku a probudí se v New Yorku v roce 1980. Je ohromen majestátní americkou metropolí stejně jako přeměnou společnosti. Lidé v té době nemají jména, jen čísla a občas se musí podrobovat nepříjemným zákonům zasahujícím do osobního života.(Hans.)

Informace o filmu Just Imagine

Režie:

David Butler

Kamera:

Ernest Palmer

Hudba:

Hugo Friedhofer

Hrají:

El Brendel, Maureen O'Sullivan, John Garrick, Marjorie White, Frank Albertson, Hobart Bosworth, Kenneth Thomson, Mischa Auer, Ivan Linow, Joyzelle Joyner, Wilfred Lucas, Robert Keith, Heinie Conklin, George Irving, Vera Lewis, Scott Seaton, J.M. Kerrigan, Joseph W. Girard, Edna Callahan

Producenti:

Buddy G. DeSylva, Lew Brown, Ray Henderson

Střih:

Irene Morra

Kostýmy:

Sophie Wachner

(další profese)

Just Imagine (1930) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Just Imagine na ČSFD

60%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/89882-just-imagine/Bílý medvědí král

Stáhnout Bílý medvědí král
Shlédnout Bílý medvědí král

Bílý medvědí král (1991) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Bílý medvědí král (1991):

Zlá čarodějnice promění pohledného prince Valemona v ledního medvěda za to, že si ji odmítl vzít za ženu a bok po boku s ní vládnout světu. Za trest je na něj uvalena kletba a on je odsouzen strávit sedm let v medvědí podobě, daleko od lidí, v zimní říši. Nejmladší dcera krále zimní říše však měla v noci zvláštní sen, viděla v něm, jak se s princem Valemonem v jeho lidské podobě prochází po zahradě. Druhý den se setká s ledním medvědem a v dobrotě jeho očí spatří onoho prince ze snu, a proto souhlasí, když ji požádá o ruku. Podaří se zlé čarodějnici zmařit svatbu princezny a prince nebo bude její kletba zlomena?(oficiální text distributora)

Informace o filmu Bílý medvědí král

Režie:

Ola Solum

Scénář:

Erik Borge

Kamera:

Philip Øgaard

Hudba:

Geir Bøhren, Bent Åserud

Hrají:

Jack Fjeldstad, Maria Bonnevie, Tobias Hoesl, Ulrich Faulhaber, Rüdiger Kuhlbrodt, Helge Jordal, Marika Enstad, Bent Åserud, Monica Nordquist

Producenti:

Erik Borge

Zvuk:

Kari Nytrø

(další profese)

Bílý medvědí král (1991) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Bílý medvědí král na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/119777-bily-medvedi-kral/La Plus longue nuit du diable

Stáhnout La Plus longue nuit du diable
Shlédnout La Plus longue nuit du diable

La Plus longue nuit du diable (1971) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu La Plus longue nuit du diable (1971):

Informace o filmu La Plus longue nuit du diable

Režie:

Jean Brismée

Scénář:

Patrice Rhomm, Pierre-Claude Garnier (původní scénář)

Kamera:

André Goeffers

Hudba:

Alessandro Alessandroni

Hrají:

Erika Blanc, Jean Servais, Colette Emmanuelle, Daniel Emilfork, Ivana Novak, Lucien Raimbourg, Shirley Corrigan, Christian Maillet

Producenti:

Pierre-Claude Garnier

Střih:

Panos Papakyriakopoulos

Zvuk:

Henri Morelle

(další profese)

La Plus longue nuit du diable (1971) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu La Plus longue nuit du diable na ČSFD

58%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/89584-la-plus-longue-nuit-du-diable/Zvířata (festivalový název)

Stáhnout Zvířata (festivalový název)
Shlédnout Zvířata (festivalový název)

Zvířata
(festivalový název) (2012) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zvířata
(festivalový název) (2012):

Pol je zdánlivě obyčejný kluk, který studuje na anglickém gymnáziu. Žije jen se svým bratrem, protože rodiče tragicky zahynuli. Pol má ale jedno velké tajemství: jeho největším přítelem je plyšový medvídek, s nímž mluví anglicky a dělí se s ním o nejdůležitější chvíle svého života. Všechno by vlastně bylo úplně v pořádku, kdyby se ve škole neobjevil záhadný chlapec Ikari, který Pola přitahuje duševně i tělesně. Nakonec do jejich životů zasáhne smrt a řada nepochopitelných událostí, jejichž prostřednictvím se skutečnost stává čím dál méně zřetelnou. Tento pokus o intimní zpověď „zraněné duše“ svou estetikou připomíná snímek Slon Guse van Santa, ale ve své výpovědi se odlišují. Zvláštně nedořečená erotická touha mezi oběma chlapci mu navíc dodává ještě tajemnější rozměr. V jedné z epizodních rolí se objevil slavný anglický herec Martin Freeman.(La Película)

Deerhoof je jméno kapely a taky Polova nejbližšího kamaráda, přestože Laia by byla radši, kdyby mu tou nejbližší osobou mohla být ona. O Deerhoofovi Pol nechce mluvit s nikým. Naopak  Deerhoofovi říká o všem. Deerhoof je středně velký, pískově zbarvený plyšový medvěd a dělá Polovi společnost již od dětství. Pol už ale chodí na anglické gymnázium a snad by si měl zvyknout na jiné vztahy, jinou společnost a jiný svět než je ten jeho – se záhadným jezerem, silničním tunelem a starým žlutým kolem. Zvířata v lesích náhle začínají být neklidná a do Polovy třídy přichází nový tajemný spolužák s japonským jménem Ikari, který se pro Pola stává lákadlem k nahlédnutí mimo bezpečnou realitu. Přijmout takové pozvání ovšem není snadné... Pozor, zvěř na cestě! V oceňovaném magickém debutu Marçala Forése si vedlejší roli Polova vyučujícího zahrál slavný anglický herec Martin Freeman (Sherlock, Hobit).(Mezipatra)

Informace o filmu Zvířata
(festivalový název)

Režie:

Marçal Forés

Scénář:

Marçal Forés, Aintza Serra, Enric Pardo

Kamera:

Eduard Grau

Hudba:

Natalie Holt

Hrají:

Martin Freeman, Augustus Prew, Javier Beltrán, Katia Klein, Dimitri Leonidas, Oriol Pla, Alba Ribas

Střih:

Elena Ruiz

(další profese)

Zvířata
(festivalový název) (2012) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zvířata
(festivalový název) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/308962-zvirata/Příšery (TV film)

Stáhnout Příšery (TV film)
Shlédnout Příšery (TV film)

Příšery (TV film) (1982) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Příšery (TV film) (1982):

Ve snímku natočeném podle kultovního románu Rony Jaffeové se představí Tom Hanks jako muž zapletený do hry, která je nebezpečnější, než si on či jeho přátelé kdy uměli představit.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Příšery (TV film)

Režie:

Steven Hilliard Stern

Scénář:

Tom Lazarus

Kamera:

Laszlo George

Hudba:

Hagood Hardy

Hrají:

Tom Hanks, Wendy Crewson, Chris Makepeace, Peter Donat, Anne Francis, Murray Hamilton, Vera Miles, Louise Sorel, Susan Strasberg, Chris Wiggins, Clark Johnson, Kevin Peter Hall, Lloyd Bochner, David Wallace

Střih:

Bill Parker

(další profese)

Příšery (TV film) (1982) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Příšery (TV film) na ČSFD

54%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/13061-prisery/