Elton John: Portrét (koncert)

Stáhnout Elton John: Portrét (koncert)
Shlédnout Elton John: Portrét (koncert)

Elton John: Portrét (koncert) (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Elton John: Portrét (koncert) (2013):

V těchto dnech slaví sedmdesáté narozeniny, na scéně je více než 50 let a za svou tvorbu byl povýšen do šlechtického stavu. Jako poctu uvádíme galakoncert z londýnského Palladia s biografickými ukázkami jeho životních osudů a hodnocením dalších hvězd britského show businessu.Anglický zpívající klavírista a skladatel, původním jménem Reginald Kanneth Dwight (1947). Od roku 1967 zvolil psedonym Elton John, a začal spolupracovat s textařem Berniem Taupinem. Jako klavírista je vybaven klasickou průpravou. Popularitu, dokonce i v USA získal po roce 1970. K jeho velkým hitům patří: Your Song (1971), Rocket Man (1972), Crocodile Rock (1972), Goodbye Yellow Brick Road (1973) – stejnojmenné album ocenila i kritika. S Johnem Lennonem natočil duet Lucy in the Sky With the Diamonds (1974). Špičku americké hitparády dobyl v roce 1975 písní Philadelphia Freedom, kterou napsal pro Billii Jean Kingovou. Stejného umístění dosáhl v tomto roce i singlem Island Girl. Účinkoval ve filmové verzi rockové opery Tommy. Od poloviny osmdesátých let se stále častěji účastní charitativních akcí. Cenou Grammy za rok 1997 byla oceněna jeho píseň Candle in the Wind, kterou původně věnoval památce Marilyn Monroe, aby ji později připsal památce princezny Diany – tato nová verze se stala nejprodávanějším singlem všech dob.(Česká televize)

Informace o filmu Elton John: Portrét (koncert)

Režie:

Julia Knowles

Hrají:

Elton John

Elton John: Portrét (koncert) (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Elton John: Portrét (koncert) na ČSFD

64%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/495773-elton-john-portret/Vzpomínka na Karla Kryla (koncert)

Stáhnout Vzpomínka na Karla Kryla (koncert)
Shlédnout Vzpomínka na Karla Kryla (koncert)

Vzpomínka na Karla Kryla (koncert) (1995) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Vzpomínka na Karla Kryla (koncert) (1995):

Jaromír Nohavica zpívá písničky legendárního písničkáře.Písničkář Karel Kryl neodmyslitelně patří mezi největší osobnosti české kultury posledních několika desetiletí.Když jsme si v roce 2004 připomínali jeho nedožité 60. narozeniny a současně i deset let od jeho předčasného úmrtí, uvedla Česká televize kromě jiného i reprízu záznamu jednoho unikátního koncertu J. Nohavici. Ten koncert se konal zhruba rok po Krylově smrti na nádvoří hradu Helfštýna a šlo skutečně o ojedinělou a neopakovatelnou záležitost – písničkář Jaromír Nohavica ten večer totiž zpíval pouze Krylovy písně.(Česká televize)

Informace o filmu Vzpomínka na Karla Kryla (koncert)

Režie:

Vojtěch Fatka

Hrají:

Jaromír Nohavica

Vzpomínka na Karla Kryla (koncert) (1995) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Vzpomínka na Karla Kryla (koncert) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/393824-vzpominka-na-karla-kryla/Zas je tady silvestr (TV pořad)

Stáhnout Zas je tady silvestr (TV pořad)
Shlédnout Zas je tady silvestr (TV pořad)

Zas je tady silvestr (TV pořad) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zas je tady silvestr (TV pořad) (2010):

S Václavem Postráneckým si připomeneme nejúspěšnější silvestrovské scénky v podání oblíbených herců a komiků.
Jestli během roku divák televizi něco promine, na Silvestra to neplatí. Očekává ty nezábavnější scénky, gejzíry humoru, herce, zpěváky, komiky přesně podle svého gusta. Usedne před obrazovku a chce se bavit, lépe řečeno, chce být baven. Vyhovět každému nelze, ale scénky a písničky, které jsem pro vás vybrali, vás do té správné silvestrovské nálady určitě dostanou.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Zas je tady silvestr (TV pořad)

Režie:

František Polák

Účinkují:

Václav Postránecký, Oldřich Kaiser, Jiří Lábus, Ladislav Smoljak, Zdeněk Svěrák, Luděk Sobota, Miloslav Šimek, Jiří Krampol, Ivan Mládek, Felix Holzmann, Miroslav Donutil, Dagmar Havlová, Jiří Korn, Martin Dejdar, Lucie Vondráčková, Daniela Šinkorová

Zas je tady silvestr (TV pořad) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zas je tady silvestr (TV pořad) na ČSFD

61%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/288966-zas-je-tady-silvestr/Už je to tady (koncert)

Stáhnout Už je to tady (koncert)
Shlédnout Už je to tady (koncert)

Už je to tady (koncert) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Už je to tady (koncert) (2009):

Záznam koncertu z iniciativy Václava Havla k dvacátému výročí politických změn v Československu a pádu železné opony z prostor Pražské křižovatky.
Co je smyslem akce? Připomenout či zpřítomnit si ducha a étos listopadové nenásilné vzpoury proti totalitnímu režimu v Československu a zařadit je do kontextu podobných změn v celém východním bloku, které nakonec vedly k pádu železné opony a konci bipolárního rozdělení světa. Vsadit dění u nás do širších souvislostí politických, historických i duchovních. Připomenout si solidaritu lidí ze Západu s domácími opozicemi, která přispěla k jejich úspěchu. Připomenout si zvláštní a významnou roli, kterou hráli umělci v době, kdy v našich zemích neexistovaly a nemohly existovat garnitury profesionálních demokratických politiků. Speciálně připomenout roli hudby, která k tehdejším dějům neodmyslitelně patřila a provázela je - a to zdaleka ne jenom v Československu. Poděkovat za solidaritu. Položit si otázku, co z tehdejších ideálů se proměnilo ve skutečnost a co nikoliv, i jak se tehdejší změny jeví dnes a k jaké reflexi současnosti vede připomínka toho, co se dělo před dvaceti lety.
Nemělo by jít o obvyklou megashow s ohni, kouři, světelným čarováním, gymnastikou atd. Spíš by mělo jít o přátelské, neokázalé a vřelé setkání, které by svou netradičností, nekonvenčností a prvky improvizace připomínalo unikátní atmosféru, kterou se listopadové dění u nás i jinde vyznačovalo. Zkrátka by celá věc měla mít spíš undergroundový než komerční přídech.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Už je to tady (koncert)

Režie:

Adam Rezek

Hrají:

Václav Havel, Václav Klaus, Lou Reed, Renée Fleming, Jiří Stivín, Michael Kocáb, Madeleine Albright, Dagmar Havlová, Barack Obama, Mick Jagger, Marta Kubišová, Suzanne Vega, Joan Baez, dalajláma Tändzin

Už je to tady (koncert) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Už je to tady (koncert) na ČSFD

65%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/269549-uz-je-to-tady/V jako Victoria (TV seriál)

Stáhnout V jako Victoria (TV seriál)
Shlédnout V jako Victoria (TV seriál)

V jako Victoria (TV seriál) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu V jako Victoria (TV seriál) (2010):

Seriál sleduje dospívající dívku Tori Vegovou, která nastoupí na prestižní uměleckou střední školu v Hollywoodu. Od prvního dne ve škole si však Tori připadá mezi úžasně talentovanými studenty nepatřičně – zvláště pak před podlou operní divou Jade. S pomocí své starší sestry Triny a nových přátel včetně hudebně nadaného Andrého, zádumčivého mizery Becka, výstřední Cat a roztomilého, ale psychicky nevyrovnaného břichomluvce Robbieho si Tori uvědomí, že se pro zpívání narodila a že ji bavit lidi nejenom činí šťastnou, ale také jí od základů mění život.(HBO Europe)

Informace o filmu V jako Victoria (TV seriál)

Režie:

David Kendall, Adam Weissman, Steve Hoefer

Scénář:

Dan Schneider

Hudba:

Michael Corcoran

Hrají:

Victoria Justice, Ariana Grande, Avan Jogia, Elizabeth Gillies, Matt Bennett, Leon Thomas III, Daniella Monet, Michael Eric Reid, Dale Waddington, Eric Lange, Kelli Goss, Kesha, Matt Angel, Mason Cook, Justin Deeley, Nathan Kress, Jerry Trainor, Marcus Folmar, David Starzyk, Ed Brigadier, Charles Shaughnessy, Shirley Jones, Sean Moran, Drew Waters, Sloane Avery, Stephen Lunsford, Lindsay Taylor, Chelsea Gilligan, Dominique Grund, Halston Sage, Twyla Banks, Libby Mintz, Tristin Mays, Mark Irvingsen, Evan Williams, Tara Holt, Juliana Long Tyson, Katrina Norman, Ana Flavia Gavlak, Jakob Salvati, Lilach Mendelovich, Max Carver, Meagan Holder, Marco James, Titus Makin Jr., Ryan Rottman, Jordan Nichols, Craig Frank, Lainey Lipson, Eric Curtis Johnson, Audi Resendez, Scheana Marie, Rosalie McIntire, Rae Latt, Tanya Bettencourt, Cole Jensen, Dexter Darden, Mara Hall, Vedette Lim, Ki-hong Lee, Alex Lowery, Alexandra Shipp, Rodney To, Keith Allan, Jill Basey, Aline Elasmar, Andre Myers, Corey Eid, Jillian Clare, S.E. Perry, Dennis Haskins, Justene Alpert, Megan Littler, Justin Prentice, Connor Weil, Lane Napper, Jennifer Carta, Jim Pirri, Perez Hilton, Cooper Barnes, Mollee Gray, Jennifer Veal, Tom Virtue, Brian Maillard, Melissa Barker, David Hoffman, Nick Endres, Molly Jackson, Tabitha Morella, Alex Arleo, Brandon Weaver, Thomas Mikusz, Eric Normington, Chino Binamo, Kyle Dietz, Dan Schneider, Susan Chuang, Maria Russell, Brandon W. Jones, Andrea Ellsworth, Tim Chiou, Solofa Fatu Jr., Rod Keller, Malcolm Foster Smith, Troy Doherty, Laird Macintosh, Rodney J. Hobbs, Cocoa Brown, Whitney Rose Pynn, John O'Brien, Robert Christopher Riley, Michael Hilow, Hayley Holmes, Adam Kulbersh, Elena Beuca, Amanda Clayton, Tara Macken, Mia Bernardino, Alisa Vilena, Colleen Ballinger, JoAnn Willette, Cassie Hernandez, Tetona Jackson, Ashton Moio, Michael Grant, Patricia Ashley, Doug Haley, Joe Marinelli, Jeremy Glazer, Loren Lester, Paul Woolfolk, Mustafa Haidari, Cameron Jebo, Mel Fair, Taylor Parks, David Reynolds, Max Wright, Jasper Cole, Robert Towers, Dutch Hofstetter, Kelly Sry, Brian Kimmet

V jako Victoria (TV seriál) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu V jako Victoria (TV seriál) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/280159-v-jako-victoria/Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici

Stáhnout Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici
Shlédnout Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici

Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici (2004) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici (2004):

Umělecké a životní premiéry zpívajícího básníka vložené do písniček. V hudebním dokumentu mapujícím jeho pestrou tvůrčí dráhu hovoří H. Hegerová, M. Rottrová, J. Černý, J. Wykrent a další.
Dokument režiséra Jiřího Vondráka o písničkáři Jaromíru Nohavicovi zachycuje všechny podstatné momenty jeho profesní dráhy, které byly první, jediné a jedinečné. Výpovědi muzikantů, spolupracovníků, hudebních kritiků, ale především Nohavici samotného, jsou podstatnou částí filmu. Neméně důležité jsou i archivní materiály a samozřejmě množství písní tohoto slezského písničkářského barda.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici

Režie:

Jiří Vondrák

Hrají:

Jaromír Nohavica, Hana Hegerová, Marie Rottrová, Jaroslav Wykrent

Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici (2004) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Poprvé aneb střípky ze života Jaromíra Nohavici na ČSFD

66%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/240818-poprve-aneb-stripky-ze-zivota-jaromira-nohavici/20 rokov Pohody (TV film)

Stáhnout 20 rokov Pohody (TV film)
Shlédnout 20 rokov Pohody (TV film)

20 rokov Pohody (TV film) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu 20 rokov Pohody (TV film) (2017):

Reportážny dokument z 20.ročníka hudobného festivalu Pohoda 2016.Náš najznámejší festival má za sebou 20. ročníkov. Pohoda vznikla ako stretnutie priateľov na futbalovom ihrisku v Trenčíne. Minulý rok bolo na programe 309 vystúpení, z toho 166 koncertov na 20 scénach. Dnes patrí medzi najrešpektovanejšie podujatia svojho druhu v Európe. Čo znamená Pohoda pre jej organizátorov, kam sa posunula a ako vyzeral 20. ročník sa dozviete v dokumente Marcela Nevína a Petry Všelichovej.(STV)

Informace o filmu 20 rokov Pohody (TV film)

Režie:

Petra Všelichová

Kamera:

Petr Kožušník

Střih:

Tomáš Simper

(další profese)

20 rokov Pohody (TV film) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu 20 rokov Pohody (TV film) na ČSFD

68%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/520636-20-rokov-pohody/Louskáček a Myšák Plyšák (divadelní záznam)

Stáhnout Louskáček a Myšák Plyšák (divadelní záznam)
Shlédnout Louskáček a Myšák Plyšák (divadelní záznam)

Louskáček a Myšák Plyšák (divadelní záznam) (2017) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Louskáček a Myšák Plyšák (divadelní záznam) (2017):

Národní divadlo přišlo před několika lety s originální inscenací, novým výkladem proslulého Louskáčka. Jejím tvůrcem je choreograf a režisér, bývalý umělecký šéf Baletu Národního divadla Petr Zuska. Legendární vánoční pohádku, jejíž kořeny vyrůstají z magického příběhu E. T. A. Hoffmanna, který posléze Marius Petipa přepracoval v baletní libreto, tak představil v novém, originálním duchu. Za zvuků krásné a notoricky známé Čajkovského hudby se odvíjí příběh plný poetiky, humoru, obrazů a kouzel. Kouzel zimy, adventního a vánočního času, tajemna Prahy, českých tradic těchto svátků a pochopitelně neohraničitelné svobody, imaginace dětské duše a snů.(Česká televize)

Informace o filmu Louskáček a Myšák Plyšák (divadelní záznam)

Režie:

Petr Zuska

Kamera:

Libor Hlavatý

Hudba:

Petr Iljič Čajkovskij

Hrají:

Nikola Márová

Střih:

Dušan Lajda

Zvuk:

Petr Sýs

Kostýmy:

Alexandra Grusková

(další profese)

Louskáček a Myšák Plyšák (divadelní záznam) (2017) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Louskáček a Myšák Plyšák (divadelní záznam) na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/571679-louskacek-a-mysak-plysak/Úsmevy z archívu (TV pořad)

Stáhnout Úsmevy z archívu (TV pořad)
Shlédnout Úsmevy z archívu (TV pořad)

Úsmevy z archívu (TV pořad) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Úsmevy z archívu (TV pořad) (2008):

Výber najlepších zábavných scénok a piesní z archívu.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Úsmevy z archívu (TV pořad)

Režie:

Peter Opálený

Účinkují:

Kamila Magálová

Úsmevy z archívu (TV pořad) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Úsmevy z archívu (TV pořad) na ČSFD

56%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/275655-usmevy-z-archivu/Leonard Cohen: I’m Your Man

Stáhnout Leonard Cohen: I’m Your Man
Shlédnout Leonard Cohen: I’m Your Man

Leonard Cohen: I'm Your Man (2005) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Leonard Cohen: I'm Your Man (2005):

K poctě Cohenovi a jeho sedmdesátinám proběhlo ve světě několik koncertů nazvaných Came So Far For Beauty. Organizoval je hudební producent a promotér Hal Willner. Poslední, který se konal v lednu 2005 v budově Opery v Sydney byl zaznamenán pod vedením australské producentky a režisérky Lian Lunson. Autorka film pak doplnila rozhovorem. (LFŠ 2006)(oficiální text distributora)

Informace o filmu Leonard Cohen: I'm Your Man

Režie:

Lian Lunson

Hudba:

Leonard Cohen

Hrají:

Bono, Nick Cave, Adam Clayton, Leonard Cohen, Larry Mullen Jr., The Edge, Jarvis Cocker, Rufus Wainwright, Antony Hegarty

Producenti:

Mel Gibson

(další profese)

Leonard Cohen: I'm Your Man (2005) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Leonard Cohen: I'm Your Man na ČSFD

62%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/220025-leonard-cohen-i-m-your-man/