Zemětřesení na dálnici 880 (TV film)

Stáhnout Zemětřesení na dálnici 880 (TV film)
Shlédnout Zemětřesení na dálnici 880 (TV film)

Zemětřesení na dálnici 880 (TV film) (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Zemětřesení na dálnici 880 (TV film) (1993):

V dopravní špičce, když je dálnice plná aut, dochází k silnému zemětřesení, v jehož důsledku se zřítí dálniční most. V troskách vedle stovek jiných aut zůstane uvězněn i Buck Halm a manželka pastora Verumana Petra, která se vrací se synem Juliem, dcerou Katy a přítelkyní Jolandou z města od zubaře. Zemětřesení trvalo 810 vteřin, ale důsledky jsou hrůzné vše se bortí, všude je oheň, ozývají se výbuchy, křik a pláč. Okamžitě zasahují profesionální záchranáři, ale pomoci se snaží i spousta dobrovolníků. Jeden z nich prohledává sutiny a ve zdemolovaném autě najde zraněnou Katy.
Přivolaná pomoc objeví Julia a dvě mrtvé ženy, Petru a Jolandu. Pastor si doma dělá starosti a když se manželka s dětmi dlouho nevracejí, vydá se na místo katastrofy, kde se náhodou ocitne v blízkosti záchranného týmu, který po složitém vyprošťování předává těžce zraněného Julia ambulanci. Záchranáři vytáhnou z trosek mostu desítky zraněných a desítky mrtvých. Přímo úměrně plynoucímu času se snižuje šance, že by pod troskami mohl být ještě někdo živý. Jeden z šéfů zásahu vydává příkaz, aby se záchranné akce zastavily, protože už nemají smysl. Většina vyčerpaných a nevyspalých záchranářů odchází, několik z nich však z posledních sil hledá dál...(oficiální text distributora)

Informace o filmu Zemětřesení na dálnici 880 (TV film)

Režie:

Robert Iscove

Kamera:

Glen MacPherson

Hudba:

Lawrence Shragge

Hrají:

Rubén Blades, Len Cariou, David Morse, Sandy Duncan, Don S. Davis, Ian Tracey, Blu Mankuma, John Pyper-Ferguson, Emily Perkins, Roman Podhora, Eric McCormack, Scott Hylands, Roger R. Cross, Suki Kaiser, Shane Meier, Jeffrey Licon, Jerry Wasserman, Colleen Winton, Kerry Sandomirsky, Monica Parker, Zachary Ansley, Deryl Hayes, Terry David Mulligan, Jennifer Clement

Střih:

Stan Cole

Scénografie:

Richard Hudolin

Kostýmy:

Christina McQuarrie

(další profese)

Zemětřesení na dálnici 880 (TV film) (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Zemětřesení na dálnici 880 (TV film) na ČSFD

46%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/14856-zemetreseni-na-dalnici-880/Ničivé tornádo (TV film)

Stáhnout Ničivé tornádo (TV film)
Shlédnout Ničivé tornádo (TV film)

Ničivé tornádo (TV film) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ničivé tornádo (TV film) (2008):

Tornádo je zlo, se kterým nelze bojovat. Nejde ho porazit ani zastavit, vždy vyhraje. Jediná možnost na přežití je ukrýt se před ním. A potom počítat ztráty. K záchraně života je třeba včasné varování, ale kdo by v oblastech, kde se tornáda běžně nevyskytují, sledoval, jestli nehrozí nebezpečí? Jen náhodou objeví blížící se hrozbu April Saundersová (Mimi Rogers), která se už roky zabývá zkoumáním přírodních živlů. Těžko jí ale někdo uvěří, že se na Seattle žene katastrofa, kterou si jeho obyvatelé neumějí představit ani ve svých nejčernějších nočních můrách…(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ničivé tornádo (TV film)

Režie:

Steven R. Monroe

Scénář:

Graham Ludlow

Kamera:

C. Kim Miles

Hudba:

Corey Allen Jackson

Hrají:

Mimi Rogers, Robert Moloney, Andrew Airlie, Elyse Levesque, Michael Ironside, Nicholas Elia, Ryan Kennedy, Ryan Grantham, Matthew Kevin Anderson, Michael Antonakos, Alex Zahara, Sean Campbell, Leanne Adachi

Producenti:

Lindsay MacAdam

Střih:

Asim Nuraney

Scénografie:

Renee Read

Kostýmy:

Tanya Lipke

(další profese)

Ničivé tornádo (TV film) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ničivé tornádo (TV film) na ČSFD

30%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/265694-nicive-tornado/Den blomstertid nu kommer

Stáhnout Den blomstertid nu kommer
Shlédnout Den blomstertid nu kommer

Den blomstertid nu kommer (2018) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Den blomstertid nu kommer (2018):

Informace o filmu Den blomstertid nu kommer

Režie:

Victor Danell

Scénář:

Victor Danell, Christoffer Nordenrot

Kamera:

Hannes Krantz

Hudba:

Gustaf Spetz

Hrají:

Christoffer Nordenrot, Lisa Henni, Jesper Barkselius, Pia Halvorsen, Magnus Sundberg, Krister Kern, Karin Bertling, Alexej Manvelov, Yngve Dahlberg, Arvin Kananian, Rikard Svensson, Erik Bolin, David Laib, Niklas Jarneheim

Producenti:

Albin Pettersson, Olle Tholén

Střih:

Hannes Krantz

Zvuk:

Olle Tholén

Scénografie:

Rasmus Råsmark

Masky:

Sara Hogg

(další profese)

Den blomstertid nu kommer (2018) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Den blomstertid nu kommer na ČSFD

63%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/600919-den-blomstertid-nu-kommer/Tornádo (TV film)

Stáhnout Tornádo (TV film)
Shlédnout Tornádo (TV film)

Tornádo (TV film) (1996) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tornádo (TV film) (1996):

Samantha Callenová, úřednice z Washingtonu, přijíždí do Byronu v Texasu, kde skupina nadšenců vyvinula přístroj na zaznamenávání informací o tornádech. Meteorolog doktor Branson a jeho pomocníci Jake Thorne, Tex a Oliver by rádi dostali vládní grant, aby mohli ve svých výzkumech pokračovat a přístroj vyzkoušet. Včasná varování před tornády by pomohla zachránit mnoho životů. Jen Samantha ale ví, že o projektu je už dávno rozhodnuto, a to v negativním smyslu, protože lobby proti ochraně životního prostředí chce vzít dotace všem projektům, které byť jen zmiňují problém oteplování zeměkoule. Skupině se prozatím nedaří dostat se včas do středu tornáda, kde by mohli přístroj umístit a s jeho pomocí získat cenné informace o této přírodní pohromě. Samantha se proto chystá zpět do Washingtonu, když náhle přichází hlášení o blížícím se tornádu. Vědci se ihned vydávají na cestu. Přestože Jake správně odhadne, kam bude tornádo směřovat, větrný vír se po chvíli otočí zpět a ve čtvrthodině zdevastuje městečko Roseville. Samantha poprvé vidí množství mrtvých a zraněných, zničené domy a všeobecnou zkázu. Je velice otřesena a rozhodne se neuposlechnout příkazu k návratu. Mezitím se chystá další, ještě nepoměrně ničivější tornádo...(oficiální text distributora)

Planeta země se nachází ve stadiu globálního oteplování. V přírodě dochází k výskytu úkazů, které byly dříve vzácné. Skupina tzv. lovců tornád projíždí oblastmi s velkým výskytem těchto jevů a testuje nová zařízení. Snaží se nalézt návod k jejich včasnému předpovídání. Může ale člověk ovládnout přírodu?(Peta_N)

Informace o filmu Tornádo (TV film)

Režie:

Noel Nosseck

Scénář:

John Logan

Hudba:

Garry Schyman

Hrají:

Bruce Campbell, Shannon Sturges, Ernie Hudson, L.Q. Jones, David Stokey, Juli Erickson, Amy Maner, Mona Lee Fultz

Producenti:

Randy Sutter

Střih:

David Codron, Robert Florio

Kostýmy:

Robert M. Moore

(další profese)

Tornádo (TV film) (1996) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tornádo (TV film) na ČSFD

33%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/11254-tornado/Blackout (TV film)

Stáhnout Blackout (TV film)
Shlédnout Blackout (TV film)

Blackout (TV film) (2010) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Blackout (TV film) (2010):

Za mrazivé zimní noci v Berlíně začne městské osvětlení najednou blikat. Na operačním velitelství je inženýrka Anja Radtke zděšena zprávou, že v síti nastal rychlý pokles napětí. Ačkoli její kolega Beetz z předchozí směny neuvedl žádné problémy, Anja raději vyšle tým k prozkoumání trafostanice U2...(TV Barrandov)

Informace o filmu Blackout (TV film)

Režie:

Sebastian Vigg

Scénář:

Timo Berndt, Simon Hauschild, Christoph Darnstädt

Kamera:

Peter Nix

Hrají:

Ann-Kathrin Kramer, Tobias Oertel, Michael Lott, Florian Bartholomäi, Sina Tkotsch, Stefan Jürgens, Marie Rönnebeck, Arndt Schwering-Sohnrey, Ernst-Georg Schwill, Hubertus Grimm, Oliver Stritzel, Paul Faßnacht, Rolf Kanies, Rainer Piwek, Hendrik Arnst, Christian Tasche, Guido Broscheit, Silva Gonzales

Producenti:

Cornelia Popp, Robin von der Leyen, Joachim Kosack

(další profese)

Blackout (TV film) (2010) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Blackout (TV film) na ČSFD

42%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/310234-blackout/Havárie v Arktidě (TV film)

Stáhnout Havárie v Arktidě (TV film)
Shlédnout Havárie v Arktidě (TV film)

Havárie v Arktidě (TV film) (1993) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Havárie v Arktidě (TV film) (1993):

Vojenský transportér na cestě z Islandu do Newfoundlandu ztrostokal v arktické pustině. Ti, kteří přežili, musejí přestát podmínky zmrzlé pustiny. Opakované pokusy o jejich záchranu selžou a kapitán musí zoufalou skupinku udržet v klidu.Všichni očekávali, že cesta vojenským letounem Boxtop 22 z Thule do zmrzlé pustiny v severozápadním území Kanady bude běžnou rutinou plnou nudy. Jenže během okamžiku se vše změnilo – letadlo havarovalo a přeživší posádka i cestující rychle začali propadat panice a zoufalství. Nejprve považovali za neuvěřitelné štěstí, že čtrnáct z osmnácti lidí pád letadla přežilo, včetně lékařky Wilmy De Groot. Jenže jak čas ubíhá a nemilosrdná zima proniká až do morku kostí, zoufalství začne hrát dominantní roli. A pokusy o jejich záchranu nevycházejí...(HBO Europe)

Vojenské lietadlo Hercules mieri na najsevernejšie letisko sveta. Ešte pred chvíľou si kapitán Richard Chamberlain myslel, že všetko prebieha podľa plánu... Cesta zásobovacieho lietadla zo základne v Grónsku na najsevernejšie letisko sveta v Alerte mala byť celkom rutinná záležitosť, ale v jednom okamihu sa zmení v tragédiu a boj o holý život. Krátko pred pristátím stroj v snehovej búrke havaruje a v troskách zostane iba hŕstka ľudí. Niektorí z nich sú ťažko ranení. Keď ich niekto nenájde, zmrznú. Ranení potrebujú neodkladnú lekársku pomoc. Letecké i pozemné záchranné akcie však marí nepriazeň počasia... Katastrofický film podľa skutočnej udalosti, ku ktorej došlo v roku 1991, nakrútil režisér Marc Sobel. Podkladom k scenáru sa stali zverejnené materiály a rozhovory s priamymi účastníkmi nehody.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Havárie v Arktidě (TV film)

Režie:

Mark Sobel

Scénář:

Paul F. Edwards

Hudba:

Amin Bhatia

Hrají:

Richard Chamberlain, Catherine Mary Stewart, Melanie Mayron, Page Fletcher, David McNally, Nathan Fillion, Garry Chalk, Scott Hylands, Tom Butler, John B. Lowe, Mark Gibbon, Daryl Shuttleworth, Brian Jensen

Producenti:

Robert Lantos

Kostýmy:

Wendy Partridge

(další profese)

Havárie v Arktidě (TV film) (1993) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Havárie v Arktidě (TV film) na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/30387-havarie-v-arktide/Tsunami

Stáhnout Tsunami
Shlédnout Tsunami

Tsunami (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tsunami (2009):

Haeundae je čtvrť v Pusanu proslulá svou pláží, na níž probíhá řada společenských a kulturních akcí, mimo jiné i pusanský mezinárodní filmový festival. Právě toto oblíbené turistické a obchodní centrum se stalo dějištěm historicky prvního jihokorejského katastrofického filmu. Nákladný spektákl, v němž se přes Haeundae přežene gigantická tsunami, staví na hollywoodských schématech, která ozvláštňuje lokálními motivy a především specifickým korejským lidovým humorem. Tradiční žánrové spektrum postav je zde naplněno figurami, které zastupují odlišné projevy každodenního života čtvrti – od nuzných rybářů přes zlatou mládež a managery až po developery. Jejich obyčejné životní útrapy tvůrci pojímají s burleskní nadsázkou, kterou nechávají probleskovat i skrz vypjaté scény, kdy hrdinové bojují o holé životy.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tsunami

Režie:

Je-kyoon Yoon

Scénář:

Je-kyoon Yoon, Hwi Kim

Kamera:

Young-ho Kim

Hudba:

Byeong-woo Lee

Hrají:

Ji-won Ha, Kyeong-gu Seol, Joong-hoon Park, Jeong-hwa Eom, Ye-won Kang, Min-ki Lee, In-kwon Kim, Yoo-jeong Kim, Bo-geun Cheon, Oh-jin Kwon, Yong-goo Do, Se-dong Kim, Jin-soo Park, Lee Briggs, Ji-yeong Kim, Yeong-soon Son, Dae-gyoo Kang, Byeong-sook Seong, Jeong-woon Kim

Masky:

Jihyun Kim

(další profese)

Tsunami (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tsunami na ČSFD

50%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/238424-tsunami/Tornado Valley (TV film)

Stáhnout Tornado Valley (TV film)
Shlédnout Tornado Valley (TV film)

Tornado Valley (TV film) (2009) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Tornado Valley (TV film) (2009):

Fotografka Karen Morgan sa snaží zachrániť svoju dcéru pred ničivým tornádom.(oficiální text distributora)

Informace o filmu Tornado Valley (TV film)

Režie:

Andrew C. Erin

Kamera:

Mahlon Todd Williams

Hudba:

Kevin Blumenfeld

Hrají:

Meredith Monroe, Cameron Bancroft, Pascale Hutton, Rachel Pattee, Duncan Fraser, Shaun Benson, Garry Chalk, Emma Karwandy, Jessica McLeod, Derek Green

Producenti:

Kirk Shaw

Střih:

Tony Kent

Scénografie:

Monika Choynowski

Kostýmy:

Angelina Kekich

(další profese)

Tornado Valley (TV film) (2009) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Tornado Valley (TV film) na ČSFD

42%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/271910-tornado-valley/Alone

Stáhnout Alone
Shlédnout Alone

Alone (2013) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Alone (2013):

Informace o filmu Alone

Režie:

Brock Torunski

Hrají:

Alex Vietinghoff (herec, vyp.), Brock Torunski

Alone (2013) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Alone na ČSFD

47%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/427450-alone/Ztraceni v hlubinách (TV film)

Stáhnout Ztraceni v hlubinách (TV film)
Shlédnout Ztraceni v hlubinách (TV film)

Ztraceni v hlubinách (TV film) (2008) online ke shlédnutí zdarma

Obsah filmu Ztraceni v hlubinách (TV film) (2008):

Po zemětřesení náhle zmizí jezero v Porúří. Geoložka Nina pátrá po příčině a zjistí, že voda unikla do šachet bývalých důlních závodů. Nina si uvědomuje, že se nejednalo o ojedinělou záležitost a podobná událost hrozí i v budoucnu, tentokrát by však už mohla mít katastrofické následky pro místní obyvatele!(oficiální text distributora)

Informace o filmu Ztraceni v hlubinách (TV film)

Režie:

Sebastian Vigg

Kamera:

Christian Paschmann

Hrají:

Liane Forestieri, Marco Girnth, Michael Lott, Oliver Stritzel, Christian Grashof, Henning Baum, Jürgen Lehmann, Benjamin Felix Meyer, Daniel Rösner, Ercan Durmaz, Christian Goebel

Ztraceni v hlubinách (TV film) (2008) ke stažení zdarma

Hodnocení filmu Ztraceni v hlubinách (TV film) na ČSFD

35%

Odkaz na ČSFD

http://www.csfd.cz//film/261999-ztraceni-v-hlubinach/